Myli nemyli

2 svarbūs meilės principai: juos perpratus, santykiai pagerėja (20)

2017 kovo mėn. 23 d. 22:25
2 svarbūs meilės principai: juos perpratus, santykiai pagerėja
Shutterstock
Kasdien išyra ne viena santuoka ar ilgalaikiai santykiai. Kartais taip nutinka dėl objektyvių priežasčių – jis buvo neištikimas, ji melavo, jis neatsakingas, jai per sunku įtikti. Tačiau kartais santykiai išyra ir mes nesuprantame, kodėl.

Kaip lietuvių poravimosi įpročius keičia šylantys orai? (7)

2017 kovo mėn. 23 d. 10:15
Kaip lietuvių poravimosi įpročius keičia šylantys orai?
Shutterstock
Šylantys orai žadina lietuvių lūkesčius susirasti širdies draugą. Pažinčių svetainės flirtas.lt tyrime paaiškėjo, kad beveik kas antras vienišas lietuvis pavasarį laiko geriausiu metų laiku ieškoti antros pusės. Ir tai yra geriausias metas ne tik ieškoti, bet ir surasti meilę. Pasirodo, tam yra tvirtas mokslinis pagrindas.

Mano vyras – impotentas: ką daryti? (220)

2017 kovo mėn. 22 d. 22:37
Viename internetiniame forume moters rašė: „Turiu labai gėdingą paslaptį su kuria niekaip negaliu susigyventi. Ta problema kamuoja ne mane, bet mano vyrą. Jis impotentas ir apie tai su niekuo nekalba, o aš taip pat nedrįstu. Tad ir noriu paklausti Jūsų, gal Jūs žinote atsakymą į klausimą, kaip toliau gyventi su impotentu? Ar verta gyventi santuokoje su vyru, kuris tavęs negali patenkinti seksualiai?“.

Priklausomybė nuo pasimatymų – svarbiau susitikinėti, nei rimtai draugauti? (13)

2017 kovo mėn. 22 d. 10:39
Tankiau plakanti širdis, nedrąsūs žvilgsniai vienas į kitą, karštos kavos puodelis rankoje ir saldus atsisveikinimo bučinys. Kas tai? Ogi pirmasis pasimatymas su nepažįstamuoju!

Priežastys, dėl kurių moterys imituoja orgazmą (120)

2017 kovo mėn. 21 d. 21:55
Laikas atskleisti vieną didžiausių paslapčių – taip, jos tai labai dažnai imituoja. Neseniai Kanadoje atliktas tyrimas parodė, kad bent kartais orgazmą suvaidina net 90 proc. moterų. Liūdna, bet tenka pripažinti kad tai yra tiesa.

Istorijos apie nepavykusį atostogų seksą (3)

2017 kovo mėn. 25 d. 18:00
Kelionių metu kažkodėl seksas yra ar tiesiog atrodo geresnis. Mus apima nuotykių jausmas, mes mažiau varžomės, nes svečioje šalyje lengviau išlikti anonimiškiems. Kai esame toli nuo namų, susipažįstame su naujais, įdomiais žmonėmis, o juk niekas geriau nei seksas nepadeda pažinti žmonių.

Poros pataria, kaip išsaugoti artumą ir intymumą (66)

2017 kovo mėn. 20 d. 21:59
Bet kas, ką darome kartu su partneriu santykių pradžioje, atrodo neįtikėtinai nuostabu, net jei tai – kartu plaunami indai. Tiesa, gali būti, kad šis bet kokios bendros veiklos žavesys susijęs su po jos visada laukiančiu apdovanojimu – aistringu seksu.

Santykių specialistas: kiekviena moteris vyrui yra paruošusi išbandymą (115)

2017 kovo mėn. 19 d. 00:00
Santykių specialistas: kiekviena moteris vyrui yra paruošusi išbandymą
Shutterstock
Konflikto metu vyras privalo išlikti ramus, kaip medis audroje, jokių moters įžeidinėjimų nepriimti į save ir viską praleisti pro ausis, tarsi medis vėją pro medžių lapus.

