Jie egzistuoja kaip pasakos. Iš tiesų - kaip legendos. Šnabždesiai vėjyje iš seniai praėjusių laikų. Arba kaip tylūs niurnėjimai. Ir kaip vaikus stovykloje, jus ima šiurpas klausantis tų niekingų istorijų, bet jūs negalite jų atsisakyti. Kas tai yra?
Eks-vaikinas arba eks-mergina
Jis ir ji

Jei jums daugiau, nei šešiolika, jūs susitikinėjote su kuo nors, turinčiu eks. Ir tai nėra malonu. Jei jie buvo geri, jūs jaučiatės blogai. Jei jie buvo blogi, tai verčia jus abejoti savo brangiausiojo sprendimais. Be kuriuo atveju jūs nenorite nieko girdėti apie juos. Kiekvienas nori manyti, kad jis yra pirmasis. Pirmasis pabučiuoti. Pirmasis pavaišinti prašmatnia vakariene. Po galais, pirmasis pasidalinti mėsainiu boulingo klube. Dėl to jums būna smagu. Netgi jaučiatės ypatingai. Nes, jūsų manymu, niekas iki šiol to nedarė jūsų svarbiajam asmeniui. NETEISINGA.

Atleisk, Čarli. Tu nesi pirmasis. Kartais tu net nesi antrasis vaikinas, išlošiantis jai pūkuotą žaislą mugėje. O merginos, jūs nesate pirmosios, privertusios jį apsirengti puikų kostiumą. Liūdniausia yra tai, kad su amžiumi yra vis mažiau galimybių būti kažkieno pirmuoju (ar geriausiuoju) BET KUO.

Jis ir ji

Tai jus siutina, ar ne? Tai lyg pirkti nenaują mašiną. Kažkas jau pravažiavo geriausius kilometrus. Kažkas kitas jau pasirūpino pirmuoju tepalo keitimu, pirmąja kelione, sureguliavimu. Kažkas jau nustatė radijo stotis. Dabar neveikia oro kondicionierius ir sunkiasi tepalas. Jei galvojate tokiu būdu, jūs perkate ne naują mašiną. Jūs tiesiog gaunate kažkieno kito senąją.

Taip, tik paminėjus eks jūs imate griežti dantimis ir sugniaužiate kumščius. O eks vis pasirodys, dažniau, nei jūs manote ir dažniau, nei jūs norėtumėte. Dažniausiai per ginčus, kas nėra teisinga, ypač jei vienas iš partnerių neturi tokios didelės eks kolekcijos kaip kitas. Jūs būsite tikras mulkis, jei vis remsitės ta klastinga mergina, su kuria susitikinėjote kažkada universitete.

Jis ir ji

Šiaip ar taip, galiausiai rasite meilės laiškus, kuriuos ji jam rašė. Jos draugai lygins jus su juo, dažniausiai jūsų naudai. Ji gali dėvėti jo seną flanelinę pižamą eidama miegoti, nesuteikdama tam jokios reikšmės.

Daiktų saugojimas yra didelė klaida. Be to, viena iš svarbiausių išsiskyrimo palengvinimo dalių yra sudeginimas, sulaužymas ar išmetimas visų daiktų, kuriuos jūs KADA NORS dalinotės. Bet kai kurie žmonės juos saugo. Pavyzdžiui, vartote nuotraukų albumą ir atrandate “Eks-vaikino atminimo” puslapį. Gali atsitikti du dalykai. Jūs iš karto užverčiate tą puslapį arba jums tenka išklausyti pasakojimus apie “Didijį Todą”. Tai dažniausiai priklauso nuo jūsų santykių rimtumo.

Jis ir ji

Ir, be abejonės, nieko nėra blogiau, nei bagažas, kurį BLOGAS eks palieka po savęs. Nešnekame apie suvenyrus, kuriuos jie pirko kartu kelionėje į Havajus. Ar gali būti kas nors labiau keliančio nerimą, nei kaltinimai pasielgus taip, kaip elgdavosi eks (kurį jis vadina “asilu”)? Ką TAI gali reikšti? Ar tai būdas kontroliuoti dabartinį garbintoją? Būdas pasakyti “jei ir tu taip elgsiesi, aš ir su tavim išsiskirsiu”? Žiūrėk, Džoana, aš perjunginėju kanalus. Jis irgi perjunginėdavo. Tai tiesiog vaikinų pomėgis, o ne asilų pomėgis. Taigi, baik šiuos dalykus.

