"Pelenė" - 2001

Kovo 1-4 d. "Litexpo" parodų rūmuose šurmuliavo 8-oji tarptautinė specializuota kosmetikos ir parfumerijos paroda "Pelenė 2001". Parodoje dalyvavo daugiau nei 60 kosmetikos ir parfumerijos firmų, virš 40 profesionaliosios kosmetikos salonų bei dar tiek pat kirpyklų ir kosmetikos kabinetų salonų įranga prekiaujančių firmų, juvelyrikos, apatinio trikotažo bei aksesuarų firmų.
"Pelenė" - populiari paroda, kasmet sulaukianti vis daugiau lankytojų. Šiemet parodoje apsilankė 45000 žmonių.
"Pelenė"_naujienos

Parodos metu vyko naujausios produkcijos pristatymai, stilistų seminarai bei programos, įvairiausi šou. Kiekvienas stendas savaip stengėsi pritraukti lankytojus: kas demonstravo naujausią plaukų dažymo techniką, darė šukuosenas ar manikiūrą, nustatinėjo odos tipą naujausia technika ir teikė konsultacijas. Norintys galėjo pasidaryti veido kaukes ar nusigrimuoti. Kosmetiką nusipirkti parodoje buvo galima su 10 - 25% nuolaida.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Gera naujiena mėsėdžiams – sveiki užkandžiai

Moksliniai tyrimai rodo, kad lietuviai – mėsos mėgėjų tauta. Sveikos gyvensenos specialistas Artūras Sujeta teigia, kad saikingas mėsos produktų vartojimas, neapleidžiant kitų svarbių mitybos elementų, gali būti naudingas, ypač mėgstantiems užkandžiauti vakarais, ir pabrėžia, kad svarbiausia pasirinkti kokybišką produkciją, kuri padėtų išsaugoti tiek gerą savijautą, tiek fizinę formą.

Kaip suvaldyti pavasarinį rožinės paūmėjimą (12)

Atbudus gamtai norisi gaudyti kiekvieną šiltesnį saulės spindulį, tačiau turintiems jautrią kapiliarinę odą žmonėms ypač rekomenduojama pasisaugoti. Aštri saulė – vienas rožinės paūmėjimą sukeliančių veiksnių.

Žinomos moterys atvirai papasakojo, kaip kovoja su antsvoriu (21)

Nors kartais gali atrodyti kitaip, svorio metimas – nelengva užduotis kiekvienam, net ir įspūdingus turtus susikrovusioms Holivudo žvaigždėms.

Ar žinote, kodėl prieš valgant riešutus patariama išmirkyti vandenyje? (17)

Egzistuoja tam tikrų maisto produktų (omarai, mangai, žuvis ir pan.), kuriuos reikia ruošti ir tiekti pagal tam tikras taisykles. Kiti produktai nereikalauja didesnių žinių ir juos paruošite daug paprasčiau.

Ką tuoj pat turėtumėte išmesti iš savo kosmetinės (1)

Balandis yra įvardijamas kaip švaros mėnuo, kviečiantis tvarkyti aplinką, namus, spintas ir visa kita, kas mus supa aplink. Dažniausiai esame įpratę susitvarkyti tai, kas iš pirmo žvilgsnio krinta į akis. Tačiau retas paprieštarautų, jog kuo smulkesni ir akivaizdžiai nematomi daiktai, tuo rečiau skiriame dėmesio jų tvarkos palaikymui.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.