DVIDEŠIMTASIS SANTYKIŲ PRINCIPAS. Jei moters geba įsipareigoti be jokio vargo, vyriškis nedegs noru tapti to dalimi.
© Shutterstock nuotr.

Dažnai girdime istorijas apie tai, kaip vyrai išsigąsta, kai moteris jų namuose palieka dantų šepetėlį ar plaukų džiovintuvą, tarsi filme „Kaip atsikratyti vaikino per 10 dienų“ arba Kerės ir Pono Šauniojo istorijoje „Sekse ir mieste“.

Yra keletas dalykų, kuriuos moterys daro, siekdamos paskubinti reikalus, tačiau vyrai tai demaskuoja ir mano, kad tokie veiksmai visiškai išduoda jų ketinimus. Moterys pastaruosius laiko nekaltais, vyrai – tiesiog absurdiškai akivaizdžiais. Interviu metu vyrai prisipažino pastebintys net subtiliausius niuansus.

Šis sąrašas sudarytas remiantis jų patarimais

Nepristatinėk jo kaip savo vaikino vos tik susipažinus. Tokiu atveju vyras įžvelgia, kad ruošiesi ilgai kovai. O tu juk nori išlaikyti įspūdį, kad vis dar nesi apsisprendusi, ar ne?

Jokių įsimylėjusių žvilgsnių. Tau jie atrodo romantiški, tačiau jam rodos, tarsi spoksotum į auką lygiai taip pat, kaip liūtas stebeilijasi į gazelę. Plėšrūnas slepiasi krūmuose ir seka kiekvieną jos judesį, tad būtent taip jaučiasi vaikinas, kai per anksti žvelgi į jį ilgesingomis akimis.

Balso pašto žinutės – geriau trumpiau. Jokių prisipažinimų mylint nuo kalno viršūnės. Familiarus ar pernelyg malonus kalbėjimas kaip: (Pyp!) „Labas, o štai ir aš, tiesiog paskambinau pasakyti, kad pasiilgau tavęs.“ Arba: „Sveikas... Tai tik aš.“ Arba: „Tu žinai, kas čia skambina.“

Po dviejų ar trijų pasimatymų tai išties gali panaikinti galimybę išgirsti tuoktuvių varpus. Kodėl? Todėl, kad darai natūralią prielaidą, jog bendraujate artimai. Palikdama jam žinutę, pasakyk savo vardą ir telefono numerį, tarsi skambintum pirmą ir paskutinį kartą. Tokia žinutė į vyrų kalbą verčiama taip: „Ji nepasiekiama“.

Nedalink jam įrėmintų savo nuotraukų, kuriomis galėtų pasipuošti namus ar kabinetą. Taip pat jokių šūvių akimis į jo buvusiosios nuotraukas. Visais jos paliktais daiktais galėsi tinkamai atsikratyti apsigyvenusi su vaikinu. Šie daiktai, net ir sudėlioti į dėžes su užrašu „NEŠTI ATSARGIAI“, galėtų stebuklingai atsidurti šiukšlyne.

Neminėk jo šeimos ir neorganizuok susitikimo su savąja tol, kol jūsų santykiai netaps rimti. Laikydamasi šio patarimo, niekada neapsigausi. Tavo puikioji močiutė vadins jį visais tavo buvusiųjų vardais. Ji primins, kad jau nebesi „pavasarinė vištelė“, klaus jo, kada vestuvės. Paskui sušuks: „Kur mano obuolių tyrė!“

Per pirmuosius porą mėnesių nenumesk „M-bombos“. Tu nemyli jo. Nemyli ir sekso su juo. Tau tiesiog patinka šis sportinis švarkelis. Visai geras.

Nevartok kito etapo žodžių mes, mūsų, likimas, sielos draugai. Nevartok jokių žodžių, susijusių su „bendrumo“ jausmu. Nekalbėk madingomis frazėmis, tokiomis kaip „tai buvo lemta“ arba „man tave atsiuntė dangus“. Jei jis dar nėra apsisprendęs, sentimentalūs žodžiai sukels paniką. Leisk jam pirmajam pavartoti šias frazes.

Nepasakok jam apie psichoterapijos seansus, antidepresantų vartojimą vaikystės problemas. Ir palik ramybėje šlapimo nelaikančiųjų pagalbos sau grupę.

