Konkursai

Konkursas „Mano vasaros skanėstas“

2017 birželio mėn. 7 d. 15:27
Vasarą paprastai norime ko nors lengvo, gaivaus ir skanaus. Lengvos salotos, šaltos sriubos, gaivinantys desertai, kepsniai gamtoje.

Konkursas Meilės istorija, kurios negaliu pamiršti" (2)

2017 gegužės mėn. 30 d. 17:44
Patyrėte meilės romaną, vertą įamžinti filme ar knygos puslapiuose? Prisipažinkime, kiekviena turime savą istoriją – nesvarbu, trukusią tik vieną vasarą ar laimingai besitęsiančią jau daug metų. Pasidalinkite ja!

Skelbiame konkurso „Kaip aš pamėgau sportą“ nugalėtojus

2017 gegužės mėn. 23 d. 13:42
Už lango – geri orai, o vasara jau čia pat. Pats metas kuo daugiau laiko praleisti gryname ore. O geriausia tai daryti – sportuojant.

Skelbiame konkurso „Lengviau ir skaniau“ nugalėtojas!

2017 balandžio mėn. 24 d. 11:41
Skelbiame konkurso „Lengviau ir skaniau“ nugalėtojas!
Dovilė Jakštaitė
Pavasaris kviečia valgyti lengviau, nes po žiemos drabužių siūlės netikėtai ima braškėti. Tad kviečiame prisijungti ir jus ir pasidalinti savo gardžių bei lengvų patiekalų receptais!

Skelbiame konkurso „Pavasario dvelksmas jūsų namuose“ nugalėtojus

2017 balandžio mėn. 8 d. 11:57
Pavasaris kviečia atsinaujinti! Tikriausiai jau išvertėte spintas, ieškodami pavasarinių drabužių, tačiau jūsų namai taip pat nori atrodyti kaip nauji. Tad čiumpame priemones ir valome visus kampelius, o jus kviečiame pasidalinti savo žinomais būdais, kaip gudriai išvalyti langus, išblizginti orkaites ir virykles, vonios plyteles ir kriaukles.

Sveikiname konkurso „Gražiausias Velykų margutis“ nugalėtojas! (7)

2017 balandžio mėn. 6 d. 16:41
Velykos čia pat ir visi ieškome idėjų, kaip kuo gražiau ir įdomiau numarginti kiaušinius. Kviečiame pasidalinti savo būdais ir margučių nuotraukomis. Sveikiname nugalėtojas - tai Liuda, Audronė ir Aistė.

Sveikiname konkurso „Įsimylėjusio pavasario ženklai“ nugalėtoją! (7)

2017 balandžio mėn. 5 d. 15:46
Jaučiate, su kokia didžiule jėga pavasaris budina gamtą? Akys kasdien glosto brinkstančius ir tuoj tuoj susprogsiančius pumpurus, nosis gaudo pirmuosius žemės kvapus, o galva net svaigsta nuo garsų. Taip, pavasaris svaigina ir kviečia įsimylėti!

Skelbiame konkurso „Mano piligrimystės istorija“ nugalėtojus (1)

2017 balandžio mėn. 4 d. 15:22
Piligrimystės kelias - nelengvas, tačiau padedantis atrasti. Į jį išsiruošiame tada, kai pametame save ar žinojimą, kas esame, kuria kryptimi turime eiti. Piligrymystė gali būti visokia - tai ne tik tie šimtai kilometrų, kuriuos einame pūslėtomis kojomis, iš naujo išmokę patirti alkio, troškulio bei beprotiško nuovargio jausmą. Tai ir tas dvasinis alkis, kurį malšiname ieškojimu to, kas tikra.

Sveikiname konkurso „Patiekalai su kiaušiniais“ nugalėtojas

2017 balandžio mėn. 4 d. 15:09
Artėja Velykos ir didžiausios kiaušinių margintojos jau skrebena savo plunksnomis įvairiausias grožybes. Tik štai dilema, kur paskui dėti kiaušinius? O Velykoms pasibaigus dažnai kiaušinį norisi suvalgyti tik tokiu pavidalu, kai jo nesimato. Tad ruošiamės kiaušinių anšlagui iš anksto ir skelbiame konkursą „Patiekalai su kiaušiniais“.

Sveikiname konkurso „Fortūna man šypsosi“ nugalėtojas! (4)

2017 kovo mėn. 13 d. 17:32
Kas yra Fortūna, kiekvienas, ko gero, pasakytume kitaip. Tai ir laimingas bilietas egzamino metu, ir per plauką išvengta autoavarija, ir netikėtas susitikimas, sujungęs dvi širdis iki gyvenimo galo. O kas jums yra Fortūna? Papasakokite savo istoriją, kai žaviosios deivės Fortūnos prisilietimas pakeitė jūsų gyvenimą, o gal padėjo pasiekti svajonę?

Sveikiname konkurso „Valgau be sąžinės graužimo“ nugalėtojas!