Pora atvirai papasakojo apie savo eksperimentą: ką reiškia mylėtis kasryt (103)

2017 kovo mėn. 18 d. 00:14
Pora atvirai papasakojo apie savo eksperimentą: ką reiškia mylėtis kasryt
Shutterstock
Kai Molly ryžosi iššūkiui visą savaitę kas rytą užsiimti seksu, ji neturėjo supratimo, kiek pastangų reikalaus siekis rasti laiko kūniškiems malonumams brėkštant aušrai, pasakojimą pradeda womenshealthmag.com.

Kaip vyrai reaguoja į moters orgazmą? (116)

2017 kovo mėn. 16 d. 23:55
Smagu matyti, kaip jūsų antroji pusė su jumis lovoje patiria aukščiausią palaimą, tad partnerio orgazmo metu jaučiate moralinį pasitenkinimą. Galų gale, juk jūs tai padarėte, ir iš to, kaip tai atrodo, buvo tiesiog stulbinamai nuostabu, rašo womanshealthmag.com.

Priežastys, kodėl skiriasi dešimtmečiais kartu gyvenusios poros (108)

2017 kovo mėn. 16 d. 00:35
Priežastys, kodėl skiriasi dešimtmečiais kartu gyvenusios poros
Shutterstock
Tai nėra neapgalvotas sprendimas, ne kaprizas. Kartu nugyvenę daug metų, atidavę vienas kitam beveik trečdalį gyvenimo, jie nusprendė išsiskirti. Kodėl pora išsiskiria po to, kai įveikė ugnį, vandenį ir varinius vamzdžius? Ir ką galima padaryti, kad tai nenutiktų su jumis, aiškinasi huffingtonpost.com.

Ką žinoti prieš neriant į rimtus santykius? (13)

2017 kovo mėn. 13 d. 12:19
Ką žinoti prieš neriant į rimtus santykius?
Shutterstock
Rimti santykiai Lietuvoje yra pernelyg sureikšminami. Jauni žmonės yra stumiami kuo greičiau susirasti antrą pusę, įsipareigoti ir susitupėti. Jie neturi laiko atrasti savęs, suprasti savo norų ir surasti gyvenimo draugą, su kuriuo bus laimingi.

Tyrimas: per pasimatymą žmonės renkasi kitokį maistą (1)

2017 kovo mėn. 13 d. 11:53
Naujo tyrimo rezultatai parodė, kad valgydamos su patraukliais vyrais moterys yra linkusios vietoje gruzdintų bulvyčių rinktis salotas.

Ką reiškia seksas kartą per savaitę? (53)

2017 kovo mėn. 18 d. 00:02
Ką reiškia seksas kartą per savaitę?
Shutterstock
Seksas mažiausiai kartą per savaitę prilygsta papildomiems 50 000 dolerių per metus, rodo naujas tyrimas.

Meilė neklausia tautybės, arba visa tiesa apie mišrias santuokas (152)

2017 kovo mėn. 12 d. 00:00
Meilė neklausia tautybės, arba visa tiesa apie mišrias santuokas
Shutterstock
Pasaulis vis plačiau atveria sienas, tampa lengviau keliauti, lengviau pasiekiami atokiausi žemės kampeliai. Žmonės migruoja, išvyksta studijuoti, dirbti, taip atsiranda naujos pažintys, patyrimai, o kartais tos pažintys ima ir išauga į vieną gražiausių jausmų – meilę. Žmonės ryžtasi kurti mišrias šeimas.

