Kraują stingdantys viešbučiai: „Crescent“

 (6)
Vaiduoklis
Vaiduoklis
© Corbis

Istorinis “Crescent” viešbutis, įsikūręs Arkanzase, buvo pastatytas 1886 m. Tai buvo bene pirmasis SPA procedūras siūlantis viešbutis pietinėje JAV dalyje. Miestas garsus tuo, kad jo gatvėmis nuolat šlaistosi vaiduokliai, o jų mėgstamiausia vieta - “Crescent”.

Jei kada teks lankytis šiame viešbutyje, jokiu būdu nesutikite apsigyventi 218 kambaryje, nebent esate aštrių pojūčių mėgėjas. Pasak legendos, viešbučio statybos metu šioje vietoje tragiškai žuvo vienas mūrininkas. Nors jo vardas nėra žinomas, darbuotojai jį vadina Maiklu.

Kaip Maiklas gąsdina viešbučio svečius? Kartais jo atspindys pasirodo vonios veidrodžiuose, ir jis tiesia ranką, norėdamas paliesti svečią.

Kartais gulėdami lovoje lankytojai išgirsta siaubingą jo klyksmą, sklindantį iš viršuje esančio kambario. Be to, 4-ajame dešimtmetyje viešbučio patalpose buvo įsikūrusi onkologijos ligoninė. Svečiai yra matę seselių vaiduoklių, koridoriais vežančių mirusiųjų kūnus.

Kiti vaiduokliai - gydytojas chirurgas Ellis ir besiplaikstančia balta suknia apsirengusi moteris, kartais sušmėžuojanti sode ar balkonuose. Kai kurie svečiai teigia ryte radę po visą kambarį išmėtytus drabužius. Ar vaiduokliai netrukdo verslui? Tikrai ne - viešbutis yra mėgiamas turistų ir papildomų pinigų užsidirba organizuodamas turus po vaiduoklių mėgstamas vietas.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kelionės ir laisvalaikis

G. Drukteinio nuotykiai kruiziniame laive: kapitonas-Kazanova, riebios žuvėdros ir spalvinga įgula (85)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 20:33
G. Drukteinio nuotykiai kruiziniame laive: kapitonas-Kazanova, riebios žuvėdros ir spalvinga įgula
Asmeninio archyvo nuotr.
Prieš daugiau nei 500 metų Bažnyčios hierarchai, atsisakydami finansuoti Kristupo Kolumbo kelionę, taip jam bylojo: “Žmogus nėra sutvertas gyventi vandenyje ir keliauti vandenimis (…). Nuodėminga yra bristi į vandenį, kuris užteršia mūsų kūnus, nerti po vandeniu žuvis pamėgdžiojant, plaukti vandenimis pasipelnymo ieškant (…) nemažai žmonių veržiasi tai daryti, ir todėl Dievas baudžia juos už tokią puikybę”.

Tarptautinis festivalis nowJapan kviečia pasinerti į dar neregėtą Japoniją (1)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 17:24
Pasinerk į Japoniją! Taip šiais metais kviečia tarptautinis šiuolaikinės ir tradicinės Japonijos kultūros festivalis nowJapan. Jau 6-tus metus skaičiuojantis renginys, šiais metais kelia sau vienintelį tikslą - padėti įvairių šalių, kultūrų ir amžiaus žmonėms įgyti naujos patirties bei dalintis jau sukaupta.

Spalvingoji Indija: mitologiją ir tikrovę supinančios legendos

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 15:03
Ko gero kiekviena Indijos vieta turi bent po vieną nuostabią legendą, kurioje sunkiai atskiriamos ribos tarp mitologijos ir tikrovės. Indiškos legendos ne tik gražios ir patraukiančios – jos pažymi pasaulio tvarką. Tokią, kur viskas įvyksta taip, kaip turi įvykti, kur nepažeidžiama pasaulio harmonija. Kur valdo kilmingi ir teisingi. Kur išlaikoma ir gerbiama religinė tradicija.

Noriu prasitęsti atostogas! Majos pamąstymai: kiek pinigų reikia atostogoms ir laimei? (15)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 19:33
Noriu prasitęsti atostogas! Majos pamąstymai: kiek pinigų reikia atostogoms ir laimei?
Asmeninio archyvo nuotr.
Sveiki, mano vardas Maja. Mano atostogos baigėsi tada, kai į užjūrį išvyko mano šeimininkas. Namie likome trise: aš, šeimininkė ir Justė. Pamenu, per paskutines atostogas Palangoje mes visi vaikščiojom tiltu, ir šeimininkas Justei pasakė, kad rytoj jis išplauks kitapus jūros, nes ten daug uždirbs ir galės siųsti namo money money money. Ir dar sakė, kad per atostogas jis būtinai sugrįš.

Ambicingas lietuvis savo statyta jachta ketina apiplaukti pasaulį gal nori prisijungti ir tu? (84)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 22:39
Ambicingas lietuvis savo statyta jachta ketina apiplaukti pasaulį
Asmeninio archyvo nuotr.
Darius nuo pat vaikystės turėjo svajonę – praplaukti Kapitono Granto keliais. 30 metų brendusi svajonė įgavo milžiniško projekto ribas. Šiandien 48-erių metų laivų statytojas ir kapitonas Darius Vinkevičius, padedamas „Kapitono Granto klubo“, organizuoja 7 metus truksiančią kelionę, į kurią kviečia prisijungti visus, norinčius atrasti save šniokščiant vandenyno bangoms.