Ar moteris gali ejakuliuoti?

 (36)
Kas yra ejakuliacija? Žodynuose randame paaiškinimą, kad tai "sėklos išsiveržimas iš vyro lytinių organų". Tačiau vis dažniau tenka išgirsti nuomonę, kad moterys taip pat gali ejakuliuoti. Ką apie tai sako gydytojai seksopatologai?
Klausimas:

"Aš jaučiuosi labai nejaukiai. Kas kartą, kai patiriu orgazmą, jaučiuosi taip, lyg “ejakuliuočiau”. Ar aš normali?

Atsakymas:

Pastaruoju metu tai yra populiari tarp moterų aptariama tema. Moterys pastaruoju metu jaučia didelį spaudimą demonstruoti naujus ir didelius seksualinius žygdarbius – lyg vyrų atitikmuo. Tačiau seksologijos srityje prisiekusiųjų dar nėra. Aš tikiu, kad G taškas egzistuoja ir kad kai kurios moterys sugeba pajusti moterišką ejakuliaciją.

G taškas, pavadintas daktaro Grafenburg vardu, greičiausiai yra ne taškas, o sritis. Jis yra už priekinių makšties sienelių ir jį lengviausia pastebėti susijaudinimo momentu. Atrodo, kad jis lengvai pulsuoja, o audiniai yra šiek tiek minkštesni. Seksualinio patenkinimo metu jį galima liesti ar trinti ir patirti G taško orgazmą. Man labiau patinka apie jį galvoti kaip apie dievybės tašką.

Kai kurios moterys gali ne tik išlieti seksualinę įtampą, kuri susidaro toje srityje, bet ir pagaminti tam tikrą skystį. Pro angą, pro kurią išteka šlapimas, taip pat išteka ir šis skystis.

Tai yra visiškai normalu ir yra natūralus būdas atsipalaiduoti nuo seksualinės įtampos. Išmokite įtraukti šį savo seksualumo aspektą kaip nuostabią jūsų mylėjimosi su vyru dalį. Tinkama įranga ir pagalbinės medžiagos, tokios kaip rankšluosčiai ir servetėlės prie lovos palengvins dalį jūsų jaučiamo diskomforto ir nepatogumų.

Galiausiai, žinokite, kad jūsų kūnas yra labai ypatingas ir geba išreikšti save įvairiais būdais, įskaitant ir šlapumą. Leiskite savo vyrui žinoti, kad tai yra jūsų unikalaus ir artimo ryšio dalis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Myli nemyli

Kodėl nereikia bijoti vienatvės? (1)

Išsiskyrimas su mylimuoju visada palieka pėdsakus. Gali atrodyti, kad visas drauge kurtas gyvenimas išslydo iš po kojų ir nebeliko nieko kito, kaip... nebegyventi, nes nebėra prasmės?

Neištikimosios: kokios moterys apgaudinėja dažniausiai? (61)

Mokslininkai sako žinantys tikslų atsakymą į šį klausimą. Ir tvirtina, jog moters neištikimybės riziką galima įvertinti pagal jos elgesį sekso metu.

2 svarbūs meilės principai: juos perpratus, santykiai pagerėja (19)

Kasdien išyra ne viena santuoka ar ilgalaikiai santykiai. Kartais taip nutinka dėl objektyvių priežasčių – jis buvo neištikimas, ji melavo, jis neatsakingas, jai per sunku įtikti. Tačiau kartais santykiai išyra ir mes nesuprantame, kodėl.

Kaip lietuvių poravimosi įpročius keičia šylantys orai? (6)

Šylantys orai žadina lietuvių lūkesčius susirasti širdies draugą. Pažinčių svetainės flirtas.lt tyrime paaiškėjo, kad beveik kas antras vienišas lietuvis pavasarį laiko geriausiu metų laiku ieškoti antros pusės. Ir tai yra geriausias metas ne tik ieškoti, bet ir surasti meilę. Pasirodo, tam yra tvirtas mokslinis pagrindas.

Mano vyras – impotentas: ką daryti? (225)

Viename internetiniame forume moters rašė: „Turiu labai gėdingą paslaptį su kuria niekaip negaliu susigyventi. Ta problema kamuoja ne mane, bet mano vyrą. Jis impotentas ir apie tai su niekuo nekalba, o aš taip pat nedrįstu. Tad ir noriu paklausti Jūsų, gal Jūs žinote atsakymą į klausimą, kaip toliau gyventi su impotentu? Ar verta gyventi santuokoje su vyru, kuris tavęs negali patenkinti seksualiai?“.