Šventinis grimas

 (2)
Artėjant šventėms, kiekviena moteris susirūpina savo garderobu ir išvaizda. Norisi atrodyti nepriekaištingai ir šauniai pasilinksminti. O kad nuotaikos jums ir aplinkiniams negadintų nepavykęs grimas, siūlome vieną šventinio grimo variantą.
Grimas_1
Grimas_1

1. Prieš grimą, kaip visuomet, tepamas pagrindas, šiuo atveju tai drėkinamasis kremas. Vėliau grimuotoja užtepė toninį kremą ir korektorių, paskutiniu akordu tapo pudra, suteikianti veidui matinį atspalvį.

Grimas_2
Grimas_2

2. Sudėtingiausia buvo padengti akis. Pirmiausia, panašiai į raidės V formą, buvo užtepta kreminės priemonės “trys viename” "Revelation". Šešėlio iš viršaus intensyvumui sudaryti padažyta alyviniais sausais šešėliais "Intimite", kurie išsklaidomi pirštais. Akių spalvos šešėliui sudaryti, išorinė vokų pusė buvo padengta sausais rudais šešėliais "Sergualite", o raukšlelė padažyta violetiniais sausais šešėliais "Volupte". Tarp raidės V sparnų, centrinė voko dalis buvo padažyta rožiniais sausais šešėliais "Reverie". Atviram Jane's žvilgsniui sudaryti, apatinė voko dalis buvo padažyta sausais pilkais šešėliais "Presence".

Grimas_3
Grimas_3

3. Akių grimui užbaigti grimuotoja panaudojo rudą kontūrinį pieštuką. Kaip galite pamatyti, kad Jane's žvilgsnis iškart tapo gundantis ir paslaptingas.

Grimas_4
Grimas_4

4. Paprastai blakstienas mes dažome viena spalva, tačiau grimuotoja nusprendė viršutines blakstienas padažyti juoda spalva, o apatines- mėlyna. Rezultatą jūs galite pamatyti fotografijoje: žvilgsnis tapo minkštesnis ir išraiškingesnis.

Grimas_5
Grimas_5

5. Jane's veido reljefiškumui sudaryti, po skruostikauliais buvo užtepta saulėta kompaktinė pudra "Hale", o ant skruostų - priemonė “trys viename” "Revelation", kurią mes jau anksčiau naudojome.

Grimas_6
Grimas_6

6. Aiškiam kontūrui sudaryti lūpų buvo panaudotas rudas pieštukas lūpoms.

Grimas_7
Grimas_7

7. Pagal pieštuko liniją teptuku buvo padažyta lūpų dažais. Primename, kad dažant lūpas teptuku, dažai ilgiau išlieka ir lūpos nepraranda savo sodrios spalvos. Drėgnų lūpų efektui sudaryti ant padažytų lūpų buvo užteptas blizgesys.

Grimas_8
Grimas_8

8. Pačiu paskutiniu akcentu, kuris reikalingas kiekvienai moteriai, tapo blizgesys lūpoms, užteptas ant skruostikaulių. Apie efektą spręskite patys. Grimas pabaigtas, dabar galima keliauti į vakarėlį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje. Ko nevalgyti? (1)

Klausimas. Man padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje. Ko negalima daryti, valgyti? Virginijus, 47 m.

Aukso vertės lietuviška piktžolė ir kodėl jos taip nemėgsta prancūzai (52)

Tie prancūzai, sakyčiau, yr labai keisti žmogėnai. Va, apie kiaulpienes tūpčioja, aikčioja, kaip esą aniems lietuviams gerai, kad tiek žemės turi ir ekologiškas kiaulpienes gali sau leist augint, paskui sau kasinėtis ir sveikai gyventi. Ir italai štai kiaulpienių pūkus kaip dideliausią auksą sėklų parduotuvėse pardavinėja.

Mitybos specialistė V. Kurpienė: Gavėnios pasninkas – alternatyva sveikai mitybai

Šylant orams daugelis susirūpiname, ką dėti į savo lėkštes: kuo paįvairinti mitybą ar ko atsisakyti, siekiant atgauti buvusias formas.

Ekspertai paneigė penkis mitus apie lieknėjimą (1)

Laikas nebesivadovauti šiais nevykusiais patarimais. Kitaip nei byloja visos „dietų taisyklės“, mesti svorį neturėtų būti labai sunku.

Kokie produktai kalti dėl mieguistumo (6)

Tikriausiai ne vienas yra susidūręs su situacija, kai pavalgius užsinori nusnūsti. Pasirodo, dėl to kaltas ne tik nuovargis, bet kai kurie maisto produktai.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.