Ar tekėsi už manęs, mano meile? (16)

2017 kovo mėn. 11 d. 00:00
Ar tekėsi už manęs, mano meile?
Shutterstock
„Bučiuojamės lėtai, atsargiai. Ak... mudviejų akimirka, mudu du šiame gyvenime. Tiek mano akyse, tiek jos akyse nori prasimušti ašaros nuo šio užvaldyto pasaulio, bet tik baigiantis dainai aš palengva atsitraukiu, nes kambaryje pasigirsta liūdna gitara, vis garsėjanti, gyvybėjanti, taip pradeda skambėti Sauliaus Mykolaičio kūrinys – „Arbata“.“

Nenusisekęs vyro vakaras: krūtys, kurios nesukėlė jokio geidulio (79)

2017 kovo mėn. 10 d. 22:00
Nenusisekęs vyro vakaras: krūtys, kurios nesukėlė jokio geidulio
Shutterstock
„Ši tamsi, pašvinkusi muzika grąžina į realybę ir hou hou, ką matau... Dar prieš kelias valandas buvęs padorus veidelis, dabar velnio, – ji prasisegusi savo suknelę, ir jos išsilaisvinusios krūtys, palikusios platų tarpą, standūs, pašalę nuo vėjuko speneliai žiūri į mane...“

Moterų išpažintys: nesigailiu buvusi neištikima savo vyrui (350)

2017 kovo mėn. 14 d. 00:30
Moterų išpažintys: nesigailiu buvusi neištikima savo vyrui
Shutterstock
Išskyrus karštą romaną, kurį pasitaikius progai planuojate užmegzti su Leonardo DiCaprio, greičiausiai manote, kad neištikimybė partneriui verčia jaustis blogai (švelniai tariant).

Neištikimybės istorijos sukrėsti: išvyniojęs vieną saldainiuką, tuoj norėsi kito (66)

2017 kovo mėn. 8 d. 15:53
Atviras vyro pasakojimas apie tai, kad buvo laimingai vedęs dviejų vaikų tėvas, kol vieną dieną sutiko kitą moterį, sulaukė didelio skaitytojų susidomėjimo. Žmonės smerkė vyrą ir jį suviliojusią merginą, pasakojo panašias istorijas, dalijosi savo patirtimi ir patarimais. Pateikiame keletą įdomiausių komentarų.

Kokios moterys patiria daugiausia orgazmų ir kodėl (137)

2017 kovo mėn. 24 d. 23:07
Kokios moterys patiria daugiausia orgazmų ir kodėl
Shutterstock
Leidinyje „Seksualinio elgesio archyvai“ išspausdintas tyrimas rodo, kad heteroseksualios moterys sekso su partneriais metu patiria mažiau orgazmų nei visi kiti.

Vyro orgazmas – primityvus ar nepakartojamas? (95)

2017 kovo mėn. 9 d. 22:06
Vyro orgazmas – primityvus ar nepakartojamas?
Shutterstock
Psichologai, seksologai ir populiarioji žiniasklaida įkalė mums į galvas, koks subtilus ir sudėtingas yra moters seksualinis pasitenkinimas. Vyrai šiuo kontekstu netgi atrodo šiek tiek primityvoki. Tačiau taip manyti yra klaidinga.

Dešimt šalių, kurios apdovanoja už seksą (41)

2017 kovo mėn. 7 d. 22:07
Kalbant apie būsimą tautos gyvybingumą, mažai kas gali būti svarbiau nei gimstamumas. Demografai teigia, kad šaliai reikia kiek daugiau nei du vaikai vienai moteriai siekiančio gimstamumo rodiklio, kad būtų užtikrinta kartų kaita, tai yra, gimusieji pakeistų mirusiuosius, rašo independent.co.uk.

Atviras pasakojimas: buvau laimingai vedęs, kol nesutikau jos (852)

2017 kovo mėn. 6 d. 22:01
Meilė, beprotiška aistra, abejonės, ašaros. Viso to Rimvydo gyvenime netrūksta nuo to laiko, kai jis sutiko Inetą. Galbūt jie galėtų būti puiki pora, galėtų mėgautis meile, tačiau yra viena sunkinanti aplinkybė - Rimvydas yra vedęs.

Išsiskyrimas – pasaulio pabaiga ir naujos pradžios (63)

2017 kovo mėn. 5 d. 00:00
Išsiskyrimas – pasaulio pabaiga ir naujos pradžios
Shutterstock
Išsiskyrimas – būtina ir neišvengiama santykių dalis, nes visi santykiai, kaip ir pats gyvenimas, turi pradžią ir pabaigą. Deja, šis filosofinis rakursas neišgelbsti nuo skausmo tų, kuriems tenka išgyventi išsiskyrimą. Vis dėlto, daugiau žinant apie šį procesą, ištverti darosi lengviau.

