Vienišos moterys dažnai vertina savo nepriklausomybę ir laisvę. Tačiau matant ilgalaikiais santykiais besidžiaugiančias drauges tikriausiai ne vienai vienišei yra labai sunku sau pasakyti: „Esu laiminga ir viena“. Todėl yra dalykų, kurių vienišos moterys tiesiog nekenčia...
© Shutterstock nuotr.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt rašo, kad yra keletas dalykų, kurių labai nemėgsta vienišos moterys.

1. Draugių, kurios giriasi ilgalaikiais darniais santykiais. Bendravimas su ilgalaikiais santykiais besidžiaugiančiomis draugėmis primena, kokia vieniša gali jaustis neturėdama mylimojo. Net jei apie tai vienišė neprasitars nė žodeliu, patikėkite, nėra malonu suprasti, kad nė vienas vyras nelaiko tavęs ta vienintele, kai kitos kasdien gauna meilės laiškelius ir eina į pasimatymus.

2. Valentino ir Moters dienos. Natūralu, kad kai nėra su kuo švęsti įsimylėjėlių dienos, jos ir nešventi. Tačiau kaip nemalonu kiekvieną kartą suprasti, kad Valentino dieną nėra jokių šansų su draugėmis kur nors nueiti, nes jos visos tądien eina į pasimatymus! O jei vienišų draugių neturi, lieka tik vienai vakaroti prie televizoriaus... Net ir Moters diena, kai daugelis aplinkinių vyrų sveikina bendradarbes, koleges, kurso drauges, džiugina tik tol, kol nepareini namo ir supranti, kad čia tavęs nelaukia mylimasis su gal ne didžiausia, bet širdžiai brangiausia gėlių puokšte.

3. Kai tenka būti ta „trečia, nereikalinga“. Kaip sakoma, kur du, ten trečias nereikalingas. Tačiau tikriausiai kiekvienai vienišai moteriai bent kartą gyvenime teko pasijusti būtent ta trečia. Juk kartais pasitaiko situacijų, kai, pavyzdžiui, draugė su savo antrąja puse pasisiūlo pavėžėti ar pakviečia į svečius, kai mylimasis namie. Jei esi vieniša, turi nuolat galvoti, kad nepatektum į situaciją, kuomet jautiesi visai nereikalinga...

4. Kai aplinkiniai primena, kad esate vieniša. „O tu dar vis neturi vaikino?“, „Jei turėtum draugą, suprastum mano asmeninių santykių problemas“, „Nesijaudink, anksčiau ar vėliau vis tiek ką nors susirasi“ – tokie ir panašūs pasakymai gali iš tiesų varyti į neviltį vienišą moterį. Žmonės, ištariantys panašias frazes, tikriausiai taip seniai buvo vieniši, kad nebeprisimena, kaip panašios frazės gali nervinti.

5. Gauti kvietimą, kuriame parašyta, kad esate laukiami su antrąja puse. Smagu gauti asmeninį kvietimą į kokį nors renginį ar šventę. Tačiau kai esi vieniša, prierašas „galite ateiti su antrąja puse“ skamba lyg priekaištas, kad jos neturi. Kartais tai gali kaip reikiant sugadinti nuotaiką.

6. Sužinoti, kad jūsų nekviečia tik todėl, kad esate vieniša. Pavyzdžiui, draugės surengė susitikimą su antrosiomis pusėmis, bet savo vienišą draugę pamiršo pakviesti... Galbūt taip pasielgė pamaniusios, kad ji jausis nesmagiai, jog viena yra be antrosios pusės, ir dėl to jas galima suprasti. Visgi išgyvenusi keletą panašių situacijų vienišė greičiausiai pradės jaustis atstumta tik dėl to, kad dar nesutikote savo išrinktojo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Taikinyje atsidūrusioje Lietuvos darbo biržoje vyksta tikrai keisti dalykai (12)

Lietuvos darbo biržoje vyksta keisti dalykai. Ši svarbi institucija, turinti rūpintis šalies...

Nors mirk iš juoko: lietuvė surinko absurdiškiausius darbo pasiūlymus (62)

Minimalus atlyginimas už pilną darbo dieną penkerių metų darbo patirtį turinčiam buhalteriui,...

A. Vaišnys. Tarp rugpjūčio vardų ir ženklų – apie dramą, kuri nestatoma (1)

„ Kultūros ministerija skelbia Dalios Tamulevičiūtės lietuvių autorių scenos meno kūrinių...

Traukiniu iš Kauno į Vilnių – greičiau nei per valandą (5)

Nuo šiol greičiausiu traukiniu nuvykti iš Kauno į Vilnių netruks nė valandos. „Lietuvos...

Butų nuoma Klaipėdoje ir Šiauliuose – miestai pajuto studentų mažėjimą (16)

Klaipėdos ir Šiaulių universitetuose mažėja studentų ir pokyčius jau pajuto šiuose miestuose...

Šiurpą kelianti istorija: dingusios švedų žurnalistės kūnas rastas smarkiai sudarkytas (49)

Jūroje netoli Kopenhagos rasti moters palaikai priklauso Švedijos žurnalistei Kim Wall, praeitą...

Dėl sukčiavimo teisiamam Mios vyrui – dar vienas smūgis (14)

Dainininkės Vilijos Pilibaitytės-Antanavičienės ( Mia ) vyras Nerijus Antanavičius ,...

Kaip per savaitę sureguliuoti cholesterolio kiekį kraujyje (15)

Mokslininkai tvirtina, jog cholesterol io lygį galima sureguliuoti be jokių vaistų - tiesiog...