Ar nenutrūkstantis malonumas yra normalus?

 (35)
Kas galėtų pasakyti, kiek laiko gali trukti orgazmas? Pasirodo, jis gali tęstis neįtikėtinai ilgai! O gal jūs esate viena iš tų, kuri galite tai patirti? Jeigu ne - nenusiminkite, jūs dar turite šansą. Tereikia sutikti nuostabų vyrškį ir jaustis laiminga.
Klausimas:

"Pastaruosius devynerius mėnesius aš su savo partneriu patiriu nuostabiausius seksualinius išgyvenimus. Man 43 metai ir kol nebuvau sutikusi šio vyro, nežinojau, kas yra orgazmas, tačiau dabar viskas pasikeitė dramatiškai. Jis visuomet sugeba man suteikti daugkartinius orgazmus. Mes eksperimentavome su sekso reikmenimis ir žaisliukais ir mums tai teikia labai daug malonumo. Dabar, kai į savo meilės žaidimus įtraukėme vibratorius, mano orgazmai pavirto vienu, ilgu, besitęsiančiu, intensyviu orgazmu, kuris trunka 10-15 minučių arba tol, kol mano partneris mane stimuliuoja. Jis nesibaigia, kol jis neįsiskverbia paskutiniam kartui. Ar galite paaiškinti – ar tokie ilgi orgazmai yra normalūs?"

Atsakymas:

Jus galima pavadinti laiminga moterimi! Be galo daug moterų ateina į konsultacijas, siekdamos sužinoti, kaip galima būtų patirti nesibaigiantį orgazmą. Jos bent jau nori sužinoti, koks tai jausmas. Atrodo, kad jūs ir jūsų partneris atradote seksualinės jaunystės šaltinį.

Naudodamiesi vibratoriais, jūs atrakinote vieną iš seksualinės sėkmės spynų. Dažnai moterys, norėdamos patirti orgazmą, reikalauja tiesioginio ar netiesioginio klitorio dirginimo. Dažnai joms rekomenduojame elektrinę masažo lazdelę. O jeigu ji makšties viduje naudoja dar ir vidines priemones, tokias, kaip vibruojanti lazdelė arba varpos formos objektai, tuomet ji gali save stimuliuoti iki neaprėpiamų aukštumų. Jūsų partneris gali pasijusti nejaukiai ar išsigąsti dėl seksualinių pagalbos priemonių naudojimo skatinant seksualinį atsaką. Sveikiname jūsų vyro pasitikėjimą savimi ir jūsų ryšį, kuris leidžia jums abiems mėgautis šiais malonumais.

Nors statistinės normos apie tai, kiek laiko gali trukti orgazmas ir gali egzistuoti, svarbu tai, kad jūsų ilgalaikis orgazmas jums nekelia skausmo ir žalos. Kaip jūs turbūt jau žinote, tiesa yra ta, kad moterys geba patirti daugkartinius orgazmus ir kartais gali tapti nepasotinamomis. Jūsų pasitenkinimo jausmą daugiau nulemia tai, kad jūs jaučiatės ir esate laiminga. Taigi stebėkite visą savo kūną ir jo siunčiamus signalus; išgyvenkite nuostabius pojūčius ir uždekite savo nepaliaujamai palaimai žalią šviesą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Myli nemyli

6 dalykai, padėsiantys išvengti problemų miegamajame (32)

Jūsų seksualinio gyvenimo kokybė priklauso nuo daugelio priežasčių. Ne visus negatyvius veiksnius galime pašalinti ar jų išvengti, tačiau daug kas priklauso ir nuo mūsų. Įvairios lytinių organų problemos trikdo lytinius santykius, kelia nepasitenkinimą ir dažnai – gėdą. Skaitykite, ką galite padaryti norėdami išvengti šių nemalonumų.

Ši jūsų vyro savybė gali numatyti, ar jūsų santuoka gyvuos ilgai (45)

Jeigu ieškote rimtų santykių ir nenorite prisidėti prie skyrybų statistikos, be visų tų punktų, prie kurių privalote padėti pliusus kalbant apie būsimą vyrą, ši savybė turėtų susilaukti ypatingo jūsų dėmesio.

Kodėl nereikia bijoti vienatvės? (22)

Išsiskyrimas su mylimuoju visada palieka pėdsakus. Gali atrodyti, kad visas drauge kurtas gyvenimas išslydo iš po kojų ir nebeliko nieko kito, kaip... nebegyventi, nes nebėra prasmės?

Neištikimosios: kokios moterys apgaudinėja dažniausiai? (146)

Mokslininkai sako žinantys tikslų atsakymą į šį klausimą. Ir tvirtina, jog moters neištikimybės riziką galima įvertinti pagal jos elgesį sekso metu.

2 svarbūs meilės principai: juos perpratus, santykiai pagerėja (19)

Kasdien išyra ne viena santuoka ar ilgalaikiai santykiai. Kartais taip nutinka dėl objektyvių priežasčių – jis buvo neištikimas, ji melavo, jis neatsakingas, jai per sunku įtikti. Tačiau kartais santykiai išyra ir mes nesuprantame, kodėl.