Prancūziškas manikiūras

 (2)
Jeigu jums staiga atsibodo dažyti nagus raudona spalva, galite pasinaudoti labai stilingu ir madingu prancūzišku manikiūru. Jis buvo išrastas jau 1976 m. specialiai Holivudo aktorėms, kad joms nereikėtų kas kartą persirengus arba pakeitus rolę perdažinėti nagus. Šis patogus ir gražus manikiūras vėliau tapo populiarus tarp visų pasaulio moterų.
Lakuojame
Kai nagai paruošti, galite paimti buteliuką su nagų laku. Bet, prieš pradedant jį naudoti, reikia būtinai nuo nago nuimti riebalus ir sausai nuvalyti nagą, kitaip lakas blogai ir nelygiai prilips bei neužsitvirtins. Jums ir vėl prireiks papildomo sluoksnio. Pagrindas lakui tvirtai laikys laką ant nago, išlygins jį, sustabdys neigiamą lako (dažiklių ir skiediklių) poveikį nagui.

Mes priėjome prie pačios įdomiausios manikiūro vietos, o būtent - prie nago lakavimo procedūros, kuri reikalauja kantrybės ir kruopštumo. Pamirkę teptuką lake, perbraukite juostą per nago vidurį, paskui nuo pagrindo į kairę ir į dešinę. Šios procedūros sėkmę nulemia teptukas, todėl daugelis gerų lakų turi teptukus, kurių šereliai yra skirtingo ilgio. Profesionalai naudoja netgi negudrią patikrinimo priemonę - švelniai ant nago padėkite teptuką. Jei jo galas pasidarė pusiau apvalus, tai šis teptukas - kaip tik jums.

Pagrindas lakui
Pagrindas lakui

Kad nulakuoti nagai atrodytų tvarkingai, nepamirškite palikti maždaug milimetro tarpą nuo odelių. Jei vis dėl to netyčia ant jų užtepėte lako, tai pasinaudokite specialiu pagaliuku, prisotintu nagų lako nuėmėjo. Tas pagaliukas yra toks plonas, kad jūsų pataisymai bus nepastebimi.

Tarp kitko, specialistai rekomenduoja nagus spalvotais lakais dengti du kartus su dešimties minučių pertrauka.

Kas liečia lakus, tai jie jau daugiau nei šešiasdešimt metų keičiasi ir vis tobulėja. Išsirinkti sunku, o noras visus išbandyti - didelis. Iš vienos pusės, lakai skiriasi savo struktūra. Tai - matiniai, blizgantys, su metalo, aliuminio blizgučiais, perlamutriniai, gyvatės odos, o dažniausiai - iš sintetinių pakaitalų. Iš kitos pusės, skirtingi lakai išdžiūna per skirtingą laiko tarpą.

Be to egzistuoja neaprėpiama atspalvių gama. Todėl besivydama madą atminkite, kad žiemą spalvos turi būti kuo ramesnės, o vasarą - kaip tiktai širdis geidžia. Be to, sena taisyklė, kad turi sutapti lūpų ir nagų spalvų tonai, po truputį miršta.

Yra viena nagų lako grupė, taip vadinami ekspresai -jie išdžiūna per 2-5 minutes.

Lakuojame
Lakuojame

Bet geriau neskubėti ir tuo labiau pusvalandį po nagų lakavimo neplauti rankų, nes lakas išdžiūna, tačiau nespėja užsitvirtinti! Jaunimo tarpe sparčiai pradėjo populiarėti holograminiai lakai arba lakai chameleonai, keičiantys savo atspalvį, priklausomai nuo šviesos šaltinio.

Prancūziškas manikiūras

Prancūziškam manikiūrui jums tereikia trijų skirtingų lakų - permatomo, balto ir su atspalviu. Iš pradžių, kaip ir paprastai, nagą dengiate permatomu laku ir laukiate, kol jis išdžius. Paskui baltu laku nudažote tik užaugusią nago dalį, vėl laukiate. Paskui išsirenkate laką su atspalviu (dramblio kaulo, prancūziškos rožės, persiko žiedo, šerkšno arba perlo) ir juo dengiate visą nagą.

