Myli nemyli

Ko apie santykius mane išmokė skyrybos ir mirtis (19)

2017 sausio mėn. 16 d. 23:38
Katie Mitchell reguliariai rašo savo tinklaraštį „Mama the Reader“, kuriame pateikia savo požiūrį į gyvenimą kaip rašytoja, skaitytoja ir vieniša mama, skelbia huffingtonpost.com. Ji pasidalijo savo skaudžia patirtimi.

Mobiliosios aplikacijos, skirtos neištikimybei nuslėpti (23)

2017 sausio mėn. 14 d. 00:00
Ar žinojote, kad neištikimiems partneriams kuriamos specialios programėlės, kurios padeda savo papildomus užsiėmimus paslėpti nuo antrųjų pusių?

Karta, kuri nori sekso, bet nenori santykių (153)

2017 sausio mėn. 14 d. 10:32
Mes norime antro kavos puodelio naršydami po savo „Instagram“ paskyras tingiais sekmadienio rytais, mes norime kitos batų poros meniškoms savo kojų nuotraukoms. Mes norime tokių įrašų „Facebook“, kurie visiems patiktų ir kuriuos galėtų visi komentuoti.

Kodėl moteris traukia vedę vyrai? (120)

2017 sausio mėn. 11 d. 22:27
Jūs sutikote savo svajonių vyrą – gerą, protingą, seksualų. Tik yra vienas „bet“. Jis jau užimtas. Kodėl svetimų vyrų moterys nori dažniau, nei laisvų? Šio reiškinio priežastis aiškinasi psichologė Madeleine Fugere iš Rytų Konektikuto universiteto, rašanti tinklaraštį „Dating and Mating“ ir kartu su kolegomis parašiusi knygą „The Social Psychology of Attraction and Romantic Relationships“ (Potraukio ir romantinių santykių socialinė psichologija).

Meilės mitas: kodėl vis sunkiau rasti savo antrąją pusę? (95)

2017 sausio mėn. 15 d. 00:00
Kai žmogus neranda savo „giminingos sielos“, tai gali turėti rimtesnes pasekmes nei vien sudaužyta širdis, teigia klinikinės psichologijos specialistė Susanne Vosmer iš Halo universiteto (Didžioji Britanija), kurios nuomonę spausdina independent.co.uk.

Lietuviai ieško Lietuvą mylinčių antrų pusių (10)

2017 sausio mėn. 11 d. 10:41
Potencialių antrų pusių ieškantys lietuviai nori, kad jų simpatija puoselėtų patriotiškus jausmus. Pažinčių svetainės apklausa atskleidė, kad beveik pusei respondentų svarbu arba labai svarbu, kad jų išrinktieji mylėtų Lietuvą. Jie taip pat įvertino, kiek jiems rūpi Lietuvos nepriklausomybė ir ką reiškia Lietuva.

Stiprioji lytis: sunku susitaikyti, kai esi atstumiamas (58)

2017 sausio mėn. 10 d. 21:57
Įprasta manyti, kad vyrai nėra itin jautrūs, o seksas jiems viso labo energijos iškrova. Taigi ir atsisakymas užsiimti seksu jų taip nežeidžia kaip moterų.O kaip yra iš tikrųjų?

Vyro laiškas žmonai: „Brangioji, noriu, kad eitum dirbti!“ (406)

2017 sausio mėn. 12 d. 19:59
Mes įpratome prie to, kad vyras dirba ir aprūpina šeimą. Bet ar laiminga šeimos galva, atlikdama šeimos maitintojo vaidmenį? Anonimu norėjęs likti vyras publikavo laišką žmonai, kuriame atvirai papasakojo, kokia yra gerovės ir klestėjimo kaina, ir ko jis tikisi iš savo mylimosios, rašo psychologies.ru.

Sutuoktinio neištikimybė pastūmėjo į alkoholizmą – kaip atsitiesti? (16)

2017 sausio mėn. 6 d. 17:49
Prisipažinti „esu alkoholikas“ nėra lengva. Ne veltui anoniminių alkoholikų klubuose tokia mantra pradedamas susitikimas, ir tikrai toli gražu ne kiekvienam pavyksta šį teiginį ištarti balsu. Keista išgirsti „esu alkoholikas“ ir iš žmogaus, kuris jau gerą dešimtmetį nevartoja nė lašo alkoholio.

Atsakyta į klausimą, ar vyrams svarbu jaustis geidžiamiems (67)

2017 sausio mėn. 9 d. 22:01
Ne vieną dešimtmetį gvildenamas klausimas, ar vyrams pakanka patiems ko nors geisti, ar vis tik jiems svarbu žinoti, kad ir jie yra geidžiami. Remiantis tradiciškai vertinamais lyčių vaidmenimis būtų logiška teigti, kad vyrai stengiasi, kad jų partnerės jaustųsi geidžiamos, o štai patys nejaučia poreikio jausti tą patį.

