Kalbėti apie seksą – ne tas pats, kas mylėtis. O mylėtis - ne tas pats, kas galvoti apie seksą. Jūs galite pastebėti, kad mūsų gyvenime seksas yra retesnis už kalbas apie jį, o kalbėjimas – retesnis už galvojimą. Tai reiškia, kad mes daug apie jį galvojame, kiek mažiau kalbame, o dar rečiau juo užsiimame.
© Corbis/Scanpix
Na ne, pasakysite jūs, nežinau, kaip autorius, o aš užsiimu seksu pakankamai daug. Žinoma, ne visuomet jis būna kokybiškas... Šitaip apie kokybę dažniau pasako moterys, o rečiau - vyrai. Nes moterys seksualinės energijos turi gerokai daugiau už vyrus, todėl ir reiklesnės. Moterys puikiai jaučia, kada seksas būna nekokybiškas. Nes nujaučia savo potencijas. O vyrai šios energijos turi mažiau, užtat ambicijos vyrų nepamatuojamai didesnės.

Todėl vyrai nemėgsta pastebėti, kad seksas buvo nekokybiškas. Jie žino tik du dalykus: kad organas „stovi“, ir kad abu baigė. Jei šios dvi sąlygos patenkintos, vyras nesupranta, ko dar reikia. Ir ciniškai klausia moters: „Tau ką, per mažai „lazdų“ pastačiau?“ O jei moteris ką nors susiranda, vyras susinervina ir pavydžiai klausinėja: „Papasakok man, ką būtent jis tau darė“. Moteris dažniausiai neatsako, nes reikalas visai ne tame, kiek „lazdų“ jai pastatė ir ar baigė. Reikalas proceso kokybėje. O kokybės dalys - neskubėjimas ir dėmesys.

Ką jūs sakote? Tiesa, jei jūs apskritai dabar ką nors sakote, tai seksu šiuo metu neužsiimate. O jei užsiimate, tai labai nekokybiškai. Galima net pasakyti, kad tai ir visai ne seksas, o jo surogatas - masturbacija, fantazijos ar tiesiog mechaninis aktas, didelio malonumo tikrai neatnešantis.

Atsitinka taip todėl, kad seksas – dieviškas dalykas. Dieviškumas reiškia vienovę. O seksas, kuriame dalyvauja daug minčių ir fantazijų , suskaldo vienovę. Nes padalina mus į tą, kuris mylisi, ir tą, kuris apie tą mylėjimąsi galvoja. Gaunasi susiskaldymas į dvi dalis, kuris lotynų kalba reiškia „dia“- „bolo“. Sujungus gaunasi „diabolus“ t.y. velnias. Velnias dėl to ir vaizduojamas su dviem ragais, kad mąstydami apie kūnišką veiksmą mes tampame susiskaldę. Todėl atsiduoti seksui visa širdimi, visu kūnu ir visa savo esybe - nuo Dievo. O mąstyti apie seksą ir masturbuotis (galima ir partnerio/ės pagalba) - nuo velnio. Nuo to paties, su kuo taip sunkiai kovoja bažnyčios tarnai, praktikuojantys celibatą.

Kodėl mes tiek daug galvojame apie seksą?

Todėl, kad jo bijome.

Pirmiausia, seksas susijęs su mūsų lyties organais, kurie skirti tam, kam nuo mažens buvo sakoma „Fui!”. Todėl viskas, ką mes atliekame genitalijomis, taip pat pasidaro „Fui“. Jei kas nors aptinka mus darant kažką su tais „purvinais“ organais, mes bijome pajausti gėdą. Pagalvokite, ar išdrįstumėte mylėtis savo tėvams matant? Ne? O jūs kada nors pagalvojote, kodėl?

Išeina taip, kad žmonės turi gėdytis to akto, kurio dėka jie ir atsirado. Ir gėdytis būtent tų žmonių, kurie šį veiksmą atliko. Ar ne teisingiau būtų parodyti tėvams, ką jūs iš jų išmokote? Taip, atmesti gėdą ir padaryti tai, ką išmanote. Taip, elgtis taip, lyg būtumėt visiškai vieni! Ir tai ne pasiūlymas, o klausimas. Ar ne teisingiau būtų ir tėvams pasielgti taip, kaip viena moteris iš G.G. Markeso romano? Kuri stebėjo jaunuolį, užsiimantį seksu, o po to priėjo ir pagyrė jo lyties organą... Kaip jūs manote, ar šis jaunuolis turės kada nors problemų su savo lytiniu organu?

Gerbiamos skaitytojos ir skaitytojai! Ką jūs žinote apie savo partnerių erotines fantazijas? Kaip jūs manote, kaip įaudrina save jūsų antroji pusė, likusi viena? O jūs? Ar išdrįstumėte su ja padaryti visa tai, ką darote vienas?

Jūs atsakote: „Ne“, ir einate į sekso forumą. Nes ten galima saugiai pasislėpti už anonimiškos kaukės. Nes jūsų gėda yra stipresnė už supratimą.

