“…Aš puikiai žinau, kad tau dabar labai sunku ir kad jokie paguodos žodžiai nepadės tau susitaikyti su netektimi. Tačiau tuo pat metu man atrodo, kad šioje situacijoje jaustumei mažesnį kartėlį, jei sugebėtum geriau suprasti iš išsiaiškinti, “kas kaltas” ir “kodėl taip atsitiko”, ar galima šį įvykį laikyti atsitiktiniu, o galbūt jis buvo neišvengiamas?
Man atrodo, kad tavo išsiskyrimas su vyru nebuvo iš anksto nulemtas, nors ir atsitiktiniu įvykiu pavadinti jį būtų sudėtinga. Paprasčiausiai konkrečiame etape jūsų santuoka išsisėmė, prarado ateitį (tai nepriklauso nuo galimybės turėti vaikų, tai toks vidinis pojūtis, kad tolimesnė vidinė evoliucija – ir tavo, ir tavo vyro, - yra ribojama santuokos rėmais, ji jos nestimuliuoja, kaip anksčiau).

Akivaizdu, kad tavo vyras pirmas suvokė šią situaciją ir pirmas žengė šį neišvengiamą žingsnį (kaip paradoksaliai tai beskambėtų, savo sprendimu jis padėjo ir sau, ir tau, nes po šios radikalios permainos jūs abu turite arba turėsite naujas galimybes evoliucionuoti, kurios paskutiniuoju jūsų bendro gyvenimo metu jau nebeegzistavo).

Aš manau, kad šį mano tvirtinimą tu suprasi ne iš karto, tačiau esu įsitikinusi, kad ateityje tau tai pavyks ir tik įgavusi šį supratimą tu sugebėsi ne tik atleisti vyrui už tau suteiktą skausmą, bet netgi pajusti jam kažką panašaus į dėkingumą už tai, kad jis jums skiriantis ėmėsi iniciatyvos.

Moteris

Nemėgink eikvoti savo energijos mėgindama kažkaip ištaisyti situaciją su vyru, mėgindama jį susigrąžinti arba pranašaudama, kad su šia nauja moterimi jam gyventi tikrai nesiseks (šį punktą galima bus aptarti atskirai, tačiau net jeigu ir išaiškės, kad jo gyvenimas su šia moterimi bus visiškai ne toks laimingas ir harmoningas kaip jam dabar atrodo, objektyvių priežasčių tam, kad bus atkurta jūsų santuoka, jau nebėra ir visos pastangos priešinantis šiai realybei neduos tau nieko, išskyrus naujas kančias).

Dabar tu esi savotiškame pereinamajame laikotarpyje, kai laužomi ir nyksta seni ryšiai, įpročiai, tradicijos, o tai visuomet yra labai skausminga (iš energetinės pozicijos tai atrodo būtent kaip gyvo energetinio audinio laužymas ar deformacija, - pirmiausia emocinių-protinių struktūrų audinių), todėl labai natūralu, kad tu jauti tą įtampą, nenori valgyti, esi nusiminusi ir jautiesi beviltiškai. Tokiais atvejais padeda labai paprastos priemonės – vonia, masažas, pasivaikščiojimas gryname ore – trumpiau tariant, tos priemonės, kurias tiesiogine ta žodžio prasme galima pavadinti valomosiomis.

Tavo energetinėje gyvenimo erdvėje dabar vyksta gausybė įvairiausių lūžių, paslydimų ir visus juos palaipsniui reikia pašalinti, nes tik tuomet tu iš tikrųjų pasijusi geriau ir suprasi, kad blogiausi momentai jau praeityje, kad tu atsinaujinai, kad tarp dabartinės tavęs ir tos, kuria tu buvai dar visai neseniai, atsirado tam tikra siena, kuri paverčia tavo ryšius su praeitimi jau ne tiesioginiais, o tarpiniais. Šie tarpiniai ryšiai gali ir iš viso išnykti, tačiau bet kuriuo atveju jie leidžia energetiškai ir emociškai-protiškai atsiriboti, nesukelia “pilvo raižymo” pojūčių.

Moteris

Organizmui nelengva tarp visų šių energetinių lūžių, jis yra labai įtemptas ir, pirmiausia, nervinės sistemos ir virškinimo lygmenyje. Pasistenkite kaip įmanoma daugiau dėmesio skirti savo organizmui, o nuo to tavo bendra emocinė-protinė būklė tik pagerės…

Aš jaučiu, kad tu atsiskiri nuo skausmo, pjaustai tai, kas gyva, tačiau kitaip nieko nesigaus: jei šie “energetiškai pasenę ir savo evoliucinį potencialą išeikvoję elementai” nebus išmesti, jie pradės pūti ir nuodyti tave iš vidaus, todėl dabar tavo pagrindinė užduotis – kuo greičiau jais atsikratyti. Kol tu neišsilaisvinsi nuo šios naštos, tu nesugebėsi pažvelgti į savo situaciją iš šalies ir, deja, nesugebėsi iki galo išsilaisvinti nuo kentėjimo, nors, žinoma, tavo skausmas palaipsniui atslūgs.

