Naujametis grimas

 (4)
Iš sezono į sezoną rudens pradžia tampa atspirties tašku grimo kryptims ir stiliams. Kiekviena save gerbianti firma tam laikotarpiui savo gerbėjų teismui pristato naują spalvų kolekciją ir naują įvaizdį. Kartais visose kolekcijose įžvelgiama aiški vienos spalvinės gamos tendencija, kartais, kaip, pavyzdžiui, dabar, jos nėra. Artėjant Naujiesiems metams, daugeliui vakarėlių ir švenčių, mes jums siūlome vieną šventinio grimo variantą.
1. Nuo ko pradedamas grimas? Žinoma, nuo lengvų kremų, kuriais padengiamas visas veidas, šiuo atveju tai "Vitabolic youx" (kremas akims) ir Vitabolic (veidui). Toliau dviem sluoksniais dengiamas pagrindas. Žanai buvo parinkti šie atspalviai: Effacernes 01, koreguojantis patamsėjusius paakius, smulkias kraujagysles arba sudirgintą odą, ir Protogenic 302. Toliau grimuotojas papudravo veidą, padengdamas T-tipo sritį "Blanc neige 010", kuri sugeria odos riebumą ir išsaugo matinį odos atspalvį, ir "Mater 02" matiniam lygumui.

2. Tam, kad išskirtų ir labiau išryškėtų natūralūs modelio antakiai, grimuotojas panaudojo "Color focus" šešėlius.

3. Dabar vokai. Judanti voko dalis dengiama "Ombre Subtil Trio" - “Instinct 16”. Vokų oda po antakiais kruopščiai balinama "Blanc neige 010".

4. Baigiamajame etape blakstienos padažomos "Maguificils 06" tušu keletą kartų.

5. Štai mes ir priėjome pačią atsakingiausią grimo dalį - lūpų dažymą. Tam, kad jos būtų pilnesnės ir platesnės, pieštuku "Contour pro 205" grimuotojas ne tik nupiešė lūpų kontūrą, bet ir uždažė kampučius.

6. Po tokio kruopštaus lūpų dažymo, vidurinę ir nepadažytą sritį grimuotojas padengė "Brillant Magnetic 378" lūpų dažais. Antrą sluoksnį sudarė "Rouge Magnetic 253", pabaigoje Žanos lūpos buvo padengtos "Lip Brio 140" blizgesiu, kas padarė jas sultingomis, lyg prinokusi vyšnia.

7. Paskutinis etapas - sausais Blush Subtil “Potion magique 1”-14 skaistalais padengiami skruostai.

8. Ir pagaliau, grimo kulminacija - puikūs skysti "Extrait de Vie" skaistalai, Žanos veidui suteikę natūralų žiemos rausvumą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Veido mankštų trenerė ieško savanorių mėnesio pokyčių projektui

Man 30 ir aš nenoriu savęs matyti veidrodyje. Ne, nesergu depresija ar kažkuo panašiu, tik liūdna matyti raukšles ir suprasti, kad kažkodėl jos ten atsirado anksčiau negu norėčiau. Klasioko komentaras „Kaip paseno“ po socialiniame tinkle esančia nuotrauka tarsi prajuokina, nes gi „į save pasižiūrėk“, bet jausmas, kad kiti irgi mato, nusėdo.

Jaunystės kultas paveikė ir vyrus: į klinikas atbėga paskatinti moterų, bet ne žmonų (4)

Vyrai šturmuoja grožio klinikas! Raukšles lyginančios injekcijos ir veido kontūravimas, riebalų nusiurbimas, akių vokų plastika ir implantai – stipriosios lyties atstovai irgi nori būti patrauklūs, jaustis geidžiami.

Padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje. Ko nevalgyti? (25)

Klausimas. Man padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje. Ko negalima daryti, valgyti? Virginijus, 47 m.

Įkvepianti lieknėjimo istorija: jei galėjau aš, galite ir jūs

Ši istorija yra atsiųsta konkursui „Mano dietų istorija“. Dėkojame Virginijai ir kviečiame dalyvauti ir Jus!

Aukso vertės lietuviška piktžolė ir kodėl jos taip nemėgsta prancūzai (54)

Tie prancūzai, sakyčiau, yr labai keisti žmogėnai. Va, apie kiaulpienes tūpčioja, aikčioja, kaip esą aniems lietuviams gerai, kad tiek žemės turi ir ekologiškas kiaulpienes gali sau leist augint, paskui sau kasinėtis ir sveikai gyventi. Ir italai štai kiaulpienių pūkus kaip dideliausią auksą sėklų parduotuvėse pardavinėja.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.