Apie nekaltybę iki vestuvių iš tiesų diskutuojama daug. Juk dar mūsų močiutės (o galbūt ir mamos) skaistybę vertino ir saugojo tam, kuris taps jos vyru. O kaip yra šiandien? Ar nekaltybė vis dar vertybė? O gal seksas iki vestuvių turi daugiau pliusų nei minusų?
© Shutterstock nuotr.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt skatina apsvarstyti visus už ir prieš ir tvirtai apsispręsti, kurį kelią pasirinkti.

Priežastys, kodėl verta išbandyti seksą iki vestuvių

Anksčiau žmonės tuokdavosi jaunesni. Žinoma, nereikia mylėtis tik dėl to, kad būtumėte tai padariusi dar iki vedybų. Juk laimingiausios yra tos, kurios savo pirmąjį kartą atsimena kaip vieną nuostabesnių įvykių gyvenime ir padaro tai su mylimu žmogumi.

Atminkite, kad anksčiau žmonės tuokdavosi kur kas jaunesni, galbūt tai yra viena priežasčių, kodėl seksas po vestuvių buvo natūralus dalykas. Reikia pripažinti, kad dabar kiti laikai.

Sužinosite, kokie yra jūsų seksualiniai poreikiai. Juk niekada nepirktumėte automobilio, prieš tai jo neišbandę? Na, šis pavyzdys nėra pats geriausias, kai kalbama apie meilę ir ilgalaikius santykius, tačiau pripažinkite, kad seksas yra svarbi santuokos dalis.

Reikia sutikti ir su tuo, kad lovos reikalai visgi nėra svarbiausias dalykas santykiuose, tačiau jei vienas iš jūsų nuolat bus nepatenkintas seksualiniu gyvenimu, tai gali paskatinti iškrauti seksualinę energiją kur nors kitur.

O kaip dar išmoksite, kaip tai daryti? Mažų gudrybių lovoje galite išmokti tik su patirtimi. Ar nenorėtumėte savo būsimo vyro nustebinti kuo nors, dėl ko jis pašnibždėtų jums į ausį, kad esate pati geriausia ir seksualiausia moteris pasaulyje. Prieš įsipareigodama vienam vyrui galite įgyti šiek tiek patirties, kuri tik paįvairins jūsų ir jūsų mylimojo seksualinį gyvenimą.

Pirmas kartas ne visada būna toks, kokio tikimasi. Daugeliui merginų pirmoji naktis būna skausminga, gali pasirodyti kraujo. Juk nenorite prisiminti pirmosios vestuvinės nakties kaip tos, kai jums seksas sukėlė tik skausmą?

Niekada negalite žinoti, kas jūsų laukia ateityje. Įsivaizduokit, kad ištekėjote, tačiau santykiai šeimoje, deja, nesusiklostė. Jūs išsiskiriate, įsimylite ką nors kitą, kuriate bendrus ateities planus ir... Dar kartą ruošiatės tekėti. Tik, deja, jau būsite praradusi nekaltybę iki vestuvių... Tad ar verta laikytis kažkokių taisyklių tik dėl taisyklių? Galbūt svarbiausia padaryti tai su mylimu žmogumi, o santuoka – tai tik formalumas.

Priežastys, kodėl verta išsaugoti nekaltybę iki vestuvių

Galite likti įskaudinta. Įsivaizduokite, kad nekaltybę praradote su žmogumi, kurį mylite, tačiau jūsų santykiai taip ir nesusiklostė. Galbūt jis netgi jus apgavo ir išdavė. Tikriausiai jausitės kur kas labiau nusivylusi ir įskaudinta nei tuo atveju, jei nebūtumėte žengusi šio rimto žingsnio.

Skaistybė – tai dovana mylimajam. Argi nenorėtumėte, kad pirmas kartas įvyktų su tuo, kuris yra tikroji jūsų gyvenimo meilė, su žmogumi, su kuriuo auginsite vaikus ir anūkus... Tik tada, kai nuspręsite įsipareigoti vienas, galėsite būti tikri, kad tai – tas žmogus.

