Vienas iš didžiausių nuolatinių santykių keliamų iššūkių – atrasti tinkamą pusiausvyrą tarp merginos ir draugų. Tai – labai trapus balansas, o neteisingas elgesys šioje situacijoje gali turėti labai rimtų pasekmių. Jei per dažnai atsisakysite būti su mergina, vėl liksite vienas greičiau nei to norėtumėte, bet jūsų draugai netrukus pradings, jei nuolat būsite tik su panele.
© Corbis/Scanpix
Sugebėjimo atrasti balansą tarp draugų ir panelės pagrindai – laiko paskirstymas ir pagarba. Žmonės, kuriems jūs rūpite, verti jūsų laiko; esmė šiuo atveju – nuspręsti kaip sąžiningai padalinti laiką jūsų gyvenime svarbiems žmonėms.

Kartais jums gali tekti parodyti šiek tiek kūrybingumo skirstant savo laiką, bet jei tik planuosite į priekį, o jūsų lūkesčiai bus pamatuoti, tai visi turėtų būti patenkinti – jūs taip pat.

Planuokite laiką su kiekvienu

Jūsų draugai visada jums paskambindavo ir pasikviesdavo eiti drauge, kai tik jų nuotaika būdavo tam tinkama. Tuo tarpu jūsų panelė pradėjo manyti, kad kiekvieną savaitgalį leisite kartu su ja. Problema tame, kad ir draugai, ir mergina mano, kad galite tiesiog viską mesti ir būti su jais ar ja.

Norint atrasti balansą tarp draugų ir širdies damos, šiek tiek laiko planavimo turės labai teigiamos įtakos. Iš pradžių tai atrodo pernelyg oficialu ar formalu, bet laiko planavimas padės iš laiko išgauti viską, kas įmanoma.

Gerbkite šventas progas

Pavyzdžiui, gimtadienius, Naujuosius metus turėtumėte sutikti su savo išrinktąja, net jei draugų kompanija organizuoja pašėlusiai linksmą kelionę į užsienį, o jos planuose – tik ramus pasėdėjimas kartu su draugėmis, rašo „Ask Men“.

Lygiai taip pat dėl jokių priežasčių negalite leisti savo merginai įkalbėti jus atsisakyti švento laiko su draugais – tokio, kaip „Eurolygos“ finalas ar kasmetinė išvyka prie ežerų. Pripažinkite, kad kai kurie dalykai yra tiesiog šventi ir tuomet jums bus lengviau atrasti pusiausvyrą.

Paverskite ją „sparno drauge“

Vienas iš būdų atrasti pusiausvyrą – planuoti bendras linksmybes. Pavyzdžiui, pabandykite įkalbėti savo draugę eiti kartu, kai planuojate su draugais vakare perbėgti per klubus. Jos tapimas „sparno drauge“ gali būti puiki galimybė panelei susidraugauti su jūsų draugais.

Ir jūsų mergina netgi gali būti labai gera pagalbininkė jūsų draugams ieškant naujų vakaro nuotykių: vienišos merginos jausis daug patogiau kalbėdamos su jūsų draugais vaikinais, jei jūsų grupėje taip pat bus ir kita mergina.

Be to, matant jūsų draugus patogiai sėdint šalia patrauklios panelės pažadins naujos pažįstamos konkurencinę prigimtį.

Renkite vakarėlius

Vakarėlių rengimas savo namuose yra dar vienas būdas suartinti savo draugus ir mylimąją. Draugai itin entuziastingai sutiks idėją sudalyvauti vakarėlyje, kurį organizuojate jūs su savo drauge, nes (neskaitant prisisiurbimo iki šliaužiojimo stadijos perspektyvos) jie taip pat norės susipažinti ir su vienišomis jūsų merginos draugėmis.

O jei jūsų širdies dama tokią idėją sutinka nenoriai, pasiūlykite surengti šiek tiek „brandesnę“ vakarėlio formą – vakarienę su mažiau svečių ir daugiau civilizuotų pokalbių.

Visą dėmesį skirkite tam, su kuo esate

Pasirūpinkite, kad laikas, leidžiamas su draugais arba su mergina būtų kokybiškas. Kitaip tariant, kai būnate su draugais, stenkitės visą tą laiką nekalbėti telefonu su mergina, o kai būnate su ja, nerašinėkite žinučių draugams.

Draugai ir mergina pavydėti vieni kitiems ir susidaryti priešišką nuomonę, jei jausis apleisti. Neverta leisti laiko su vienu, jei jūsų mintyse kitas.

Nebandykite paversti jos vienu iš draugų

Jau siūlėme įtraukti merginą į įprastinį jūsų ir draugų bendravimą, bet šiuo atveju labai svarbu įsisąmoninti vieną dalyką: nesvarbu, kaip labai to norėtumėte, jūsų mergina niekada netaps vienu iš draugų-vaikinų. Jei ji negali pakęsti sporto, tikrai neįtikinsite jos praleisti kiekvieną sekmadienį žiūrint futbolą su draugais.

Ne mažiau svarbu ir tai, kad draugai pradės šalintis jūsų, jei į kiekvieną pokerio vakarėlį su savimi tempsitės ir merginą. Susipraskite, kada galima panelę įtraukti į jūsų ir draugų bendrą veiklą, o kada - pasirodyti vienam.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Orai: vasarišką kaitrą vėl vainikuos neramumai (2)

Antroje savaitės pusėje didžiojoje šalies dalyje orai bus karšti, tačiau jau pirmoje...

Pasiūlė, kaip susigrąžinti lietuvių Lenkijoje paliekamus milijonus (106)

Šį pavasarį Lenkijos centrinis statistikos biuras paskelbė, kad lietuviai apsipirkdami pas...

Lietuvio užfiksuoti vaizdai apie jo patirtis Šiaurės ir Pietų Korėjose užkariauja pasaulį: sunku sulaikyti ašaras (196)

Prieš metus DELFI publikuotas keliautojo Jokūbo Laukaičio sukurtas vaizdo reportažas apie...

R. Williamso koncertą perspjauti bus sunku: hitai ir fejerverkai gerbėjams sukėlė euforiją (287)

Trečiadienio vakarą Vilniaus Vingio parke - neeilinis renginys. Savo pasirodymą „The Heavy...

S. Skvernelis: socialdemokratų pasitraukimas nebūtų būtina sąlyga trauktis jų ministrams (24)

„Prognozuojant socialdemokratų tarybos sprendimą trauktis, galbūt frakcija Seime galėtų...

Nesitikėjo, kad gelbėti kačiukus bus taip sudėtinga (2)

Dar būdami 8 savaičių jaunikliais, katinas Astra ir keturi jo broliai buvo palikti dėžėje...

A. Kubilius prabilo apie spąstus, kurie gali sutrukdyti pasivyti ES pragyvenimo vidurkį (567)

Lietuvai pasivyti Europos Sąjungos (ES) pragyvenimo vidurkį gali sukliudyti vidutinių pajamų...

Lietuvos šešiolikmečiai liks be medalių – neperlipo Europos čempionato ketvirtfinalio barjero (55)

Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų krepšinio čempionato ketvirtfinalyje trečiadienį...

JAV karo laivo įgulai atsirūgo vizitas Klaipėdoje: sekso vakarėlis baigėsi skandalu (199)

Dar vasario pradžioje į Klaipėdą draugiško vizito užsukęs JAV karo laivas „ USS Hue City...

Prasta vasara smogė ne tik Palangos verslininkams (25)

Lietinga vasara problemų pridarė ne tik nuomojantiems kambarius pajūryje. Paslaugas kaimo turizmo...