Keiskitės ir aukite teigiama linkme

 (29)
Dauguma mūsų santykiuose darome didžiulę klaidą, mėgindami pakeisti kitą asmenį ir manydami, kad būtent jis turėtų pasikeisti. Visas pastangas sutelkiame, bandydami “pataisyti” ir pakeisti savo mylimuosius. Vietoje to, kad priimtume juos ir mylėtume tokius, kokie jie yra, mes manome, kad jie taptų žymiai geresni, jei tik elgtųsi taip, kaip mes pageidaujame.
Mes visi norime besąlygiškos meilės. Ji reikalinga mums visiems. Niekas nenori jaustis taip, kad bus mylimas ir priimamas tik tuomet, jei pasikeis pagal to ypatingo žmogaus norus bei įgeidžius.

Jei manote, kad galite pakeisti kitą žmogų, jūs iš tikrųjų kvailinate patys save. Vienintelis žmogus, kurį galite pakeisti, esate jūs pats! Kai jūs pasikeisite, kiti pasikeis taip pat. Kiekvienam veiksmui yra atoveiksmis, atitinkama reakcija. Jums keičiantis ir tobulėjant, keisis ir tobulės ir kiti.

Pokyčiai yra gąsdinantys, ir kai kurie žmonės gali nenorėti, kad jūs keistumėtės. Nežinomybės baimė šiuos žmones sulaiko nuo pokyčių savo gyvenime troškimo, taigi, jie taip pat nenorės matyti ir to, kad keičiatės jūs. Neleiskite kitų žmonių baimėms sulaikyti jus nuo teigiamų pokyčių, kurių trokštate savo gyvenime.

Jei norite pasikeisti, suvokite, kad tam reikia laiko. Nebūkite sau per griežti, jei vėl griebsitės senų įpročių. Mes visi esame savo įpročių vergai. Reikėjo nemažai laiko, kol tapote tuo, kuo esate šiandien, taigi, nesitikėkite pasikeisti per vieną naktį. Taip pat atminkite, kad pasikeitimas yra pasirinkimas. Jūs galite rinktis pradėti šiandien ir išmokti išvystyti ir sukurti teigiamus pokyčius, kurių norite.

Yra daug puikių knygų, kurios jums gali padėti susikurti gaires ir iš kurių galite gauti informacijos, reikalingos keičiantis jūsų pageidaujama kryptimi. Mėginkite klausyti šių knygų įrašų garso kasetėje važiuodami automobiliu, tvarkydamiesi namuose, sportuodami ar atlikdami kitus nuobodžius darbus. Kai įgysite žinių, reikalingų norint pasikeisti, tuomet, pasiremdami jomis, galėsite pradėti veikti. Veiksmas yra esminis dalykas, siekiant pokyčių. Kai pradedate keisti į gerąją pusę, įskaitomi visi mažiausi žingsneliai.

Būkite atkaklūs. Nepasiduokite, kol pokyčiai, kurių norite savo gyvenime, netapo naujais įpročiais. Mėgaukitės šia kelione ir atraskite tą džiaugsmą ir susijaudinimą, kai pastebėsite teigiamus pasikeitimus.

Atminkite: geri, mylintys santykiai yra tie, kurie leidžia kiekvienam žmogui būti pačiu savimi. Kiekvienam žmogui reikalinga laisvė augimui ir pokyčiams, kuriuos jis turi atlikti savais žingsniais bei patogiu tempu. Mes galime pakeisti tik save. Išmokite mylėti ir priimti save ir jūs sugebėsite mylėti ir priimti kitus, be noro ir poreikio juos pakeisti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Myli nemyli

2 svarbūs meilės principai: juos perpratus, santykiai pagerėja (19)

Kasdien išyra ne viena santuoka ar ilgalaikiai santykiai. Kartais taip nutinka dėl objektyvių priežasčių – jis buvo neištikimas, ji melavo, jis neatsakingas, jai per sunku įtikti. Tačiau kartais santykiai išyra ir mes nesuprantame, kodėl.

Kaip lietuvių poravimosi įpročius keičia šylantys orai? (7)

Šylantys orai žadina lietuvių lūkesčius susirasti širdies draugą. Pažinčių svetainės flirtas.lt tyrime paaiškėjo, kad beveik kas antras vienišas lietuvis pavasarį laiko geriausiu metų laiku ieškoti antros pusės. Ir tai yra geriausias metas ne tik ieškoti, bet ir surasti meilę. Pasirodo, tam yra tvirtas mokslinis pagrindas.

Mano vyras – impotentas: ką daryti? (225)

Viename internetiniame forume moters rašė: „Turiu labai gėdingą paslaptį su kuria niekaip negaliu susigyventi. Ta problema kamuoja ne mane, bet mano vyrą. Jis impotentas ir apie tai su niekuo nekalba, o aš taip pat nedrįstu. Tad ir noriu paklausti Jūsų, gal Jūs žinote atsakymą į klausimą, kaip toliau gyventi su impotentu? Ar verta gyventi santuokoje su vyru, kuris tavęs negali patenkinti seksualiai?“.

Priklausomybė nuo pasimatymų – svarbiau susitikinėti, nei rimtai draugauti? (17)

Tankiau plakanti širdis, nedrąsūs žvilgsniai vienas į kitą, karštos kavos puodelis rankoje ir saldus atsisveikinimo bučinys. Kas tai? Ogi pirmasis pasimatymas su nepažįstamuoju!

Priežastys, dėl kurių moterys imituoja orgazmą (127)

Laikas atskleisti vieną didžiausių paslapčių – taip, jos tai labai dažnai imituoja. Neseniai Kanadoje atliktas tyrimas parodė, kad bent kartais orgazmą suvaidina net 90 proc. moterų. Liūdna, bet tenka pripažinti kad tai yra tiesa.