Gyvenime jie - architektai, banko tarnautojai, aktoriai, laukiantys savojo vaidmens, arba vargšai studentai. Londono agentūros “Už parankės su vyru” įkūrėja Merlin Ostin tvirtina, kad bet kuriai moteriai gali pasiūlyti ištikimą riterį.
Vyras ir moteris
Paprastai tai aukšti, stotingi gražuoliai, sportininkai, poliglotai, turintys astronominį intelektualinį koeficientą, linksmuoliai, poetai, galantiški kaip prancūzai, tiesiog verti nuodėmės vyrai.

Agentūros šūkis skelbia: “Palydovas - taip; problema - ne”. Džentelmenų savanorių skaičius kasdien auga. Šiandien agentūra dalykiniams susitikimams, pokyliams ir t.t. išnuomoja šimtus visais atžvilgiais padorių vyrų. Toks vyrų eskortas tampa madingu ir pelningu užsiėmimu, tikru visuomeniniu reiškiniu.

Šiuolaikinei moteriai labiau rūpi karjera, negu širdies reikalai. Remiantis Nacionalinio statistikos biuro duomenimis, Anglijoje yra per 1 mln. vienišų arba išsiskyrusių vidutinio amžiaus moterų. Pusė jų patenkintos savo padėtimi, kita pusė - ne. Dar vienas įspūdingas skaičius: 80 proc. Anglijos moterų nuo 16 iki 35 metų pirmenybę teikia karjerai. Bet tai greičiausiai - dieną. Kai ateina vakaras ir naktis... apima melancholija.

Kodėl staiga patyrusiai verslininkei reikalinga vyro pagalba dalykinėje konferencijoje ar susitikime? Saugumo ir švelnumo troškimas? “Visiškai ne, greičiau - noras parodyti savo valdžią: lydintis vyras labiau primena geišą, kuri tave saugo ir rūpinasi”,- aiškina Marko Kurino iš Milano šeimos tyrimų centro.

Kaip elgtis su samdomu riteriu? Čia viskas gerai apgalvota. Prieš pasirodymą viešumoje klientė ir jos palydovas susitinka ir apsvarsto smulkius klausimus, pradedant kišenpinigiais. Ji įteikia būsimam palydovui tam tikrą sumą pinigų, nes būtent jis turės atsiskaityti restorane, taksi ir pan. - vienu žodžiu, sukurti iliuziją.

Klientė pateikia savajam palydovui renginių programą, supažindina su galimų draugų ir pažįstamų ratu. Moteris samdomą riterį gali pristatyti kaip paskutinę pergalę meilės fronte, kaip pusbrolį ar dar kaip nors, priklausomai nuo situacijos. Būsimos tokių agentūrų klientės neturėtų užmiršti, kad “išrinktasis” dirba - vadinasi, merginimas, pokalbiai, rūpinimasis ir apžavėjimas yra dalis jo pareigų, už kurias galiausiai reikės susimokėti. Įvykdęs užduotį netikras kavalierius lydi klientę iki mašinos, viešbučio arba artimiausios metro stotelės. Taip viskas ir baigiasi.

“Moterys linkusios pasiduoti iliuzijai,- pasakoja vienas jaunas palydovas.- Jos įsivaizduoja, kad viskas vyksta iš tikrųjų, todėl dažnai sunku priversti jas susimokėti už paslaugas”.

Rinktinių džentelmenų ir vyrų “fabrikų” šiandien yra visoje Vakarų Europoje, nes daugėja vienišų moterų, kurioms kartais reikalingas ištikimas riteris.

Dėl sekso

“Man buvo įdomu. Užsimaniau padūkti, t.y. pajusti tą visišką vyrišką valdžią, kai vyras moka moteriai... Skelbimas buvo kuklus: “Kultūringas, malonus, atviras ir nuoširdus, truputį nutrūktgalviškas”. Ir telefono numeris. Skambindama pagalvojau, jei balsas nepatiks, iškart atsisakysiu. Bet taip neatsitiko, ir mes susitikome bare. Atvažiavau anksčiau. Kol jo laukiau, galvojau: “Ką aš jam pasakysiu, jei jis man nepatiks?”- visiškai užmiršusi, kad klientė visada teisi ir bet kada gali atsisakyti samdomo vyro paslaugų.

Jis padarė gerą įspūdį, kaip ir jo balsas. Mes šiek tiek išgėrėme kavinėje, po to aš pakviečiau jį į svečius. Viskas buvo nuostabu: švelnu, romantiška ir truputį nutrūktgalviška, kaip sakoma skelbime. Rytą nežinojau, kaip jam paduoti pinigus. Kol jis miegojo, blaškiausi po kambarį, galiausiai perrišau juos juostele, įkišau nedidelę rožę iš savosios terasos ir padėjau prie kavos puodelio”.

Dėl prestižo

“Nemanau, kad noras turėti vyrą už pinigus yra savęs žeminimas. Priešingai - tai dovana sau, padedanti įsitvirtinti visuomenėje. Su gražiu jaunuoliu pasivaikščioti po parduotuves, nueiti į restoraną, kiną ir pan. - argi tai ne šventė?! Ir visą tą laiką jis tave globoja ir lepina.

