Ilgalaikiai santykiai yra neatsiejami nuo dalijimosi gyvenimais. Kai partneriai turi per mažai bendro, jaučiatės nutolę vienas nuo kito. Ir priešingai – jei negalite praleisti nė akimirkos atskirai, greičiausiai bent vienam iš jūsų vieną dieną tokie santykiai apkars. Taigi kaip rasti ribą, kad jūsų ryšys visada būtų harmoningas?
© Shutterstock nuotr.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt pateikia keletą dalykų, kuriuos patariama dalintis su antrąja puse ir kuriuos verčiau pasilikti tik sau.

Dalinkitės draugais, bet ne geriausiu draugu ar drauge. Iš pradžių abu galite jaustis nejaukiai, kai surengsite bendrą susitikimą su jūsų ir antrosios pusės draugais. Tačiau vėliau įsitikinsite, kad tokie bendri susitikimai yra visai smagūs, kuriuose jūs abu galite pabendrauti su seniai matytais draugais ir susidraugauti su mylimojo ar mylimosios draugais. Be to, jūsų draugai neabejotinai padės atsiskleisti vienas kito gerosioms savybėms, tad apie partnerį sužinosite teigiamų dalykų, apie kuriuos galbūt nė nenutuokėte.

Tačiau nesistenkite, kad jūsų geriausias draugas ar draugė taptų ir jūsų antrosios pusės geriausiu draugu ar drauge. To visai nereikia, kad jūsų santykiai būtų puikūs. Dalintis geriausiu draugu ar drauge yra ganėtinai sudėtinga. Juk kas, jei ne jis ar ji, jus paguos ir palaikys, kai susipyksite su mylimuoju ar mylimąja ir norėsite kam nors išsipasakoti.

Higienos priemonėmis, bet ne brangia kosmetika. Na, tikriausiai daugeliui vaikinų bent kartą gyvenime teko pasinaudoti gyvenimo draugės šampūnu ar kremu nuo saulės. Tiesą sakant, toks dalinimasis yra ne tik žavingas, bet ir naudingas. Tačiau ar tikrai jus žavi mintis, kad jis jūsų kremu paakiams, už kurį paklojote gal net kelis šimtus litų, drėkina rankas ar kojų nuospaudas?

Pomėgiais, bet ne kiekviena laisva akimirka. Jei nuolat kartu pasyviai leidžiate laiką, galite imti jausti nepasitenkinimą ir sąstingį santykiuose. Pavyzdžiui, viskas, ką kartu darote, yra susiję tik su kasdieniniais darbais: žiūrite televizorių, miegate ar vakarieniaujate namuose. Yra daug būdų sukurti daugiau progų ką nors kartu nuveikti. Puiku, jei pora gali rasti bendrų pomėgių. Pavyzdžiui, žaisti tenisą, lankyti šokius, piešti ir panašiai.

Nepaisant to, nereikėtų norėti kiekvieną laisvą akimirką praleisti kartu su savo antrąja puse. Turi būti laikas, skirtas jums abiem, tačiau taip pat turi būti laikas, skirtas kiekvienam iš jūsų atskirai. Ką tuo metu veiksite, jūsų reikalas. Pavyzdžiui, susitiksite su draugais, eisite apsipirkti, o gal tiesiog pasivaikščiosite parke.

Aksesuarais, bet ne stiliumi. Akiniai nuo saulės ar vaikino marškiniai, kuriuos radote vieną tingų šeštadienio rytą numestus prie lovos ir apsivilkote eidama iki vonios – kartais dalintis kai kuriais garderobo elementais gali būti smagu ir seksualu. Tačiau nepamirškite, kad judu esate du atskiri žmonės, turintys savitą stilių. Todėl nesistenkite rinktis to pačio stiliaus drabužius, nes perlenkę lazdą galite atrodyti juokingai.

