Pasibjaurėjimas oraliniu seksu

 (163)
Kokius pojūčius jums sukelia pasakymas "oralinis seksas"? Vienus žmones jis sujaudina, kitiems gi tai - tabu. Net kalbėti apie tai - nešvaru. Suprantama, požiūris į seksą, kaip ir į viską, priklauso nuo auklėjimo ir aplinkos, kurioje užaugote. Tad jeigu jūs netoleruojate oralinio sekso - tai jūsų teisė. O jeigu norėtumėte išbandyti, tačiau jaučiate barjerą - paskaitykite, ką tokiu atveju pataria daryti seksopatologai.
Klausimas:

"Prašau, pasakykite man, kad aš ne vienintelė taip besijaučianti moteris. Aš jau metus esu ištekėjusi ir niekuomet nebandžiau oralinio sekso. Mano vyras vis prašo, tačiau vien nuo minties, kad reikės burnoje laikyti jo varpą, mane pykina. Aš laisvai galiu jį liesti ir bučiuoti, tačiau apžioti ir liesti liežuviu – niekaip. Aš netgi vieno vakarėlio metu mėginau į burną įsidėti varpos formos čiulpinuką, tačiau ir nuo to man pasidarė bloga. Vien galvojimas apie oralinį seksą mane verčia jaustis fiziškai nesveika. Ar tai normalu?"

Atsakymas:

“Normalus” yra žodis, kurį išmesti į šiukšlių dėžę. Svarbu tai, kas normalu jums ir jūsų santykiams. Dauguma moterų ne tik patiria oralinį seksą, bet juo ir mėgaujasi.

Žiūrėkite drąsiau į visus klausimus, kuriuos iškėlėte, pradedant tuo, kad tai jūsų pirmasis seksualinis partneris. Kai kurioms moterims (ir vyrams) iš pradžių mintis apie oralinį seksą kelia šleikštulį. Tačiau dauguma, įgiję žinių ir patirties dalinantis šiuo seksualiniu malonumu, įtraukia į savo gyvenimą ir oralinį seksą.

Gali būti, kad praeityje patyrėte smurtą, kuriame galėjo būti arba nebūti prievartinis lytinis aktas –galbūt net varpos įkišimas į jūsų burną, kai buvote mergaitė. Jei yra galimybė, kad taip buvo, geriausia išeitis būtų kreiptis profesionalios pagalbos ir užgydyti šias žaizdas.

Dažnai kultūrinės, religinės ar šeimos vertybės išmoko, kad kūno lietimas “ten, apačioje”, yra gėdingas, purvinas ar blogas. Tačiau taip nėra. Žinojimas, kad tai nekelia žalos, yra gražu ir tarnauja kaip siejantis ryšys su mylimu žmogumi, gali jums padėti nugalėti neigiamus jausmus. Jei nuspręsite, kad nenorite oralinio sekso, turite apie tai atvirai pasišnekėti su savo vyru. Dalis santuokos yra atviras, sąžiningas bendravimas ir žinojimas, ko gali tikėtis iš kito ir ko laukti neverta.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Myli nemyli

Kodėl nereikia bijoti vienatvės? (1)

Išsiskyrimas su mylimuoju visada palieka pėdsakus. Gali atrodyti, kad visas drauge kurtas gyvenimas išslydo iš po kojų ir nebeliko nieko kito, kaip... nebegyventi, nes nebėra prasmės?

Neištikimosios: kokios moterys apgaudinėja dažniausiai? (61)

Mokslininkai sako žinantys tikslų atsakymą į šį klausimą. Ir tvirtina, jog moters neištikimybės riziką galima įvertinti pagal jos elgesį sekso metu.

2 svarbūs meilės principai: juos perpratus, santykiai pagerėja (19)

Kasdien išyra ne viena santuoka ar ilgalaikiai santykiai. Kartais taip nutinka dėl objektyvių priežasčių – jis buvo neištikimas, ji melavo, jis neatsakingas, jai per sunku įtikti. Tačiau kartais santykiai išyra ir mes nesuprantame, kodėl.

Kaip lietuvių poravimosi įpročius keičia šylantys orai? (6)

Šylantys orai žadina lietuvių lūkesčius susirasti širdies draugą. Pažinčių svetainės flirtas.lt tyrime paaiškėjo, kad beveik kas antras vienišas lietuvis pavasarį laiko geriausiu metų laiku ieškoti antros pusės. Ir tai yra geriausias metas ne tik ieškoti, bet ir surasti meilę. Pasirodo, tam yra tvirtas mokslinis pagrindas.

Mano vyras – impotentas: ką daryti? (225)

Viename internetiniame forume moters rašė: „Turiu labai gėdingą paslaptį su kuria niekaip negaliu susigyventi. Ta problema kamuoja ne mane, bet mano vyrą. Jis impotentas ir apie tai su niekuo nekalba, o aš taip pat nedrįstu. Tad ir noriu paklausti Jūsų, gal Jūs žinote atsakymą į klausimą, kaip toliau gyventi su impotentu? Ar verta gyventi santuokoje su vyru, kuris tavęs negali patenkinti seksualiai?“.