KONKURSAS! Įsimintiniausia staigmena mylimajam/-jai

 (84)
Angelas
Angelas

Ar galima atsispirti žmogui, kuris daro staigmenas? Tikriausiai ne, nes yra galybė pavyzdžių, kuomet maloniai netikėtas žmogaus elgesys tarp draugų sužadina romantiškus jausmus, o mylimiesiems kaskart vis iš naujo įžiebia meilės ugnį. Staigmenos būna malonios ne tik jų sulaukusiems, tačiau patiems organizatoriams, tad visus kviečiame dalyvauti istorijų konkurse „Įsimintiniausia staigmena mylimajam/-jai“.

Iki vasario 15 d. laukiame jūsų istorijų – papasakokite, kokia buvo įsimintiniausia staigmena, kurią pateikė jūsų mylimasis/-oji; kviečiame dalyvauti ir staigmenų organizatorius bei visus, kurie gal dar neturi poros, tačiau turi lakią fantaziją ir žino, kaip būtų galima nustebinti savo antrąją pusę.

Savo istorijas, parašytas taisyklinga ir gražia lietuvių kalba, siųskite elektroniniu paštu gyvenimas@delfi.lt.

Redakcijos atrinktas istorijas publikuosime. PUBLIKUOTAS SKAITYTOJŲ ISTORIJAS RASITE ČIA. Jas įvertinti galite balsuodami.
Penkių originaliausių istorijų autorių laukia konkurso rėmėjo - vyno Torres San Valentin prizai - taurių vynui rinkiniai, o geriausiajam - dar ir aukso spalvos kamščiatraukis.

www.DELFI.lt
 
84
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Myli nemyli

Motina tapusi moteris: 5 priežastys, kodėl reikia mylėtis kiekvieną naktį (81)

2014 lapkričio mėn. 28 d. 14:47
Skaitytojų dėmesiui – penkios priežastys, kodėl su vyru reikia mylėtis kiekvieną naktį, huffingtonpost.com savo įžvalgomis dalinasi vaikus auginanti autorė.

Nepilnametės istorija: pagimdžiau 14 m. ir štai ką dabar žinau apie seksą (3)

2014 lapkričio mėn. 29 d. 00:01
„Mano pasakojimas gal skiriasi nuo kitų, tačiau tai mano gyvenimas, jo istorija turi būti kitokia. Man niekas nepaaiškino, kas yra seksas. Kartą apie jį užsiminė senelė, o mama tuo tarpu sėdėjo kitame kambaryje“, - huffingtonpost.com savo istoriją pasakoja 18 m. Maggie.

Skausminga jausmų istorija: kodėl drasko milijonai emocijų? (29)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 23:00
„Pradėsiu nuo to, jog šiemet paskutiniai studijų metai užsienyje – mokausi psichologiją Anglijoje. Šiuo metu esu tokioje padėtyje, jog pačiai reikia profesionalios pagalbos ar patarimo...“, - prisipažįsta mergina ir atvirai pasakoja savo istoriją.

Jausmai klaidina: vis dažniau jaučiuosi taip, lyg meilė būtų atvėsusi (31)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 19:11
Sveiki, man 20 metų, turiu vaikiną, su juo draugaujam truputį daugiau nei 2 metus, pažįstami kone 4 metus. Aš su juo jaučiuosi laiminga, problemų santykiuose nėra, aišku, šiokių tokių nesusipratimų pasitaikydavo, bet apskritai viskas klostosi gerai, jis tikrai mane myli, palaikė mane kai sunkiai sirgau ir panašiai.

Mergina sutrikusi: suvedžiojo bendradarbis (226)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 21:07
Esu jauna, graži mergina, man 26 metai. Dirbu vienoje kompanijoje, kurioje daug jaunatviško kolektyvo. Per vieną darbo vakarėlį mane suvedžiojo pats nuostabiausias mano bendradarbis. Tiesiog nežinojau, kad jis lovelasas, buvau neseniai išsiskyrusi, pažeidžiama, naivi, ką tik pradėjusi dirbt ir išgėrusi.