Tobula ir be apatinių: ar tai jau garantuoja laimę? (130)

2017 sausio mėn. 5 d. 22:32
Jos kūne ilga visa, kas turi būti ilga – kojos, plaukai, nagai. Jos kūne apvalu visa, kas turi būti apvalu (iš kuklumo neminėsime). Ji vaikšto į pasimatymus be apatinių baltinių, todėl jos veidą puošia paslaptinga šypsena. Ir nuo galvos iki kojų ji apsupta seksualinės auros. Ji padoriai uždirba ir stilingai atrodo. Ji spinduliuoja vien tiktai teigiamą energiją.

5 moterų istorijos: kas nutinka po neištikimybės (85)

2017 sausio mėn. 3 d. 22:03
Kai santykius užgriūna neištikimybės bėda, lieka du keliai: pasilikti arba išeiti. Savaime suprantama, abu variantai skausmingi tiek vienam, tiek ir kitam partneriui, bet pastarasis vis tik dar ir pasižymi tam tikrais iššūkiais, mėginant rasti būdą palikti nemalonius su neištikimybe susijusius prisiminimus praeityje.

Ar žinote, kodėl šiandien pati geriausia diena užsidaryti miegamajame? (31)

2017 sausio mėn. 2 d. 22:06
Naujieji metai daugeliui porų prasidėjo intymiomis akimirkomis kartu, taigi nieko keisto, kad sausio 2 d. – tai diena, kai pastoja daugiausia moterų.

Kaip suprasti vyro kūno kalbą? (40)

2017 sausio mėn. 4 d. 21:48
Ar pamenate neseniai žiniasklaidoje pasirodžiusias nuotraukas, kuriose užfiksuota buvusio Amerikos prezidento Barako Obamos ir Rusijos lyderio Vladimiro Putino susitikimas?

Meilė ir geras seksas neapsaugos nuo nesantuokinių ryšių (106)

2017 sausio mėn. 1 d. 11:05
Nors dauguma mano, kad tais atvejais, kai partnerius sieja tikra meilė ir geri seksualiniai santykiai, jų ryšiui negresia jokie pavojai. Deja, šis įsitikinimas nėra visiškai teisingas.

Patarimai poroms, kad lovoje nebūtų nuobodu (57)

2017 sausio mėn. 6 d. 22:46
Patarimai poroms, kad lovoje nebūtų nuobodu
shutterstock
Dauguma tikisi patobulinti savo seksualinį gyvenimą. Deja, vien tik noro nepakanka – reikia veikti. Jei norite, kad jūsų intymus gyvenimas būtų kokybiškesnis, jums tikrai nebūtina įsigyti naujų sekso žaisliukų, išmėginti naujų pozų ar į lovą įsivilioti naują partnerį.

Priežastis, dėl kurios lovoje ištariamas ne tas vardas (27)

2016 gruodžio mėn. 29 d. 22:39
Be jokios abejonės, tokia situacija sukelia itin nemalonių pojūčių, dažnai netgi užkertančių kelią bendrai ateičiai. Vis tik tenka pripažinti, kad ne tas sekso metu ištartas vardas pasitaiko ganėtinai dažnai.

Ką apie poros santykius gali pasakyti miego poza (27)

2016 gruodžio mėn. 30 d. 23:08
Kol tyliai sau miegate, jūsų pasąmonė ima viršų ir vadovauja jūsų kūnui. Miegojimo poza, kurią renkatės dažniausiai, atspindi jūsų savijautą būnant šalia kartu su jumis lovoje miegančio asmens.

„Mirties bučinys“ santykiams: požymiai, kad artėja pabaiga (17)

2016 gruodžio mėn. 27 d. 22:08
„Mirties bučinys“ santykiams: požymiai, kad artėja pabaiga
Vida Press
Vykdami namo iš darbo galvojate, kaip grįžę namo draugiškai paklausite savo gyvenimo išrinktojo ar išrinktosios apie tai, kaip sekėsi diena, kaip jis ar ji laikosi. Būnate nusiteikę kantriai ir su džiaugsmu klausytis atsakymų.

1950 metų patarimai namų šeimininkėms: praskaidrinkite nuobodžią vyro dieną (107)

2016 gruodžio mėn. 29 d. 18:40
Per pastaruosius 60 metų stipriai pasikeitė vyrų ir moterų santykių dinamika. Nors dar nemažai sričių, kur kovojama dėl lygybės, pasidomėjus, koks buvo santuokinis gyvenimas praėjusio amžiaus šeštą dešimtmetį, matyti, kaip toli pažengėme.

