22. Nesielkite nervingai. Neleiskite, kad baimė būti atstumtai ar nemalonūs praeities prisiminimai paverstų jus paranojike dėl dabartyje vykstančio pokalbio. Pasistenkite atsipalaiduoti ir nukreipti dėmesį tik į tą asmenį, su kuriuo jūs kalbate. Atminkite, kad jis turbūt nervinasi dar labiau nei jūs! Jei reikia, apsimeskite, kad esate absoliučiai rami, ir tai taps realybe.

23. Nesiskųskite. Neigiamas požiūris yra flirto priešas. Kalbėdama su vaikinu neverkšlenkite, koks blogas jūsų gyvenimas, kaip prastai jūs atrodote ar kaip jūs nusivylėte, kad nepatekote į koncertą. Vietoj to nukreipkite dėmesį į teigiamus dalykus – kokia puiki diena, kaip jūs džiaugiatės dėl kokio nors būsimo įvykio, kaip gerai, kad pagaliau jums pasitaikė galimybė pasišnekėti. Iš jūsų sklindantis teigiamas požiūris siunčia jam pritarimo ženklus – tai leidžia jam suprasti, kad šalia jo jūs esate optimistiška ir laiminga, o tai yra didelis komplimentas. Visą laiką nekikenkite kvailai, bet duokite vaikinui suprasti, kad jums smagu bendrauti su juo. Jo ego bus paskatintas ir pokalbis su jumis jam asocijuosis su maloniais prisiminimais (todėl jis vėl sugrįš!).

24. Neliežuvaukite. Jei pradėsite skleisti paskalas vaikinui, kuris jums patinka, jam gali susidaryti nemalonus įspūdis, kad jūs liežuvaujate apie visus, tame tarpe ir jį. Jis nebus atviras su jumis, jei manys, kad esate tokia mergina, kuri visus jo žodžius išplepės kitam sutiktam asmeniui. Iš tiesų vaikinai dažnai skundžiasi, kad merginos per daug liežuvauja – jiems tai nuobodus dalykas. Apie kitus pasakokite tik malonius dalykus, ir jums patinkantį vaikiną sužavės jūsų teigiamas, draugiškas požiūris.

25. Nevertinkite flirto per daug rimtai. Geriausiai flirtuoti sekasi toms merginoms, kurios iš to nesitiki jokių rezultatų. Vaikinams patinka flirtuoti su merginomis, kurios atrodo galinčios gauti ką panorėjusios. Išsiugdykite tokį požiūrį! Bandykite galvoti apie flirtavimą kaip apie malonų užsiėmimą, nesirūpindama dėl galutinio rezultato. Tai kaip vaikščiojimas po parduotuves – galima matuotis visokius drabužius, net jei galiausiai nieko ir nenusiperkate. Be abejo, galutinis tikslas yra atrasti "tinkamiausią drabužį" – bet neskubėkite, nes galite išgąsdinti vaikinus ir pasirodyti beviltiška. Pabandykite flirtuoti su vaikinais, kurie jūsų nedomina, ir greitai sugebėsite flirtuoti su vaikinu, kurį jūs dievinate, ir atrodyti nerūpestinga.

26. Juokitės iš jo pokštų. Jei vaikinas bando jus prajuokinti, tai geras ženklas, kad jis gali būti susidomėjęs jumis. Nepamirškite įvertinti šių jo pastangų! Nebūkite veidmainė ir nesijuokite iš visko, ką jis sako, nes jis gali pagalvoti, jog jūs esate apsimetėlė ar tiesiog besmegenė. Tiesiog nesidrovėkite nusijuokti. Jei natūraliai reaguosite į humorą jo pokštuose, jam patiks būti su jumis.

27. Žaiskite su savo plaukais. Kai kalbėdama su vaikinu priliečiate savo plaukus, siunčiate jam nesąmoningą pranešimą, kad jis jums patinka, ir jums nereikia to pasakyti žodžiais. Sukinėkite sruogą plaukų ant piršto, kalbėdama su patinkančiu vaikinu, arba retkarčiais lėtai nubraukite plaukus nuo veido.

28. Leiskite jam norėti daugiau. Pirmaisiais kartais šnekėdama su vaikinu, pirmoji užbaikite pokalbį. Kai jaučiate, kad pokalbis eina į pabaigą, ar po keleto minučių pokalbio akis į akį, nusišypsokite sakydama "Buvo malonu pašnekėti su tavimi. Dabar turiu eiti, susitikti su drauge." Taip parodysite, kad norite su juo bendrauti, bet ne žūtbūtinai. Privalumas: jei šiek tiek jaudinatės flirtuodama su juo, tai nuims įtampą.

