Myli nemyli

Bučinių magija: kas vyksta susilietus lūpoms? (24)

2017 vasario mėn. 22 d. 21:50
Bučiniai gali būti visokie: mieli, kupini meilės, stiprūs ir aistringi. Vis tik ar žinojote, kad bučiniai gali būti naudingi sveikatai? Bučiuojantis organizmas išskiria tam tikrų hormonų.

Ar jūsų įpročiai miegamajame nekenkia santykiams? (30)

2017 vasario mėn. 20 d. 21:57
Miegas turi įtakos praktiškai visiems gyvenimo aspektams. Miego kokybė (ir kiekybė) turi įtakos tam, kaip veikia mūsų protas ir kūnas, taip pat lemia ir santykių sėkmę. Juk dėl miego trūkumo atsiradęs dirglumas, irzlumas nėra patys patraukliausi partnerio charakterio bruožai.

15 faktų apie santuoką, kuriuos visi turėtų žinoti prieš tuokdamiesi (51)

2017 vasario mėn. 21 d. 23:24
Sakoma, kad svarbiausias sprendimas gyvenime yra tinkamai pasirinkti gyvenimo partnerį. Įsimylėjimas ir aistra praeina, tad kaip žinoti, kad sutikai tą vienintelį?

10 vyro patarimų antros pusės ieškančioms merginoms (181)

2017 vasario mėn. 18 d. 00:09
Kai ieškai antros pusės, mėgaukis tuo, ką dovanoja šiandiena ir naujos pažintys, bet nereikia vengti patarimų.

Kaip sportas gali padėti lytiniam gyvenimui? (3)

2017 vasario mėn. 17 d. 10:11
Kalanetikos trenerė Eglė Afanasjeva veda seminarus apie dubens dugną. Apie kūno dalį, kuri vyrams dažnai yra paslaptinga, o kai kurie mano, kad ją turi tik moterys. Tačiau iš tikrųjų dubens dugną turi tiek vyrai, tiek moterys ir ši kūno dalis svarbi ne tik gyvybinėms funkcijoms palaikyti, bet ir lytiniam gyvenimui.

Lietuviai skatinami dažniau mylėtis: antraip išnyksime (87)

2017 vasario mėn. 15 d. 09:39
UNICEF skaičiuoja, kad kas minutę pasaulį išvysta 255 naujagimiai, tačiau nepakankamas gimstamumas – viena skaudžiausių problemų, kuriai ilgalaikio sprendimo niekaip neranda nemažai pasaulio šalių.

Kaip moteriškė romantikos užsigeidė (17)

2017 vasario mėn. 14 d. 19:00
Mano vyras beveik niekada nedovanoja man gėlių. Tas beveik būna per gimtadienius, vardadienius ir kitomis privalomomis progomis. Neromantiškas jis pas mane… Seniai praėjo tie laikai, kai kartu važiuodavome prie ežero šerti gulbių ar stebėti saulėlydžio. Tiesą pasakius, tuomet net to saulėlydžio nemačiau. Kaip toje pasakoje, mačiau tik tai JĮ.

Greitoji pagalba vyrams: ką veikti per Valentino dieną (34)

2017 vasario mėn. 14 d. 15:24
Jei nesupranti subtilių užuominų, kurias mergina tau siunčia elektroniniu paštu ar šnabžda į ausį, mes pasakysime – atėjo Valentino diena.

Meilė internete: atviri pasakojimai apie bandymus surasti antrąją pusę (30)

2017 vasario mėn. 14 d. 11:50
„Jis apsilankė mano anketoje, bet nieko neparašė. Man pasirodė simpatiškas, todėl pati įsidrąsinau ir parašiau. Iš to užsimezgė pokalbis, pasimatymai... Netikėjau, kad tokį gerą ir rūpestingą vaikiną galima sutikti pažinčių portale. Dabar mes labai laimingi suradę vienas kitą“, – rašo pažinčių svetainėje vienas kitą atradę Adelė ir Marius.

Floristas M. Gvildys: kaip nesuklysti renkantis gėles savo mylimajai

2017 vasario mėn. 14 d. 10:52
Vienas tituluočiausių Lietuvos floristų, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro lektorius Marijus Gvildys įsitikinęs, jog norėdami pasveikinti sau brangius žmones su meilės diena daugelis renkasi neišradingus simbolius – širdį ir raudoną spalvą, sakoma pranešime spaudai.

