Kaip padidinti seksualinį aktyvumą

 (303)
Miegamajame
Miegamajame
© Shutterstock nuotr.

Niekas neabejoja teigiamu sekso poveikiu nuotaikai ir darbingumui. Tačiau beprotiškas gyvenimo ritmas ne pačiu geriausiu būdu veikia mūsų libido. Ką reikia daryti, siekiant išsaugoti aktyvų seksualinį gyvenimą?

Svarbiausia paslaptis - tinkama dienotvarkė ir teisinga mityba. Reikia prisiminti, kad lytiniai hormonai išsiskiria naktį miego metu. Vyrams geriau miegoti nuo vienuolikos iki šešių ryto, kadangi būtent šiuo metu organizme gaminasi svarbūs vyriški hormonai ir kuriasi raumenys. Ryte hormonų lygis aukščiausias, todėl potencija šiuo dienos metu didžiausia.

Moterims reikia miegoti ne mažiau aštuonių valandų. Jei eisite miegoti vienuoliktą vakaro, iki septynių ryto galima ne tik išsimiegoti, bet ir leisti organizmui atkurti audinius. Išsimiegoti būtina, beje, tai ir geriausias būdas lieknėti.

Būtina valgyti daugiau vaisių ir daržovių, pasistengti mesti rūkyti, vengti per didelio alkoholio kiekio. Gerkite daugiau vandens ir mažiau sūdykite maistą. Atsargiai su vaistais. Saulės šviesa, fiziniai pratimai, meilė ir poilsis - geriausi sekso hormonų draugai.

Be to, geriau apriboti jautienos, avienos ir kiaulienos vartojimą, o vietoje jų rinktis žuvį ir vištieną. Apribokite kiaušinių ir kietų sūrių, kofeino, cukraus, druskos, alkoholio vartojimą. Valgykite nedidelėmis porcijomis šešis - aštuonis kartus per dieną užuot valgę tris kartus dideliais kiekiais. Ruoškite maistą ant garų, virkite, troškinkite, bet tik ne kepkite. Nepersivalgykite.

Valgydami venkite gėrimų: gerkite likus pusvalandžiui iki maisto ir po pusės valandos pavalgę. Būtinai gerai papusryčiaukite - pusryčių maiste turi būti gausu baltymų, kurie garantuos lėtą energijos išsiskyrimą jūsų organizme visos dienos metu. Venkite džiovintų ar cukruotų vaisių.

Vartokite pieno produktus: jogurtą, kefyrą, pieną, varškę - tai puikus užkandis, ypač jei valgote su sėlenomis, alaus mielėmis, lecitinu ar kitais priedais.

Meniu seksualiai aktyviems žmonėms

Rytą pradedame nuo stiklinės šalto (kambario temperatūros) vandens. Tuomet lengva gimnastika (10-20 minučių), svarbiausia - nepraleisti nė vienos dienos. Po dvidešimties minučių suvalgykite bet kokį vaisių. Tuomet ruoškitės į darbą, prieš išeidami papusryčiaukite.

Pusryčiai (8-9 val.) Košė (avižų, grikių, ryžių, perlinė) su pienu ir šviežiais vaisiais. Du kiaušiniai ar varškė (150 g) arba sūris (30 g, tvirtas arba minkštas). Visų grūdų duona. Žalioji, žolelių arbata arba kava be kofeino.

Užkandis vidurdienį. Pasirinktinai: natūralios sultys, jogurtas arba grūdų duonelės.

Pietūs. Visų grūdų duona. Šviežių daržovių salotos. Sriuba. Liesa mėsa, žuvis, paukštiena arba jūros gėrybės. Gėrimas (žolelių arbata, žalioji arbata, kompotas iš džiovintų vaisių).

Pavakariai. Švieži vaisiai, riešutų sauja.

Vakarienė. Didžiulė salotų porcija su žaliomis sezoninėmis daržovėmis ir alyvų aliejumi. Liesa mėsa, žuvis arba jūros gėrybės. Keptos bulvės, žalieji žirneliai, kukurūzai, ryžiai. Gėrimas (arbata be kofeino, žolelės su medumi, kompotas).

www.DELFI.lt
 
303
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Myli nemyli

Kaip pasielgti: pamilau vaikiną, kuris jau turi sužadėtinę (85)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 20:22
Situacija tokia, jog pamilau vaikiną, kuris jau turi antrą pusę. Bendravome daug, iš pradžių nė nemaniau į jį įsižiūrėti, save nuteikusi buvau, jog bendrausime tiesiog kaip geri draugai ir tiek. Tiesiog turėsiu su kuo praleisti laiką, pasivaikščioti, pažiūrėti filmą ar dar ką nuveikti, tačiau po kurio laiko supratau, kad jį laikau daugiau nei tik draugu, kad prieš kiekvieną kart susitinkant jaudinuosi kaip maža mergiotė.

Emigrantės išpažintis: dėl niekų vyras ėmė įtarinėti mane neištikimybe, ir gyvenimas šeimoje tapo košmaru (209)

2014 rugpjūčio mėn. 26 d. 14:05
Laba diena, labai reikia pagalbos. Jau nebežinau, ką daryt ir kaip gyvent. Mano vardas Lina (pakeistas). Gyvenu su vyru santuokoje 7 metai (santuoka iš meilės), prieš tai draugavom 2 metus. Turim 2 vaikus: 4 ir 2 metų. Gyvenam Anglijoj, abu daug dirbam.

Ištyrė, ar meilė daro seksą geresniu (55)

2014 rugpjūčio mėn. 25 d. 23:59
Ar meilė yra būtina geriems seksualiniams santykiams? Naujausi tyrimai rodo, kad dauguma moterų tiki tuo, kad intensyvus emocinis ryšys „didina fizinį pasitenkinimą“, praneša dailymail.co.uk.

Harmoningų santykių paslaptys (8)

2014 rugpjūčio mėn. 25 d. 10:29
Harmoningi santykiai – kiekvienos poros ir šeimos siekiamybė. Kaip teigia darnias šeimas sukūrę ir savirealizacija besidomintys žmonės, laimingų santykių pagrindas – aktyvios pastangos, įsigilinant į save, atskleidžiant savo tikrąjį „Aš“ ir priimant jo asmenybę.

Atvira moters istorija: gyvenu su 8 m. jaunesniu, tačiau nesuprantu, myliu jį ar buvusį vyrą (169)

2014 rugpjūčio mėn. 25 d. 09:36
„Noriu papasakoti savo gyvenimo istoriją. Ištisos abejonės, nesusitvarkymas su savo jausmais ir apskritai nieko nebesuprantu, myliu vieną ar kitą", - atvirai DELFI pasakoja 40 m. moteris, kuri patyrė ir didelę meilę, sukūrė puikią šeimą, tačiau vyro priklausomybė alkoholiui ją suardė, o surastas naujas vyras nesuteikia gyvenimo pilnatvės. Moteriai pataria psichoterapeutas Olegas Lapinas.