Myli nemyli

Išsiskyrė ir vėl ištekėjo už buvusio vyro: 4 moterų istorijos (7)

2017 balandžio mėn. 25 d. 23:37
Pasitaiko atvejų, kai po išsiskyrimo ir vėl suartėjama. Būna ir taip, kad metų metus trunkanka sugrįžimų vienas pas kitą ir po jų sekančių išsiskyrimų virtinė. Kur kas rečiau pasitaiko variantų, kai santuokai suteikiamas antras šansas jau po įvykusių skyrybų.

Psichologė apie dažną lietuvių problemą: moterys myli per stipriai, o vyrams to nereikia (209)

2017 balandžio mėn. 24 d. 21:30
Per stipriai mylinčios moterys yra linkusios būti geromis mergaitėms, tačiau tai – ne gėrio kūrimas, o sustabarėjęs elgesys ir priklausomybė, slepianti dramas ir kančią. Taip LRT RADIJUI sako psichologė psichoterapeutė Agnė Kirvaitienė.

Ar lietuviai pradėtų romantinius santykius su kolegomis? (17)

2017 balandžio mėn. 21 d. 09:59
Susitikinėti su bendradarbiais gali būti rizikinga. Jei santykiai susiklostys blogai, darbo aplinka gali tapti nepakeliama abiem pusėms, tačiau pažinčių svetainės tyrimas atskleidė, kad lietuviai vyrai tokios rizikos nebijo. Tačiau daugumai moterų ir merginų tarnybinis romanas visiškai nepriimtinas.

10 klausimų, kuriuos turėtumėte užduoti savo antrajai pusei (90)

2017 balandžio mėn. 22 d. 22:52
Mūsų dienomis įprasta su antrąja puse per daug viduje kunkuliuojančiomis emocijomis nesidalinti. Apjungus šį veiksnį su faktu, kad daugybė porų santykių pradžioje nesugeba pažinti vienas kito pakankamai, nieko keisto kad santykių eigoje dažnokai lipama vienas kitam ant skaudulių to nė neįtariant.

Seksualinė laimė metų neskaičiuoja (144)

2017 balandžio mėn. 19 d. 22:58
Pagyvenusių žmonių seksualumas – nepripažinta teritorija, juk seksas šiandien asocijuojasi su jaunyste. Ne vienam vis dar sunku patikėti, kad užsiimti seksu niekada nevėlu.

Karšti patarimai pakels į dar nepatirtas malonumo aukštumas (30)

2017 balandžio mėn. 21 d. 22:03
Išgirdę terminą „ekologinės pusiausvyros netrikdantis seksas“ turbūt įsivaizduojame du jogos mėgėjus, panirusius į kūniškus malonumus miške. Tenka pripažinti, kad didelė dalis žmonių skiria dėmesio tam, ką sekso metu deda į savo kūną ir šalia jo.

Mitai apie seksą, kuriais neverta tikėti (55)

2017 balandžio mėn. 20 d. 23:30
Kiekvieną dieną konsultacijose seksologai girdi klientų mintis ir įsitikinimus apie seksą, kurie ne tik klaidingi, bet tiesiog griauna jų intymų gyvenimą.

Tobuli partneriai turi šias septynias savybes (37)

2017 balandžio mėn. 13 d. 10:15
Išvaizda, hormonai ir feromonai mums padeda įsimylėti, tačiau šiltus jausmus išlaiko mūsų charakterių bruožai. Pažinčių svetainės flirtas.lt ekspertas tvirtina, kad kiekvienas iš mūsų ieško tam tikras savybes turinčios antros pusės, tačiau tobulą partnerį galima atpažinti vos pagal septynias savybes, teigiama pranešime spaudai.

Ekspertų patarimai, kaip santykius prikelti iš griuvėsių (38)

2017 balandžio mėn. 15 d. 00:00
Didžiausias iššūkis norintiems išspręsti savo bėdas ir prikelti santykius – išlipti iš griuvėsių ir su partneriu kurti naujus, geresnius santykius, kitokius nei anksčiau buvę.