Žinoma, reikia įveikti prietarus, kurių mes, moterys, negalime atsikratyti ištisus šimtmečius; iš tikrųjų pakanka prisiminti, kad tai tik paprasta paslauga. Kita vertus, pasirodyti su įdomiu vyru - vadinasi, pakelti savo prestižą žmonių akyse. Tarp jų - ir vyrų. Kartais tai panašu į reklaminį triuką. Tavim iškart susidomi, daraisi populiari”.

Dėl darbo

“Kai būnu Anglijoje ar Vokietijoje, dažnai naudojuosi samdomų vyrų paslaugomis. Tarkim, vokiečių kalbą moku prastai, todėl pagalvojau, kad būtų neblogai į svarbų dalykinį susitikimą nueiti su simpatišku “referentu-vertėju”. Paskambinau į agentūrą, po pusvalandžio viešbutyje varčiau albumą su rinktinių vyrų nuotraukomis. Išsirinkau Maksimilianą, žaliaakį vidutinio ūgio studentą, kad su savo 160 cm neatrodyčiau juokinga.

Nepriekaištingai apsirengęs palydovas iš viešbučio mane nuvežė į Kongreso banką, kur vyko rimtas dalykinis susitikimas. Supratau, kad visiems padariau didžiulį įspūdį! Vyriškos lyties padėjėjas, pasiruošęs vykdyti bet kurį mano įsakymą, man labai padėjo, nes pavyko sudaryti kelis naudingus sandorius”.

Efektingas pasirodymas

“Kažkodėl kvietimas į iškilmingą pokylį mane, vienišę, visada išmuša iš vėžių. Šį kartą ryžausi išsinuomoti palydovą 180 minučių. Pradžioje jaučiausi nesmagiai. Nežinojau, ką pasakyti... Atvykus į rautą, nuotaika pasitaisė, nes pamačiau, kad mano pasirodymas visus nustebino. Mes šokome, gėrėme ir šiaip linksminomės visą vakarą. Užtat atsisveikinimas buvo apgailėtinas. Reikėjo išsitraukti piniginę, atsiskaityti ir išgirsti jo nieko nereiškiančią frazę: “Ačiū, iki kito karto...” Iš tikrųjų pasijutau tarsi Pelenė aukštuomenės pokylyje, liūdna ir apstulbusi šalia savo moliūgo”.

Kad atsikratyčiau konkurentės

“Šis būdas brangus, bet efektyvus. Jaučiausi tarsi samdyčiau žmogžudį, tik operacija bus bekraujė. Pasisamdžiau profesionalų gundytoją ir užsiundžiau jį prieš vieną damą, kuri jau senokai kėsinosi į mano šeimos židinio ramybę. Suderinau planą. Galutinis mūsų “suokalbio” tikslas - priversti konkurentę įsimylėti savąjį “žudiką”. Žavusis Robertas tai padarė per tris vakarus. Ketvirtą vakarą aš su savo vyru atėjau į tą patį restoraną, kur Robertas ir jo “naujoji aistra” šnekučiavosi prie žvakių šviesos. Neverta ir kalbėti, kaip tokiais momentais jautiesi nesmagiai. Geltonplaukė širdžių ėdikė buvo nuginkluota! Aš švenčiau pergalę! Paslaptingasis Robertas ir jo aistra ištirps nebūtyje, palikdamas neegzistuojančio telefono numerį...”

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

R. Valatka. Pagonišką nuotykių ilgesį aitrina nedegantys kumečių laiškai iš praeities (53)

Aksominis sezonas. Turėjo baigtis su Žoline. Bet nesibaigė. Užplūdusi šiluma ir akivaizdžiai...

Nematyta Anykščių pusė: daug netikėtų atradimų – vos per vieną dieną (19)

Anykščiai – miestas siurprizas. Tarp ežerų ir miškų įsikūręs nedidelis miestelis jau nuo...

Atakas Ispanijoje įvykdžiusi kuopelė „neutralizuota“, aptikti šiurpą keliantys radiniai (222)

Kuopelė, kuri panaudodama automobilius įvykdė atakas Barselonoje ir Kambrilse, buvo...

Savame bute jaučiasi kaimynų įkaitu (12)

Nuo lubų besisunkiantis vanduo, kibirkščiuojantys laidai ir nuolatinė drėgmė jau tapo...

Užsiminė apie galimybę padėti mažiau uždirbantiems, dėl kurios iečių nelaužo jokia partija (73)

Politikai turėtų peštis ne dėl Pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatų, o galvoti apie...

Būtina aplankyti bent kartą gyvenime: šie paplūdimiai garsėja visoje Europoje (5)

Keisčiausių formų uolos ir paslaptingos grotos, tarp jų įsispraudę paplūdimiai su Atlanto...

Beprasmė tragedija: pasaulio čempionas Rusijoje pateko į mirtinas muštynes (173)

Rusijos sporto bendruomenė sukrėsta: nuo patirtų sunkių galvos traumų Anapilin iškeliavo...

Atsibodo valdžios diskriminacija – renka parašus (11)

Šiemet įsigaliojęs naujasis Administracinių nusižengimų kodeksas jau kurį laiką neramino...

„Brexit“ žala. Kas laukia tūkstančių darbuotojų iš Lietuvos? (276)

Šimtai tūkstančių darbuotojų iš Europos Sąjungos valstybių nėra užtikrinti dėl savo...

Kvapą gniaužiančios vestuvės: prabanga, 3 metrų šleifas ir seksualus nuotakos šokis (9)

Dainininkė, šokėja bei aktorė Rochelle Pangilinan ištekėjo už aktoriaus bei modelio Arthuro...