2017 kovo mėn. 2 d. 18:10
Jau prasidėjo pavasaris, savo šiluma pamažu nurengsiantis vieną po kito mūsų drabužių sluoksnius. Deja, bet ne riebalų klosteles, per žiemą meiliai nugulusias ant kūno. Ar ne metas susirūpinti ir žiūrėti, ką dedame į lėkštę?

Sveikiname konkurso „Mano dietų istorija“ nugalėtojas!

2017 kovo mėn. 2 d. 17:59
„Skanu valgyti, gražu žiūrėti į save veidrodyje“ - ši frazė turėtų gerokai suerzinti tuos, kurie metų metais vargsta, bandydami vieną dietą po kitos ir vis nusivildami, nes numesti kilogramai sugrįžta su kaupu. O ši frazė priklauso „Lieknųjų Gurmanų“ programos ir knygos autoriams Donatai Uchockienei ir Martynui Mikelėnui, kurie atrado būdą, kaip valgyti skaniai ir lieknėti.

Sveikiname fotokonkurso „Pavasario bučinys“ nugalėtojas!

2017 vasario mėn. 13 d. 18:52
Vasaris! Jis visas spinduliuoja meile ir aistra ne tik dėl Meilės dienos, bet ir todėl, kad artėja pavasaris! O pavasarį merginos nori būti ryškios, gražios ir matomos. O ką jūs darote, kad jus pastebėtų?

Sveikiname Užgavėnių konkurso nugalėtojus! (3)

2017 vasario mėn. 7 d. 17:46
Gardžiausias. Sočiausias. Riebiausias (?). Tiesiog vertas nuodėmės - toks, kokį ne tik Lašininis sukirstų, bet ir Kanapinis neatsisakytų. Kviečiame pasidalinti savo Užgavėnių receptu! Ir tai gali būti ne tik blynai, bet ir kiti patiekalai, kuriais mėgavosi senovės lietuviai, bandydami išvyti iš kiemo žiemą.

Skelbiame konkurso „Skanėstas mano Valentinui“ nugalėtojas!

2017 vasario mėn. 1 d. 18:14
Vasaris neša pavasario ir meilės žinią, kurios greitai prisipildys visas oras! Nesvarbu, kaip švenčiate Valentino dieną, skanėstas mylimajam į lovą ar romantiška vakarienė namuose prie žvakių tikrai nesutrukdys. Tad kviečiame dalyvauti konkurse ir pasidalinti savo užburiančio gardėsio Valentinui receptu!

Sveikiname konkurso „Romantiškiausia mūsų akimirka“ nugalėtoją! (1)

2017 sausio mėn. 30 d. 18:25
Artėjant Meilės dienai kviečiame dalyvauti smagiame fotokonkurse „Romantiškiausia mūsų akimirka“. Savo poros nuotraukas publikuokite apačioje esančioje formoje, o romantiškiausios nuotraukos autoriaus laukia puikus prizas - nesibraižantys, ilgaamžiai ir išskirtiniai volframo karbido žiedai.

Sveikiname konkurso „Kas mano odai žiemą leidžia atrodyti sveikai“ nugalėtojas! (12)

2017 sausio mėn. 24 d. 14:00
Kodėl šaltuoju metų laiku mūsų odai tenka tokie išbandymai? Lauke - šaltas oras ir žvarbus vėjas, patalpose - dykumą primenančios sąlygos. Veido oda pati tampa kaip sausros išdžiovinta žemė - sausa, suskeldėjusi, pleiskanojanti. Kaip nuo to apsisaugoti?

Skelbiame konkurso „Potvynis Rusnėje“ nugalėtojus! (1)

2017 sausio mėn. 19 d. 10:22
Skelbiame konkurso „Potvynis Rusnėje“ nugalėtojus!
N. Drobnytės nuotr.
Kiekvienais metais Rusnė visuomenės dėmesį pritraukia dėl potvynių, kelioms savaitėms izoliuojančių didžiausią Lietuvos salą nuo likusio pasaulio. Šiemet šalies fotomenininkai ir entuziastai kviečiami įamžinti šį unikalų įvykį ir dalyvauti pirmą kartą DELFI ir Rusnės seniūnijos kartu rengiamame fotografijų konkurse „Potvynis Rusnėje“.

Sveikiname konkurso „Žiemos smagumai“ nugalėtoją! (6)

2017 sausio mėn. 11 d. 14:37
Pagaliau žiema! Apipylė mus sniegu, kviesdama eiti iš namų ir mėgautis tik jai vienai būdingais malonumais. Kai truputį atšyla, kiemuose rikiuojasi besmegeniai, kai spusteli šaltukas, pūškuoja slidininkai ir krykščia nuo kalnų besileidžiantys rogutėmis vaikai. Smagumas neišpasakytas!

Sveikiname konkurso „Italija, kurios nepamiršiu“ nugalėtojus!

