„Kirpėjų šou nėra naujiena, todėl, pajutę norą sukurti kažką nematyto, novatoriško, kartu su režisiere subrandinome idėją sukurti vienos dienos šukuosenos teatrą, suteikiantį galimybę žiūrovams mėgautis skirtingų meno rūšių sinteze – nuo muzikos ir šviesos iki dekoratyvinių menų bei kūno plastikos“, - sako idėjos autorė, kosmetikos kompanijos „Femina Bona“ savininkė ir vadovė Rasa Balčiūnienė.

Pasak pop-up teatro režisierės E.Purauskytės, šio projekto unikalumas slypi tame, kad pagrindinis herojus yra plaukai, o šukuosenų meistras – ne išpildytojas, kaip įprastame teatre, o režisierius, kurio sumanymą pildo visa komanda. „Šių metų spektaklio tema – žmogaus metamorfozės garse, ir, garsą pasitelkę kaip pagrindinę išraiškos priemonę, atspindėsime žmogaus virsmo kūrėju kelią“, - sako E.Purauskytė.

Balandžio 27 d. Vilniaus Rotušėje blykstelėsiančiame pop-up šukuosenų teatre debiutuos Kęstutis Šaikus (ADORE beauty& style, Kaunas), Valerijus Gigevičius ir Justė Margarita (UFF, Vilnius), Rūta Šmolkaitė (Bliss&Fashion, Vilnius) , Michail Kodesnikov (MY Studio, Vilnius), Irina Zudova (Domini, Kaunas) ir Ramunė Vigelė (Ramunės linija, Klaipėda).

Atskleisti šešias skirtingas vizijas jiems padės Valentino Masalskio vadovaujami Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai, pirmasis profesionalus šiuolaikinio šokio teatras „Aura“ (Kaunas), aktorė Ineta Stasiulytė, šokėjas Deividas Meškauskas ir kiti.

Pop-up teatro choreografas - publikai iš TV šokių projektų pažįstamas Marijanas Staniulėnas, kompozitorius ir garso režisierius – šių metų Lietuvos eurovizinės dainos autorius Vytautas Bikus, šviesų dailininkas – jau daugiau nei dešimtmetį Oskaro Koršunovo teatro spektakliams apšvietimo sprendimus kuriantis Eugenijus Sabaliauskas, vaizdo projekcijų autorė - su tv projektais, režisierių, miuziklais, madų šou dirbanti vaizdo režisierė Vesta Mistake.

„Kaip sako lenktynininkas Benediktas Vanagas, kiekvienas turi savo Dakarą – taigi šis pop-up šukuosenos teatras yra Dakaras mums. Norime paskatinti vertybinį virsmą, meninėmis priemonėmis parodydami visuomenei, kad plaukų stilistai yra menininkai, o ne amatininkai. Kartu siekiame įkvėpti ir paskatinti atsiskleisti ne tik renginio dalyvius, bet ir žiūrovus, kurių kiekviename neabejotinai slypi kūrėjas“, - sako novatoriškam projektui plaukų stilistus subūrusi R. Balčiūnienė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją