Konkursai

Fotokonkursas „Pavasario bučinys“

2017 vasario mėn. 13 d. 18:52
Vasaris! Jis visas spinduliuoja meile ir aistra ne tik dėl Meilės dienos, bet ir todėl, kad artėja pavasaris! O pavasarį merginos nori būti ryškios, gražios ir matomos. O ką jūs darote, kad jus pastebėtų?

Konkursas „Gardžiausias Užgavėnių patiekalas"

2017 vasario mėn. 7 d. 17:46
Gardžiausias. Sočiausias. Riebiausias (?). Tiesiog vertas nuodėmės - toks kokį ne tik Lašininis sukirstų, bet ir Kanapinis neatsisakytų. Kviečiame pasidalinti savo Užgavėnių receptu! Ir tai gali būti ne tik blynai, bet ir kiti patiekalai, kuriais mėgavosi senovės lietuviai, bandydami išvyti iš kiemo žiemą.

Skelbiame konkurso „Skanėstas mano Valentinui“ nugalėtojas!

2017 vasario mėn. 1 d. 18:14
Vasaris neša pavasario ir meilės žinią, kurios greitai prisipildys visas oras! Nesvarbu, kaip švenčiate Valentino dieną, skanėstas mylimajam į lovą ar romantiška vakarienė namuose prie žvakių tikrai nesutrukdys. Tad kviečiame dalyvauti konkurse ir pasidalinti savo užburiančio gardėsio Valentinui receptu!

Sveikiname konkurso „Romantiškiausia mūsų akimirka“ nugalėtoją! (1)

2017 sausio mėn. 30 d. 18:25
Artėjant Meilės dienai kviečiame dalyvauti smagiame fotokonkurse „Romantiškiausia mūsų akimirka“. Savo poros nuotraukas publikuokite apačioje esančioje formoje, o romantiškiausios nuotraukos autoriaus laukia puikus prizas - nesibraižantys, ilgaamžiai ir išskirtiniai volframo karbido žiedai.

Sveikiname konkurso „Kas mano odai žiemą leidžia atrodyti sveikai“ nugalėtojas! (12)

2017 sausio mėn. 24 d. 14:00
Kodėl šaltuoju metų laiku mūsų odai tenka tokie išbandymai? Lauke - šaltas oras ir žvarbus vėjas, patalpose - dykumą primenančios sąlygos. Veido oda pati tampa kaip sausros išdžiovinta žemė - sausa, suskeldėjusi, pleiskanojanti. Kaip nuo to apsisaugoti?

Skelbiame konkurso „Potvynis Rusnėje“ nugalėtojus! (1)

2017 sausio mėn. 19 d. 10:22
Skelbiame konkurso „Potvynis Rusnėje“ nugalėtojus!
N. Drobnytės nuotr.
Kiekvienais metais Rusnė visuomenės dėmesį pritraukia dėl potvynių, kelioms savaitėms izoliuojančių didžiausią Lietuvos salą nuo likusio pasaulio. Šiemet šalies fotomenininkai ir entuziastai kviečiami įamžinti šį unikalų įvykį ir dalyvauti pirmą kartą DELFI ir Rusnės seniūnijos kartu rengiamame fotografijų konkurse „Potvynis Rusnėje“.

Sveikiname konkurso „Žiemos smagumai“ nugalėtoją! (6)

2017 sausio mėn. 11 d. 14:37
Pagaliau žiema! Apipylė mus sniegu, kviesdama eiti iš namų ir mėgautis tik jai vienai būdingais malonumais. Kai truputį atšyla, kiemuose rikiuojasi besmegeniai, kai spusteli šaltukas, pūškuoja slidininkai ir krykščia nuo kalnų besileidžiantys rogutėmis vaikai. Smagumas neišpasakytas!

Sveikiname konkurso „Italija, kurios nepamiršiu“ nugalėtojus!

2017 sausio mėn. 3 d. 17:47
Atėjus Naujiems metams, metas prisiminti savo keliones ir pasvajoti apie naujas. Kviečiame dalyvauti konkurse „Italija, kurios nepamiršiu“ ir pasidalinti savo istorijomis bei nuotraukomis.

Skelbiame konkurso „Savo laimę susikūriau pats“ nugalėtoją

2017 sausio mėn. 3 d. 12:19
Skundai ir bloga nuotaika dar niekam nepadėjo pasiekti tikslų, tapti laimingesniais ar susirasti savo gyvenimo meilę. Stiprūs žmonės patys pasirenka savo kelią, nebijo permainų ir rizikos.

Konkursas „Kalėdos mano terasoje“ – sveikiname nugalėtoją! (2)

2016 gruodžio mėn. 16 d. 13:29
Vis dažniau gyventojai belaukdami Kalėdų papuošia ne tik savo namus, bet ir savo terasą ar balkoną, taip dalindamiesi šventine nuotaika su kaimynais ir aplinkiniais. Todėl naujienų portalas DELFI ir nekilnojamojo turto bendrovė „MG Valda“ skelbia konkursą „Kalėdos mano terasoje“.

Konkursas „Mano gražiausia Prancūzijos nuotrauka“: sveikiname nugalėtojus! (6)

2016 gruodžio mėn. 16 d. 15:20
Ar dar prisimenate savo atostogas, kai keliavote po Prancūziją ir gėrėjotės kvapą gniaužiančiais vaizdais? Pats metas išsitraukti albumą ir iš naujo perversti nuotraukas, nes kviečiame jus dalyvauti konkurse „Mano gražiausia Prancūzijos nuotrauka“!

Konkursas „Šventiniai skanumynai“: sveikiname nugalėtojas!

2016 gruodžio mėn. 5 d. 18:37
Ar jau pradėjote kepti kalėdinius gardėsius? Juk taip galima praskaidrinti švenčių laukimą, o kalėdiniai kepiniai, prisodrinti imbierų, cinamono, kardamono, gvazdikėlių kvapų gardžiausi būna tada, kai juos subrandina laikas. O gal jūs mėgstate kitokius desertus - gaivius, kvepiančius apelsinais ar vasaros uogomis, kurie netikėtai nuspalvina žiemos vakarus?

Konkursas „Gardžiausi šventiniai žuvies patiekalai“: sveikiname nugalėtojus! (3)

2016 gruodžio mėn. 5 d. 18:25
Vėl silkė pataluose ir karpis drebučiuose? O gal šiemet šventėms pagaminsite ką nors naujo?

Konkursas „Kodėl jaučiuosi labai vienišas per šventes?“: sveikiname nugalėtojus!

2016 gruodžio mėn. 12 d. 14:45
Artėja šventės, tačiau ne paslaptis, kad ne visų jos yra laukiamos. Ir tam gali būti daugybė priežasčių - nedžiuginantys santykiai su artimaisiais ar tiesiog tų artimųjų nebuvimas šalia.

Konkursas „Mano rankų darbo kalėdinė eglutė“: sveikiname nugalėtoją!

2016 gruodžio mėn. 5 d. 17:13
Konkursas „Mano rankų darbo kalėdinė eglutė“: sveikiname nugalėtoją!
Asm. arch. nuotr.
Laikas bėga septynmyliais žingsniais, šventės jau čia pat, tad jau tikriausiai daugelis sukate galvas, kaip pasipuošti namus. Jeigu eglutę šiemet nusprendėte pasigaminti patys, kviečiame pasidalinti savo idėjomis!

Sveikiname konkurso „Idealus vyras mano akimis“ nugalėtojas (16)

2016 gruodžio mėn. 1 d. 16:58
Vis dar ieškote antrosios pusės? Manote, kad tokių vyrų, kokį norėtumėte turėti šalia savęs, yra labai mažai? Pasidalinkite, koks vyras yra idealus jūsų akimis.

Skelbiame konkurso „Graži bet kokio amžiaus“ nugalėtojas ir kviečiame registruotis į fotosesiją (4)

2016 lapkričio mėn. 4 d. 14:17
Visos moterys yra gražios, kiekviena savaip, bet kokio amžiaus. Jaunystės gaivumas, brandos žavesys – visur slypi grožis.

Skelbiame konkurso „Laiškas žmogui, kurio niekada nepamiršiu“ nugalėtojus! (1)

2016 lapkričio mėn. 4 d. 16:28
Kiekvienas savo gyvenime esame sutikęs bent vieną žmogų, kuriam nepasakėme gražių žodžių, nors norėjome. Žmogų, kuris buvo labai svarbus, mus kažko išmokė, daug mums davė ar net pakeitė mūsų gyvenimą. Tačiau būna, kad tuo metu, kai norime pasakyti, nebeturime žodžių, nors jaučiame didžiulį dėkingumą ir galbūt meilę. Žodžiai gali ateiti daug vėliau, o neišsakyti gali pasilikti kaip skaudus gumulas gerklėje.

Konkursas „Gardžiausių rudens pyragų receptai“: sveikiname nugalėtojas! (1)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 17:36
Dėkojame už puikius receptus, kuriais pasidalinote ir skelbiame nugalėtojas. Tai Justyna V., Edita ir Almina P. Su jomis susisieksime el. paštu.