Antra, geras seksas susijęs su tuštuma galvoje. Nes stipraus susijaudinimo ir orgazmo metu mąstymas išsijungia. Taip tik sakoma, kad išsijungia daugiau vyrams. Moterims irgi išsijungtų, bet moterys labiau bijo. Kai moterys nustoja sekso bijoti, jos irgi išjungia protą.

Štai vienas iš Indijos paveikslų seksą pavaizduoja šitaip: moteris apžergusi vyrą, o savo galvą yra nukirtusi ir laiko ją rankoje. Baisu? Taip, protą išjungti baisu. Kaip galvą nukirsti. Nes jūs turite būti protingi, mąstantys, t.y. viską kontroliuojantys. Kaip galima atsisakyti kontrolės? O jei kas atsitiktų? Todėl už kiekvieno nenoro mąstyti glūdi baimė.

Trečia, seksas reikalauja atsisakyti savo „aš“ ir susijungti su kitu žmogumi, tarsi atiduoti dalį savęs kitam. Pasidalinti su juo savo energija, savo nuoširdumu, savo kūnu, savo skysčiais. Ar gali tai daryti žmogus, bijantis save prarasti? Vargu, nes jam žodis „mes“ yra mažai pažįstamas. Užtat žodį „aš“ jis gerai žino ir saugo.

O kas tas „aš“ , jei ne vaizdinys, prisiminimai apie save ir mąstymas apie save? Beje, ir apie kitą asmenį žmogus turi mąstymo, fantazijų ir vertinimų kratinį. Todėl jei aš ir bendrauju su kitu, tai iš tiesų yra dviejų fantazijų bendravimas: „Mano fantazija apie tai, kas aš esu, bendrauja su mano fantazija apie tai, kas tu esi“. Susijungti su kitu - nustoti fantazuoti ir tiesiog atsiduoti kitam - reiškia gerą seksą.

Štai ir gaunasi, kad geram seksui reikia:

• Elgtis drąsiai ir nesigėdyti;
• Leisti sau negalvoti;
• Atsiduoti kitam žmogui.

O kad tuo metu vyksta labai malonūs dalykai, jūs puikiai žinote. Tik galutiniam šių malonių dalykų apiforminimui reikalingas dėmesys ir laikas. Tuomet, kaip sako Rytuose, vyriška ir moteriška energija ima tekėti savo vaga, galbūt judindamos karmos ratą, o galbūt sujungiančios mus su Dieviškumu, kaip su nuostabia upe, kuria mes galime plaukti kur tik i norime ir kiek norime - bet kokiame amžiuje. Ir skaldančio mąstymo velnias tegul lieka ant kranto ir pavydžiai palydi mus akimis...

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Karklė apgulta. Stop juostos, užkardos ir palaidi šunys (35)

Karklės gyventojai, kurie neišvyko iš kaimo prasidėjus festivaliui „Karklė live music beach...

Apie prezidento postą svajojusiam J. Petraičiui – ypatinga žinia iš teismo (43)

Prieštaringai vertinamas Australijoje gimęs milijonierius, kolekcininkas, 2002 m. Lietuvos...

Kita augančių algų pusė visai nedžiugina (149)

Lietuvos gyventojų emigracija – itin neigiamas reiškinys, turėjęs tik vieną teigiamą pusę –...

Vokietijoje per išpuolį subadyti du žmonės, vienas jų mirė (53)

Vokietijos vakariniame Vupertalio mieste du žmonės penktadienį buvo subadyti, vienas jų –...

A. Tapinas apie mokytojų padėtį: jei taip, tai emigruočiau (244)

Vienas įtakingiausių Lietuvos žurnalistų Andrius Tapinas prisipažįsta, kad jei uždirbtų 400...

Incidentas Suomijoje: į ligoninę išvežti aštuoni žmonės atnaujinta (208)

Suomijos pietvakariniame Turku mieste penktadienį buvo subadyta keletas žmonių, o mažiausiai...

Gyvai / Neįprastos kontrolinės rungtynės be žiūrovų: Lietuva – Rumunija (18)

Europos krepšinio čempionatui besiruošianti Lietuvos rinktinė penktadienį pradeda kovas...

Atrodo paprasta, bet daugelis lietuvių nežino atsakymo į šį klausimą apie Europos Parlamentą (4)

Nuo Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą praėjo 13 metų, tačiau ne visi Lietuvos gyventojai...

Slaptas policijos reidas: už posūkio nerodymą gresia teisių atėmimas (117)

Penktadienį popiet, važiuojant nuo Varnių tilto, link Utenos g. viaduko, Kauno policija vykdė...

Nuotraukose niekuomet nesišypsanti B. Hadid tam turi keistą priežastį (3)

Supermodelį Bellą Hadid fotografai dažniausiai užfiksuoja rimtą ar net griežtą, o gerbėjai...