Puikios trumpos šukuosenos

Norite atrodyti drąsiai, madingai, sportiškai?...Turėdama gerai nukirptus trumpus plaukus, savo šukuoseną galėsite lengvai keisti ir atrodyti madingai. Tik pasiryžkite nueiti pas gerą kirpėją, pasitelkite savo fantaziją ir...Galėsite puikiai pabrėžti savo individualybę bei atspindėti nuotaiką.
Elegantiškas nerūpestingumas

Nepriekaištingas kirpimas "laipteliais" atrodo labai pikantiškai. Jeigu plaukus nuo pakaušio vaško pagalba sušukuosite į priekį, atrodysite dar prašmatniau. Šukuoseną pagyvins "netvarkingas", be šukų, o tiesiog rankomis padarytas sklastymas nuo pat viršugalvio.

Nerūpestingos sruogelės

Ši šukuosena optiškai pailgina ir susiaurina veidą. Šonuose plaukai nukirpti ypač trumpai, o viršuje puriai pavelti. Šukuosenai suformuoti patartina naudoti žnyples, o sutvirtini žele pagalba. Vieną - dvi sruogeles nuleiskite ant kaktos.

Kirpimas "laipteliais"

Svarbiausias dalykas šioje efektingoje šukuosenoje - nepriekaištingas kirpėjo darbas. Plaukai, pradedant nuo pakaušio, stipriai iškarpyti "laipteliais". Įžūlūs kirpčiukai drąsiai iškarpyti sruogelėmis. Šiuo atveju neįprastai viliojanti ryškaus baklažano spalva.

Žaismingos garbanos

Labai patogu: putas šukuosenai sutvirtinti lygiai užtepkite ant linkusių garbanotis plaukų, leiskite jiems pradžiūti ir lengvai prakedenkite pirštais. Jeigu norite dar subtilesnės šukuosenos - šonuose plaukus glotniai sušukuokite ir užkiškite už ausų.

60-ųjų stiliaus šukuosena

Geriausia priemone tokiai šukuosenai išgauti po šiolei yra suktukai. Išplovę plaukus, susukite ir leiskite jiems gerai išdžiūti, o paskui stipriai iššukuokite. Sušukuokite kirpčiukus, uždengdamos jais kaktą. Likusias priekyje sruogas užfiksuokite už ausų.

Ryškus nerūpestingumas

Visiškai nebūtina plaukus dirbtinai išpūsti. Plaukai, išraiškingi savo spalva, ir taip bus labai gražūs. Kadangi ploniems plaukams kenkia dažnas šukavimas fenu, geriau leiskite jiems patiems išdžiūti.

Gundantis purumas

Kad sukurtumėte "Bitlų" stiliaus apvalią šukuoseną, džiovinkite plaukus ypač kruopščiai - sruogelė po sruogelės ant apvalių šukų. Paskui pirštais suformuokite šukuoseną, dalį sruogų uždėdamos ant veido. Taip išgaunamas pagrindinis siluetas, kuris sušvelnina grubokus veido bruožus. Netaisyklingas, prieš plaukų augimą padarytas sklastymas ne tik žaismingai atrodo, bet ir suteikia šukuosenai prašmatnumo.

Ekstravagantiškas pažas

Su šia šukuosena tikrai atkreipsite aplinkinių dėmesį - šviesios sruogelės kelių atspalvių raudonai rudų plaukų fone atrodo ekstravagantiškai. Plaukai yra sulig ausų galiukais ir aplink kirpti "laipteliais'". Aštrių žirklių pagalba padarykite sruogeles lyg kutelius. Šukuosenai sutvirtinti naudokite žele.

Budrus ežiukas

Ši šukuosena tinka ne tik labai jaunoms merginoms. "Laipteliais" kirptiems plaukams prireiks dar šiek tiek pastangų, kad išgautumėte reikalingą formą. Tam naudokite retas specialias šukas, feną ir žnyples, kurių pagalba turėsite suteikti plaukams formą. o paskui sušiauškite juos iš visų pusių ir ištepkite žele, suteikdamos adatėlių formą.

Žavus moteriškumas

Tai nuostabus moteriškos trumpų plaukų šukuosenos pavyzdys, kuris atrodo labai žaviai. Viršutinis plaukų sluoksnis šiek tiek pailgintas, pakaušis ir šonai šiek tiek paskusti. Išdžiovinkite visus plaukus, naudodamos mažą apvalų šepetį, užriesdamos galus į vidų. Dar labiau galite padidinti plaukų apimtį, jei naudosite iškart kelis šepečius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Įvardijo, kokių produktų suvalgytume mažiau, bet jaustumės sotesni (8)

Labai maža tikimybė, kad jau pagamintame maiste nebus cukraus, o ypač jo daug padažuose, kečupe, nemažai – greitai paruošiamose košėse, sausuose pusryčiuose. Taip LRT RADIJUI sako mitybos specialistė Vaida Kurpienė.

Nuo celiulito kenčia net liekni: 3 patarimai, kaip jo atsikratyti natūraliais būdais (33)

Nors celiulitas sveikatai nekenkia ir dažnai pavadinamas tik kosmetine problema, vis dėlto jis signalizuoja apie kitas organizmo problemas ir tikrai nėra sveikų audinių požymis.

Neišmeskite banano žievės: ji naudinga širdžiai, virškinimui ir geram regėjimui (111)

Alternatyvioji medicina skiria užtektinai dėmesio gydomajai vaisių ir daržovių odelių galiai. Paradoksalu, tačiau dažniausiai mes jas nulupame ir tiesiog išmetame, nepaisydami naudos, kurią galėtume iš jų gauti, rašo naturalcarebox.com.

Kodėl nėra nieko blogiau už vasarinę slogą (4)

Sezoninės peršalimo ligos tokios nuspėjamos, kad virologai gali kalendoriuje pažymėti dienas, kada jos smogs, ir nedaug tesuklysti.

A. Pauliukevičius prieš bokalą: dar penkios priežastys atsisakyti alkoholio (166)

Apie alkoholio žalą skelbiama jau kelis šimtmečius: gydytojai, kelių policininkai, psichologai, barmenai, grožio specialistai ir įvairių pakraipų sveikuoliai apie jo poveikį kalba skirtingai.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.