Puikios trumpos šukuosenos

Norite atrodyti drąsiai, madingai, sportiškai?...Turėdama gerai nukirptus trumpus plaukus, savo šukuoseną galėsite lengvai keisti ir atrodyti madingai. Tik pasiryžkite nueiti pas gerą kirpėją, pasitelkite savo fantaziją ir...Galėsite puikiai pabrėžti savo individualybę bei atspindėti nuotaiką.
Elegantiškas nerūpestingumas
Elegantiškas nerūpestingumas

Nepriekaištingas kirpimas "laipteliais" atrodo labai pikantiškai. Jeigu plaukus nuo pakaušio vaško pagalba sušukuosite į priekį, atrodysite dar prašmatniau. Šukuoseną pagyvins "netvarkingas", be šukų, o tiesiog rankomis padarytas sklastymas nuo pat viršugalvio.

Nerūpestingos sruogelės

Ši šukuosena optiškai pailgina ir susiaurina veidą. Šonuose plaukai nukirpti ypač trumpai, o viršuje puriai pavelti. Šukuosenai suformuoti patartina naudoti žnyples, o sutvirtini žele pagalba. Vieną - dvi sruogeles nuleiskite ant kaktos.

Kirpimas "laipteliais"

Svarbiausias dalykas šioje efektingoje šukuosenoje - nepriekaištingas kirpėjo darbas. Plaukai, pradedant nuo pakaušio, stipriai iškarpyti "laipteliais". Įžūlūs kirpčiukai drąsiai iškarpyti sruogelėmis. Šiuo atveju neįprastai viliojanti ryškaus baklažano spalva.

Žaismingos garbanos

Labai patogu: putas šukuosenai sutvirtinti lygiai užtepkite ant linkusių garbanotis plaukų, leiskite jiems pradžiūti ir lengvai prakedenkite pirštais. Jeigu norite dar subtilesnės šukuosenos - šonuose plaukus glotniai sušukuokite ir užkiškite už ausų.

60-ųjų stiliaus šukuosena

Geriausia priemone tokiai šukuosenai išgauti po šiolei yra suktukai. Išplovę plaukus, susukite ir leiskite jiems gerai išdžiūti, o paskui stipriai iššukuokite. Sušukuokite kirpčiukus, uždengdamos jais kaktą. Likusias priekyje sruogas užfiksuokite už ausų.

Ryškus nerūpestingumas

Visiškai nebūtina plaukus dirbtinai išpūsti. Plaukai, išraiškingi savo spalva, ir taip bus labai gražūs. Kadangi ploniems plaukams kenkia dažnas šukavimas fenu, geriau leiskite jiems patiems išdžiūti.

Gundantis purumas

Kad sukurtumėte "Bitlų" stiliaus apvalią šukuoseną, džiovinkite plaukus ypač kruopščiai - sruogelė po sruogelės ant apvalių šukų. Paskui pirštais suformuokite šukuoseną, dalį sruogų uždėdamos ant veido. Taip išgaunamas pagrindinis siluetas, kuris sušvelnina grubokus veido bruožus. Netaisyklingas, prieš plaukų augimą padarytas sklastymas ne tik žaismingai atrodo, bet ir suteikia šukuosenai prašmatnumo.

Ekstravagantiškas pažas

Su šia šukuosena tikrai atkreipsite aplinkinių dėmesį - šviesios sruogelės kelių atspalvių raudonai rudų plaukų fone atrodo ekstravagantiškai. Plaukai yra sulig ausų galiukais ir aplink kirpti "laipteliais'". Aštrių žirklių pagalba padarykite sruogeles lyg kutelius. Šukuosenai sutvirtinti naudokite žele.

Budrus ežiukas

Ši šukuosena tinka ne tik labai jaunoms merginoms. "Laipteliais" kirptiems plaukams prireiks dar šiek tiek pastangų, kad išgautumėte reikalingą formą. Tam naudokite retas specialias šukas, feną ir žnyples, kurių pagalba turėsite suteikti plaukams formą. o paskui sušiauškite juos iš visų pusių ir ištepkite žele, suteikdamos adatėlių formą.

Žavus moteriškumas

Tai nuostabus moteriškos trumpų plaukų šukuosenos pavyzdys, kuris atrodo labai žaviai. Viršutinis plaukų sluoksnis šiek tiek pailgintas, pakaušis ir šonai šiek tiek paskusti. Išdžiovinkite visus plaukus, naudodamos mažą apvalų šepetį, užriesdamos galus į vidų. Dar labiau galite padidinti plaukų apimtį, jei naudosite iškart kelis šepečius.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Vitamino D svarba: kur jo gauti ir kodėl negalima perdozuoti

Žiemos laikotarpiu žmonėms būdingas imuninės sistemos silpnėjimas pasireiškia ne vien dėl šviežių daržovių ar vaisių stygiaus. Įprasta manyti, jog šiuo metu laiku šaltėjantis oras kelia didžiausią riziką mūsų sveikatai, tačiau saulės šviesos trūkumas taip pat gali lemti pablogėjusią savijautą.

Kalėdinis sporto iššūkis: ar priimsite?

Didžiosios metų šventės artėja ir mes norime pasitikti jas ypatingai bei gražiai. Žinoma, grožio norisi ir mūsų kūnui, kuris likus 3 savaitėms iki Šv. Kalėdų gali pasistengti ir patobulėti.

Mirtį sėjusios grožio procedūros: plaukus šalino rentgenu, gerdavo arseną ir piliules su kirmėlių kiaušinėliais (10)

Žmonės dėl grožio kančioms ryžtasi nuo neatmenamų laikų. Dar senovės egiptiečiai akis dažydavo tamsiomis priemonėmis, kurių sudėtyje buvo žalingo vario ir švino. Senovės graikai ir romėnai krokodilų išmatomis tepdavo veidą ir dėdavo jų į vonią. Mūsų dienomis tepti gyvūnų išmatas ant veido vis dar populiaru, ypač Japonijoje. Istorija liudija, kad dėl gražinančio poveikio žmonės pasirengę taikstytis su puvimo kvapais, rimta žala kūnui ir akivaizdžiomis rizikomis.

Laimės hormonų terapija – efektyvus būdas atsikratyti priklausomybių (9)

Tradicinei Rytų medicinai priskiriama akupunktūra efektyviai taikoma ir moderniose klinikose, pavyzdžiui, ausų arba aurikuliarinė akupunktūra padeda atsikratyti priklausomybių: alkoholizmo, rūkymo, lošimo, valgymo sutrikimų, gerokai palengvina sunkiųjų narkotikų abstinenciją.

5 paprasti pratimai, kurie padės atsikratyti pėdų skausmo

Žmogaus kūno kaulai yra vieni su kitais sujungti, todėl nieko keisto, kad vienoje vietoje jaučiamas skausmas gali netrukus sukelti problemų kitose kūno vietose. Pavyzdžiui, skausmas pėdoje greitai gali sukelti skausmą visoje kojoje.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.