Romeo ir Džiuljetos Verona

 (16)
Verona, Italija
Verona, Italija
© Shutterstock nuotr.

Verona pasaulyje žinoma savo turtinga kultūra, paveldu ir senoviniais pastatais, tačiau žmonės šį įstabaus grožio Italijos miestą dažniausiai sieja su Viljamo Šekspyro tragedija „Romeo ir Džuljeta“. Kiekvienais metais daugybė turistų aplanko Romeo ir Džuljetos namus (Casa di Giulietta), kurie yra netoli Piazza Erbe, Cappello gatvėje pažymėti numeriu 27.

Jūs vis dar galite aplankyti visas vietas Veronoje, kurios buvo paminėtos V. Šekspyro tragedijoje ir patekti į garsųjį balkoną, kuriame Romeo išpažino savo meilę mylimajai...

Iš tiesų šis balkonas prie namo pritvirtintas 1936 m., kad į Veroną pritrauktų kuo daugiau turistų, norinčių atkartoti romantiškas sceną iš „Romeo ir Džiuljetos“...

Veronai suteiktas UNESCO pasaulio paveldo statusas, tad šiame mieste yra ką pamatyti.

Vasarą, naktimis, daugybė žmonių renkasi į romėnų amfiteatrą-didžiausią operos teatrą, visų vadinamą tiesiog arena, kuriame vyksta įvairūs koncertai ir kiti svarbūs renginiai. Arena talpina net iki 15 tūkst. žmonių.

Prie istorinio Veronos centro upė Adige kerta visą miestą. Upės pakrantėse yra daugybė gražių romantinių tiltelių, puikiai tinkamų fotografuotis.

Romeo ir Džiuljetos Verona
© Shutterstock nuotr.


Shutterstock nuotraukos

www.DELFI.lt
 
16
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kelionės ir laisvalaikis

Noriu prasitęsti atostogas! Majos pamąstymai: kiek pinigų reikia atostogoms ir laimei? (10)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 19:33
Noriu prasitęsti atostogas! Majos pamąstymai: kiek pinigų reikia atostogoms ir laimei?
Asmeninio archyvo nuotr.
Sveiki, mano vardas Maja. Mano atostogos baigėsi tada, kai į užjūrį išvyko mano šeimininkas. Namie likome trise: aš, šeimininkė ir Justė. Pamenu, per paskutines atostogas Palangoje mes visi vaikščiojom tiltu, ir šeimininkas Justei pasakė, kad rytoj jis išplauks kitapus jūros, nes ten daug uždirbs ir galės siųsti namo money money money. Ir dar sakė, kad per atostogas jis būtinai sugrįš.

Palangoje vykstančio smėlio skulptūrų festivalio nugalėtoju tapo vengras (3)

2014 rugpjūčio mėn. 26 d. 14:26
Pirmą kartą Lietuvos istorijoje Palangoje vykstančio Tarptautinio smėlio skulptūrų festivalio nugalėtoju paskelbtas menininkas iš Vengrijos Ferencas Monostori.

Konkursui „Prasitęsk savo atostogas“: romantiška meilės istorija, kuriai trūksta tik vieno (4)

2014 rugpjūčio mėn. 25 d. 19:21
Konkursui „Prasitęsk savo atostogas“: romantiška meilės istorija, kuriai trūksta tik vieno
Asmeninio archyvo nuotr.
Ši istorija yra konkurso „Prasitęsk savo atostogas“ dalis. Kviečiame dalyvauti ir Jus!

Skruzdėliukas: gatvės kultūra jaunam žmogui gali tapti išsigelbėjimu (1)

2014 rugpjūčio mėn. 26 d. 10:56
Skruzdėliukas: gatvės kultūra jaunam žmogui gali tapti išsigelbėjimu
Asmeninio archyvo nuotr.
Šiandien ne vienas vyresnis žmogus burnoja, kad šiuolaikinis jaunimas pasyvus, neatsakingas ar niekuo nesidomi, tačiau Lietuvoje populiarėjanti gatvės kultūra atskleidžia ką kita. Prieš dešimt metų „šlaistymusi gatvėmis“ vadintas laisvalaikis pritraukia vis daugiau jaunų žmonių, kurie gatvėje nori ne tiesiog leisti laiką, bet atvirkščiai – ieškoti savęs, meninio įkvėpimo ar tiesiog išmokti naujų dalykų.

Įdomybės ir faktai apie Iraną (5)

2014 rugpjūčio mėn. 25 d. 09:30
Pastaruoju metu, kai mūsų skubančios ir rytdiena gyvenančios visuomenės niekuo nebenustebinsi, reikia pripažinti, kad vis dėlto žvilgsnis vis labiau krypsta į Rytus. Ne tik dėl ten vykstančių politinių įvykių, bet gal kiek daugiau dėl tos paslapties skraistės, kuri, kad ir kaip ją intensyviai bandome atskleisti, vis dar išlieka.