Kaip išsaugoti aistrą?

 (539)
Kodėl mes turėtumėme stengtis sekso metu? Argi jis neturėtų vykti natūraliai ir spontaniškai? Ankstyvosiomis jūsų santykių dienomis, kai negalėdavote atsitraukti vienas nuo kito, jums nereikėjo stengtis, kad sujaudintumėte vienas kitą. Tam nereikėjo ilgai galvoti ar naudotis įmantriomis technikomis – užtekdavo paprasčiausio žvilgsnio ar prisilietimo.
Ši veržli “pakvaišimo iš meilės” stadija, kurioje jūs einate iš proto dėl geismo vienas kitam, atrodo esanti pati puikiausia ir daugelis žmonių jaučiasi apgauti, kai visa tai praeina. Tačiau beprotiškas geismas, nors ir labai karštas, yra tik viena seksualinės patirties fazė.

Kodėl seksas keičiasi?

Kai jūs jau kurį laiką kartu, tai stengtis sujaudinti partnerį tampa lyg ir mažiau būtina, nes žinote, kad turite daugybę laiko ir galimybių pabūti drauge, o ir kartu praleisti momentai tampa įprasti. Dabar jau nebeužtenka tos naujienos, kad tiesiog esate vienas kito draugijoje, kad tai jus sujaudintų.

Seksas

Bręstant jūsų santykiams, jums abiem reikia daugiau išmokti apie vienas kito poreikius ir troškimus. Tai taip pat reiškia, kad tenka prisitaikyti prie realybės, pažinti vienas kitą tuomet, kai nulipate nuo migloto romantikos debesies.

Ne, priešingybė nėra tas atvejis. Kai žmonės nustoja taip stipriai geisti vienas kito, tai dažnai atsitinka dėl to, kad jie iš tikrųjų neleidžia vienas kitam suartėti. Jie slepia dalį savo esybės, nes bijo būti pažinti.

Brandaus sekso esmė yra tikras atsivėrimas kitam žmogui – jam turite parodyti visą save. Tai skamba labai tiesmukiškai, tačiau taip yra.

Kartais nuo žmogaus, kurį gerai pažįstame jau daugelį metų, galime slėpti dalykus, kurių gėdijamės arba kurie mus gąsdina.

Seksas

Galiausiai, mūsų seksualiniai jausmai paliečia pačius pažeidžiamiausius, intymiausius ir privačiausius aspektus. Sąžiningai atskleisdami savo jausmus mes rizikuojame, tam reikia nemažai drąsos. Daugelis žmonių niekuomet to nepasiekia – ir niekas su tuo nesusidoroja per vieną naktį. Tam reikia laiko.

Ne. Daugelis žmonių tiki, kad jų partneris turėtų instinktyviai žinoti, kas jiems patinka ir labai nusivilia to nesulaukę. Dažnai taip atsitinka dėl to, kad jie tiki, kad giliai viduje partneris bus panašus į mus pačius. Tačiau seksuliai visi mes esame skirtingi. Konkretūs vaizdiniai, kurie jus jaudina, kur ir kaip norėtumėte būti liečiami, jaudinanti atmosfera ir malonumų skalė kiekvienam žmogui yra unikalūs dalykai.

Norėdami sužinoti apie kito žmogaus troškimus, jūs turite klausti, o ne mėginti tai išskaityti jo mintyse.

Pokalbiai sekso metu yra neromantiška?

Seksas

Jei mylėdamiesi jūs visuomet tylėdavote, iš pradžių kalbėtis apie seksą jums gali būti lengviau išlipus iš lovos. Kitą kartą, kai drauge pietausite ar išeisite pasivaikščioti, pamėginkite pasikalbėti apie tai, ką jūs darysite ir ką norėtumėte, kad jis darytų kitą kartą jums mylintis. Kai šie pokalbiai praras nejaukumą, galėsite juos tęsti lovoje.

Jūsų seksualinis gyvenimas atspindi bendrą atmosferą tarp jūsų ir jeigu yra kokių nors pašalinių problemų, tai pakeis ir jūsų geismus. Jokios naudos iš to, kad jūsų partneris visaip stimuliuoja jūsų intymiausias vietas, o jūs tiesiog gulite ir siuntate iš pykčio, kad jis niekuomet neišplauna vonios. Jeigu seksas jums neteikia malonumo, paklauskite savęs, ar gali būti, kad taip jaučiatės dėl to, kad jūs neaptariate svarbių dalykų, nepraleidžiate drauge pakankamai laiko.