Kitas būdas tam pačiam manikiūrui - vietoje balto lako imami specialūs dėkliukai, kurie jau iškirpti reikalingos formos arba baltu kosmetiniu pieštuku užpaišote vidinę ataugusio nago vidinę dalį ir mėnuliuką.

Pagal procedūrą panašus yra ir "Beverli Hils" manikiūras, kuris skiriasi tik išoriškai naudojamo lako atspalviu ir nago forma. Bet labiausiai madingas yra manikiūras, kur pagrindinė nago dalis dažoma matiniu spalvotu laku, o galiukas - permatomu su blizgučiais arba perlamutru.

Prancūziško manikiūro gudrybės
Prancūziško manikiūro gudrybės

Dar vienas svarbus etapas - nago padengimas lako tvirtintoju, kuris apsaugo nuo išorinio poveikio. Maža to, šios priemonės taip pat išryškina lako spalvą ir blizgesį.

Jei jums iš viso nesinori dažyti nagų, paprasčiausiai juos nublizginkite, naudodama maitinamąjį kremą nagams ir zomšos skiautelę. Nagai blizgės ir atrodys labai natūraliai.

Ir nagams reikalingas poilsis

O dabar pats pagrindinis klausimas - kaip teisingai laką nuvalyti? Juk jūsų nagams reikia pailsėti nuo lako ir bent kartais pakvėpuoti. Tačiau neskubėkite tuojau pat griebtis savo mylimo nagų lako valiklio - ten juk vien acetonas, pats kenksmingiausias ir pats baisiausias jūsų nagų priešas! Dabar atsirado daug priemonių, kurios beveik nekenkia jūsų nagams. Tai preparatai, į kurių sudėtį įeina įvairios eterinės sudedamosios dalys, kurios jūsų nagams yra daug švelnesnės. Galite pasinaudoti servetėlėmis, prisotintomis specialių medžiagų, kempinėlėmis ir kremais bei emulsijomis.

Kaip matote, specialistai, kuriantys naujas manikiūro tendencijas ir priemones, nuolat galvoja apie jūsų nagų sveikatą. O jūs pati?

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Šaldytuvo higiena lemia maisto produktų kokybę

Dažniausiai naudojamu ir nepamainomu virtuvės prietaisu, turbūt, galima tituluoti šaldytuvą. Šiandieninio šaldytuvo galimybės tikrai didelės, bet, deja, dažnai neišnaudojamos – žmonės pamiršta ar nežino pagrindinių maisto produktų laikymo šaldytuve taisyklių.

Sezoninis gripas: kaip apsisaugoti?

Ne paslaptis, kad gripą sukelia oru plintantys virusai. Kodėl gripas dažniau užpuola orams atšalus? Todėl, kad šie virusai mėgsta sausą ir vėsų orą. Tinkamiausia jiems yra a5 °C arba dar truputį žemesnė temperatūra. Šiomis sąlygomis jie gali sklandyti ir tarsi plūduriuoti ore.

Vitamino D svarba: kur jo gauti ir kodėl negalima perdozuoti (3)

Žiemos laikotarpiu žmonėms būdingas imuninės sistemos silpnėjimas pasireiškia ne vien dėl šviežių daržovių ar vaisių stygiaus. Įprasta manyti, jog šiuo metu laiku šaltėjantis oras kelia didžiausią riziką mūsų sveikatai, tačiau saulės šviesos trūkumas taip pat gali lemti pablogėjusią savijautą.

Kalėdinis sporto iššūkis: ar priimsite?

Didžiosios metų šventės artėja ir mes norime pasitikti jas ypatingai bei gražiai. Žinoma, grožio norisi ir mūsų kūnui, kuris likus 3 savaitėms iki Šv. Kalėdų gali pasistengti ir patobulėti.

Po valgio jaučiatės mieguisti? 5 produktai, kurie stabilizuoja cukraus kiekį kraujyje (1)

Jei jūsų šeimoje nėra buvę diabeto atvejų, ko gero manote, kad jums šis straipsnis nebus aktualus. Tačiau realybė tokia, kad nesubalansuota mityba, kuri sukelia cukraus kiekio svyravimus, vėliau gyvenime gali sukelti diabetą, nepriklausomai, ar jis jūsų giminėje paveldimas, ar jo nėra buvę anksčiau.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.