Ar moteris gali ejakuliuoti?

 (36)
Kas yra ejakuliacija? Žodynuose randame paaiškinimą, kad tai "sėklos išsiveržimas iš vyro lytinių organų". Tačiau vis dažniau tenka išgirsti nuomonę, kad moterys taip pat gali ejakuliuoti. Ką apie tai sako gydytojai seksopatologai?
Klausimas:

"Aš jaučiuosi labai nejaukiai. Kas kartą, kai patiriu orgazmą, jaučiuosi taip, lyg “ejakuliuočiau”. Ar aš normali?

Atsakymas:

Pastaruoju metu tai yra populiari tarp moterų aptariama tema. Moterys pastaruoju metu jaučia didelį spaudimą demonstruoti naujus ir didelius seksualinius žygdarbius – lyg vyrų atitikmuo. Tačiau seksologijos srityje prisiekusiųjų dar nėra. Aš tikiu, kad G taškas egzistuoja ir kad kai kurios moterys sugeba pajusti moterišką ejakuliaciją.

G taškas, pavadintas daktaro Grafenburg vardu, greičiausiai yra ne taškas, o sritis. Jis yra už priekinių makšties sienelių ir jį lengviausia pastebėti susijaudinimo momentu. Atrodo, kad jis lengvai pulsuoja, o audiniai yra šiek tiek minkštesni. Seksualinio patenkinimo metu jį galima liesti ar trinti ir patirti G taško orgazmą. Man labiau patinka apie jį galvoti kaip apie dievybės tašką.

Kai kurios moterys gali ne tik išlieti seksualinę įtampą, kuri susidaro toje srityje, bet ir pagaminti tam tikrą skystį. Pro angą, pro kurią išteka šlapimas, taip pat išteka ir šis skystis.

Tai yra visiškai normalu ir yra natūralus būdas atsipalaiduoti nuo seksualinės įtampos. Išmokite įtraukti šį savo seksualumo aspektą kaip nuostabią jūsų mylėjimosi su vyru dalį. Tinkama įranga ir pagalbinės medžiagos, tokios kaip rankšluosčiai ir servetėlės prie lovos palengvins dalį jūsų jaučiamo diskomforto ir nepatogumų.

Galiausiai, žinokite, kad jūsų kūnas yra labai ypatingas ir geba išreikšti save įvairiais būdais, įskaitant ir šlapumą. Leiskite savo vyrui žinoti, kad tai yra jūsų unikalaus ir artimo ryšio dalis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Myli nemyli

33 vyrų išpažintys apie santykius: moterims tai gali būti tikras atradimas (28)

Šios mintys nėra naujos vyrams, bet gali būti tikras atradimas moterims.

Pagrindiniai atostogų romanų tabu (59)

Esama dalykų, galinčių pakišti koją net pačiam nekalčiausiam flirtui. Ir tai gali sugadinti visas atostogas: prisiminti gal ir bus ką, tačiau vargu ar norėsis.

Mano vyras susirado kitą – štai koks dabar mūsų gyvenimas (224)

„Nesijaučiu taip, lyg dalinčiausi vyru – iš tiesų, jaučiuosi taip, lyg turėčiau dukart daugiau meilės ir draugystės“, – womenshealthmag.com sako Erika.

5 dalykai, kuriuos pravartu žinoti apie demiseksualumą (72)

Pasak ekspertų, labai daug moterų gali būti priskiriamos demiseksualėms.

Tobulas amžiaus skirtumas ilgalaikiams santykiams (89)

Sakoma, jog meilė akla, tačiau amžiaus skirtumas gali nulemti Jūsų santykių ilgaamžiškumą, rašo „The Independent“.