Fotokonkursas „Mano rudeninis stilius“: sveikiname nugalėtojas! (5)

2016 rugsėjo mėn. 28 d. 15:32
Sveikiname konkurso „Mano rudeninis stilius“ nugalėtojas - tai Karolina, Marta, Alina. Su jomis susisieksime el. paštu.

Sveikiname konkurso „Gardžiausias užkandis į darbą ir mokyklą“ nugalėtojas! (5)

2016 rugpjūčio mėn. 22 d. 17:20
„Kas šiandien pietums?“ - tikrai labai svarbus klausimas, kai apie pusdienį pilvas ima neramiai groti į maršą. Tokiu atveju atsakymai galimi keli - „ką duos kavinėje“ arba „tai, ką atsinešiau iš namų“. Kavinėje jūsų laukia įvairovė, kuri nebūtinai jus nuteiks maloniai. Na, o dėžutė, kurią susiruošėte iš vakaro, gali nudžiuginti - čia jau ką įdėjote, tą ir rasite.

DELFI redakcijoje apdovanoti repo konkurso nugalėtojai (4)

2016 rugpjūčio mėn. 9 d. 16:01
Pasibaigus DELFI ir Ironvyto organizuotam konkursui „Siek savo svajonės“ į redakciją buvo pakviesti pagrindiniai nugalėtojai. Jais tapo Andrius Jungas Kleiza iš Garliavos ir penktokas Donatas iš Tulpiakiemio Dienos centro, atmintinai mokantis visas Ironvyto dainas.

Sveikiname dviratininkų konkurso nugalėtoją! (1)

2016 rugpjūčio mėn. 5 d. 18:44
Dėkojame visiems, dalyvavusiems konkurse ir pasidalinusiems savo nuotraukomis!

Skelbiame konkurso „Mano mėgstamiausias konservavimo receptas“ nugalėtojos! (2)

2016 liepos mėn. 26 d. 15:29
Sodų ir daržų gėrybės jau noksta. Uogos, vaisiai, daržovės, grybai.

Naujas vasariškas ir labai traškus konkursas „Skanesnė vasara su „Lays“

2016 liepos mėn. 25 d. 00:00
Šią vasarą padarykite šiek tiek traškesnę. DELFI skelbia naują konkursą „Skanesnė vasara su „Lays“.

Skelbiame konkurso „Nutariau pakeisti savo gyvenimą ir nesigailiu“ nugalėtojus! (1)

2016 liepos mėn. 21 d. 15:20
Vieną dieną supratote, kad laikas permainoms ir joms pasiryžote. Išvažiavote gyventi kitur? Nutraukėte jus skaudinusius santykius?

Skelbiame konkurso „Mano įsimintinos atostogos“ nugalėtojus!

2016 liepos mėn. 14 d. 16:49
Vasarą visi atostogaujame, keliaujame, pažįstame naujas vietas, kultūras, išbandome įvairiausias pramogas, sutinkame puikių žmonių, išgirstame įdomių istorijų ir patiriame daugybę nuotykių.

Skelbiame konkurso „Mano vasaros romanas“ nugalėtojus!

2016 liepos mėn. 12 d. 18:31
Vasara - puikus metas poilsiui ir naujoms pažintims. Ir, žinoma, meilei, kuri dažniausiai ateina tada, kai mažiausiai jos tikimės. Kartais tereikia vieno žvilgsnio ir visas pasaulis ima slysti iš po kojų... Vasaros romanas nebūtinai turi tęstis ilgai, bet jį prisiminsite visą gyvenimą.

Aistra abu tiesiog apakino: visą savaitę mylėjomės kaip netekę galvų (104)

2016 birželio mėn. 27 d. 23:00
Dažnai pajuokauju, kad tikriausiai vaikystėje mama mane labai gerai maitino - būtent todėl užaugau tokia didelė. Tiesa, tas juokas – juokas pro ašaras, nes iš tikrųjų menki juokai, kai mergina išstypsta iki 1,92 m ūgio.

Fotokonkursas „Bonifacijaus atostogos hamake“. Sveikiname nugalėtoją! (1)

2016 birželio mėn. 22 d. 11:10
Fotokonkursas „Bonifacijaus atostogos hamake“. Sveikiname nugalėtoją!
Organizatorių nuotr.
Vasara įsibėgėjo ir labiausiai norisi nerūpestingai drybsoti po medžiu ir ganyti praplaukiančius debesis. O kad tai daryti būtų patogiau, reikia hamako! Tad kviečiame dalyvauti konkurse, kur galėsite jį laimėti!