Kodėl vyrams reikia sekso, o moterims – meilės (115)

2017 balandžio mėn. 15 d. 00:00
Publikuojame leidyklos „Alma littera“ išleistos pasaulinių santykių ekspertų Allan ir Barbara Pease knygos „Kodėl vyrams reikia sekso, o moterims – meilės“ ištrauką.

Porų problemos: kaip pakurstyti geismą? (54)

2017 balandžio mėn. 12 d. 23:51
Vieni žmonės nuolat nusiteikę patys suprantate kam, kiti – ne. Skirtingas seksualumas poroje gali būti problema.

Kokie santykiai turi perspektyvą, o kokie - be ateities? (18)

2017 balandžio mėn. 16 d. 00:00
Perspektyvūs santykiai – tai santykiai, pasižymintys ilgalaikiškumu, stabilumu ir, tuo pačiu, teikiantys džiaugsmą abiems partneriams. Geri santykiai (tobulų nebūna) būna paremti vadinamais sveikos meilės principais.

Kaip labiausiai mėgsta mylėtis vyrai ir kaip – moterys? (112)

2017 balandžio mėn. 18 d. 23:23
Neseniai atliktas tyrimas atskleidė įdomių faktų apie žmonių pomėgius sekso srityje.

Mokslininkai išsiaiškino, kodėl seksas tapo toks svarbus (65)

2017 balandžio mėn. 11 d. 23:25
Seksas atsirado visai ne dėl akivaizdžių priežasčių – bent jau tikrai ne dėl tų, apie kurias dabar pagalvojote.

Seksualinis baikštumas: aš norėčiau, bet man nepavyksta (49)

2017 balandžio mėn. 11 d. 00:11
Pačiais intymiausiais momentais jis sukausto gestus, atima žadą, o galų gale ir pasitenkinimą. Kai kuriuos baikštumas lydi nuolatos, kitus gi – kartais, tačiau bet kokiu atveju jis slopina mūsų troškimus.

Kaip įtikti ir patikti moterims? (75)

2017 balandžio mėn. 9 d. 00:00
Moterys myli protingus, sveikus, sportiškus ir gražius vyrus, tačiau retas kuris vyras atitinka visus šiuos kriterijus: milijonai pasaulio vyrų kenčia nuo vienokių ar kitokių priklausomybių, ydų, kurios stipriai žaloja ne tik jų sveikatą, bet ir santykius su moterimis.

Mokslininkų teigimu, visos moterys gali patirti superorgazmus (84)

2017 balandžio mėn. 8 d. 00:20
Jei jūs – iš tų moterų, kurios mano nepajėgios patirti orgazmą, paklausykite. Anot mokslininkų, visos moterys gali patirti „superorgazmus“. Nuo superorgazmų neimsite skraidyti, nepatirsite haliucinacijų, bet jie – irgi neblogai, rašo metro.co.uk.

Švedų politikas pateikė keistą pasiūlymą - įvesti sekso valandas darbe (91)

2017 balandžio mėn. 6 d. 23:02
Švedų politikas P. E. Muskosas (42 m.) iš Overtornea miesto darbe pasiūlė įvesti sekso pertraukas – kad švedai turėtų valandą, per kurią galėtų parvykti namo ir aistringai pasimylėti su partneriu: „Tyrimai rodo, kad seksas sveika. Tai stiprina santykius.“

Sveikiname konkurso „Įsimylėjusio pavasario ženklai“ nugalėtoją! (7)

2017 balandžio mėn. 5 d. 15:46
Jaučiate, su kokia didžiule jėga pavasaris budina gamtą? Akys kasdien glosto brinkstančius ir tuoj tuoj susprogsiančius pumpurus, nosis gaudo pirmuosius žemės kvapus, o galva net svaigsta nuo garsų. Taip, pavasaris svaigina ir kviečia įsimylėti!

Moters išpažintis: fantazuoju apie prievartą. Kodėl? (31)

2017 balandžio mėn. 8 d. 19:00
Seksualinės fantazijos apie išprievartavimą glumina ne vieną moterį. Kodėl jos taip jaudina, jei nė viena nenorėtų realybėje atsidurti tokioje situacijoje?

