Mokslinis sapnininkas

 (30)
Greičiausiai tai jus nustebins, tačiau dauguma žmonių, nepriklausomai nuo rasinės priklausomybės ar gyvenimo vietos, sapnuoja tuos pačius sapnus. Ką galėtų reikšti tie keisti pojūčiai sapnuose, pvz., kritimo arba skridimo? Pažiūrėkime, ką apie tai mano psichologai.
Kritimas

Sapnas_1

Jūs stovite ant bedugnės krašto, akimirksnis – ir jūs krentate žemyn. Kartais pasiseka atsibusti “laiku”, iki "nusileidimo" momento.

Sapno reikšmė: jūs bijote ir tuo pačiu laukiate kažkokio praradimo. Jeigu nusileidimas po kritimo buvo sėkmingas, tai gali reikšti, kad jūs savo patirties dėka sugebėsite surasti išeitį iš sudėtingos situacijos.

Egzaminas

Sapnas_2

Jūs stovite prie lentos, rankose – egzamino bilietas. Visi laukdami žiūri į jus. Tačiau jūsų mintys ir žinios kažkur dingo. Jūs galvojate: “Aš pražuvau.”

Sapno reikšmė: realiame gyvenime jūs turite problemų dėl savęs vertinimo, nepakankamai pasitikite savimi. Praktiškai tai pasireiškia baime prieš bet kokį pokalbį arba viešą pasirodymą.

Erotiški vaizdai

Sapnas_3

Jūs sapnuojate, kad miegate su savo broliu, kitu artimu giminaičiu ar kaimyne?

Sapno reikšmė: nepulkite į paniką! Viskas tvarkoje. Tai viso labo reiškia, kad jūs su šiais žmonėmis mielai pamėgintumėte užmegzti draugiškus santykius.

Persekiojimas

J

Sapnas_4

ūs einate gatve ir staiga pajuntate, kad jus persekioja kažkas baisus. Bėgti neįstengiate, kojos tapo lyg akmeninės. Kaip taisyklė, po to seka prasibudimas ir šaltas prakaitas.

Sapno reikšmė: pasąmonėje jūs jaučiate, kad iškilo pavojus jūsų vidinei dvasinei pusiausvyrai. Kas jums kelia baimę? Sąžiningai atsakykite patys sau.

Vanduo

Jūra

Vanduo ir saulė! Jūs pliuškenatės žydrose bangose ir jaučiatės kaip niekuomet laimingi.

Sapno reikšmė: bet kokia didelė vandens erdvė, ar tai bus jūra, ar ežeras, yra nepažintų dalykų simbolis. Vaizdžiai tariant, čia vanduo simbolizuoja jūsų fantazijos ir kūrybinių galimybių gilumą. Jei jūs su malonumu leidžiatės į vandens keliones, reiškia turite pakankamai drąsos imtis naujų ir nepažįstamų dalykų. Jeigu vis tik jūs plaukiodami šiek tiek niurktelėjote, tai – ženklas, kad elgiatės per daug lengvabūdiškai ir pervertinate savo jėgas.

Ugnis

Sapnas_7

Jūs einate gatve ir staiga matote, kad dega jūsų namas. Jūs karštligiškai ieškote vandens, tačiau jo niekur nėra.

Sapno reikšmė: kaip ir vanduo, ugnis turi stiprią magišką reikšmę. Iš vienos pusės, jis simbolizuoja gyvenimišką jėgą ir kūrybinį įkvėpimą, o iš kitos – pavojų ir destrukciją. Jeigu jūs susapnavote, kad sudegė jūsų namas, paklauskite savęs, iš kokios pusės jums gali kilti pavojai. Gali būti, kad jums vertėtų išsikviesti elektriką arba galiausiai sutaisyti virtuvės rozetę?

Nuogumas

Sapnas_5

Rytas, jūs atėjote į darbą, viskas – kaip ir įprastai. Tačiau jūs – visiškai nuogas, nors niekas to ir nepastebi. Viršininkas ir bendradarbiai su jumis kalbasi lyg niekur nieko, nors jūsų “apsirengimas” ir ne visiškai tinkamas.

Sapno reikšmė: jūs norite, kad kolegos galiausiai iš tikrųjų įvertintų jūsų gebėjimus. Viršininko abejingumas jūsų nuogumui gali reikšti ir tai, kad jūs jaučiatės nepilnai išnaudojantys savo galimybes. Jei nuogumas jus glumina, tai jūs galvojate, kad aplinkiniai nuolat aptarinėja jūsų veiksmus.

Košmarai

Sapnas_6

Nežinoma gatvė, svetimas namas. Jūs nežinote, kaip čia atsidūrėte ir norite kuo greičiau iš čia dingti. Staiga kažkas iš nugaros pradeda jus smaugti.

Sapno reikšmė: tokie sapnai siunčia signalus apie bręstančius konfliktus, neišspręstas problemas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Myli nemyli

Sėkmingus santykius gali lemti ir tėvų teiginiai, girdėti vaikystėje

Kai sakoma, kad berniukai neverkia, o geros mergaitės nepyksta, tai suprantama kaip nurodymai neturėti negatyvių jausmų – dėl tokio tėvų elgesio vaikas neišmoksta susitvarkyti su emocijomis.

Skyrybų istorijos: ką iš tiesų tenka patirti ir kaip nepalūžti? (40)

Statistika sukelia šoką: 40-50 proc. pirmų ir 60 proc. antrų santuokų baigiasi skyrybomis, o tai reiškia, kad kas antra prie altoriaus su išrinktuoju žengianti moteris išsiskirs.

Savo mylimajai vaikinas pasipiršo labai originaliu būdu (7)

Daugelis vaikinų suka galvą, kaip kuo originaliau pasipiršti savo širdies damai. Vitalijus nusprendė tai padaryti ore.

Dingo seksualinė trauka? Štai priežastys, kodėl taip nutiko (100)

Tenka pripažinti, kad kartais nepadeda nei jauki žvakių skleidžiama šviesa, nei romantiškai nuteikti turinti muzika, paprasčiausiai fiziniam artumui nėra nuotaikos. Svarbu suvokti, kad tai nėra blogai: aiškėja, kad yra normalu neturėti nuolatinio seksualinio geismo.

Išsiskyrė ir vėl ištekėjo už buvusio vyro: 4 moterų istorijos (35)

Pasitaiko atvejų, kai po išsiskyrimo ir vėl suartėjama. Būna ir taip, kad metų metus trunkanka sugrįžimų vienas pas kitą ir po jų sekančių išsiskyrimų virtinė. Kur kas rečiau pasitaiko variantų, kai santuokai suteikiamas antras šansas jau po įvykusių skyrybų.