Turite problemų miegamajame? Priežastys jus nustebins (16)

2017 kovo mėn. 3 d. 15:17
Turite problemų miegamajame? Priežastys jus nustebins
Shutterstock
„Santykiai su vyru man jau kuris laikas neteikė jokio malonumo, suartėdavau su juo tik iš pareigos. Atėjus vakarui stengdavausi prisigalvoti įvairios veiklos, kad kuo ilgiau nereikėtų eiti miegoti, tikėjausi, kad, kai ateisiu į lovą, vyras jau miegos. Savo sutuoktinį aš mylėjau, jis mane – taip pat, mes abu ėjome iš proto dėl savo trijų vaikų, tačiau mūsų intymus gyvenimas nebeteikė jokio malonumo nei jam, nei man. Nors iki vaikų gimimo viskas buvo kitaip. Jei ši situacija būtų nepasikeitusi, mūsų santuoka būtų iširusi, tuo net neabejoju“, – pripažįsta netrukus keturiasdešimtmetį švęsianti Monika (vardas pakeistas).

Atviri pasakojimai apie neištikimybę: stebėkite siunčiamus signalus (40)

2017 kovo mėn. 1 d. 23:46
Galbūt įtarimų turite jau ne pirmą dieną ar net ne pirmą mėnesį, tačiau vis dar negalite užtikrintai pasakyti, ar partneris jums neištikimas? Nors neištikimybei ryžęsi gudruoliai gali manyti, kad slapukauti jiems pavyksta tobulai, tačiau dažniausiai patys nė neįtardami jie siunčia signalus apie išdavystę – tereikia žinoti, kur jų reikėtų ieškoti.

Nepatikėsite, kas traukia vyrus (91)

2017 kovo mėn. 3 d. 00:26
Nepatikėsite, kas traukia vyrus
Shutterstock
Esame pratę manyti, kad vyrai įsimyli moteris dėl puikios išvaizdos. Vis tik tai nėra tiesa. Dalykai, kurie iš tikrųjų vyrus varo iš proto, urine nieko bendro su idealiu kūnu, seksualiais apatiniais ar ryškia išvaizda. Štai sąrašas netikėtų dalykų, kurie vyrus traukia it magnetas.

„Auksinis orgazmo trejetukas“: ko reikia tikram malonumui? (88)

2017 vasario mėn. 28 d. 22:00
„Auksinis orgazmo trejetukas“: ko reikia tikram malonumui?
Shutterstock
Tyrimai rodo, kad heteroseksualius santykius palaikančios moterys orgazmą sekso metu patiria rečiau nei netradicinės orientacijos atstovės. Tokie tyrimų rezultatai – dar vienas patvirtinimas, liudijantis apie retai moterų patiriamus orgazmus.

Penki porų ir šeimos modeliai: kuriam priklausote jūs? (24)

2017 kovo mėn. 3 d. 20:46
Penki porų ir šeimos modeliai: kuriam priklausote jūs?
Shutterstock
Poros gyvenimas labiau panašus į gerai apgalvotą projektą nei likimo dovaną. Su santykiais reikia dirbti. Net didžiausi romantikai priversti spręsti visai neromantiškus vaikų auklėjimo, asmeninės erdvės ar bendrų finansų klausimus. Ir nors kiekvieni santykiai unikalūs, paprastai jie vystosi pagal vieną kurį modelį.

Tyrinėdami moterų orgazmą mokslininkai atrado įdomių dalykų (82)

2017 vasario mėn. 24 d. 00:20
Tyrinėdami moterų orgazmą mokslininkai atrado įdomių dalykų
Shutterstock
Naujausias mokslininkų atliktas tyrimas ir jo rezultatai rodo, kad heteroseksualios moterys seksualinių santykių metu orgazmą patiria kur kas rečiau nei heteroseksualūs vyrai.