Tikriausiai kiekviena vieniša moteris svajoja sutikti ne tik patrauklų, rūpestingą ir protingą vyrą – prie visų šių gerų savybių jis dar turi būti jos „sielos draugas“. Tačiau ar žinote, kokie turi būti jūsų santykiai, kad galėtumėte pasakyti – jis yra ne tik mano sutuoktinis, bet ir mano sielos antroji pusė?
© Shutterstock nuotr.

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt pastebi, kad kiekvienas mes turime daugybę potencialių partnerių, su kuriais santykiai galėtų pavykti, jei tik įdėtume daug pastangų. Tačiau kaip rasti tą, kuris, atrodytų, sukurtas kaip tik jums?

Darnūs ilgalaikiai santykiai grindžiami nuoširdžiu ir atviru bendravimu, gebėjimu prisitaikyti vienas prie kito ir bendrų planų puoselėjimu. Kiekvienos poros gyvenime gali iškilti sunkumų, tačiau atminkite, kad sielų bendrystė įmanoma tik tada, jei:

1. Jūs manote, kad jis yra idealus. Na, bent jau pirmaisiais pažinties metais. Įvairūs tyrimai rodo, kad bėgant metams ilgalaikis partneris pamažu ima atrodyti nebe toks idealus ir atskleidžia vis daugiau savo ydų. Todėl pravartu ilgalaikius santykius kurti su žmogumi, kuris iš tikrųjų be proto patinka. Priešingu atveju savo simpatijas galite išbarstyti per greitai. Be to, jei užmegsite santykius su tuo, kurį dievinate, statistiškai sumažinsite neištikimybės riziką. Taigi jei jau per pirmą pasimatymą įžvelgiate daug jo minusų, gerai pagalvokite, ar verta pradėti santykius.

2. Jūs puikiai save pažįstate. Vienišos moterys dažniausiai susikoncentruoja į partnerio paieškas ir tai, ar jis tikrai atitinka jų kriterijus. Tačiau kur kas svarbiau pirmiausia pažinti save, suprasti, kokie yra jūsų poreikiai, ko tikitės iš savo antrosios pusės, ar gebate kurti ilgalaikius santykius, kaip elgiatės kivirčo metu ir tuomet, jei partneris nepateisina jūsų lūkesčių. Visi turi minusų ir silpnų vietų, tačiau svarbu jas suvokti, kad galėtumėte kurti harmoningus santykius ir dovanoti partneriui besąlygišką meilę.

3. Mokate elgtis konfliktinėse situacijose. Nė viena pora neišvengia tarpusavio konfliktų, tačiau galima išmokti juos išspręsti taip, kad jūsų santykiai taptų dar tvirtesni. Privalote išmokti kiekvieno konflikto metu ne tik stengtis apginti savo poziciją, bet ir daryti viską, kad jūs su partneriu pasibaigus kiekvienam konfliktui taptumėte artimesni. Tai labai svarbu, jei svajojate savo gyvenimą susieti su tuo, kurį galėtumėte drąsiai pavadinti sielos draugu.

4. Jus vienija panašios vertybės. Galbūt kartais norėtųsi galvoti, kad jūsų antroji pusė turėtų būti jūsų priešingybė, kad galėtumėte papildyti vienas kitą. Tačiau realybėje dažniausiai viskas būna kiek kitaip. Viena iš svarbiausių harmoningų ilgalaikių santykių paslapčių yra partnerių panašumas. Dažnai santykiai nepavyksta tuomet, kai per daug skiriasi mylimųjų požiūris į tam tikrus dalykus.

5. Judu turite bendrų tikslų. Pavyzdžiui, susilaukti vaikų. Savo sielos antrąja puse galėsite vadinti tik tą žmogų, kurio gyvenimo tikslai idealiai dera su jūsiškiais. Ir tai visai nereiškia, kad turite siekti to paties. Kad jūsų tikslai sutaptų, kartais turite svajoti apie skirtingus dalykus. Pavyzdžiui, jūs svajojate didžiąją laiko dalį skirti namams ir auginti vaikus, o jūsų antroji pusė norėtų siekti karjeros, tačiau svajoja po darbo grįžti į jaukius namus, kuriuose visada lauktų mylima moteris.

Tapk DELFI Gyvenimo draugu „Facebook“ ir sek naujienas ant savo sienos!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Atgijęs Latvijos krepšinis: auksinė karta – pakeliui į šlovės olimpą specialiai Krepšinis.lt iš Rygos (28)

Latvija prieš Lietuvą. Rungtynės Rygos arenoje, į kurias bilietai ištirpo akimirksniu. Akistata,...

Vilniaus oro uosto atidarymo laukė dėl įdomios priežasties – pomėgiu užkrėtė ir žmoną (8)

Petras Kaukėnas yra avionikos specialistas . 26 metų vaikinui tenka dažnai atsakinėti į...

Lietuje pabudusi „Karklė“ tęsia linksmybes vienam rytas baigėsi komisariate (19)

Šeštadienio rytą festivalininkai „ Karklėje “ prabudo nuo lietaus lašų barbenimo į...

Lekiate prie jūros? Nepamirškite, Jus stebi (71)

Atostogauti galima ir reikia, tik ne tuomet, kai vairuoji. Tokią žinią visą vasarą vairuotojams...

Elitinėje vietoje – gėdingas vaizdas (120)

Išklypusios plytelės ir išlūžę latakai, daug metų neveikiantis apgriuvę fontanas. Taip jau ne...

Lietuviai rado dar vieną apsipirkimo maršrutą (236)

Europos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, Lietuvoje šiemet prekių ir paslaugų...

Karščiausioje Žemės vietoje gyvybė rasta rūgštyje (3)

Siurrealistinių spalvų peizaže dominuoja ryškiai žalia ir geltona, burbuliuoja karštas vanduo,...

Vienas šuolis į vandenį pakeitė šeimos gyvenimą istorija sujaudino tūkstančius (91)

Birželio 10 d. vilnietis Aurimas Vėbra patyrė labai sudėtingą traum ą – kaklo penkto...

Pirmą „Lietuvos ryto“ treniruotę surengęs R. Kurtinaitis palinkėjo A. Gudaičiui parvežti medalį susipažino su asistentu (20)

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda šeštadienio rytą surengė pirmą treniruotę, kurią,...