Svajingas mėlynų akių žvilgsnis

Kuriai iš moterų nesinorėtų nors trumpam tapti blondine mėlynomis akimis? Jūsų kitas skonis? Tačiau kodėl nepabandžius? juk dabar yra tiek galimybių. Tiesiog nusiperkate linzes, pakeičiančias akių spalvą, pasirenkate naują grimą - ir pirmyn, stebinti savo draugų.
Blumarine
Blumarine
Grimas

Juokas juokais, tačiau tikriausiai žinote, kaip jūsų drabužių spalva tarsi "keičia" ir akių spalvą? Jeigu vilkite mėlyną palaidinukę, jūsų mėlynos akys tiesiog spindi, kaip gilūs ežerai (nors kitais atvejais jos tik paprasčiausiai blankiai mėlynos). O jeigu dar paryškintumėte jas mėlynu pieštuku ir parinktumėte šešėlius...Taigi, viskas priklauso tik nuo jūsų fantazijos. O mes siūlome keletą grimo meistrų vizijų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Kaip moterims nesustorėti žiemą? (27)

Atėjus žiemai, nukritus temperatūrai ir retai šviečiant saulei, mūsų organizmas „persijungia“ į šilumos ir energijos taupymo režimą: stengiasi kuo mažiau prarasti gyvybiškų resursų ir kuo daugiau jų sutaupyti.

Pasninkas – laikas sveikesnei mitybai (15)

Advento laikotarpis laikomas ne tik susikaupimo, bet ir kasdienių įpročių, liečiančių ir mitybą, pokyčių metu.

7 mitai apie svorius kilnojančias moteris (3)

Sportui būdinga savita mitologija. Dauguma moterų, siekdamos suformuoti liekną ir gražią figūrą, tiki, kad kilnodamos svorius to niekada nepasieks. Atvirkščiai, – tik dar daugiau priaugs svorio ir suvyriškės, sakoma pranešime spaudai.

Kalėdiniai bėgimai aplink pasaulį

Lietuviai – ne vieninteliai bėgimo entuziastai pasaulyje, kurie prieš pat Kalėdas traukia sportinius batelius ir ruošia šventinius bėgimo kostiumus. Tokie bėgimai populiarūs visame pasaulyje. Vieni jų garsėja ilgametėmis tradicijomis, kiti dėmesį pritraukia netikėtomis dalyvių aprangomis, sakoma pranešime spaudai.

Žiemos sezono „dovana“ – įsielektrinę plaukai. Kaip to išvengti?

Oro temperatūrai nukritus žemiau nulio, ne tik pašiurpsta oda, bet ir piestu stojasi plaukai. Kauno technologijos universiteto (KTU) Fizikos katedros lektorės Kristinos Bočkutės teigimu, užkirsti kelią plaukų elektrinimuisi – vienam nemaloniausių žiemos atributų – gali padėti tinkamai parinktos šukos, plaukų džiovintuvas ir apranga, sakoma pranešime spaudai.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.