Ieškote savo svajonių vaikino, tačiau esate labai nedrąsi? Tada labiau tikrų posakis “laukiate Princo ant balto žirgo”… Bet tai yra rizikinga. Nes Princas gali ir neatjoti. Arba tiesiog joti kitu keliu. Arba dar blogiau – prajoti pro šalį. Kad taip neatsitiktų, Jums reikia išmokti nemažai dalykų: šypsotis, kalbėti (ir dar ne bet ką), klausytis…
44 flirto taisyklės – skaitykite ir tobulėkite. Kai įvaldysite šį meną, bendrauti su vaikinais Jums bus tikrai malonu ir lengva. Taigi, pirmyn!

1. Būkite atvira. Prie kiekvieno sutikto žmogaus artinkitės su šypsena. Savo veido išraiška rodykite susidomėjimą tuo, ką sako kiti žmonės. Leiskite spinduliuoti jūsų natūraliam entuziazmui. Žiūrėkite žmonėms į akis ir parodykite jiems, kad džiaugiatės juos matydama.

2. Būkite sąžininga. Niekas nemėgsta apsimetėlių. Žmonės iš karto pastebi nenuoširdžias pagyras ir apsimestinį susidomėjimą. Tiesiog buvimas pačia savimi yra jūsų geriausias koziris flirtuojant. Jei būsite atvira kitiems, jie iš karto tai pajus.

3. Būkite spontaniška. Per daug negalvokite, ką norėtumėte pasakyti – tiesiog klausykite, ką sako kitas asmuo ir leiskite sau atsakyti natūraliai. Nesijaudinkite dėl to, kas gali nutikti toliau – gyvenkite šia akimirka! Juk daugiau gali nebepasitaikyti proga pakalbėti su tuo asmeniu! Nedelskite!

4. Šypsokitės. To niekada nebus per daug! Su šypsena jūs atrodote draugiška, pasitikinti savimi ir prieinama. Žmonės nusišypso tiems, kurie šypsosi jiems. Taigi šypsokitės! Tai užkrečiama!

5. Užmegzkite akių kontaktą. Kalbėdama su vaikinu, užmegzkite tinkamą akių kontaktą. Nebūtina spoksoti į jį! Bet taip pat nesižvalgykite po kambarį, nes jis pamanys, kad ieškote ko nors įdomesnio laiko praleidimui. Savo žvilgsniu duokite jam suprasti, kad būtent su juo norite bendrauti labiausiai.

6. Klausykite. Jūs turite dvi ausis ir vieną burną, todėl klausyti turėtumėte dvigubai daugiau, nei kalbėti! Klausymasis yra tikras menas, o visi geriausi pašnekovai turi puikius klausymosi įgūdžius. Jūsų flirto partneris bus sužavėtas, jei išsiugdysite šį paprastą įgūdį. Visiems patinka, kai jų kas nors klausosi.

7. Klausinėkite. Parodykite, kad domitės tuo, ką pasakoja vaikinas, paklausdama įvairių smulkmenų. Jei jis pasakoja, kad žaidžia beisbolą, paklauskite, kokioje pozicijoje. Jei pamini neseniai matytą filmą, paprašykite papasakoti daugiau. Supratote? Klausinėjimas įrodo, kad jūs klausotės, ir siunčia pranešimą, kad juo domitės. Vaikinus tai labai pamalonina (argi nepamalonintų jūsų?).

8. Nekaltai prisilieskite. Kalbėdama su vaikinu, švelniai palieskite jo ranką, kai pasakote ką nors svarbaus ar juokiatės iš jo pasakyto pokšto. Neperlenkite lazdos, pakanka tik kelių prisilietimų, kad perduotumėte pranešimą, jog jis jums patinka. Jei tarp jūsų vyksta cheminė reakcija, jis tai greitai supras iš jūsų pirštų prisilietimo.

9. Nesiginčykite. Žaismingas paprieštaravimas yra puiku – tai atskleidžia jūsų humoro jausmą ir gali padėti užmegzti ryšį su vaikinu. Bet nesistenkite išsišokti atkakliai besilaikydama savo nuomonės, nes jus prisimins kaip merginą, su kuria neverta eiti į pasimatymus.

10. Būkite pasitikinti savimi. Žmones traukia prie tokių žmonių, kurie pasitiki savimi. Pasitikėjimas spinduliuoja kaip saulė – kiti gali pajusti, ar jūs jį turite. Tai susiję su vaikščiojimu aukštai iškelta galva ir žinojimu, kad jei vaikinas neatsilieps į jūsų flirtą, tai bus nuostolis jam, o ne jums. Žinokite, kad esate puikus laimikis ir perduokite šį signalą kitiems.

11 - 21
22 - 32
33 - 44

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Nematomi žvalgybininkų karai, pinigai ir naujas ginklas – moterys (28)

Mečys Laurinkus – pirmasis Nepriklausomos Lietuvos žvalgybos vadas. Koks šio profesionalo...

Latvijos talentų nesulaikiusi Lietuvos rinktinė kapituliavo Rygoje (755)

Kontrolinėse rungtynėse Rygoje Europos čempionatui besirengianti Lietuvos rinktinė pralaimėjo...

Kaip iš siaubo filmo: Baltimorės monstras pardavinėjo aukų kūnus užkandinėje (18)

Neseniai mirė žudikas maniakas Josephas Roy’us Metheny’is, dažnai vadinamas Baltimorės...

Profesinė liga baigėsi kankinimo prietaisą primenančiame vežimėlyje (69)

Lazdomis varomas invalido vežimėlis . Kai kam jis panašus į kankinimo prietaisą, bet vos...

Atrodo paprasta, bet efektyvu: kaip miestai gelbėjasi nuo nepakeliamos kaitros

Didmiesčiai visame pasaulyje ieško būdų, kaip išgyventi vasarą ir išsaugoti gyvybes. Kovoje su...

Po įgyvendinto plėtros projekto „Mega“ tapo sunkiai atpažįstama (29)

Po metus trukusių plėtros darbų didžiausias prekybos ir laisvalaikio centras vidurio Lietuvoje „...

Danijos vėjo jėgainės gali atsirasti ir prie Lietuvos krantų (22)

Kitąmet šimto penkiasdešimt metų jubiliejų minėsiantis Danijos Esbjergo uostas yra vienas...

Japoniją pribaigė ne atominė bomba, o Stalino sprendimas? (620)

Šiemet buvo minimos 72-osios Hirosimos bombardavimo metinės. JAV branduolinio ginklo panaudojimas...

Nevaldoma kinų kosminė stotis netrukus kris į Žemę (19)

Nevaldoma Kinijos kosminė stotis, kaip teigiama, po mažiau nei vienerių metų sugrįš į Žemės...

Neatsakingas antibiotikų vartojimas sukelia pavojingas infekcijas pražūtingiausia senyvo amžiaus pacientams (2)

Anot medikų, neatsakingas antibiotik ų vartojimas didina pavojingų infekcijų riziką. Jų...