Atviras vyro pasakojimas apie tai, kad buvo laimingai vedęs dviejų vaikų tėvas, kol vieną dieną sutiko kitą moterį, sulaukė didelio skaitytojų susidomėjimo. Žmonės smerkė vyrą ir jį suviliojusią merginą, pasakojo panašias istorijas, dalijosi savo patirtimi ir patarimais. Pateikiame keletą įdomiausių komentarų.
© Shutterstock nuotr.

Jei sutiko kitą ir viskas subyrėjo, vadinasi, nebuvo laimingai vedęs. Laimingas ir mylintis žmogus (tiek vyras, tiek moteris) į kitus išvis nežiūri meilybių prasme. Bendrauja darbinėm, mokslinėm ir pan. nuotaikom, jokios kitos meilės nerūpi. Bet jei šeimoj blogai, tada aišku nesunku susižavėt kažkuo kitu.

***
Turiu vaikystės draugą, mes nuo smėlio dėžės kartu. Jam buvo panaši krizė. „Įsimylėjo“ jauną viliokę. Taipogi – vaikas, žmona. Gera žmona, tiesiog po n praleistų metų dingsta aistra ir slopsta meilė.

Kaip ir šiuo atveju ta Ineta – tik aistra, bet ne meilė. Ir galvą dedu, jei pradėtų gyventi kartu kaipmat išsibėgiotų.

Draugui uždraudžiau griauti savo, šeimos ir tos moters gyvenimą. Pasiūliau įdėti pastangų ir iš naujo įsimylėti savo žmoną, pažvelgti į ją kitomis akimis, su meile ir aistra. Padaryti jai tai, ko nori su ta kita. Ir ką? Žmona pražydo. Aistra grįžo. Antras vaikas. Šeima laiminga.

Viskas tik jūsų rankose. Nori aistringos žmonos, pažiūrėk į ją taip, lyg ji jau tokia būtų ir ji pradės keistis akyse.

***

Žinau ir aš panašią istoriją, kur dviems 40-mečiams pasimaišė protelis, moteriškės, laimės ieškotojos, dėka buvo išardytos dvi šeimos, paskui nei patys laimingi tapo, 6 vaikai sutraumuoti ir daug nelaimingų aplinkui. Žodžiu, puota griuvėsiuose...

***

Pažįstamas jausmas tokioj stadijoj. Pagyvenk su ja kelis metelius, pamatysi, į ką viskas pavirs: sutiksi kitą Inetą. Ir kas tada? Vėl norėsi naują saldainiuką išvynioti, nes senojo skonis pabodo? Nekoks tu vyras esi, jei leidi sau tokius bajerius. Į kitas žiūrėti niekas nedraudžia, bet joms suteikti kažkokių tai vilčių save gerbiantis vyras neleidžia. Pats esu geros išvaizdos, moterų dėmesio nestokoju, bet visus jų bandymus sustabdau laiku. Nes žinau, kad santykiai šeimoje kinta, kad laikiną laukinį įsimylėjimą pakeičia stabilesni, bet tvaresni jausmai žmonai ir vaikams, ir dėl to trumpo laukinio periodo neverta griauti to, kas buvo puoselėta daug metų.

***

Mano atveju buvo panašiai. Kai sužinojau, kad vyras turi meilužę, jis man dievagojosi, kad myli mus abi, siūlė jį pasidalinti, kėlė sąlygas, ką aš turėčiau daryti, kad jis pasiliktų tik su manimi ir kalbėjo kitus absurdiškus dalykus. Man buvo aišku tik viena – kad aš niekada daugiau negalėsiu pasitikėti šituo žmogumi, ir kaskart jam užtrukus kur nors galvosiu, kad vėl nulėkė pas ją. Be to aš juo fiziškai juo taip pasišlykštėjau, kad negalėjau net pagalvoti apie tolesnį bendrą gyvenimą su juo.

Ryžtingai su juo išsiskyriau be jokių kalbų. Ir labai teisingai pasielgiau, kaip parodė netolima ateitis. Jis išsikėlė gyventi pas meilužę, veliau jos ir jos tėvų spaudžiamas ją vedė ir susilaukė vaiko (jis labai norėjo vaikų). Bet niekaip negalėjo palikti manęs ramybėje. Yra net siūlęs su juo susitikinėti savaitgaliais, kai jo žmona išvažiuoja pas savo tėvus! Ir skundėsi man, kad su kita lygiai tas pats, kad jinai kelia tokius pačius reikalavimus, kaip ir aš, ir nesugyvena su jo tėvais kaip ir aš (jo tėvai buvo nesugyvenami, ypač tėvas).