Valentino vakaro idėjos, kuomet rytoj – į darbą

2017 vasario mėn. 14 d. 10:34
Pasaulyje populiari ir daugumos įsimylėjėlių laukiama šventė dažnai tampa ir dideliu galvos skausmu – o kaip gi nustebinti mylimąjį ar mylimąją. Pagal statistiką, pasaulyje dažniausiai yra dovanojami saldainiai, atvirukai ir gėlės. Skamba pakankamai banaliai, tačiau ką daryti, kuomet ši diena visuomet ateina greitai, o laiko pasiruošti lieka tik po darbų?

Misija – rasti vyrą: savaitė pastangų ir netikėta išvada (762)

2017 vasario mėn. 18 d. 16:20
Vilnietė Rūta savaitę paskyrė vyro paieškai – išbandė tris naujus pažinčių būdus ir pasidalijo netikėtumais, kuriuos teko patirti.

Valentino diena: kas iš tiesų nustebins mylimąjį? (3)

2017 vasario mėn. 13 d. 10:24
Valentino diena jau čia pat, o vis dar nežinote, kaip pasveikinti savo mylimąjį? Deja, priešingai nei moterims, vyrams gėlių puokštė ar pliušinis žaislas įspūdžio greičiausiai nepadarys. Įpratome, kad tokią dieną esame lepinamos mes, tačiau dėmesys ir jausmas, kad yra mylimi, vyrams patinka nemažiau nei dailiosios lyties atstovėms.

Seksologas apie moterų nenorą mylėtis: jei nėra jausmų, žaisliukai nepadės (136)

2017 vasario mėn. 10 d. 22:04
Artėjant šv. Valentino dienai medijose dažniau girdisi meilės ir sekso tema. Ore sklando romantika, kurią skleidžia tos dienos laukiančios moterys ir neslepiama aistra, kurią demonstruoja vyrai. Sakoma, kad šiuo metu suaktyvėja seksualinis aktyvumas ir dažniau praveriamos sekso prekių parduotuvių durys.

Moterys atskleidžia, ko vyrai apie jas nežino (64)

2017 vasario mėn. 11 d. 00:00
Moterys… Kiekvienam vyrui, kuriam sekasi su dailiosios lyties atstovėmis ir kuris, regis, „įkando“ jų mąstymą, vis tiek anksčiau ar vėliau tenka prieiti išvados, kad moterys yra nesudedama dėlionė.

Nauja pažinčių programėlė partnerį padės rasti pagal tai, ko jis nemėgsta (4)

2017 vasario mėn. 12 d. 00:00
Nauja pažinčių programėlė naudotojams padės partnerį rasti ne pagal hobius, o pagal tai, ko jis ar ji nemėgsta.

Nuoga namų tvarkytoja: tai – labai gerai apmokamas darbas (130)

2017 vasario mėn. 8 d. 22:02
Ištekėjusiai, vieną vaiką auginančiai motinai, už valandą mokami 45 svarai – moteris valo vyrų namus visiškai nuoga.

Moteris po 22 metų santuokos paliko savo vyrą sužinojusi, kad šis balsavo už Donaldą Trumpą (54)

2017 vasario mėn. 8 d. 15:43
Dienraštis „The Evening Standard“ praneša, kad moteris iš Kalifornijos po 22 metų santuokos paliko savo vyrą, sužinojusi, kad šis balsavo už naująjį Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) prezidentą Donaldą Trumpą.

Muzika ir seksas stimuliuoja tas pačias smegenų sritis (12)

2017 vasario mėn. 19 d. 18:27
Seksas, svaigalai ir rokenrolas buvo svarbiausi dalykai jaunimui nuo 1960-ųjų, net Šekspyras rašė: „Jei muzika būtų maistas meilei, tegroja”.

Kokių dovanų moterys iš tiesų laukia Valentino dienos proga? (12)

2017 vasario mėn. 8 d. 12:17
Kalėdos jau praėjo, tačiau dar viena svarbi dovanų dalinimo šventė sparčiai artėja – iki Valentino dienos liko vos savaitė, o daugelį vyrų kankina klausimas, ką dovanoti mylimosioms.