Nėštumo ir venerinių ligų rizika. Kad ir ką sakytų prezervatyvų ir kontraceptinių tablečių reklamose, nėra šimtaprocentinės apsaugos nuo nėštumo. Geriausia, kai vaikai yra planuojami, o poros jų susilaukia tada, kai gali pasirūpinti ne tik savimi, bet ir nauja gyvybe. Žinoma, tik itin atsakingai rinkdamasi partnerį ir tinkamai saugodamasi galite išvengti lytiniu keliu plintančių ligų.

Santykiai turi atsirasti iš meilės, o ne iš noro suartėti. Kai artima draugystė užmezgama tik tam, kad būtų galima mėgautis visais santykių malonumais, galiausiai galite gauti visai ne tai, ko tikitės. Tiesiog iš tokių santykių gimsta pavydas, pyktis, nepasitikėjimas ir galiausiai lieka tik sudaužytos širdys. Rimti santykiai gimsta iš meilės, o kuriant tokius santykius galima ir šiek tiek palaukti suartėjimo.

Nekaltybė madinga? Ar nemanote, kad moteris, kuri išsaugo savo nekaltybę tol, kol sutinka savo išrinktąjį, atrodo kur kas rimtesnė ir kur kas labiau principinga. Tokios moterys daugeliui vyrų labiau patinka nei tos, kurias jos paprasčiausiai vadina „lengvai prieinamomis“.


Balsuoti galite iki kovo 9 d.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Orai: po tikros karščio bangos vėl teks ieškotis megztinio (10)

Vasara tempo nemažina ir jau artimiausiomis dienomis vėl sulauksime tikros karščio bangos: oras...

Teroristinis išpuolis Barselonoje: aukų skaičius dramatiškai išaugo nuolat pildoma (776)

Turistų pamėgto Ramblos rajono pagrindinėje gatvėje Barselonoje, į žmonių minią įvažiavo...

Išpuolis Barselonoje: sulaikyti du įtariamieji (265)

Ispanijos saugumo tarnybos paskelbė įtariamojo, kurio vardu išnuomotas incidente panaudotas...

Liudininkas apie kraupų išpuolį Barselonoje: jis per žmonių minią lėkė visu greičiu, nė nebandė stabdyti (29)

Ketvirtadienio vakarą Barseloną sukrėtė kraupi teroro ataka – į minią žmonių įsirėžė...

Barselonos centre gyvenantis lietuvis: nejauku ir pikta, bet tenka priimti tokią realybę (43)

Apie šešerius metus Katalonijos sostinėje Barselonoje gyvenantis kaunietis Eduardas Žigunovas...

„Sūduva“ po pertraukos neatlaikė Bulgarijos čempionų spaudimo (174)

Bulgarijos čempionai parodė savo meistriškumą. Paskutinio UEFA Europos lygos atrankos varžybų...

Lietuvoje pristatyta įspūdinga aukštosios mados Indijos kolekcija (15)

Vilniuje ketvirtadienio vakarą įvyko neeilinis mados renginys. Indijos nepriklausomybės dienos...

Ekonomistai įvertino R. Karbauskio norą (223)

Ekonomistai Nerijus Mačiulis ir Gitanas Nausėda neigiamai vertina „valstiečių“ lyderio...

Berniukas susirūpino benamių kačių likimu: tapo jų gelbėtoju ir superherojumi (11)

Kaskart aplankęs Kris Papiernik ir Kia Griffin, jų penkiametis sūnėnas Shon'as tenori daryti viena...

Kodėl princas Williamas negali skristi vienu lėktuvu su šeima (9)

Pasak karališkojo protokolo, karališkoji šeima neturėtų lėktuvu skraidyti kartu, tačiau...