Romeo ir Džiuljetos Verona

 (16)
Verona, Italija
Verona, Italija
© Shutterstock nuotr.

Verona pasaulyje žinoma savo turtinga kultūra, paveldu ir senoviniais pastatais, tačiau žmonės šį įstabaus grožio Italijos miestą dažniausiai sieja su Viljamo Šekspyro tragedija „Romeo ir Džuljeta“. Kiekvienais metais daugybė turistų aplanko Romeo ir Džuljetos namus (Casa di Giulietta), kurie yra netoli Piazza Erbe, Cappello gatvėje pažymėti numeriu 27.

Jūs vis dar galite aplankyti visas vietas Veronoje, kurios buvo paminėtos V. Šekspyro tragedijoje ir patekti į garsųjį balkoną, kuriame Romeo išpažino savo meilę mylimajai...

Iš tiesų šis balkonas prie namo pritvirtintas 1936 m., kad į Veroną pritrauktų kuo daugiau turistų, norinčių atkartoti romantiškas sceną iš „Romeo ir Džiuljetos“...

Veronai suteiktas UNESCO pasaulio paveldo statusas, tad šiame mieste yra ką pamatyti.

Vasarą, naktimis, daugybė žmonių renkasi į romėnų amfiteatrą-didžiausią operos teatrą, visų vadinamą tiesiog arena, kuriame vyksta įvairūs koncertai ir kiti svarbūs renginiai. Arena talpina net iki 15 tūkst. žmonių.

Prie istorinio Veronos centro upė Adige kerta visą miestą. Upės pakrantėse yra daugybė gražių romantinių tiltelių, puikiai tinkamų fotografuotis.

Romeo ir Džiuljetos Verona
© Shutterstock nuotr.


Shutterstock nuotraukos

www.DELFI.lt
 
16
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kelionės ir laisvalaikis

Kaip per atostogas pailsėti kokybiškai?

2014 liepos mėn. 29 d. 00:01
Kiekvienam žmogui reikalingos atostogos, kad tiek mūsų fizinė, tiek psichinė savastis pailsėtų ir įgautų naujų jėgų. Juk žmogus mažai skiriasi nuo buityje kiekvieną dieną naudojamų daiktų, mums irgi reikia energijos. Vis dėlto ne visi moka taip paprastai atsiriboti nuo minčių apie darbą ir kokybiškai pailsėti.

Porcelianinio puodelio istorija

2014 liepos mėn. 29 d. 00:01
XVI a. portugalai vystė prekybinius mainus su Kinija ir įkūrė šioje šalyje savo prekybos atstovybę. Taip į senąjį žemyną atkeliavo pirmieji kiniško porceliano gaminiai. Europiečius lengvučio porceliano indai labai žavėjo.

7 būdai, kaip paįvairinti poros atostogas (7)

2014 liepos mėn. 28 d. 11:17
Nieko neveikimą, įprastą gulėjimą paplūdimyje ar „nardymą“ Europos sostinių gatvėmis vasaros atostogų metu jau dauguma porų išbandė. Tačiau, kad atostogos būtų išties įsimintinos, o grįžus iš jų tarpusavio santykiai dar geresni, verta peržengti savo komforto ribas ir ryžtis ekstremaliems arba tiesiog neįprastiems užsiėmimams.

Efesas - spindintis Antikos laikų perlas Turkijoje (10)

2014 liepos mėn. 28 d. 00:01
Atostogaujant Turkijos vakarinėje pakrantėje prie Egėjo jūros verta aplankyti vieno didžiausių antikinio miesto griuvėsius. Nuo Kušadasio kurorto iki Efeso yra tik keliolika kilometrų; juos patogu nuvažiuoti turistus aptarnaujančiais vietiniais „mikriukais“ – jie Turkijos kurortuose vadinasi „dolmuš“. Važiuoti reikia Selcuko miesto kryptimi, išlipti 3 kilometrus neprivažiavus jo. Tai populiarus ir gausiai turistų lankomas objektas.

Kur vasaroja Anglijos lietuviai? (25)

2014 liepos mėn. 25 d. 00:01
Vieniems vasara – nuotykių, atostogų, kelionių, maudynių, meilės romanų ir pozityvios nuotaikos metas, kitiems – tai žliaugiantis prakaitas, ilgos darbo valandos ir kuklios gyvenimo sąlygos. Tokia įvairialypė esti imigrantų realybė. Tačiau, kaip kasmet rodo statistika, didžioji dalis Lietuvos emigrantų vasaros sezono metu atlapoja pinigines ir gausiai perka lėktuvų bilietus, jog bent trumpam ištiestų darbo nuvargintas kojas.