Gyvenimas laisvoje santuokoje: man patinka, kai ji mane išduoda (215)

2016 gruodžio mėn. 28 d. 22:22
„Iš pradžių tai tebuvo fantazija – įsivaizduodavau, kaip mano žmona miega su kitais.“

Ką daryti, kai antroji pusė nenori vaikų? (316)

2016 gruodžio mėn. 23 d. 22:00
Dalis žmonių nori vaikų, kitiems reikia laiko pribręsti tėvystei ar motinystei, treti vaikų nenori.

G. Jaraminaitė: Manau, kad gyvenimas kartu tik dėl vaikų – ne išeitis. Tai – apgavystė (17)

2016 gruodžio mėn. 22 d. 18:18
G. Jaraminaitė: Manau, kad gyvenimas kartu tik dėl vaikų – ne išeitis. Tai – apgavystė
A.Gintalaitės nuotr.
Sausio mėnesio žurnalo „Moteris“ viršelio veidas aktorė Gabija Jaraminaitė paneigia mitą, kad įsitvirtinti kino pasaulyje moterys turi suskubti, kol yra jaunutės. Pastarasis dešimtmetis aktorei atseikėjo tiek daug skirtingų, įdomių, kartais netikėtų vaidmenų, kad drąsiai galime teigti, jog būtent šiuo metu ji išgyvena savo aukso amžių. Dalijamės žurnalistės Virginijos Rimkuvienės daryto interviu su G. Jaraminaite ištrauka.

Ką daryti, jei miegamąjį aplankė šaltukas? (53)

2016 gruodžio mėn. 22 d. 22:28
Bėgant metams, romantiški pasiglaustymai, vynas žvakių šviesoje ir audringa meilės naktis po to tampa vis retesniu reiškiniu net ir tvirčiausiose porose. Miegamąjį aplankęs šaltukas – tai ne gyvenimo neganda, o paprasčiausias mokslas.

Klausimai, kuriuos verta aptarti prieš santuoką (42)

2016 gruodžio mėn. 20 d. 21:29
Labai dažnai poroms santuokoje kyla įvairių problemų, todėl verta dar prieš tuokiantis aptarti pačius svarbiausius dalykus, aktualius abiems pusėms. Labai svarbu kuriant šeimą išsiaiškinti su kuo mes ruošiamės ją kurti? Dėl ko mes norime kurti šeimą? Kaip ji egzistuos ir su kokiais išbandymais galime susidurti?

Santuoka gali būti visą gyvenimą trunkantis meilės nuotykis (81)

2016 gruodžio mėn. 17 d. 21:17
Santuoka – unikali mums suteikta galimybė su kitu žmogumi dalintis visu savo gyvenimu. Mes pasižadame kartu būti varge ir džiaugsme ir, pasikliaudami duotais įžadais išdrįstame atsiverti savo antrajai pusei.

Meilės ženklai: kas išduoda, kad aistra blėsta ir artėja pabaiga (30)

2016 gruodžio mėn. 16 d. 23:35
Parteris staiga liovėsi rašęs šypsenėles? Tai gali būti blėstančių jausmų ženklas.

Moterų išpažintys: vyrai nesupranta, ko mes norime lovoje (141)

2016 gruodžio mėn. 14 d. 21:53
Moterys išvardino klaidingiausius vyrų įsitikinimus apie jas. Vienas iš didžiausių – įsitikinimas, kad viskas daroma, siekiant pritraukti priešingos lyties dėmesį, rašoma independent.co.uk.

Kaip bendrauti, kad pirmas pasimatymas netaptų paskutiniu (15)

2016 gruodžio mėn. 14 d. 10:41
Kartais po pirmųjų pasimatymų vaikinai nežino, kaip toliau bendrauti su patikusia mergina, kad ji jiems atrašytų. Ar skambinti, ar rašyti jai pirmam, ar palaukti, kol ji parašys, ką rašyti ir kaip dėlioti savo mintis.

Amžinas medaus mėnuo: kaip elgtis ir kaip nesielgti? (9)

2016 gruodžio mėn. 13 d. 12:04
Andrė Amiya Pabarčiūtė ir Rimvydas Židžiūnas
DELFI (A.Ufarto nuotr.)
Amžinas medaus mėnuo – įmanomas, o pasaka vedybomis tik prasideda. Taip tikina Andrė Pabarčiūtė ir Rimvydas Židžiūnas, emocinio ir dvasinio intelekto lavinimo bei asmeninio tobulėjimo lektoriai.