Plaukų priežiūros priemonės

Tęsiame savo pasakojimą apie plaukų priežiūros priemones, kurių apstu visose parduotuvėse, tačiau gana sunku išsirinkti tinkamas, nes pasiūla tikrai didelė.
Plaukų dažai. Tai nėra produktas neryžtingoms. Ryškintojo ir dažo kombinacija įsiskverbia į jūsų plauko šaknis, pašviesina natūralų pigmentą ir tuomet suteikia naują atspalvį. Jei prie kirpyklos durų prapliupsite verkti, tai žinokite, kad ši spalva nenunyks, kol plaukai neataugs arba jų nenukirpsite. Jie skirti norint visiškai pakeisti plaukų spalvą – nuo šviesių iki tamsių, pilkus į raudonus ir pan.

Pomada. Nepaisant jos populiarumo, nedaug kas gali paaiškinti, kas yra šis pusiau kietas produktas. Tai kažkas tarp vaško ir losjono. Jis skirtas norint sukurti tekstūrą ar sumažinti garbanojimąsi bet kokiam plaukų tipui. Jis netinka pradedančiosioms – šio produkto naudojimui reikia praktikos. Norint pasiekti geriausių rezultatų, tarp savo pirštų patrinkite mažą gabalėlį ir tose vietose, kur reikia, tepkite nuo viršaus link apačios.

Nenuolatiniai dažai plaukams. Šis produktas skirtas plaukų dažymo naujokėms. Tai populiarus, nereikalaujantis maišymo produktas, kurio sudėtyje nėra amoniako, nusiplauna po maždaug 12 galvos plovimų. Šie dažai neįsiskverbia į plauko šaknį, o tik padengia natūralią plauko spalvą. Tokiu būdu jūs drąsiai galite eksperimentuoti su įvairiais šešėliais ir nesibaiminti nevykusios spalvos.

Šukavimo žele. Ploniems plaukams naudokite švelnesnes versijas. Nors jos gali plaukus laikyti ne taip stipriai, jų lengva tekstūra neišsitemps ir nenusvers plaukų žemyn. Gali būti ir purškiama, ir tepama.

Šukavimo kremas. Jei jūsų plaukai natūraliai garbanojasi, banguojasi ar yra sausi, šis produktas jums tinka tiesiog idealiai. Jis veikia kaip drėkintojas, nepaklusnias sruogas padeda nesunkiai sušukuoti, juo lengvai išlyginsite garbanas.

Skystis šukavimui. Nemaišykite jo su losjonu šukavimui. Šis produktas labiau panašus į lipnų sirupą. Jis apibūdinamas įvairiais pavadinimais – blizgesiu, spindesiu ar netgi briliantinu. Šiame produkte yra silikono, kuris teikia blizgesį ir padeda kontroliuoti garbanas po sušukavimo. Naudokite saikingai (pakanka keleto lašų) ir skystį ištrinkite tarp delnų arba užpurkškite ant puraus grimo šepetėlio ir lengvai perbraukite per plaukus.

Tekstūrizuojantis skystis. Tai momentinis produktas, padedantis sukurti netvarkingas, susivėlusias šukuosenas, kurios taip paplitę Holivude. Tepkite jį ant šlapių ar drėgnų plaukų sruogų. Šis skaidrus skystis padės sukurti atskiras bangas, sruogas ar palaidas kasas jų nesulipindamas ir nesuteikdamas riebaluotų plaukų įspūdžio.

Tankinantis skystis. Tai speciali šukavimo losjono forma, tepama ant plonų plaukų šaknų prieš džiovinimą. Tai skaidrus skystis, pakeliantis plaukus nuo šaknų ir nenusveriantis jų žemyn. Neabejotinai, jis puikiausiai tinka tankioms, garbanotoms šukuosenoms.

Vaškas. Sukurtas patyrusioms rankoms, šis į tikrą vašką panašus produktas sukuria atsipalaidavusių, kas dieną plaunamų plaukų įspūdį. Tarp savo pirštų ištepkite mažą kiekį ir ištrinkite tarp atskirų sruogų – sukursite modernų, tekstūrizuotą stilių. Puikiai padeda mažas sruogeles sukurti į virveles. Vaškas yra labai švelnus ir nesuteikia tvirtos fiksacijos, taigi, galite jį maišyti su žele.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Kodėl vieni pražyla 20-ies metų, o kiti džiaugiasi natūralia plaukų spalva ir sulaukę 50-ies? (12)

Kiekvienąkart žvelgdami į veidrodį matome laiko paliekamus pėdsakus: pirma rūpesčio raukšlelė kaktoje ar juoko žymės aplink lūpas, pirmas žilas plaukas... Ir visai nesvarbu, kiek jums metų – 20 ar 50 – vieną dieną tai nutinka visiems, – rašo medicalnewstoday.com.

Arbūzo žievė ne tik valgoma, bet ir naudingesnė sveikatai už minkštimą (92)

Pasimėgauti sultinga arbūzo rieke – tikra atgaiva karštą vasaros dieną. Tik vargu ar dažnas žino, kad maistui galima naudoti ne tik saldų raudonos spalvos šio vaisiaus minkštimą. Arbūzo žievė, pasirodo, taip pat valgoma.

Anginos gydymas: veiksmingai gelbsti ir liaudiškos priemonės (3)

Keista, tačiau atėjus vasarai ne vienam tenka patirti anginos – ryklės ir tonzilių uždegimo – nemalonumus. Šį negalavimą įprasta gydyti antibiotikais, bet padėti gali ir liaudies medicinos priemonės.

Tikimybę mirti nuo vėžio lemia ir gyvenamoji vieta (25)

Žmonės dažnai renkasi gyvenimą kaimo vietovėse, nes jiems patinka lėtesnė gyvenimo tėkmė, grynas oras ir tiesiog būti arčiau gamtos. Tačiau ar jie dėl to laimi?

Atostogos – išbandymas odai: kaip išvengti nemalonumų?

Saulė, jūra, šiltas oras – tobulų atostogų garantas. Tačiau poilsiaujant džiuginantys dalykai tampa iššūkiu odai. Todėl jos priežiūrai reikia skirti ypatingą dėmesį.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.