Svajonėmis, bet ne kasdieniniais tikslais. Santykių ekspertai tikina, kad pora turi reguliariai kalbėtis apie asmenines svajones ir skatinti vienas kitą jas įgyvendinti, jei nori, kad jų santykiai būtų tvirti. Net jei jūsų svajonė skamba šiek tiek beprotiškai, nebijokite ja pasidalinti su mylimu žmogumi. Tvirtiems santykiams svarbu ir tai, kad jūsų didieji gyvenimo tikslai sutaptų. Pavyzdžiui, jūs abu svajojate pasistatyti namą ir turėti keturis vaikus. Tačiau mažieji tikslai nebūtinai turi būti tokie patys. Pavyzdžiui, jūs norite numesti svorio ir todėl užsirašėte į aerobikos treniruotes, net jei jūsų partneris nekenčia sporto ir nė neketina peržengti sporto klubo slenksčio.

Entuziazmu, bet ne bloga nuotaika. Niekada nepraleiskite progos pasidalinti geras nuotaika ir džiaugsmu su savo antrąja puse. Tegul jūsų santykiai jums abiem asocijuojasi tik su laime! Visada palaikykite savo partnerio entuziazmą! Tačiau niekada nesidalinkite su mylimuoju ar mylimąja bloga nuotaika. Stenkitės vadovautis taisykle „bloga diena tik vienam“. Kitaip tariant, tik vienas iš judviejų tą pačią dieną gali neturėti nuotaikos ar liūdėti. Žinoma, tai nėra visada įmanoma, juk kartais nesisekti gali jums abiem. Tačiau mėginimas laikytis šios taisyklės paskatins atsikratyti liūdesio ir suprasti, kad visgi turite dėl ko džiaugtis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Rusijos propagandos gniaužtuose atsidūrusios šalies atstovė: žmonės mąsto, emigruoti ar dar palaukti (110)

Jauna moteris, buvusi kandidatė Moldovos prezidento rinkimuose Maia Sandu yra pasiryžusi...

Ekonomistų nuomonės dėl bankų įtakos išsiskyrė (46)

Įtakingiausiais Lietuvoje laikomi ekonomistai sutaria, kad kita didžiulė pasaulinė ekonomikos...

Į susišaudymo Vilniuje sūkurį pateko ir S. Stavickis-Stano (33)

Pirmadienio vakarą Vilniuje , Antakalnio gatvėje, aidėjo šūviai. Policijos duomenimis, tarp...

Vilniuje esančioje Antakalnio gatvėje aidėjo šūviai papildyta 20.44 (44)

Šiandien Vilniuje aidėjo šūviai. Antakalnio gatvėje esančioje kavinėje tarp susipykusių...

Pajūryje siūlo užsienio turistus sutraukiantį poilsį: lietuviai nebevertina to, ką turime (2)

Didžiausio šalies kurorto pašonėje esantis Palangos kempingas baigia savo antrąjį sezoną.

Žiema artėja: yra sprendimų, kurie nepatiks „valstiečių“ rinkėjams (128)

Žiema artėja, o ją savo reitingais gali pajusti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga...

Vilniaus viešnamiuose – meilės pažinčių svetainėse ieškančios užsienietės (28)

Iš jaunų merginų prostitucijos pralobti užsigeidę sutuoktiniai nutarė eiti lengviausiu keliu –...

Įvardijo, kiek asmenų „Karklėje“ sučiupo su narkotikais: skaičiai stebina (56)

Savaitgalį vykusio festivalio „ Karklė Live Music Beach “ dalyvius patikrinę policininkai ir...

Kokios spalvos bus madingos artėjančio šaltojo sezono metu

Vasarai artėjant į pabaigą pamažu imama domėtis, koks koloritas dominuos artėjančio šaltojo...

Svaiginanti 28-metės karjera: nuo modelio iki artimos D. Trumpo bendražygės (12)

Naująja komunikacijos departamento vadove JAV prezidento Donaldo Trumpo administracijoje laikinai...