33. Savo kūno kalba rodykite atvirumą. Neleiskite, kad jūsų kūnas siųstų signalus, kurių jūs nenorite perduoti. Rankų sukryžiavimas, trepsėjimas koja, savo nagų apžiūrinėjimas ar žvilgsnis jam per petį – šiuos dalykus vaikinai supranta kaip signalus, kad jūs esate nepasiekiama, abejinga ar jums nuobodu šnekėti su juo. Venkite siųsti klaidingus signalus, nustokite sukiotis, nervingai žvilgčioti į šalį, venkite gynimosi pozų (rankų sukryžiavimo, atsilenkimo ar nusisukimo nuo jo).

34. Džiaukitės jį matydama. Kai jus supažindina su šauniu vaikinu, visada pakartokite jo vardą ir užduokite jam kokį nors klausimą. (Pavyzdžiui: "Džiugu tave matyti, Maiklai. Ar ne tu sėdi pačiame gale per anglų kalbos pamokas?")

35. Palikite jam gerą įspūdį. Palikdama vakarėlį ar kompaniją, kurioje susipažinote su nauju vaikinu, prieikite prie jo ir pasakykite, kad jums buvo malonu susipažinti su juo. Jei neprisimenate jo vardo, pasinaudokite tuo kaip priežastimi dar kartą užmegzti pokalbį.

36. Užduokite atvirus klausimus. Pokalbyje su vaikinu venkite tokių klausimų, į kuriuos atsakoma "taip/ne". Jei vaikinas nervinasi ar nėra puikus pašnekovas, jūs gausite vieno žodžio atsakymą. Vietoj to užduokite "atvirus" klausimus, prasidedančius "Ką tu manai apie..." arba "Kaip tu jauteisi kai...", kurie jį padrąsina atsakyti detaliau.

37. Nesijaudink dėl pauzių pokalbyje. Kad ir koks pasitikintis savimi būtų žmogus, kartais jis pradeda nervintis visuomeninėse situacijose. Padėkite jam – tuo pačiu ir sau – atsipalaiduoti. Neišsigąskite, jei iš pradžių pokalbis atrodo keblus, ypač jei vienas kito gerai nepažįstate. Tiesiog nepamirškite išlaikyti akių kontakto, šypsokitės ir klauskite jo to, ką iš tiesų norėtumėte sužinoti. Jei per daug nervinatės, kad tęstumėte pokalbį, atsiprašykite ir atidėkite flirtavimą kitam kartui, kai būsite labiau pasitikinti savimi.

38. Kontroliuokite savo balsą. Ar jūs šnekate šviesos greičiu, ar monotoniškai, kaip dantisto grąžtas? Vaikinas susidarys įspūdį ar jis jums patinka iš jūsų balso tono. Taigi šnekėkite lengvai ir draugiškai, ir neberkite žodžių kaip žirnių į sieną.

39. Paklauskite jo, ką jis mėgsta veikti. Vaikinus pamalonina jiems rodomas dėmesys, ir visi žmonės mėgsta kalbėti apie save. Be to, merginos tarpusavyje kalbasi daugiau apie jausmus, o vaikinai labiau mėgsta kalbėti apie "veiklą". Klausdamos vaikino, ką jis mėgsta veikti, daugiau sužinosite, kuo jis gyvena.

40. Neapsimetinėkite. Jei vaikinas užduoda klausimą apie jus (beje, tai ženklas, kad jis jumis domisi!), nekurkite tokio atsakymo, kokį, jūsų manymu, jis norėtų išgirsti. Nėra prasmės kažką vaidinti, nes vėliau jis gali sužinoti tiesą. Didžiuokitės tuo, kas esate ir ką mėgstate.

41. Atsakinėkite trumpai. Puiku, kai vaikinas ko nors paklausia apie jus, bet neverskite jo visą valandą klausytis jūsų gyvenimo istorijos. Juk jūs norite atrodyti susidomėjusi juo ir įdomi, o ne taip, lyg visą gyvenimą būtumėte laukusi kažko, kas uždavinėtų jums klausimus!