Galbūt jūsų santykiams trūksta linksmumo ir prisirišimo. Galbūt vienas iš jūsų jaučiasi nesaugus, pasipiktinęs, išnaudojamas, nusivylęs. Išspręskite šiuos konfliktus ir seksualinės problemos išnyks pačios savaime.

Ar normalu, kad sekse būna ir geros, ir blogos fazės?

Seksas

Visiškai taip. Jūsų santykiuose bus daugybė puikių momentų, kai jūs iš tikrųjų suteiksite partneriui begalinį malonumą ir momentų, kai seksas nuvils ar visiškai išnyks. Yra naudinga peržvelgti ir prisiminti išorinius įvykius, kurie pakeitė jūsų jausmus ir seksualinį gyvenimą: tai gali būti vaiko gimimas, liga, netektis, stresas, spaudimas darbe, piniginiai rūpesčiai.

Ką mes galime padaryti, kad pokyčiai būtų teigiami?

Sutelkite dėmesį į tai, ką jūs iš tikrųjų darote ir į tai, kaip tai galėtų pasikeisti.

Seksas

Pagalvokite apie dabartinę jūsų seksualinio gyvenimo formą: kur ir kada jūs tai darote, kas tai pradeda ir kaip, kiek laiko tai trunka, kokias vienas kito kūno dalis liečiate, kokias naudojate pozas ir kas vyksta po to. Paklauskite savęs, ką norėtumėte pakeisti ir pasakykite tai savo partneriui.

Geras būdas pastūmėti brandžius santykius į priekį yra nukreipti dėmesį nuo įsiskverbimo ir orgazmo ir sugrįžti prie pagrindinių, tačiau labai malonių ir intymių pagrindų, kuriuos sudaro bučiniai, glamonės, mylavimai ir masažas. Tai gali padėti jums iš naujo atrasti petingo malonumus ir sužinoti, kokie pojūčiai jus labiausiai jaudina.

Pakaitomis glamonėkite vienas kitą lūpomis ir rankomis, kai partneris tiesiog ramiai guli. Tikslas yra išgauti malonumą, kurį gali patirti kūnas iš visų pojūčių, o ne tik iš lytinių organų ir suteikti bei susilaukti rūpestingo dėmesio. Jei šis pratimas jums pasirodo esantis neįmanomas arba erzinantis, tai greičiausiai išryškina kitas jūsų santykių problemas. Tokiu atveju atidėkite seksą ir sutelkite dėmesį į kitus dalykus, kurie vyksta tarp jūsų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Myli nemyli

Sėkmingus santykius gali lemti ir tėvų teiginiai, girdėti vaikystėje

Kai sakoma, kad berniukai neverkia, o geros mergaitės nepyksta, tai suprantama kaip nurodymai neturėti negatyvių jausmų – dėl tokio tėvų elgesio vaikas neišmoksta susitvarkyti su emocijomis.

Skyrybų istorijos: ką iš tiesų tenka patirti ir kaip nepalūžti? (40)

Statistika sukelia šoką: 40-50 proc. pirmų ir 60 proc. antrų santuokų baigiasi skyrybomis, o tai reiškia, kad kas antra prie altoriaus su išrinktuoju žengianti moteris išsiskirs.

Savo mylimajai vaikinas pasipiršo labai originaliu būdu (7)

Daugelis vaikinų suka galvą, kaip kuo originaliau pasipiršti savo širdies damai. Vitalijus nusprendė tai padaryti ore.

Dingo seksualinė trauka? Štai priežastys, kodėl taip nutiko (100)

Tenka pripažinti, kad kartais nepadeda nei jauki žvakių skleidžiama šviesa, nei romantiškai nuteikti turinti muzika, paprasčiausiai fiziniam artumui nėra nuotaikos. Svarbu suvokti, kad tai nėra blogai: aiškėja, kad yra normalu neturėti nuolatinio seksualinio geismo.

Išsiskyrė ir vėl ištekėjo už buvusio vyro: 4 moterų istorijos (35)

Pasitaiko atvejų, kai po išsiskyrimo ir vėl suartėjama. Būna ir taip, kad metų metus trunkanka sugrįžimų vienas pas kitą ir po jų sekančių išsiskyrimų virtinė. Kur kas rečiau pasitaiko variantų, kai santuokai suteikiamas antras šansas jau po įvykusių skyrybų.