Kraują stingdantys viešbučiai: „Crescent“

 (6)
Vaiduoklis
Vaiduoklis
© Corbis

Istorinis “Crescent” viešbutis, įsikūręs Arkanzase, buvo pastatytas 1886 m. Tai buvo bene pirmasis SPA procedūras siūlantis viešbutis pietinėje JAV dalyje. Miestas garsus tuo, kad jo gatvėmis nuolat šlaistosi vaiduokliai, o jų mėgstamiausia vieta - “Crescent”.

Jei kada teks lankytis šiame viešbutyje, jokiu būdu nesutikite apsigyventi 218 kambaryje, nebent esate aštrių pojūčių mėgėjas. Pasak legendos, viešbučio statybos metu šioje vietoje tragiškai žuvo vienas mūrininkas. Nors jo vardas nėra žinomas, darbuotojai jį vadina Maiklu.

Kaip Maiklas gąsdina viešbučio svečius? Kartais jo atspindys pasirodo vonios veidrodžiuose, ir jis tiesia ranką, norėdamas paliesti svečią.

Kartais gulėdami lovoje lankytojai išgirsta siaubingą jo klyksmą, sklindantį iš viršuje esančio kambario. Be to, 4-ajame dešimtmetyje viešbučio patalpose buvo įsikūrusi onkologijos ligoninė. Svečiai yra matę seselių vaiduoklių, koridoriais vežančių mirusiųjų kūnus.

Kiti vaiduokliai - gydytojas chirurgas Ellis ir besiplaikstančia balta suknia apsirengusi moteris, kartais sušmėžuojanti sode ar balkonuose. Kai kurie svečiai teigia ryte radę po visą kambarį išmėtytus drabužius. Ar vaiduokliai netrukdo verslui? Tikrai ne - viešbutis yra mėgiamas turistų ir papildomų pinigų užsidirba organizuodamas turus po vaiduoklių mėgstamas vietas.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kelionės ir laisvalaikis

Kaip per atostogas pailsėti kokybiškai?

2014 liepos mėn. 29 d. 00:01
Kiekvienam žmogui reikalingos atostogos, kad tiek mūsų fizinė, tiek psichinė savastis pailsėtų ir įgautų naujų jėgų. Juk žmogus mažai skiriasi nuo buityje kiekvieną dieną naudojamų daiktų, mums irgi reikia energijos. Vis dėlto ne visi moka taip paprastai atsiriboti nuo minčių apie darbą ir kokybiškai pailsėti.

Porcelianinio puodelio istorija (1)

2014 liepos mėn. 29 d. 00:01
XVI a. portugalai vystė prekybinius mainus su Kinija ir įkūrė šioje šalyje savo prekybos atstovybę. Taip į senąjį žemyną atkeliavo pirmieji kiniško porceliano gaminiai. Europiečius lengvučio porceliano indai labai žavėjo.

7 būdai, kaip paįvairinti poros atostogas (7)

2014 liepos mėn. 28 d. 11:17
Nieko neveikimą, įprastą gulėjimą paplūdimyje ar „nardymą“ Europos sostinių gatvėmis vasaros atostogų metu jau dauguma porų išbandė. Tačiau, kad atostogos būtų išties įsimintinos, o grįžus iš jų tarpusavio santykiai dar geresni, verta peržengti savo komforto ribas ir ryžtis ekstremaliems arba tiesiog neįprastiems užsiėmimams.

Efesas - spindintis Antikos laikų perlas Turkijoje (10)

2014 liepos mėn. 28 d. 00:01
Atostogaujant Turkijos vakarinėje pakrantėje prie Egėjo jūros verta aplankyti vieno didžiausių antikinio miesto griuvėsius. Nuo Kušadasio kurorto iki Efeso yra tik keliolika kilometrų; juos patogu nuvažiuoti turistus aptarnaujančiais vietiniais „mikriukais“ – jie Turkijos kurortuose vadinasi „dolmuš“. Važiuoti reikia Selcuko miesto kryptimi, išlipti 3 kilometrus neprivažiavus jo. Tai populiarus ir gausiai turistų lankomas objektas.

Kur vasaroja Anglijos lietuviai? (25)

2014 liepos mėn. 25 d. 00:01
Vieniems vasara – nuotykių, atostogų, kelionių, maudynių, meilės romanų ir pozityvios nuotaikos metas, kitiems – tai žliaugiantis prakaitas, ilgos darbo valandos ir kuklios gyvenimo sąlygos. Tokia įvairialypė esti imigrantų realybė. Tačiau, kaip kasmet rodo statistika, didžioji dalis Lietuvos emigrantų vasaros sezono metu atlapoja pinigines ir gausiai perka lėktuvų bilietus, jog bent trumpam ištiestų darbo nuvargintas kojas.