29. Nelaukite, kol jis pradės flirtuoti pirmasis. Visiems žinoma, kad paaugliai vaikinai labai drovisi šnekėti su merginomis, net su tomis, kurios jiems patinka! Imkitės iniciatyvos. Gali būti, kad jis įvertins tai, jog jam nereikėjo žengti pirmojo žingsnio ir bus pamalonintas, kad jūs norite bendrauti su juo. 95% paauglių vaikinų teigia, kad jiems labai patinka, kai mergina žengia pirmąjį žingsnį.

30. Nebūkite ištvirkusi. Pats tiesiausias kelias į flirto nesėkmę yra per daug seksualus elgesys, nepadori šneka ar užuominos apie savo milžinišką patirtį su vaikinais. Vaikinai skirsto merginas į dvi grupes – lengvai prieinamos ir sunkiai prieinamos. Spėkite, kurios jiems labiau patinka? Jei atrodys, kad jūs jau pasiruošusi viskam, jis gali pamanyti, kad tokia esate su visais – tai nėra tas įspūdis, kurį turėtų susidaryti jūsų svajonių vaikinas. Būkite šiek tiek paslaptinga – flirtuokite, parodykite savo susidomėjimą būdama draugiška, bet nebūkite per daug atvira ir nesiūlykite daugiau, nei ketinate duoti.

31. Negalvokite nuolatos apie savo elgesį. Jei per daug nerimaujate, ką sakote ar kaip tai sakote, jūs atrodysite išsiblaškiusi ir nelabai susidomėjusi savo pašnekovu. Vietoj užsidarymo savyje skirkite savo dėmesį vaikinui, kuris šneka su jumis. Negalvokite iš anksto, ką jam pasakysite! Klausykite, ką kalba jis ir atsakykite taip, kad parodytumėte, jos jo klausėtės.

32. Pažvelkite, nusisukite, vėl pažvelkite. Tai flirto judesys, kurį vaikinai supranta kaip signalą, jog jūs pasiruošusi pokalbiui su jais. Žvilgtelėkite į vaikiną, kuris jus domina. Tada, kai tik jis pagaus jūsų žvilgsnį, iš karto nuleiskite akis. Palaukite akimirką, tada vėl pažiūrėkite į jį ir maloniai nusišypsokite. Jis supras pranešimą!

Pradžia
11 - 21
33 - 44

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Orai: pajusime tikrą rudens alsavimą (4)

Iki pat savaitės pabaigos šalyje išsilaikys gaivūs orai , dažnai varvės dangus, įsismarkaus...

Traukinys Maskva-Vladivostokas: lietuviai juo vyko, tikėdamiesi nuotykių ir problemų (177)

Šią vasarą aš – Tadas, ir mano brolis Mantas, atostogoms nusprendėme pasirinkti kiek...

Sezoninį darbą pasirinko dėl neįprastos priežasties: šis įdarbinimas buvo pats svarbiausias (11)

Dauguma jaunuolių sezoninį darbą renkasi dėl paprastų priežasčių, vieni nori užsidirbti...

Eksperimentas: 7 absoliutaus pritarimo vyrui dienos (17)

Kas bus, jei ištisą savaitę pamėginsime pritarti bet kokiam vyro sprendimui? Eksperimentas, kurį...

Tris kartus už nuosavus tvirtesni dantys – per parą (45)

„ Dantys per vieną valandą – dantys vienai valandai“, – anksčiau ironizuodavo...

Rusijos propagandos gniaužtuose atsidūrusios šalies atstovė: žmonės mąsto, emigruoti ar dar palaukti (295)

Jauna moteris, buvusi kandidatė Moldovos prezidento rinkimuose Maia Sandu yra pasiryžusi...

Prasidėjo visiškas Saulės užtemimas: pasigrožėkite vaizdais (28)

Rugpjūčio 21 d. įvyks neeilinis visiškas Saulės užtemimas, kurį galės stebėti tūkstančiai...

Žvaigždžių gretos byra: Europos čempionatas – be būrio elitinių žaidėjų (22)

Savaitgalį vos per 24 valandas iš Europos krepšinio čempionato žaidėjų sąrašo buvo...

Į susišaudymo Vilniuje sūkurį pateko ir S. Stavickis-Stano (111)

Pirmadienio vakarą Vilniuje , Antakalnio gatvėje, aidėjo šūviai. Policijos duomenimis, tarp...

Vilniuje esančioje Antakalnio gatvėje aidėjo šūviai papildyta 20.44 (82)

Šiandien Vilniuje aidėjo šūviai. Antakalnio gatvėje esančioje kavinėje tarp susipykusių...