Tačiau ir vaikinai nėra nekalti. “Žinai, Dženisė taip su manim kalbėdavo ir man tai nepatikdavo.” “Sindi lygindavo mano marškinius, gamindavo pietus, masažuodavo man pėdas (liūdnas žvilgsnis). ”Žinai, Gomeri, jei ji taip darydavo, DIDELIS jei, aš surizikuosiu ir spėsiu, kad būtent dėl to ji tave ir paliko.”

Jis ir ji

Bet iš kitos pusės, eks padaro vertingą paslaugą. Jie išnarplioja mazgelius. Jie pamažu supranta, kad jūsų merginai nepatinka, kai ją vadina “mažąja moteriške”. Ar kad su jūsų vaikinu NEGALIMA šnekėti kaip su mažu vaiku. Jų dėka jūs sužinosite visa tai per pirmuosius pasimatymus, o ne per pirmuosius bendravimo metus. Ir jei gerai elgsitės, jie tai vertins DAUG labiau.

Žinote ką? Pamirškite tą reikalą su mašinomis ir laikykitės kitokio požiūrio. Tai lyg minų lauko (emocinio) perėjimas prieš jums pasirodant. Jūs esate saugus. Tai tas kitas susilaužys kojas ar kitaip nukentės, ar tikrai NEGAUS pakvietimo į jūsų vestuves. Hmmm… galbūt kiekvienas turėtų turėti bent keletą tikrai bjaurių, nenusisekusių tarpusavio santykių prieš susituokdami.

Nesvarbu, ką bedarytumėte, tačiau eks egzistuos visada, persekiodami jus kaip praėjusių Kalėdų vaikinai ar merginos. Taigi, tiesiog susitaikykite su savo padėtimi. Jūs nebuvote pirmasis. Bet jūs galite būti geriausias.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Į populiarumo viršūnes braunasi primiršta šventė: išleidžia tūkstančius eurų (46)

Jei anksčiau prabangiausia šeimos švente buvo įvardijamos vestuvės , tai pastaruoju metu į...

Naktis Vilniuje: netikėtai atpažintas kelių erelis ir vienas už kitą įdomesni pažeidėjai (7)

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Vilniaus policijos pareigūnai surengė reidą. Pylimo...

Hobis tapo antrąja profesija (7)

Garsiausiame Pietų Dzūkijos turguje, veikiančiame Lazdijų rajono Veisiejų miesto pakraštyje,...

Orai: įspūdingą karštį nuplaus liūtys (7)

Panašu, kad šį savaitgalį vėl sulauksime panašios karščio kulminacijos kaip ir praėjusį:...

Laisvalaikio veikla lietuviui atnešė milijonus: atskleidė sėkmės formulę (25)

Vienas iš „ Vinted “ įkūrėjų Justas Janauskas , atsimindamas studijų laikus Vilniaus...

Sutemus į „Karklę“ sugūžėjo minios: konfiskuoja ir alkoholį, ir narkotikus papildyta 23:40 (81)

Penktadienio vidurdienį duris atvėrusio festivalio „ Karklė “ apsaugos darbuotojai nesnaudžia...

Ekspertai kai kuriuos Laisvės aikštės pertvarkos projektus pavadino isteriškais (26)

Dailės galerijoje aptarus 10 pateiktųjų projektų, kaip atnaujinti Laisvės aikštę ir jos...

Kai katės pervertina savo galimybės: bando įsirangyti į kelis kartus mažesnes vietas (9)

Yra vienas dalykas, kurį katės mėgsta daryti labiau nei valgyti ir tinginiauti - bandyti sutilpti...

Socialiniame tinkle paatviravo apie sekso metu patirtus sužalojimus (22)

Seksas turėtų būti malonus dalykas, bet kartais jis pasisuka priešinga linkme ir tampa…...

Šiltesni nei įprasta orai išsilaikys ne tik rugpjūtį, bet ir rugsėjį (12)

Pagal dabar turimą informaciją, ne tik rugpjūčio pabaiga, bet ir rugsėjo pradžia turėtų būti...