42. Sukinėkite ką nors. Gėrimo šiaudelį, pieštuką, karolius; sukinėjimas ar kokio nors daikto vartymas rankose parodo, kad šiek tiek jaudinatės ir nervinatės, bet taip neatrodysite nervinga. Tai svarbu, kad vaikinui būtų jaukiau šalia jūsų, ir kad jis nesijaustu taikiniu. Judesiai taip pat patraukia jo žvilgsnį ir padeda jam išlaikyti dėmesį.

43. Parodykite susidomėjimą. Parodykite, kad domitės tuo, ką jis daro ir kuo didžiuojasi – mašinos pataisymu, sportu, savanorišku darbu ar pan. Parodykite tai užduodama klausimus ir įdėmiai klausydamasi atsakymų. Nesidairykite į šalis, kai jis kalba, nes jis pamanys, kad jums nuobodu ir norite užbaigti pokalbį.

44. Pasinaudokite aplinkybėmis. Jei jums atrodo, kad prieiti prie vaikino ir pasisveikinti yra neįveikiama užduotis, pasinaudokite aplinkybėmis, kad užmegztumėte paprastą pokalbį. Kavinėje galite paklausti šaunaus vaikino, ar jis ragavo kokį nors patiekalą, ar paprašyti, kad patartų, ką geriau užsisakyti. Klube galite paklausti, ar jis žino, kas dainuoja tuo metu skambančią dainą, ar pasiteirauti, ar ten visada tiek daug žmonių.

Pradžia
11 - 21
22 - 32

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Taikinyje atsidūrusioje Lietuvos darbo biržoje vyksta tikrai keisti dalykai (112)

Lietuvos darbo biržoje vyksta keisti dalykai. Ši svarbi institucija, turinti rūpintis šalies...

Nors mirk iš juoko: lietuvė surinko absurdiškiausius darbo pasiūlymus (192)

Minimalus atlyginimas už pilną darbo dieną penkerių metų darbo patirtį turinčiam buhalteriui,...

Prokurorai nesnaudžia: po šaudynių pasislėpusiam J. Baronui paruošta „staigmena“ nauja O.Pikul-Jasaitienės reakcija (62)

Aiškėja naujos detalės šaudynių sostinės Antakalnio mikrorajone byloje – vos tragiškai...

Iš Norvegijos – perspėjimas apie parduodamas vogtas lašišas (7)

Europos Sąjungos Administracinės pagalbos ir bendradarbiavimo sistema išplatintas Norvegijos...

Lyg filme: lietuvis asmens sargybinis iš degančio autobuso Londone išgelbėjo keleivius (18)

Asmens sargybiniu Londone dirbantis 27-erių Marius Asteika per akimirksnį tapo miesto didvyriu,...

D. Trumpas žengė pirmą žingsnį prekybos konflikto su Kinija link (6)

JAV administracija tiek įtikinėja, tiek spaudžia Kiniją bendradarbiauti dėl Šiaurės Korėjos,...

Lankėsi koncerte ir negalėjo patikėti: taip kovojame su alkoholizmu (1)

Rugpjūčio mėnesio vakare Vilnius dūzgė nuo žmonių antplūdžio Vingio parke vykusiame koncerte....

Bet kuri infekcija gali komplikuotis sepsiu – kaip jo išvengti

Sepsis yra gerai žinomas medikams, bet mažokai girdėtas ir suprantamas su sveikatos problemomis...

Studija: nervingi žmonės gyvena ilgiau už atsipalaidavusius (4)

Jei ištisomis dienomis nervingai bumbate kaip Woody Allenas , graužiate savo nagus ir nuolat...

Kaip dėvėti midi sijoną ir atrodyti stilingai? (4)

Prisižiūrėjusi podiumo ar gatvės mados nuotraukų aš visada iš karto įsivaizduoju, kaip tai...