Kažkada aš nutraukiau su juo bet kokius ryšius, nes man nusibodo klausytis. Bet dar liko bendrų pažįstamų, kurie su juo pabendrauja porą kartų per metus ir vis atneša man žinių, kad jis labai norėtų bendrauti su manimi. Pasirodo, jis manęs ir po daugybės metų nesugebėjo išmesti iš galvos, o man į jį giliai nusispjaut.

Neatsidžiaugiu tik dėl vieno – kad nedvejojau ir iškart išsiskyriau.

***

Oi, tie įmonės vakarėliai...

O autorius jau buvo paieškose (gal nesąmoningai ir sau to nepripažindamas), nes jeigu vyras patenkintas savo šeimyniniu gyvenimu ir neieško nieko iš šalies, tai jis nei atitinkamų signalų siunčia, nei į žvilgsnius reaguoja.

Normalus šeimos žmogus būtų nei šokdinęs, nei vizitines davinėjęs. „Pagalvojau, viskas tuo ir baigsis“. Bet pats iš esmės darė viską, kad tik nesibaigtų. O mergai kas – permiega su vienu, su kitu, su trečiu. Diedai kažkur pavežioja, kažką padovanoja, apie meilę pasuokia. Kai susiras tinkamą kandidatą į vyrus, tai ir ištekės. Jinai yra niekam neįsipareigojusi. Žinoma, negražu susitikinėti su vedusiais ir ardyti šeimas, bet pagrindinė kaltė tenka jam.

Dar prajuokino ta vieta, kur apie seksą kalbama. „Net 8 kokybiški kartai“. Su žmona tikriausiai irgi buvo gerai, bent jau pradžioje, kol ūkis ir vaikai (rutina) visko neužgožė. Taip jau būna. Pagyvenus su ta Ineta irgi būtų lygiai tas pats. Jeigu žmogus to nesuvokia, tai vargas jam bus gyvenime.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Orai: vasarišką kaitrą vėl vainikuos neramumai

Antroje savaitės pusėje didžiojoje šalies dalyje orai bus karšti, tačiau jau pirmoje...

Pasiūlė, kaip susigrąžinti lietuvių Lenkijoje paliekamus milijonus (94)

Šį pavasarį Lenkijos centrinis statistikos biuras paskelbė, kad lietuviai apsipirkdami pas...

Lietuvio užfiksuoti vaizdai apie jo patirtis Šiaurės ir Pietų Korėjose užkariauja pasaulį: sunku sulaikyti ašaras (172)

Prieš metus DELFI publikuotas keliautojo Jokūbo Laukaičio sukurtas vaizdo reportažas apie...

R. Williamso koncertą perspjauti bus sunku: hitai ir fejerverkai gerbėjams sukėlė euforiją (255)

Trečiadienio vakarą Vilniaus Vingio parke - neeilinis renginys. Savo pasirodymą „The Heavy...

S. Skvernelis: socialdemokratų pasitraukimas nebūtų būtina sąlyga trauktis jų ministrams (22)

„Prognozuojant socialdemokratų tarybos sprendimą trauktis, galbūt frakcija Seime galėtų...

Nesitikėjo, kad gelbėti kačiukus bus taip sudėtinga (2)

Dar būdami 8 savaičių jaunikliais, katinas Astra ir keturi jo broliai buvo palikti dėžėje...

A. Kubilius prabilo apie spąstus, kurie gali sutrukdyti pasivyti ES pragyvenimo vidurkį (549)

Lietuvai pasivyti Europos Sąjungos (ES) pragyvenimo vidurkį gali sukliudyti vidutinių pajamų...

Lietuvos šešiolikmečiai liks be medalių – neperlipo Europos čempionato ketvirtfinalio barjero (49)

Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų krepšinio čempionato ketvirtfinalyje trečiadienį...

JAV karo laivo įgulai atsirūgo vizitas Klaipėdoje: sekso vakarėlis baigėsi skandalu (189)

Dar vasario pradžioje į Klaipėdą draugiško vizito užsukęs JAV karo laivas „ USS Hue City...

Prasta vasara smogė ne tik Palangos verslininkams (25)

Lietinga vasara problemų pridarė ne tik nuomojantiems kambarius pajūryje. Paslaugas kaimo turizmo...