Darbe praleidžiate penkias dienas per savaitę, kasdien po 8-9 valandas ir apie savo kolegą galvojate kiekvieną minutę, bet niekaip nesiryžtate imtis veiksmų? Meilės intrigos darbe įmanomos ne tik filme „Tarnybinis romanas“, tikinama stylemania.ru.
Tinginiai
© Corbis
Paklausinėjome pažįstamų, mėgėjų paflirtuoti – ką mano jie? Iš pradžių visi vieningai porino, kad tarnybiniai meilės santykiai yra neetiški, kaip mano daugelis, bet jų nevengia. Skaitykite ir vertinkite pačios.

1 būdas. Šokiai-pokiai vyrams ir moterims

Jevgenijus, komercijos direktorius:

„Kad ir kaip banaliai skambėtų, įmonės renginys – tai ne šiaip vakarėlis, kurio metu visi nusprendė prigerti ir privalgyti iki nukritimo už įmonės sąskaitą. Tai taip pat ir pramoginė programa, ir, be abejo, šokiai. Atvirai šnekant, man, vadovui, sunku bus prieiti prie menkai pažįstamos darbuotojos, nes mūsų įmonė didelė.

Bet bendrauti su kolegomis, pažindintis su bendradarbiais niekas nedraudžia. Prieš pradedant šokti būtinai pakalbėsiu su man patikusia asmenybe, ir tik po to pakviesiu šokti“.

Aleksejus, programuotojas:

„Kaip sudominti? Erotiniai šokiai ant stalo gali įaudrinti minią! Mažumėlę išgėręs kolektyvas (taip pat ir jūs) įsidrąsina, todėl jūsų erotiniai šokiai nieko nepapiktins. Juos pačius tai sudomins, bet geriau paskubėti, nes statistiškai vyrų yra mažiau. Juos gali pavogti ir jūsų kolegė! Todėl geriau pasistengti būti pirma!“

Ką gi, su statistika tikrai nepasiginčysi, vyrų niekaip nėra daugiau. Neprieštarausime, kad šokiai patraukia kolegų dėmesį. Tačiau neverta visko vertinti paraidžiui bei per įmonės vakarėlį mėginti sušokti aktyviau už visas kitas – bet ir visiškas uždarumas nepageidautinas.

Į kolegą nukreipti žvilgsniai, subtilūs judesiai, kūno kalba pasakys jam apie simpatijas. Ir nepamirškite, kad turite kozirį – baltąjį šokį. Jie būna visuose įmonių vakarėliuose. Štai čia kaip tik ir bus naudingas patarimas: geriau būti pirma.

2 būdas. Pora valandų prie veidrodžio

Larisa, administratorė

„Netgi nežinau. Nejaugi bendradarbiai – kažkoks unikalus tipas vyrų, kurių neveikia įprastinės priemonės? Taip kad geriau tiesiog gilesnė iškirptė ir trumpesnis sijonėlis. Juk reikia pateikti save kažkaip kitaip, kad kiti pastebėtų. Juk bendradarbiai prie jūsų pripratę.

Ir kaip gi kitaip – matotės kasdien nuo ryti iki vakaro, todėl juos reikia priblokšti, ir dar taip, kad jie akių atitraukti negalėtų. Praleiskite porą valandėlių prie veidrodžio. Svarbiausia – kad atsirastų pasitikėjimas savimi, kad akelės blizgėtų. O norint patraukti simpatijos dėmesį reikia ir pačiai jo daugiau skirti: žvilgčiojimais, žodeliais. Pasiūlykite arbatos ar maisto – kas jau ten pas jus aktualiau“.

Moterys puikiai žino kokiais būdais užkariauti vyrus. Iš tikrųjų išvaizdos pakeitimas į gerąją pusę patrauks aplinkinių dėmesį. Tapkite savo skyriaus dėmesio centru. O kai panelė jau bus patraukusi daugumos aplinkinių dėmesį, jos šypsena ir žvilgsnis bus suprantami ypatingai. Kiekvienas vyras norės tapti jūsų princu.

3 būdas. Nuoširdus pokalbis

Sergėjus, padalinio vadovas:

„Niekada nekuriu jokių planų, paprastai viskas išeina savaime. Todėl manau, kad apie simpatiją geriau kalbėti ne užuominomis, o tiesiai. Paprastai atviras pokalbis būna rezultatyvesnis ir efektyvesnis. Geriausias būdas prisivilioti vyrą – pakalbėti su juo atvirai. Tikimybė – vienas ir vienas.

Kai kam būna sunku ryžtis išsakyti savo jausmus. O kai kas atvirkščiai, visą dėmesį bendradarbiui parodys viešai, prie kolegų, be jokio drovumo. Ir nė vienas nebus smerkiamas, juk svarbiausia – jaustis patogiai ir nesidrovėti.

