Keiskitės ir aukite teigiama linkme

 (29)
Dauguma mūsų santykiuose darome didžiulę klaidą, mėgindami pakeisti kitą asmenį ir manydami, kad būtent jis turėtų pasikeisti. Visas pastangas sutelkiame, bandydami “pataisyti” ir pakeisti savo mylimuosius. Vietoje to, kad priimtume juos ir mylėtume tokius, kokie jie yra, mes manome, kad jie taptų žymiai geresni, jei tik elgtųsi taip, kaip mes pageidaujame.
Mes visi norime besąlygiškos meilės. Ji reikalinga mums visiems. Niekas nenori jaustis taip, kad bus mylimas ir priimamas tik tuomet, jei pasikeis pagal to ypatingo žmogaus norus bei įgeidžius.

Jei manote, kad galite pakeisti kitą žmogų, jūs iš tikrųjų kvailinate patys save. Vienintelis žmogus, kurį galite pakeisti, esate jūs pats! Kai jūs pasikeisite, kiti pasikeis taip pat. Kiekvienam veiksmui yra atoveiksmis, atitinkama reakcija. Jums keičiantis ir tobulėjant, keisis ir tobulės ir kiti.

Pokyčiai yra gąsdinantys, ir kai kurie žmonės gali nenorėti, kad jūs keistumėtės. Nežinomybės baimė šiuos žmones sulaiko nuo pokyčių savo gyvenime troškimo, taigi, jie taip pat nenorės matyti ir to, kad keičiatės jūs. Neleiskite kitų žmonių baimėms sulaikyti jus nuo teigiamų pokyčių, kurių trokštate savo gyvenime.

Jei norite pasikeisti, suvokite, kad tam reikia laiko. Nebūkite sau per griežti, jei vėl griebsitės senų įpročių. Mes visi esame savo įpročių vergai. Reikėjo nemažai laiko, kol tapote tuo, kuo esate šiandien, taigi, nesitikėkite pasikeisti per vieną naktį. Taip pat atminkite, kad pasikeitimas yra pasirinkimas. Jūs galite rinktis pradėti šiandien ir išmokti išvystyti ir sukurti teigiamus pokyčius, kurių norite.

Yra daug puikių knygų, kurios jums gali padėti susikurti gaires ir iš kurių galite gauti informacijos, reikalingos keičiantis jūsų pageidaujama kryptimi. Mėginkite klausyti šių knygų įrašų garso kasetėje važiuodami automobiliu, tvarkydamiesi namuose, sportuodami ar atlikdami kitus nuobodžius darbus. Kai įgysite žinių, reikalingų norint pasikeisti, tuomet, pasiremdami jomis, galėsite pradėti veikti. Veiksmas yra esminis dalykas, siekiant pokyčių. Kai pradedate keisti į gerąją pusę, įskaitomi visi mažiausi žingsneliai.

Būkite atkaklūs. Nepasiduokite, kol pokyčiai, kurių norite savo gyvenime, netapo naujais įpročiais. Mėgaukitės šia kelione ir atraskite tą džiaugsmą ir susijaudinimą, kai pastebėsite teigiamus pasikeitimus.

Atminkite: geri, mylintys santykiai yra tie, kurie leidžia kiekvienam žmogui būti pačiu savimi. Kiekvienam žmogui reikalinga laisvė augimui ir pokyčiams, kuriuos jis turi atlikti savais žingsniais bei patogiu tempu. Mes galime pakeisti tik save. Išmokite mylėti ir priimti save ir jūs sugebėsite mylėti ir priimti kitus, be noro ir poreikio juos pakeisti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Myli nemyli

33 vyrų išpažintys apie santykius: moterims tai gali būti tikras atradimas (43)

Šios mintys nėra naujos vyrams, bet gali būti tikras atradimas moterims.

Pagrindiniai atostogų romanų tabu (65)

Esama dalykų, galinčių pakišti koją net pačiam nekalčiausiam flirtui. Ir tai gali sugadinti visas atostogas: prisiminti gal ir bus ką, tačiau vargu ar norėsis.

Mano vyras susirado kitą – štai koks dabar mūsų gyvenimas (225)

„Nesijaučiu taip, lyg dalinčiausi vyru – iš tiesų, jaučiuosi taip, lyg turėčiau dukart daugiau meilės ir draugystės“, – womenshealthmag.com sako Erika.

5 dalykai, kuriuos pravartu žinoti apie demiseksualumą (72)

Pasak ekspertų, labai daug moterų gali būti priskiriamos demiseksualėms.

Tobulas amžiaus skirtumas ilgalaikiams santykiams (89)

Sakoma, jog meilė akla, tačiau amžiaus skirtumas gali nulemti Jūsų santykių ilgaamžiškumą, rašo „The Independent“.