Keiskitės ir aukite teigiama linkme

 (29)
Dauguma mūsų santykiuose darome didžiulę klaidą, mėgindami pakeisti kitą asmenį ir manydami, kad būtent jis turėtų pasikeisti. Visas pastangas sutelkiame, bandydami “pataisyti” ir pakeisti savo mylimuosius. Vietoje to, kad priimtume juos ir mylėtume tokius, kokie jie yra, mes manome, kad jie taptų žymiai geresni, jei tik elgtųsi taip, kaip mes pageidaujame.
Jis ir ji
Mes visi norime besąlygiškos meilės. Ji reikalinga mums visiems. Niekas nenori jaustis taip, kad bus mylimas ir priimamas tik tuomet, jei pasikeis pagal to ypatingo žmogaus norus bei įgeidžius.

Jei manote, kad galite pakeisti kitą žmogų, jūs iš tikrųjų kvailinate patys save. Vienintelis žmogus, kurį galite pakeisti, esate jūs pats! Kai jūs pasikeisite, kiti pasikeis taip pat. Kiekvienam veiksmui yra atoveiksmis, atitinkama reakcija. Jums keičiantis ir tobulėjant, keisis ir tobulės ir kiti.

Pokyčiai yra gąsdinantys, ir kai kurie žmonės gali nenorėti, kad jūs keistumėtės. Nežinomybės baimė šiuos žmones sulaiko nuo pokyčių savo gyvenime troškimo, taigi, jie taip pat nenorės matyti ir to, kad keičiatės jūs. Neleiskite kitų žmonių baimėms sulaikyti jus nuo teigiamų pokyčių, kurių trokštate savo gyvenime.

Jei norite pasikeisti, suvokite, kad tam reikia laiko. Nebūkite sau per griežti, jei vėl griebsitės senų įpročių. Mes visi esame savo įpročių vergai. Reikėjo nemažai laiko, kol tapote tuo, kuo esate šiandien, taigi, nesitikėkite pasikeisti per vieną naktį. Taip pat atminkite, kad pasikeitimas yra pasirinkimas. Jūs galite rinktis pradėti šiandien ir išmokti išvystyti ir sukurti teigiamus pokyčius, kurių norite.

Yra daug puikių knygų, kurios jums gali padėti susikurti gaires ir iš kurių galite gauti informacijos, reikalingos keičiantis jūsų pageidaujama kryptimi. Mėginkite klausyti šių knygų įrašų garso kasetėje važiuodami automobiliu, tvarkydamiesi namuose, sportuodami ar atlikdami kitus nuobodžius darbus. Kai įgysite žinių, reikalingų norint pasikeisti, tuomet, pasiremdami jomis, galėsite pradėti veikti. Veiksmas yra esminis dalykas, siekiant pokyčių. Kai pradedate keisti į gerąją pusę, įskaitomi visi mažiausi žingsneliai.

Būkite atkaklūs. Nepasiduokite, kol pokyčiai, kurių norite savo gyvenime, netapo naujais įpročiais. Mėgaukitės šia kelione ir atraskite tą džiaugsmą ir susijaudinimą, kai pastebėsite teigiamus pasikeitimus.

Atminkite: geri, mylintys santykiai yra tie, kurie leidžia kiekvienam žmogui būti pačiu savimi. Kiekvienam žmogui reikalinga laisvė augimui ir pokyčiams, kuriuos jis turi atlikti savais žingsniais bei patogiu tempu. Mes galime pakeisti tik save. Išmokite mylėti ir priimti save ir jūs sugebėsite mylėti ir priimti kitus, be noro ir poreikio juos pakeisti.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Myli nemyli

Nauja profesija – meilužių medžiotojai: santuokai išsaugoti griebiasi net vištų kraujo (60)

Kinijoje veikia įmonės, kurioms mokama už tai, kad išskirtų neištikimus sutuoktinius su jų meilužėmis ar meilužiais.

Laiškas buvusiam mylimajam: atsisveikinau su tavimi, kai sutikau kitą (18)

Šis laiškas atsiųstas konkursui „Laiškas žmogui, kurio niekada nepamiršiu“. Dėkojame autorei. Kviečiame dalyvauti ir jus.

Man meilės yra per daug, bet jaučiuosi blogai, atstumdama jo švelnumą (47)

Neseniai buvau supažindinta su geru šeimos draugu. Mes kalbėjome telefonu apie mėnesį ir praeitą savaitę jis atvažiavo susitikti pirmam kartui. Kadangi gyvena pakankamai toli, dėl finansinių priežasčių nusprendė pasilikti savaitę laiko.

12 keisčiausių įstatymų, susijusių su seksu (11)

Skirtingose šalyse galioja labai skirtingi įstatymai, susiję su seksualiniu elgesiu. Pateikiame tik kelis iš jų, apie kuriuos ko gero nesate girdėję.

Seksualinė etika: svarbiausia nemeluoti sau (9)

Ne vienam suaugusiajam teko išgirsti priekaištų: „Tu nemoki mylėti!“, „Jeigu mane mylėtum, viskas būtų kitaip“. Ką tai reiškia? Tikrai ne tai, jog mylime „blogai“, o tai, kaip sunku mums būna jausmus išsakyti partneriui.