Romeo ir Džiuljetos Verona

 (16)
Verona, Italija
Verona, Italija
© Shutterstock nuotr.

Verona pasaulyje žinoma savo turtinga kultūra, paveldu ir senoviniais pastatais, tačiau žmonės šį įstabaus grožio Italijos miestą dažniausiai sieja su Viljamo Šekspyro tragedija „Romeo ir Džuljeta“. Kiekvienais metais daugybė turistų aplanko Romeo ir Džuljetos namus (Casa di Giulietta), kurie yra netoli Piazza Erbe, Cappello gatvėje pažymėti numeriu 27.

Jūs vis dar galite aplankyti visas vietas Veronoje, kurios buvo paminėtos V. Šekspyro tragedijoje ir patekti į garsųjį balkoną, kuriame Romeo išpažino savo meilę mylimajai...

Iš tiesų šis balkonas prie namo pritvirtintas 1936 m., kad į Veroną pritrauktų kuo daugiau turistų, norinčių atkartoti romantiškas sceną iš „Romeo ir Džiuljetos“...

Veronai suteiktas UNESCO pasaulio paveldo statusas, tad šiame mieste yra ką pamatyti.

Vasarą, naktimis, daugybė žmonių renkasi į romėnų amfiteatrą-didžiausią operos teatrą, visų vadinamą tiesiog arena, kuriame vyksta įvairūs koncertai ir kiti svarbūs renginiai. Arena talpina net iki 15 tūkst. žmonių.

Prie istorinio Veronos centro upė Adige kerta visą miestą. Upės pakrantėse yra daugybė gražių romantinių tiltelių, puikiai tinkamų fotografuotis.

Romeo ir Džiuljetos Verona
© Shutterstock nuotr.


Shutterstock nuotraukos

www.DELFI.lt
 
16
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kelionės ir laisvalaikis

G. Drukteinio nuotykiai kruiziniame laive: kapitonas-Kazanova, riebios žuvėdros ir spalvinga įgula (85)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 20:33
G. Drukteinio nuotykiai kruiziniame laive: kapitonas-Kazanova, riebios žuvėdros ir spalvinga įgula
Asmeninio archyvo nuotr.
Prieš daugiau nei 500 metų Bažnyčios hierarchai, atsisakydami finansuoti Kristupo Kolumbo kelionę, taip jam bylojo: “Žmogus nėra sutvertas gyventi vandenyje ir keliauti vandenimis (…). Nuodėminga yra bristi į vandenį, kuris užteršia mūsų kūnus, nerti po vandeniu žuvis pamėgdžiojant, plaukti vandenimis pasipelnymo ieškant (…) nemažai žmonių veržiasi tai daryti, ir todėl Dievas baudžia juos už tokią puikybę”.

Tarptautinis festivalis nowJapan kviečia pasinerti į dar neregėtą Japoniją (1)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 17:24
Pasinerk į Japoniją! Taip šiais metais kviečia tarptautinis šiuolaikinės ir tradicinės Japonijos kultūros festivalis nowJapan. Jau 6-tus metus skaičiuojantis renginys, šiais metais kelia sau vienintelį tikslą - padėti įvairių šalių, kultūrų ir amžiaus žmonėms įgyti naujos patirties bei dalintis jau sukaupta.

Spalvingoji Indija: mitologiją ir tikrovę supinančios legendos

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 15:03
Ko gero kiekviena Indijos vieta turi bent po vieną nuostabią legendą, kurioje sunkiai atskiriamos ribos tarp mitologijos ir tikrovės. Indiškos legendos ne tik gražios ir patraukiančios – jos pažymi pasaulio tvarką. Tokią, kur viskas įvyksta taip, kaip turi įvykti, kur nepažeidžiama pasaulio harmonija. Kur valdo kilmingi ir teisingi. Kur išlaikoma ir gerbiama religinė tradicija.

Noriu prasitęsti atostogas! Majos pamąstymai: kiek pinigų reikia atostogoms ir laimei? (15)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 19:33
Noriu prasitęsti atostogas! Majos pamąstymai: kiek pinigų reikia atostogoms ir laimei?
Asmeninio archyvo nuotr.
Sveiki, mano vardas Maja. Mano atostogos baigėsi tada, kai į užjūrį išvyko mano šeimininkas. Namie likome trise: aš, šeimininkė ir Justė. Pamenu, per paskutines atostogas Palangoje mes visi vaikščiojom tiltu, ir šeimininkas Justei pasakė, kad rytoj jis išplauks kitapus jūros, nes ten daug uždirbs ir galės siųsti namo money money money. Ir dar sakė, kad per atostogas jis būtinai sugrįš.

Ambicingas lietuvis savo statyta jachta ketina apiplaukti pasaulį gal nori prisijungti ir tu? (84)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 22:39
Ambicingas lietuvis savo statyta jachta ketina apiplaukti pasaulį
Asmeninio archyvo nuotr.
Darius nuo pat vaikystės turėjo svajonę – praplaukti Kapitono Granto keliais. 30 metų brendusi svajonė įgavo milžiniško projekto ribas. Šiandien 48-erių metų laivų statytojas ir kapitonas Darius Vinkevičius, padedamas „Kapitono Granto klubo“, organizuoja 7 metus truksiančią kelionę, į kurią kviečia prisijungti visus, norinčius atrasti save šniokščiant vandenyno bangoms.