Žmonės šneka, kad geras meilužis turi didelę nosį. Daugelis moterų užkimba ant šio kabliuko ir labai nusivilia, kai lovoje supranta, jog spėjamas sekso gigantas lytiniais klausimais tėra eilinis trejetukininkas.
Lankytojas laiko daugiaspalvius, seksualiniams žaidimams skirtus žaislus devintojoje tarptautinėje "Venus" erotikos mugėje Berlyne.
© Reuters/Scanpix
Kita klaida: moterys dažnai painioja socialinį ir seksualinį temperamentą. Pavyzdžiui, manoma, kad karštas linksmuolis, lengvai atsiduriantis dėmesio centre ir sugebantis ištisas naktis linksminti būrį draugų, ir lovoje yra toks pat aistringas ir ištvermingas. Be reikalo! Suprantama, pokštininkas irgi gali būti puikus meilužis, bet tai anaiptol nėra jo linksmo būdo pasekmė.

Visi trokšta harmonijos lovoje, o lytinė konstitucija ar seksualinis temperamentas – vienas svarbiausių suderinamumo veiksnių. Kitaip tariant, vienodą „apetitą“ turintys vyras ir moteris lengviau ras bendrą kalbą ir nusiteiks tai pačiai meilės bangai. Jų ir santuoka bus tvirtesnė, nes tokia pora laimingesnė už tą, kur partnerių seksualiniai poreikiai skiriasi.

Nuo ko priklauso seksualinis temperamentas? Nuo daugelio veiksnių: lytinių hormonų lygio, smegenų sandaros, psichoseksualinės asmenybės raidos, ar anksti žmogus suvokia poreikį mylėtis. Mokslas išskiria tris moterų ir vyrų lytinės konstitucijos tipus: stiprų, vidutinį ir silpną.

Norėdami išsiaiškinti žmogaus temperamento jėgą, seksologai pirmiausia išmatuoja jo koją. Beje, tą patį galite padaryti ir jūs.

Nesudėtingas uždavinukas

Taigi susiraskite matuoklę, ir pirmyn! Ant klubo apčiuopkite šiek tiek atsikišusį kaulo gumburėlį, kur šlaunikaulis tvirtinasi prie dubens sąnario. Tada išmatuokite kojos ilgį nuo šio gumburėlio iki pėdos. Paskui savo „ūgį“ padalinkite iš „kojos ilgio“. Gautas skaičius rodo jūsų lytinę konstituciją ir moksliškai vadinamas „trochanterio indeksu“. Stiprų lytinį temperamentą turinčių moterų šis indeksas lygus 2,01-2,05, vidutinį – 1,97-2,00, silpną – 1,88-1,96.

Dabar taip pat išmatuokite savo partnerį. Čia skaičiai šiek tiek skiriasi. Stipraus temperamento vyro šis indeksas yra 1,99-2,00, vidutinio – 1,92-1,98, silpno – 1,85-1,91.

Kaip rodo šie paprasti skaičiai, seksualiausi ir temperamentingiausi žmonės – ir vyrai, ir moterys – sąlygiškai trumpakojai.

Tiesa, šis skaičiavimo metodas turi esminį trūkumą: mažai pažįstamas partneris vargu ar norės, kad per pirmąjį pasimatymą matuotumėte jo proporcijas. Šiam atvejui skirta daugybė kitų būdų.

Tikras „mačo“

Labai seksualūs vyrai dažniausiai būna juodaplaukiai. Jų kūnas apaugęs tankia „vilna“, o nuo papilvės pilvo link tęsiasi plaukų takelis; ant krūtinės, rankų ir kojų – taip pat gausi augmenija. Toks džentelmenas skutasi mažiausiai du kartus per parą: rytą ir nakčiai.

Veido šeriai – juodi ir kieti. Didelis testosterono (vyriško lytinio hormono) lygis gali sukelti ankstyvą plikimą. Todėl jeigu jaunas vyras praplikęs, gali būti, kad prieš jus – sekso gigantas. Žmonės juokauja: jeigu plikė priekyje – vyrukas protingas, jeigu ant viršugalvio – vadinasi, pramogauja. O jeigu ir ten, ir ten – pramogauja protingai.

„Mačo“ beveik niekada nekyla problemų lovoje. Jeigu tokio „stipruolio“ mylimoji turi stiprų temperamentą, jie bus harmoninga pora. Bet jeigu tokiam patinui atitenka silpną temperamentą turinti patelė, ir ją, ir jį galima tik užjausti. Juk „mačo“ pasitenkinimą sugeba pajusti iki 7-9 kartų per parą, o „silpnai“ moteriai norma – kartą per mėnesį arba geriausiu atveju kartą per savaitę.

Stipraus seksualinio tipo savininkai dažniausiai gyvena karšto klimato šalyse: Graikijoje, Ispanijoje, Italijoje.

