Šventinis grimas

 (2)
Artėjant šventėms, kiekviena moteris susirūpina savo garderobu ir išvaizda. Norisi atrodyti nepriekaištingai ir šauniai pasilinksminti. O kad nuotaikos jums ir aplinkiniams negadintų nepavykęs grimas, siūlome vieną šventinio grimo variantą.
Grimas_6
Grimas_1
Grimas_1

1. Prieš grimą, kaip visuomet, tepamas pagrindas, šiuo atveju tai drėkinamasis kremas. Vėliau grimuotoja užtepė toninį kremą ir korektorių, paskutiniu akordu tapo pudra, suteikianti veidui matinį atspalvį.

Grimas_2
Grimas_2

2. Sudėtingiausia buvo padengti akis. Pirmiausia, panašiai į raidės V formą, buvo užtepta kreminės priemonės “trys viename” "Revelation". Šešėlio iš viršaus intensyvumui sudaryti padažyta alyviniais sausais šešėliais "Intimite", kurie išsklaidomi pirštais. Akių spalvos šešėliui sudaryti, išorinė vokų pusė buvo padengta sausais rudais šešėliais "Sergualite", o raukšlelė padažyta violetiniais sausais šešėliais "Volupte". Tarp raidės V sparnų, centrinė voko dalis buvo padažyta rožiniais sausais šešėliais "Reverie". Atviram Jane's žvilgsniui sudaryti, apatinė voko dalis buvo padažyta sausais pilkais šešėliais "Presence".

Grimas_3
Grimas_3

3. Akių grimui užbaigti grimuotoja panaudojo rudą kontūrinį pieštuką. Kaip galite pamatyti, kad Jane's žvilgsnis iškart tapo gundantis ir paslaptingas.

Grimas_4
Grimas_4

4. Paprastai blakstienas mes dažome viena spalva, tačiau grimuotoja nusprendė viršutines blakstienas padažyti juoda spalva, o apatines- mėlyna. Rezultatą jūs galite pamatyti fotografijoje: žvilgsnis tapo minkštesnis ir išraiškingesnis.

Grimas_5
Grimas_5

5. Jane's veido reljefiškumui sudaryti, po skruostikauliais buvo užtepta saulėta kompaktinė pudra "Hale", o ant skruostų - priemonė “trys viename” "Revelation", kurią mes jau anksčiau naudojome.

Grimas_6
Grimas_6

6. Aiškiam kontūrui sudaryti lūpų buvo panaudotas rudas pieštukas lūpoms.

Grimas_7
Grimas_7

7. Pagal pieštuko liniją teptuku buvo padažyta lūpų dažais. Primename, kad dažant lūpas teptuku, dažai ilgiau išlieka ir lūpos nepraranda savo sodrios spalvos. Drėgnų lūpų efektui sudaryti ant padažytų lūpų buvo užteptas blizgesys.

Grimas_8
Grimas_8

8. Pačiu paskutiniu akcentu, kuris reikalingas kiekvienai moteriai, tapo blizgesys lūpoms, užteptas ant skruostikaulių. Apie efektą spręskite patys. Grimas pabaigtas, dabar galima keliauti į vakarėlį.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Kalėdiniai bėgimai aplink pasaulį

Lietuviai – ne vieninteliai bėgimo entuziastai pasaulyje, kurie prieš pat Kalėdas traukia sportinius batelius ir ruošia šventinius bėgimo kostiumus. Tokie bėgimai populiarūs visame pasaulyje. Vieni jų garsėja ilgametėmis tradicijomis, kiti dėmesį pritraukia netikėtomis dalyvių aprangomis, sakoma pranešime spaudai.

Žiemos sezono „dovana“ – įsielektrinę plaukai. Kaip to išvengti?

Oro temperatūrai nukritus žemiau nulio, ne tik pašiurpsta oda, bet ir piestu stojasi plaukai. Kauno technologijos universiteto (KTU) Fizikos katedros lektorės Kristinos Bočkutės teigimu, užkirsti kelią plaukų elektrinimuisi – vienam nemaloniausių žiemos atributų – gali padėti tinkamai parinktos šukos, plaukų džiovintuvas ir apranga, sakoma pranešime spaudai.

10 didžiausių klaidų, kurias daro sportuojantys žmonės

Pasiryžimas pradėti sportuoti yra sveikintinas ir gali iš esmės pakeisti gyvenimą. Deja, treneriai pastebi, kad sporto klubų naujokai mankštindamiesi daro nemažai klaidų. Jos ne tik apsunkina patį sportavimo procesą, bet ir be reikalo ilgina kūno atsistatymo laiką bei kliudo pasiekti norimų rezultatų. Laiku neištaisyti blogi įpročiai gali netgi priversti mesti sportą, sakoma pranešime spaudai.

Salsa - tai geriausias padažas bet kuriam vakarėliui. Antroji salsos pamoka su D. Meškausku (1)

Antrojoje salsos pamokoje temperamentingasis Deividas Meškauskas toliau mokys greitų salsos žingsnelių ir kombinacijų.

Kalorija – ne žvirblis: apie emocijas, kurias raminame maistu (1)

Šiuolaikinis gyvenimo ritmas – kietas riešutėlis. Karjera, darbas, namai, buitis, šeima, socialinis gyvenimas – visa tai skatina įsijausti į „žmogaus orkestro“ vaidmenį. Juk kasdien stengiamės būti geresniais nei vakar bei paroje turėti 25 valandas, o ką jau kalbėti apie stresą, kuris it šešėlis lydi beveik kiekviename žingsnyje.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.