Neįprasta reakcija į orgazmą

 (19)
Mylėdamiesi mes visi elgiamės skirtingai. Pačiais intymiausiais momentais atsiskleidžia mūsų charakteris. Moteris gi pražysta kaip gėlė. Meilė ir švelnumas mylimam žmogui iššaukia pačias įvairiausias emocijas. Apie vieną neįprastą reakciją į orgazmą kalba gydytojas seksopatologas.
Klausimas: "Neseniai aš įsimylėjau vaikiną, su kuriuo draugaujame penkis mėnesius. Turbūt net nereikia sakyti, kad mėgaujamės nuostabiu seksu, tačiau dažnai po tikrai intensyvaus orgazmo aš prapliumpu ašaromis. Kas man atsitinka? Aš niekuomet nebuvau seksualiai išnaudojama ir esu labai seksuali."

Gydytojo seksopatologo atsakymas:

Priešingai tam, ką gali manyti daugelis žmonių, atsakas, kurį moterys demonstruoja orgazmo piko metu, gali būti labai skirtingas ir dažnai neteisingai suprastas. Moterys man pasakoja, kad pasiekusios kulminaciją jos tarsi sprogsta ir pasiekia emocinį atsipalaidavimą. Tokia išraiška gali būti ašaros, juokas, kūkčiojimas ar stiprus verkimas.

Dėl to, kad seksualinio atsako ciklas yra daugiafazis, viso proceso metu yra energetinio pastatymo laipsniai. Seksualinio atsako ciklas veikia taip: iš pradžių moteris pajunta nežymų susidomėjimą seksualine patirtimi (“nežymaus pajudėjimo” fazė); tuomet ji gali susijaudinti ir pajusti ryškų seksualinės išraiškos geismą. Toliau ji patiria susijaudinimą, kurio metu įvyksta nemažai fiziologinių pakitimų. Jį seka pakylėtas susijaudinimas ir plato fazė. Tuomet ateina jos orgazmas, kurio metu ji paleidžia susikaupusią energiją ir kraujo suplūdimą. Ir galiausiai ji užbaigia atsipalaidavimu.

Viso šio proceso metu atsiranda indikatoriai, tokie kaip spalvos pakitimas, pagreitėjęs kvėpavimas, lytinių audinių patinimas ir vyriškų bei moteriškų lytinių organų standumas bei drėgnumas. Viso proceso metu iki pat orgazmo kaupiasi energija, kurią paskui reikia iškrauti. Ta energija gali išsikrauti bet kokia forma, kurią tik sugeba išgauti kūnas, taigi, kaip ir jūsų atveju, tai gali būti ir ašaros. Tai yra gamtos jums dovanojama brangi dovana. Žinokite, kad tai yra tobulai nuostabi priemonė atsikratyti jausmų ir energijos.

Įsitikinkite pati, ar šios ašaros tikrai yra džiaugsmo ašaros, o ne liūdnumo ar kažko kito, kas gali ateiti iš buvusių skausmingų santykių, sekso ar jūsų kūno įvaizdžio. O tuomet judėkite pirmyn ir jauskitės palaiminta, kad galite mėgautis tokiomis emocijomis. Yra nuostabu, kad galite taip jausti ir išreikšti savo jausmus!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Myli nemyli

Kodėl nereikia bijoti vienatvės? (1)

Išsiskyrimas su mylimuoju visada palieka pėdsakus. Gali atrodyti, kad visas drauge kurtas gyvenimas išslydo iš po kojų ir nebeliko nieko kito, kaip... nebegyventi, nes nebėra prasmės?

Neištikimosios: kokios moterys apgaudinėja dažniausiai? (62)

Mokslininkai sako žinantys tikslų atsakymą į šį klausimą. Ir tvirtina, jog moters neištikimybės riziką galima įvertinti pagal jos elgesį sekso metu.

2 svarbūs meilės principai: juos perpratus, santykiai pagerėja (19)

Kasdien išyra ne viena santuoka ar ilgalaikiai santykiai. Kartais taip nutinka dėl objektyvių priežasčių – jis buvo neištikimas, ji melavo, jis neatsakingas, jai per sunku įtikti. Tačiau kartais santykiai išyra ir mes nesuprantame, kodėl.

Kaip lietuvių poravimosi įpročius keičia šylantys orai? (6)

Šylantys orai žadina lietuvių lūkesčius susirasti širdies draugą. Pažinčių svetainės flirtas.lt tyrime paaiškėjo, kad beveik kas antras vienišas lietuvis pavasarį laiko geriausiu metų laiku ieškoti antros pusės. Ir tai yra geriausias metas ne tik ieškoti, bet ir surasti meilę. Pasirodo, tam yra tvirtas mokslinis pagrindas.

Mano vyras – impotentas: ką daryti? (225)

Viename internetiniame forume moters rašė: „Turiu labai gėdingą paslaptį su kuria niekaip negaliu susigyventi. Ta problema kamuoja ne mane, bet mano vyrą. Jis impotentas ir apie tai su niekuo nekalba, o aš taip pat nedrįstu. Tad ir noriu paklausti Jūsų, gal Jūs žinote atsakymą į klausimą, kaip toliau gyventi su impotentu? Ar verta gyventi santuokoje su vyru, kuris tavęs negali patenkinti seksualiai?“.