Ar moteris gali ejakuliuoti?

 (36)
Kas yra ejakuliacija? Žodynuose randame paaiškinimą, kad tai "sėklos išsiveržimas iš vyro lytinių organų". Tačiau vis dažniau tenka išgirsti nuomonę, kad moterys taip pat gali ejakuliuoti. Ką apie tai sako gydytojai seksopatologai?
Klausimas:

"Aš jaučiuosi labai nejaukiai. Kas kartą, kai patiriu orgazmą, jaučiuosi taip, lyg “ejakuliuočiau”. Ar aš normali?

Atsakymas:

Pastaruoju metu tai yra populiari tarp moterų aptariama tema. Moterys pastaruoju metu jaučia didelį spaudimą demonstruoti naujus ir didelius seksualinius žygdarbius – lyg vyrų atitikmuo. Tačiau seksologijos srityje prisiekusiųjų dar nėra. Aš tikiu, kad G taškas egzistuoja ir kad kai kurios moterys sugeba pajusti moterišką ejakuliaciją.

G taškas, pavadintas daktaro Grafenburg vardu, greičiausiai yra ne taškas, o sritis. Jis yra už priekinių makšties sienelių ir jį lengviausia pastebėti susijaudinimo momentu. Atrodo, kad jis lengvai pulsuoja, o audiniai yra šiek tiek minkštesni. Seksualinio patenkinimo metu jį galima liesti ar trinti ir patirti G taško orgazmą. Man labiau patinka apie jį galvoti kaip apie dievybės tašką.

Kai kurios moterys gali ne tik išlieti seksualinę įtampą, kuri susidaro toje srityje, bet ir pagaminti tam tikrą skystį. Pro angą, pro kurią išteka šlapimas, taip pat išteka ir šis skystis.

Tai yra visiškai normalu ir yra natūralus būdas atsipalaiduoti nuo seksualinės įtampos. Išmokite įtraukti šį savo seksualumo aspektą kaip nuostabią jūsų mylėjimosi su vyru dalį. Tinkama įranga ir pagalbinės medžiagos, tokios kaip rankšluosčiai ir servetėlės prie lovos palengvins dalį jūsų jaučiamo diskomforto ir nepatogumų.

Galiausiai, žinokite, kad jūsų kūnas yra labai ypatingas ir geba išreikšti save įvairiais būdais, įskaitant ir šlapumą. Leiskite savo vyrui žinoti, kad tai yra jūsų unikalaus ir artimo ryšio dalis.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Myli nemyli

Dažnai susirašinėjate su savo antrąja puse? Nieko gero

Atrodytų, jei jūs dažnai rašote partneriui, ir jis jums reguliariai atrašo, tai turėtų būti ženklas, kad jūsų santykiai puikūs. Juk argi susirašinėjimas žinutėmis neįrodo, kad judu galvojate vienas apie kitą ir norite palaikyti ryšį visą dieną?

Ženklai, kad tavo mergina emociškai nestabili ir tau derėtų sprukti (19)

Hormonų svyravimai kartais priverčia moteris elgtis netikėtai, neplanuotai ir impulsyviai. Vyrai tokį elgesį dažniausiai supranta ir nuleidę juokais pamiršta, tačiau yra moterų, kurių veiksmai primena baisiausius siaubo filmų scenarijus.

Kaip žmonos pagalba uždirbti milijoną (2)

Tęsiame straipsnių veidoskaitos trenerio Žydrūno Sadausko straipsnių ciklą. Šį kartą Ž. Sadauskas kalba apie tai, kaip žmonos pagalba vyras gali uždirbti didžiulius pinigus.

Moteris prašo pagalbos: įsimylėjau vedusį kolegą, ką daryti? (131)

Ar emocinis nesantuokinis ryšys visada perauga į fizinį? O gal jie niekuo nesiskiria?

Nauja profesija – meilužių medžiotojai: santuokai išsaugoti griebiasi net vištų kraujo (38)

Kinijoje veikia įmonės, kurioms mokama už tai, kad išskirtų neištikimus sutuoktinius su jų meilužėmis ar meilužiais.