2017 sausio mėn. 3 d. 17:47
Atėjus Naujiems metams, metas prisiminti savo keliones ir pasvajoti apie naujas. Kviečiame dalyvauti konkurse „Italija, kurios nepamiršiu“ ir pasidalinti savo istorijomis bei nuotraukomis.

Skelbiame konkurso „Savo laimę susikūriau pats“ nugalėtoją

2017 sausio mėn. 3 d. 12:19
Skundai ir bloga nuotaika dar niekam nepadėjo pasiekti tikslų, tapti laimingesniais ar susirasti savo gyvenimo meilę. Stiprūs žmonės patys pasirenka savo kelią, nebijo permainų ir rizikos.

Konkursas „Kalėdos mano terasoje“ – sveikiname nugalėtoją! (2)

2016 gruodžio mėn. 16 d. 13:29
Vis dažniau gyventojai belaukdami Kalėdų papuošia ne tik savo namus, bet ir savo terasą ar balkoną, taip dalindamiesi šventine nuotaika su kaimynais ir aplinkiniais. Todėl naujienų portalas DELFI ir nekilnojamojo turto bendrovė „MG Valda“ skelbia konkursą „Kalėdos mano terasoje“.

Konkursas „Mano gražiausia Prancūzijos nuotrauka“: sveikiname nugalėtojus! (6)

2016 gruodžio mėn. 16 d. 15:20
Ar dar prisimenate savo atostogas, kai keliavote po Prancūziją ir gėrėjotės kvapą gniaužiančiais vaizdais? Pats metas išsitraukti albumą ir iš naujo perversti nuotraukas, nes kviečiame jus dalyvauti konkurse „Mano gražiausia Prancūzijos nuotrauka“!

Konkursas „Šventiniai skanumynai“: sveikiname nugalėtojas!

2016 gruodžio mėn. 5 d. 18:37
Ar jau pradėjote kepti kalėdinius gardėsius? Juk taip galima praskaidrinti švenčių laukimą, o kalėdiniai kepiniai, prisodrinti imbierų, cinamono, kardamono, gvazdikėlių kvapų gardžiausi būna tada, kai juos subrandina laikas. O gal jūs mėgstate kitokius desertus - gaivius, kvepiančius apelsinais ar vasaros uogomis, kurie netikėtai nuspalvina žiemos vakarus?

Konkursas „Gardžiausi šventiniai žuvies patiekalai“: sveikiname nugalėtojus! (3)

2016 gruodžio mėn. 5 d. 18:25
Vėl silkė pataluose ir karpis drebučiuose? O gal šiemet šventėms pagaminsite ką nors naujo?

Konkursas „Kodėl jaučiuosi labai vienišas per šventes?“: sveikiname nugalėtojus!

2016 gruodžio mėn. 12 d. 14:45
Artėja šventės, tačiau ne paslaptis, kad ne visų jos yra laukiamos. Ir tam gali būti daugybė priežasčių - nedžiuginantys santykiai su artimaisiais ar tiesiog tų artimųjų nebuvimas šalia.

Konkursas „Mano rankų darbo kalėdinė eglutė“: sveikiname nugalėtoją!

2016 gruodžio mėn. 5 d. 17:13
Konkursas „Mano rankų darbo kalėdinė eglutė“: sveikiname nugalėtoją!
Asm. arch. nuotr.
Laikas bėga septynmyliais žingsniais, šventės jau čia pat, tad jau tikriausiai daugelis sukate galvas, kaip pasipuošti namus. Jeigu eglutę šiemet nusprendėte pasigaminti patys, kviečiame pasidalinti savo idėjomis!

Sveikiname konkurso „Idealus vyras mano akimis“ nugalėtojas (16)

2016 gruodžio mėn. 1 d. 16:58
Vis dar ieškote antrosios pusės? Manote, kad tokių vyrų, kokį norėtumėte turėti šalia savęs, yra labai mažai? Pasidalinkite, koks vyras yra idealus jūsų akimis.

Skelbiame konkurso „Graži bet kokio amžiaus“ nugalėtojas ir kviečiame registruotis į fotosesiją (4)

2016 lapkričio mėn. 4 d. 14:17
Visos moterys yra gražios, kiekviena savaip, bet kokio amžiaus. Jaunystės gaivumas, brandos žavesys – visur slypi grožis.

Skelbiame konkurso „Laiškas žmogui, kurio niekada nepamiršiu“ nugalėtojus! (1)

2016 lapkričio mėn. 4 d. 16:28
Kiekvienas savo gyvenime esame sutikęs bent vieną žmogų, kuriam nepasakėme gražių žodžių, nors norėjome. Žmogų, kuris buvo labai svarbus, mus kažko išmokė, daug mums davė ar net pakeitė mūsų gyvenimą. Tačiau būna, kad tuo metu, kai norime pasakyti, nebeturime žodžių, nors jaučiame didžiulį dėkingumą ir galbūt meilę. Žodžiai gali ateiti daug vėliau, o neišsakyti gali pasilikti kaip skaudus gumulas gerklėje.