Ginekologės atsakė į intymiausius klausimus apie seksą (39)

2017 vasario mėn. 14 d. 00:33
Intymus gyvenimas yra dviejų žmonių reikalas, tačiau dažnai kyla klausimų, į kuriuos gali atsakyti tik specialistai, rašoma womansday.com

Atsakymai į klausimus apie seksą, kurių nedrįsote užduoti (24)

2017 vasario mėn. 10 d. 00:46
Intymus gyvenimas yra svarbi santykių dalis, tačiau daugelis žmonių drovisi apie tai kalbėti. Seksologai ir ginekologai atsako į womansday.com skaitytojų klausimus, kurių jie nedrįso paklausti niekieno kito.

Erotika pagardintas maistas: fotosesiją įkvėpė „50 tamsesnių atspalvių“

2017 vasario mėn. 8 d. 11:48
Erotika pagardintas maistas: fotosesiją įkvėpė „50 tamsesnių atspalvių“
Robertas Daskevičius
Fotografas Robertas Daskevičius, artėjant kultinio filmo „50 tamsesnių atspalvių“ premjerai, sukūrė maisto fotosesiją, įkvėptą garsiojo aistras kurstančio filmo.

Koučeris V. Jančiauskas: santykiai turi būti kuriami su džiaugsmu (13)

2017 vasario mėn. 13 d. 00:00
Koučeris V. Jančiauskas: santykiai turi būti kuriami su džiaugsmu
Asmeninis archyvas
„Daugelis mano, kad santykiai yra sunkus ir varginantis darbas. Man tai iš principo nepatinka, nes aš noriu dirbti tik darbe, o grįžęs namo - jaustis gerai ir maloniai. Santykiai turi būti kuriami su džiaugsmu, smalsumu, drive‘u ir aistra. Žmonės turi atsikratyti nuostatos, jog santykių kūrimas tai nuolatinis darbas bei vargas“, - tvirtina lankomiausių seminarų Lietuvoje „Ką apie santykius turi žinoti kiekvienas“ autorius Vytautas Jančiauskas.

Orgazmo paslaptys: faktai, kurių galbūt nežinojote (33)

2017 vasario mėn. 14 d. 22:03
Nesidrovėkite – orgazmas lygiai tokia pati moterų gyvenimo dalis, kaip ir tarpdančių siūlas.

Tinklaraštininkė: santykiai su brandžia moterimi – puiki patirtis vyrui (150)

2017 vasario mėn. 6 d. 21:47
Vyras, kuris turėjo intymius santykius su vyresne moterimi, prisimins šį romaną kaip geriausią gyvenime, tikina tinklaraštininkė Karen Lee Poter. O seksualinė patirtis, bus naudinga, kai jis užmegs santykius su bendraamže ar jaunesne partnere.

5 pojūčių efektas: kaip sužavėti ir pavergti antrąją pusę (9)

2017 vasario mėn. 6 d. 17:13
Šv. Valentino diena įsimylėjėliams yra itin laukiama - vieni ją praleidžia gana tradiciškai, kiti kasmet ieško naujų idėjų, kaip šventę padaryti įsimintina. Gana dažnai romantiškos vakarienės metu deginamos kvapnios žvakės ir klausomasi romantiškos muzikos. Tačiau pasitelkus aromaterapijos žinias ir kitas priemones pojūčiams suaktyvinti, galima sukurti nuostabų ir nepamirštamą vakarą savo antrajai pusei, sakoma pranešime spaudai.

Nustatyta, kada moterys labiausiai mėgaujasi seksu (84)

2017 vasario mėn. 8 d. 00:21
Apklausos duomenimis, moterys mano, kad būtent nuo 33 m. joms prasideda geriausias seksas, rašoma metro.co.uk.

Moters istorija: laikiau keturis namų kampus ir vieną dieną supratau, ko man trūksta (34)

2017 vasario mėn. 16 d. 17:45
Ištrauka iš Elinos Zelčanės knygos „Moters prigimties paslaptis. Išsivaduokite iš perfekcionizmo gniaužtų ir ženkite meilės link“.

Princas ant balto žirgo, kuris taip ir neatjojo (180)

2017 vasario mėn. 11 d. 21:18
Ištrauka iš Elinos Zelčanės knygos „Moters prigimties paslaptis. Išsivaduokite iš perfekcionizmo gniaužtų ir ženkite meilės link“.