Vyras pačiame jėgų gražume

Vidutinio lytinės konstitucijos tipo vyrai gali būti ir juodaplaukiai, ir rudaplaukiai. Ant jų kūno yra mažiau plaukų nei ant „mačo“, tačiau „vilnos“ visada rasime paslėpsnių srityje bei jau minėtą takelį ant pilvo. Tai vidutinio ar šiek tiek aukštesnis nei vidutinio ūgio vyras. Jo ilgas liemuo ir trumpokos kojos, platūs pečiai, gerai išvystytas raumenynas. Šis džentelmenas sugeba mylėtis iki penkių kartų per parą. Beje, jeigu vyro gyslomis teka kaukazietiškas kraujas, tai jam prideda seksualinės jėgos.

„Vidutinioko“ lytinis potraukis pabunda 12-14 metų, pirmąją seksualinę patirtį jis įgyja maždaug 13-15 metų, nors „mačo“ dar anksčiau – 11-12 metų. „Vidutiniokai“ labai retai patiria nesėkmių meilėje. Su tokiu vyru bus laiminga vidutinio temperamento tipo atstovė. Tačiau šis vaikinas sugebės sužavėti ir kitokio moterų seksualumo tipo atstoves.

Išblyškęs jaunuolis...

Televizorių ekranus užpildė silpnosios lytinės konstitucijos atstovai. Juos iškart pastebėsi: rudaplaukiai arba šviesiaplaukiai, su tankia ševeliūra, aukštaūgiai, ilgomis kojomis ir glotnia krūtine, raumenų reljefas nedidelis. Veido šeriai minkšti, reti. „Apžiūrėjus iš arčiau“, gaktos plaukai reti, tarsi pūkelis, nėra jau minėto takelio. Atkreipkite dėmesį, ar dažnai jie skutasi. Jeigu retai, vadinasi, didelių žygdarbių lovoje iš jų nesitikėkite.

„Iṧblyškę jaunuoliai“ bręsta vėlai: lytinis potraukis prabunda 15-17 metų ar net vėliau. Seksualinių žygdarbių jie neatlieka, kad ir kaip partnerė stengtųsi. Lytinio akto metu pasitaiko nesėkmių, nereti ir seksualiniai sutrikimai.

Gražuolis šviesiaplaukis tinka platoniškai meilei. Su juo puikiai sutars tik silpno temperamento tipo moteris, kaip viename anekdote: „Gydytojau, mes su žmona lovoje puikiai sutariame. Ji nenori, o man ir nereikia!“ „Padūmavusių blondinų“ tėvynė – Skandinavija, Suomija ir visos šaltosios šalys.

Metai bėga...

Sulaukus 30 metų, vyrų lytinis aktyvumas mažėja. Ir anksčiau silpną potraukį jautę vyrai dabar mylisi kartą per savaitę ar mėnesį (arba net rečiau). Vidutinio temperamento tipo – kasdien arba kelis kartus per savaitę. O pajėgusis savo sugebėjimų nepraranda. Seksologijoje buvo atvejis, kai 76 metų senukas dvidešimčia metų jaunesnę žmoną mylėjo po septynis kartus per parą. Vėliau ši moteris neištvėrė ir atėjo pas gydytoją prašyti tablečių neišsenkančiai energijai slopinti. Taigi, mielosios moterys, geriausia – gero priešas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Teroristinis išpuolis Barselonoje: aukų skaičius dramatiškai išaugo, suimtas antras įtariamasis nuolat pildoma (529)

Turistų pamėgto Ramblos rajono pagrindinėje gatvėje Barselonoje, į žmonių minią įvažiavo...

Išpuolis Barselonoje: įtariamasis sulaikytas (200)

Ispanijos saugumo tarnybos paskelbė įtariamojo, kurio vardu išnuomotas incidente panaudotas...

Liudininkas apie kraupų išpuolį Barselonoje: jis per žmonių minią lėkė visu greičiu, nė nebandė stabdyti (19)

Ketvirtadienio vakarą Barseloną sukrėtė kraupi teroro ataka – į minią žmonių įsirėžė...

Barselonos centre gyvenantis lietuvis: nejauku ir pikta, bet tenka priimti tokią realybę (27)

Apie šešerius metus Katalonijos sostinėje Barselonoje gyvenantis kaunietis Eduardas Žigunovas...

Lietuvoje pristatyta įspūdinga aukštosios mados Indijos kolekcija

Vilniuje ketvirtadienio vakarą įvyko neeilinis mados renginys. Indijos nepriklausomybės dienos...

Ekonomistai įvertino R. Karbauskio norą (107)

Ekonomistai Nerijus Mačiulis ir Gitanas Nausėda neigiamai vertina „valstiečių“ lyderio...

Berniukas susirūpino benamių kačių likimu: tapo jų gelbėtoju ir superherojumi (3)

Kaskart aplankęs Kris Papiernik ir Kia Griffin, jų penkiametis sūnėnas Shon'as tenori daryti viena...

Gyvai / Bandymas siekti svajonės: „Ludogorec“ – „Sūduva“ (87)

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai stoja į vieną iš svarbiausių mūšių komandos ir...

Kodėl princas Williamas negali skristi vienu lėktuvu su šeima (1)

Pasak karališkojo protokolo, karališkoji šeima neturėtų lėktuvu skraidyti kartu, tačiau...

Dainininkas R. Williamsas tapo valgymo per miegus įkaitu (6)

Įspūdingą šou Vilniaus Vingio parke surengęs garsus britų dainininkas Robbie Williamsas (43...