Didžiausia santykių klaida, kurią padarome visi be išimties (44)

2017 balandžio mėn. 5 d. 22:50
Visiems teko iki ausų įsimylėti ir šimtu procentų būti tikram, kad sutikai sau skirtą žmogų. Buvimas kiekvieną akimirką kartu, svajonės apie bendrą ateitį... Bet staiga ateina diena, kai santykiai nutrūksta. Išsiskyrimai – skausminga patirtis, po kurios dažniausiai klausiame savęs: „Kas atsitiko?“

Didžiausios klaidos, kurias moterys daro lovoje (98)

2017 balandžio mėn. 4 d. 22:08
Tad štai, brangios moterys, jūsų nuodėmės, kuriomis atbaidote vyrus.

Negirdėti faktai apie seksą (62)

2017 balandžio mėn. 14 d. 00:42
Tikriausiai visiems įdomu, kelerių metų būdami vyrai ir moterys vidutiniškai pasimyli pirmą kartą? Kiek kalorijų sudeginama meilės guolyje? Ir dar daugybė kitų klausimų... Taigi, pateikiame keletą faktų, kurių daugelis galbūt net nežinojote.

Sekso ekspertai atskleidė, kaip patobulinti seksualinį gyvenimą (122)

2017 kovo mėn. 31 d. 22:19
Sekso ir santykių ekspertai pripažįsta, kad paprasčiausiai nėra kažkokių konkrečių judesių, kurie garantuotų stulbinamą malonumą kaskart, kai atsiduodame kūniškiems malonumams.

6 dalykai, padėsiantys išvengti problemų miegamajame (37)

2017 kovo mėn. 29 d. 22:46
Jūsų seksualinio gyvenimo kokybė priklauso nuo daugelio priežasčių. Ne visus negatyvius veiksnius galime pašalinti ar jų išvengti, tačiau daug kas priklauso ir nuo mūsų. Įvairios lytinių organų problemos trikdo lytinius santykius, kelia nepasitenkinimą ir dažnai – gėdą. Skaitykite, ką galite padaryti norėdami išvengti šių nemalonumų.

Ši jūsų vyro savybė gali numatyti, ar jūsų santuoka gyvuos ilgai (47)

2017 kovo mėn. 28 d. 22:40
Jeigu ieškote rimtų santykių ir nenorite prisidėti prie skyrybų statistikos, be visų tų punktų, prie kurių privalote padėti pliusus kalbant apie būsimą vyrą, ši savybė turėtų susilaukti ypatingo jūsų dėmesio.

Dažnai ginčijatės dėl smulkmenų? Mokslas sako, kad tai gerai (6)

2017 kovo mėn. 30 d. 22:43
Sukurti santykius nėra lengva, bet lengviau, nei juos puoselėti ir išsaugoti. Tai, kad du kartu gyvenantys žmonės pykstasi ir nesutaria, yra normalu – juk skiriasi gyvenimo patirtis, požiūris ir perspektyvos.

Kodėl nereikia bijoti vienatvės? (24)

2017 kovo mėn. 28 d. 10:58
Išsiskyrimas su mylimuoju visada palieka pėdsakus. Gali atrodyti, kad visas drauge kurtas gyvenimas išslydo iš po kojų ir nebeliko nieko kito, kaip... nebegyventi, nes nebėra prasmės?

Nesuprantu, ar jis tikrai jau nieko nebejaučia man? (67)

2017 balandžio mėn. 2 d. 00:00
Klausimas: Susipažinau su vaikinu interneto pažinčių portale. Jis man pirmasis parašė. Jo profilio nuotrauka buvo gan nebloga. Man patiko, kad toje nuotraukoje jis su didele šypsena, todėl pagalvojau, kad turėtų būti smagu bendrauti, todėl nusprendžiau atrašyti. Persimetėm keliomis žinutėmis. Tuomet jis grįžo į Lietuvą porai savaičių, todėl nieko nerašė per tą laiką. (P.s. abu gyvename UK).

Neištikimosios: kokios moterys apgaudinėja dažniausiai? (163)

2017 kovo mėn. 27 d. 22:29
Mokslininkai sako žinantys tikslų atsakymą į šį klausimą. Ir tvirtina, jog moters neištikimybės riziką galima įvertinti pagal jos elgesį sekso metu.