Įmonės vakarėlis – puiki galimybė atsiverti savo kolegai. Galų gale, kitą dieną niekas nesutrukdys pamiršti visko kaip siaubingo sapno ir pasiteisinti, jog tai buvo alkoholio pertekliaus pasekmė“.

4 būdas. Diskutuoti

Anastasija, vyr. buhalterė:

„Na viskas, užsirašinėkite! Iš pradžių reikia atlikti žvalgybą, išsiaiškinti, kuo domisi objektas, kad kalbėtumėtės ne šiaip bet kokia tema, o jį dominančia. Greičiausiai jūs (jo kolegė), įgijote panašų išsilavinimą, turite panašius gyvenimo tikslus, o tai reiškia, kad jums yra apie ką pasikalbėti.

Dar galima tapti konkurente profesinėje srityje vien tam, kad patrauktumėte dėmesį, o vėliau leiskite jam įgyti pirmenybę – taip atsiras bendrų temų pokalbiui, galimybių iš jo ko nors „pasimokyti“, kartu užtrukti po darbo“.

Ką gi, šiuo atveju sunku dar ką nors pridurti. Jūs, be jokios abejonės, rasite apie ką pasikalbėti su kolega. Gerai tai, kad išrinktasis – tai ne draugė, todėl dalintis gandais su juo neteks. Prisiminkite metus universitete, įdomius atsitikimus darbe. Taip pokalbis užsimegs savaime.

Ir svarbiausia, jei įmonės vakarėlis vyksta pokylių salėje, pasistenkite atsisėsti greta dominančio objekto. Laiku perduota druska, šypsena ir dėkingumo žodžiai išskirs jus iš aplinkinių.

5 būdas. Abipusė pagalba

Ana, pirkimų vadybininkė:

„Jei aš užsimanyčiau susipažinti su kolega, būtinai paprašyčiau, tarkime, perstumti stalą ar padėti suderinant kompiuterį. O jau po to, kai jis padės man, bus galima išgirti liūtą už parodytą jėgą ir išmintį!“

Geras pasiūlymas! Bet visai nebūtina, kad dėmesį jums rodytų vien jis. Pagalbą jam pasiūlykite ir pati – o gal jis jus jau seniai įsimylėjęs, bet drovisi ir negali to parodyti?

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Žiema artėja: yra sprendimų, kurie nepatiks „valstiečių“ rinkėjams (18)

Žiema artėja, o ją savo reitingais gali pajusti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga...

Teko samdyti net saugos tarnybą: Lietuvai priklausančiame kelte įstrigo 12 pabėgėlių (118)

„ DFDS Seaways “ kelte „Kaunas Seaways“ aptikta 12 pabėgėlių, DELFI patvirtino įmonės...

Už mokesčių mokėtojų pinigus – kelias į niekur (75)

Kėdainių rajono pakraštyje esančiame Miegėnų kaime verda aistros – gyventojai nesuvokia, kam...

Įvardijo, kiek asmenų „Karklėje“ sučiupo su narkotikais: skaičiai stebina (11)

Savaitgalį vykusio festivalio „ Karklė Live Music Beach “ dalyvius patikrinę policininkai ir...

Svaiginanti 28-metės karjera: nuo modelio iki artimos D. Trumpo bendražygės (4)

Naująja komunikacijos departamento vadove JAV prezidento Donaldo Trumpo administracijoje laikinai...

Smūgis A. Bosui: prabangų namą prašoma sulyginti su žeme (528)

Vilniaus pašonėje, miškų apsuptyje, prasidėjusias Lietuvoje žinomo verslininko Antano Boso...

Pirmadienio vakarą – visiškas Saulės užtemimas (6)

Rugpjūčio 21 d. įvyks neeilinis visiškas Saulės užtemimas, kurį galės stebėti tūkstančiai...

Martynas Pocius. Čempionatas, kurio niekada nepamiršiu (1)

Interneto platformoje „Sporto namai“ kiekvieną dieną savo jausmais, mintimis ir rūpesčiais...

Atostogų metu dėl viešosios tvarkos pažeidimo sulaikyta Vilniaus prokurorė (30)

Pirmadienį Vilniuje dėl viešosios tvarkos pažeidimo sulaikyta neblaivi Vilniaus apylinkės...

Kūdikį pražudęs Ramzis keliasi naujam gyvenimui: jau spėjo pasirodyti vestuvėse (249)

Po patirto šoko ir nelaimingo atsitikimo, kurio metu žuvo kūdikis, dobermano Ramzio gyvenimas...