Ko moteris tikisi iš vyro?

 (11)
O dabar pereikime nuo statistikos prie literatūrinių faktų. Meilės romanai pateikia ir aistringą seksą, ir laimingą pabaigą su tam tikrais įsipareigojimais. Kas gi tie herojai? Ankščiau jie būdavo aukšti, tamsūs, pasiturintys, mįslingi, nuotaikingi ir labai vyriški. Dabar jie aukšti, tamsūs, sėkmingai besiverčiantys (bet nebūtinai turtingi), draugiški, užjaučiantys ir juokingi, bet ne ištižę.

Todėl galime šį klausimą sukonkretinti: kaip pasiekti tą trokštamą pusiausvyrą tarp stiprumo ir jautrumo?

70-ųjų pabaigoje daug moterų taip nusivylė senu vyrų tipu, kad turėjo atsirasti kažkas naujo. Atsitiko taip, kad 80-ųjų viduryje avangardo šalininkai patobulino naują vidinės koncentracijos ir savo potencialių draugių manipuliavimo metodą. Žurnalai moterims leisdavo straipsnius apie moteris verslininkes, kurios atrasdavo savo meilę su kaubojais ir statybininkais, kuriems seksas niekada neužimdavo svarbiausios vietos gyvenime.

Šiuo metu aistros aprimo, bet toli gražu klausimas neišsisprendė. Daugumoje šeimų abu nariai dirba. Daugumai vyrų patinka karjeros siekiančios moterys. Kiek mažiau vyrų taipogi pasiruošę atlikti tam tikrus darbus namuose. Ir dauguma moterų sutinka su dviem darbais: vienu namuose ir kitų už namų ribų.

Tai vyksta dėl to, kad klasikiniai lyčių vaidmenys, su tam tikromis išlygomis, yra vis dar aktualūs. Taip mes išauklėti. Tokios mūsų kultūros pasekmės. Mes turėtumėm pasižiūrėti, kaip skirtingai elgiasi feminisčių sūnūs. Mes iki šiol nepakankamai vertiname ilgalaikę moters vaidmens pasikeitimo įtaką. Tačiau stenkimės neatsilikti.

Tuo tarpu vyrai privalo būti stiprūs, kieti ir energingi, bet ne per dideli diskriminacijos šalininkai. O ar jūs pritariate nuomonei, kad kiekvienuose santykiuose yra stiprioji pusė, nesvarbu, vyras ar moteris?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Myli nemyli

Kodėl nereikia bijoti vienatvės? (1)

Išsiskyrimas su mylimuoju visada palieka pėdsakus. Gali atrodyti, kad visas drauge kurtas gyvenimas išslydo iš po kojų ir nebeliko nieko kito, kaip... nebegyventi, nes nebėra prasmės?

Neištikimosios: kokios moterys apgaudinėja dažniausiai? (62)

Mokslininkai sako žinantys tikslų atsakymą į šį klausimą. Ir tvirtina, jog moters neištikimybės riziką galima įvertinti pagal jos elgesį sekso metu.

2 svarbūs meilės principai: juos perpratus, santykiai pagerėja (19)

Kasdien išyra ne viena santuoka ar ilgalaikiai santykiai. Kartais taip nutinka dėl objektyvių priežasčių – jis buvo neištikimas, ji melavo, jis neatsakingas, jai per sunku įtikti. Tačiau kartais santykiai išyra ir mes nesuprantame, kodėl.

Kaip lietuvių poravimosi įpročius keičia šylantys orai? (6)

Šylantys orai žadina lietuvių lūkesčius susirasti širdies draugą. Pažinčių svetainės flirtas.lt tyrime paaiškėjo, kad beveik kas antras vienišas lietuvis pavasarį laiko geriausiu metų laiku ieškoti antros pusės. Ir tai yra geriausias metas ne tik ieškoti, bet ir surasti meilę. Pasirodo, tam yra tvirtas mokslinis pagrindas.

Mano vyras – impotentas: ką daryti? (225)

Viename internetiniame forume moters rašė: „Turiu labai gėdingą paslaptį su kuria niekaip negaliu susigyventi. Ta problema kamuoja ne mane, bet mano vyrą. Jis impotentas ir apie tai su niekuo nekalba, o aš taip pat nedrįstu. Tad ir noriu paklausti Jūsų, gal Jūs žinote atsakymą į klausimą, kaip toliau gyventi su impotentu? Ar verta gyventi santuokoje su vyru, kuris tavęs negali patenkinti seksualiai?“.