Nesistenk būti Mere Popins arba nesakyk jam „manimi galima pasitikėti“ stiliaus prakalbų. Nesakyk jam, kad mėgsti labdaringą veiklą, našlaičius ir senus žmones. Ne- sakyk: „Niekada nemeluočiau artimam žmogui“. Jei pameluotum, jis žinotų, kada pamelavai pirmąjį kartą.

Nebandyk perstatinėti baldų. Jis pagalvos, kad bandai įsikraustyti. Nesivadovauk fengšui filosofija. Jo daiktus palik taip, kaip radai, – išdėstytus „getošui1“ stiliumi. Vienintelis būdas jį sužavėti fengšui – nebent įtikinti, kad tai susiję su atpalaiduojančiais rutuliukais ir laimės sausainiais. Užuot taip elgusis, mąstyk kaip kalė. Palik jo dailųjį butą apgailėtiną tam, kad, užėjęs į tavo namus, jis panorėtų susikeisti kaip Džordžas ir Vezis Džefersonas.

Nepirk šeimyninį guolį primenančių daiktų, tokių kaip rankšluosčiai ar patalynė. Jei renki dovaną, sugalvok ką nors ne tokio intymaus. Pavyzdžiui, nupirk gultą jo šuniui. Be to, kai apsigyvensite kartu, vis tiek visą vaikino šlamštą tikriausiai norėsi likviduoti ir suorganizuosi sendaikčių išpardavimą.

Suplanuok tai žolės riedulio varžybų sekmadienį, kai žaidžia jo mėgstama komanda. „Matote tas milžiniškas dėžes štai ten? Visas šitas šlamštas kainuoja vieną dolerį. Bet tik tuo atveju, jei viską išsivešite iki rungtynių pertraukos.“

Jei jis pristato tave kaip savo merginą, nepradėk džiaugsmingai šokti pergalės šokio it ką tik radusi motininę rūdgyslę. Žaismingai pažvelk į jį ir nusistebėk: „Nejaugi?“

manoknyga.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Vaizdas pro langą į Europą: Baltijos regionas Kremliui – tik viena jo baisios strategijos detalė (14)

Su rusų ekonomistu, žurnalistu Dmitrijumi Travinu DELFI susitiko Europos universitete Sankt...

Paėmusieji būsto paskolas viliojami galimybe sutaupyti nemenką sumą (3)

Tūkstančiai šalies gyventojų įsigydami nuosavą būstą skolinosi pinigų iš bankų....

Azija kuria savo pasaulio tvarką (4)

Pastaruoju metu daug pasakyta apie tai, kaip Donaldo Trumpo administracijos politika kertasi su tuo,...

Orai: pajusime tikrą rudens alsavimą (11)

Iki pat savaitės pabaigos šalyje išsilaikys gaivūs orai , dažnai varvės dangus, įsismarkaus...

Traukinys Maskva-Vladivostokas: lietuviai juo vyko, tikėdamiesi nuotykių ir problemų (234)

Šią vasarą aš – Tadas, ir mano brolis Mantas, atostogoms nusprendėme pasirinkti kiek...

Geriausi pusryčiai norintiems sulieknėti (1)

Norintys mesti svorį gali lengviau atsikvėpti – šį kartą nereikės valgyti nieko neįprasto. Ir...

Atlikėjas iš P. Afrikos GSLIM žmoną ir ramybę rado Lietuvoje: dar visai neseniai ten mūsų santykiai būtų buvę nelegalūs (4)

Pusę metų Lietuvoje gyvenantis dainininkas iš Pietų Afrikos GSLIM (Gabriel Sweet Life In Music)...

Sezoninį darbą pasirinko dėl neįprastos priežasties: šis įdarbinimas buvo pats svarbiausias (17)

Dauguma jaunuolių sezoninį darbą renkasi dėl paprastų priežasčių, vieni nori užsidirbti...

Eksperimentas: 7 absoliutaus pritarimo vyrui dienos (24)

Kas bus, jei ištisą savaitę pamėginsime pritarti bet kokiam vyro sprendimui? Eksperimentas, kurį...

Tris kartus už nuosavus tvirtesni dantys – per parą (58)

„ Dantys per vieną valandą – dantys vienai valandai“, – anksčiau ironizuodavo...