Na o tuo metu pradės atsirasti nauji teigiami impulsai, tu pajusi, kad daug kuo pasikeitei, tapai brandesnė, stipresnė ir, svarbiausia, drąsesnė. Beje, man atrodo, kad geriausias dalykas, kokio tu išmoksi iš šio išsiskyrimo su vyru, tai drąsumas. Na, tu ir taip esi drąsi, tačiau ta tavo drąsa užspausta taip giliai, kad jos nė nematyti – nei aplinkiniams, nei tau pačiai. Įgavusią šią naują, anksčiau tau buvusią visiškai nebūdingą drąsą tu sugebėsi priimti sprendimus ir žengti žingsnius, kuriems anksčiau nesiryždavai.

Moteris

O dabar apie tavo konkurentę ir tavo santykį su ja. Tai, kuo ji taip traukė tavo vyrą, atrodo, buvo trapumas, vaikiška reakcija, poreikis globai (visa tai kartu jame stimuliuoja normalų vyrišką poreikį pasijusti stipriu, būti kažkam labai reikalingu, būti atrama kitam žmogui, apsaugoti jį nuo išorinio pasaulio). Manau, kad tavo vyras ir pats nėra labai stiprus todėl, sutikęs žmogų, kuris yra akivaizdžiai už jį silpnesnis ir ribotesnis, jis nesugebėjo atsispirti pagundai pasinaudoti tokia “likimo dovana”.

Beje, pagalvok apie tai, ar tavo vidiniai pokyčiai per šiuos santuokos metus nebuvo būtent toks siekimas kažkaip “nublankti dėl vyro gerovės”, stengtis atrodyti ne tokia ryškia, ne tokia stipria, kad negąsdintumėte jo chroniško nepasitikėjimo savimi? Jei taip, tai dabar, tikriausiai, atėjo laikas “atsitiesti”, atstatyti tas nuslopintas savybes ir įgyti naujų, atitinkančių naująjį jūsų gyvenimo etapą. Suprantu, kad dabar mano žodžiai vargu ar tave ypatingai įtikins, tačiau vis tik pasakysiu, kad tu daugiau gavai nei praradai!

O tavo vyras taip pat, be abejo, kažką savo naujoje santuokoje įgaus, tačiau man atrodo, kad jo atradimai greičiau bus iliuziniai, o ne realūs, o tavo atradimai ir naujas gyvenimas privalo būti visų pirmiausia realūs.”

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Sąmokslo teorijų karalienė: kas slypi už kalbų apie slapta pasaulį valdančius žmones (138)

Mito apie iliuminatus atsiradimo istorija atskleidžia, kaip šiandien gimsta melagingos žinios, o...

Kaip iš tikrųjų atrodo gyvenimas Rusijos glūdumoje (134)

Švintant saulei Jevdokimovas, kaimas Rusijos glūdumoje, tingiai bunda iš miego ir nyra iš trobas...

Ar kada susimąstėte, kaip iš tiesų dirba „Palangos bobutės“ (136)

300 kvadratinių metrų dydžio butas vasarai Palangoje jau atgyvena, sako „Ober-Haus“ Vakarų...

Batelių paieška pajūryje: ar įmanoma rasti nebrangių ir įspūdingų batų? (9)

Kad Palangoje galima atrasti stilingų apdarų, DELFI Stilius jau įsitikino. Todėl šį kartą...

Pasipiktinę graikai įtaria NBA atstovus konspiracija

Medicininiai tyrimai tolimoje Kinijoje, nekonkreti diagnozė, bendravimas per socialinius tinklus....

Pirštelius apsilaižysite: traški vištiena amerikietiškai (2)

Šios traškios vištienos nėra net ko lyginti su greito maisto užkandinių patiekalu – skonis...

Sugriuvus automobilių stovėjimo aikštelei, mašinos pakibo ore (5)

Nottinghamo centre, įgriuvus daugiaaukštei automobilių aikštelei, dalis joje stovėjusių mašinų...

Naktinis reidas Vilniuje: nepilnametis prie vairo ir nuo dėmesio į krūmus sprukęs doras jaunuolis (33)

Naktinis reidas Vilniuje prasidėjo iškart pričiuptais dviem vairuotojo pažymėjimų...

Priežastys, kodėl apsilankius tualete vargina nemalonūs pojūčiai (28)

Deginimo pojūtis šlapinimosi metu yra vienas nemaloniausių dalykų. Štai kodėl svetainė...

Pridarytas klaidas išvardijęs D. Adomaitis pasiūlė priprasti prie tokio L. Lekavičiaus žibėjimo specialiai Krepšinis.lt iš Rygos (235)

Lietuvos krepšininkai galėjo savo kailiu patirti, kokį potencialą turi ši „auksine karta“...