Koks būtų pasaulis be erotikos?

 (381)
Pora
© Corbis

Prieš kelias savaites sugedo mano kompiuteris, kuriame šiltai glaudėsi brangūs ir neeiliniai duomenys. Ne, tai nebuvo išskirtinės šeimyninės fotografijos, ne meilės laiškai ir ne puiki muzika. Tai buvo erotinių (ir ne tik) filmų bei nuogybių rinkinukas, kurį sąžiningai pildžiau dar nuo studentiškų laikų. Sakyčiau, nepakeičiama kolekcija...

Prisipažinsiu, brangiausias tąkart man buvo filmas „Edward Penishands“: jaudinanti istorija apie nepritampantį jaunuolį gotą, kuriam vietoj rankų buvo išdygę guminiai peniai…

Ir negi visa tai būčiau galėjęs parodyti kokiam nors nepažįstamam kompiuterių meistreliui, kuris patenkinęs smalsumą vėliau į mane žiūrėtų lyg į iškrypėlį? Tikrai ne. Drožiau tiesiai pas pusbrolį, bene vienintelį žmogų, su kuriuo galiu pasidalinti pikantiškiausiomis paslaptimis. Šis rekomendavo “labai gerą” draugą, kuriuo “galima pasitikėti”.

Po kelių dienų sulaukiau džiugios žinios: kompiuteris pataisytas, „duomenys“ išgelbėti.

Kartu su pusbroliu važiavome pasiimti liūdnų vakarų draugo, kad abu galėtumėme pasidžiaugti įvykusiu stebuklu. Vienas iš būrio vaikinų (o sakė, kad bus tik vienas) mums įėjus jau kvailai šypsojosi.

Jis žinojo. Žinojo jie visi. Ir atsisveikindami nepasikuklino paklausti, kokie gi ypatingi filmai ten slėpėsi.

Prislopintu balsu sumykiau: „Ai, čia darbinės rinkmenos. Žinot, menas…“

Apsikeitėme supratingais žvilgsniais, neribojamais jokių kalbos barjerų ir taip užbaigėme mūsų turiningą, visiškai diskretų susitikimą.

O jis iki šiol man primena, kad visiems vyrams būdinga bendra tolerancija bei meilė didesnėms ar mažesnėms nuogybėms.

Mokantis universitete, erotiniai filmukai tapdavo tikra atgaiva sielai po nuobodžių referatų ar mokslo knygų. Ir ne man vienam. Vyrukai apie tai kalba atvirai ir nesigėdydami. Kai draugams prasitariau apie galbūt anapilin iškeliavusį ypatingą rinkinuką, šie mane palaikė dejonėmis ir guodimu.

Prisipažinsiu, man nepatinka juoda pornografija. Nesakau, kad nesu jos žiūrėjęs, bet paprastai ji atrodo apgailėtinai. Aktoriai nėra patys geriausi, o moterys atrodo tikrai prastai. Man patinka erotika, nes ji realesnė, ten daugiau meno ir, aišku, jausmo.

Kartais man pakanka vos vienos nuogos panelės nuotraukos: įsivaizduoju, kaip jai norėjosi sekso, jog netgi apsinuogino fotografui. O vaikeli, tai tikrai kerta per smegenis! Bet yra ir tokių žmonių, pavyzdžiui, mano pusbrolis, kuriam reikia “aštresnių kadrų”.

Laikinai netekus brangiojo rinkinio, su draugais aptarinėjome, ar pasaulis būtų geresnis, o gal blogesnis, jei jame nebeliktų erotikos. Aukštesnio ar žemesnio lygio. Visi vienbalsiai sutikome, kad pasaulis būtų blogesnis. Vienas draugas teisingai pasakė: „Visi būtų tiesiog labai... suirzę“.

Pažįstu susituokusių ir rimtų panelių, kurių mylimieji dievina erotinius (ir ne tik) filmus. Ir visai ne dėl to, kad jų brangiosios šaltos ar neseksualios. Tiesiog mėgsta.

Pažįstu ir tokių, kurie nėra turėję nė vienos merginos, tad erotiniai filmukai jiems kone tikras išsigelbėjimas…

Mano klausimai jums: koks būtų pasaulis, jei jame nebūtų nė lašo erotikos? Kodėl pikantiški erotiniai filmai yra tokia svarbi vyriško gyvenimo dalis? Ir ar moterys mėgsta erotinius vaizdelius taip pat, kaip ir mes, bet (kaip ir daugelyje kitų sričių) jos apie tai mažiau kalba ir geriau tai slepia?

www.DELFI.lt
 
381
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Myli nemyli

Tiesiog kitoks seksas ar agresijos apraiškos? (12)

2014 liepos mėn. 10 d. 15:22
Matėte Kventino Tarantino filmą „Mirties įrodymas“? Jame pasakojama apie maniaką žudiką Maiką, kurio aukomis tampa merginos. Maikas pasitenkina tik jas suvažinėjęs. Kaskadininko maniako vaidmuo, kurį sukūrė garsus Holivudo aktorius Kurtas Raselas, ne kas kita kaip vyro agresoriaus paveikslas. Galbūt nustebsite, bet atsiras ne viena moteris, kuri šiame personaže atpažins vyro, šalia kurio užmiega, bruožus.

Likti vieniša ar sumažinti reikalavimus vyrams: patarimai, kaip pažaboti vienatvę (313)

2014 liepos mėn. 6 d. 08:13
Jei nenorite susitikinėti su bet kuriuo nevykėlių, dar nereiškia, kad turite likti vieniša. Tačiau rasti vyrą, kuris atitiktų visus reikalavimus, dažnai yra ne taip paprasta. Ką daryti, kad nereikėtų rinktis tarp vienatvės ir vyro, su kuriuo santykiai teikia ne tiek daug džiaugsmo, kiek norėtųsi.

7 dalykai, ką vyrai dažniausiai draugams pasako apie savo antrąją pusę (57)

2014 liepos mėn. 5 d. 09:43
Paprastai manoma, kad moterys yra kur kas didesnės pleputės nei vyrai. Tačiau ar tikrai tai tiesa? Prieš girdamasi draugėms apie tai, koks šaunus tavo naujasis draugas, sužinok, ką jis greičiausiai apie tave pasakė savo draugams!

Kaip patikrinti, ar vyras ištikimas (321)

2014 liepos mėn. 9 d. 00:06
Kartais kyla abejonių dėl mylimo žmogaus ištikimybės. Jis ilgai užtrunka darbe, kažkas jam skambinėja.Na bet visų pirma reikia įsitikinti, ar įtarimai turi pagrindo, rašo DELFI.ee.

10 pagrindinių gero sekso taisyklių (54)

2014 liepos mėn. 7 d. 15:47
Nei vienas suaugęs žmogus neįsivaizduoja savo gyvenimo be sekso, kuris suteikia ne tik malonumą, bet ir pakelia tonusą, degina bereikalingus kilogramus, gerina nuotaiką, padeda atsikratyti streso ir galvos skausmo. Kad intymus gyvenimas nenuviltų, verta atkreipti dėmesį į keletą nesudėtingų taisyklių, rašo DELFI.ee.