Naujametis grimas

 (4)
Iš sezono į sezoną rudens pradžia tampa atspirties tašku grimo kryptims ir stiliams. Kiekviena save gerbianti firma tam laikotarpiui savo gerbėjų teismui pristato naują spalvų kolekciją ir naują įvaizdį. Kartais visose kolekcijose įžvelgiama aiški vienos spalvinės gamos tendencija, kartais, kaip, pavyzdžiui, dabar, jos nėra. Artėjant Naujiesiems metams, daugeliui vakarėlių ir švenčių, mes jums siūlome vieną šventinio grimo variantą.
Naujametis grimas
1. Nuo ko pradedamas grimas? Žinoma, nuo lengvų kremų, kuriais padengiamas visas veidas, šiuo atveju tai "Vitabolic youx" (kremas akims) ir Vitabolic (veidui). Toliau dviem sluoksniais dengiamas pagrindas. Žanai buvo parinkti šie atspalviai: Effacernes 01, koreguojantis patamsėjusius paakius, smulkias kraujagysles arba sudirgintą odą, ir Protogenic 302. Toliau grimuotojas papudravo veidą, padengdamas T-tipo sritį "Blanc neige 010", kuri sugeria odos riebumą ir išsaugo matinį odos atspalvį, ir "Mater 02" matiniam lygumui.

2. Tam, kad išskirtų ir labiau išryškėtų natūralūs modelio antakiai, grimuotojas panaudojo "Color focus" šešėlius.

3. Dabar vokai. Judanti voko dalis dengiama "Ombre Subtil Trio" - “Instinct 16”. Vokų oda po antakiais kruopščiai balinama "Blanc neige 010".

4. Baigiamajame etape blakstienos padažomos "Maguificils 06" tušu keletą kartų.

5. Štai mes ir priėjome pačią atsakingiausią grimo dalį - lūpų dažymą. Tam, kad jos būtų pilnesnės ir platesnės, pieštuku "Contour pro 205" grimuotojas ne tik nupiešė lūpų kontūrą, bet ir uždažė kampučius.

6. Po tokio kruopštaus lūpų dažymo, vidurinę ir nepadažytą sritį grimuotojas padengė "Brillant Magnetic 378" lūpų dažais. Antrą sluoksnį sudarė "Rouge Magnetic 253", pabaigoje Žanos lūpos buvo padengtos "Lip Brio 140" blizgesiu, kas padarė jas sultingomis, lyg prinokusi vyšnia.

7. Paskutinis etapas - sausais Blush Subtil “Potion magique 1”-14 skaistalais padengiami skruostai.

8. Ir pagaliau, grimo kulminacija - puikūs skysti "Extrait de Vie" skaistalai, Žanos veidui suteikę natūralų žiemos rausvumą.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Sezoninis gripas: kaip apsisaugoti?

Ne paslaptis, kad gripą sukelia oru plintantys virusai. Kodėl gripas dažniau užpuola orams atšalus? Todėl, kad šie virusai mėgsta sausą ir vėsų orą. Tinkamiausia jiems yra a5 °C arba dar truputį žemesnė temperatūra. Šiomis sąlygomis jie gali sklandyti ir tarsi plūduriuoti ore.

Vitamino D svarba: kur jo gauti ir kodėl negalima perdozuoti (2)

Žiemos laikotarpiu žmonėms būdingas imuninės sistemos silpnėjimas pasireiškia ne vien dėl šviežių daržovių ar vaisių stygiaus. Įprasta manyti, jog šiuo metu laiku šaltėjantis oras kelia didžiausią riziką mūsų sveikatai, tačiau saulės šviesos trūkumas taip pat gali lemti pablogėjusią savijautą.

Kalėdinis sporto iššūkis: ar priimsite?

Didžiosios metų šventės artėja ir mes norime pasitikti jas ypatingai bei gražiai. Žinoma, grožio norisi ir mūsų kūnui, kuris likus 3 savaitėms iki Šv. Kalėdų gali pasistengti ir patobulėti.

Kodėl peršalus reikia valgyti vištienos sriubą (2)

Mamos nuo vaikystės mums sakydavo, kad vištienos sultinys ne tik skanus ir maistingas, bet ir padeda organizmui kovoti su ligomis. Pasirodo, tai ne bobučių pasakos, nes mokslininkai įrodė, kad vištienos sultinys išties realiai padeda nuo gripo, peršalimo ir kosulio.

Mirtį sėjusios grožio procedūros: plaukus šalino rentgenu, gerdavo arseną ir piliules su kirmėlių kiaušinėliais (10)

Žmonės dėl grožio kančioms ryžtasi nuo neatmenamų laikų. Dar senovės egiptiečiai akis dažydavo tamsiomis priemonėmis, kurių sudėtyje buvo žalingo vario ir švino. Senovės graikai ir romėnai krokodilų išmatomis tepdavo veidą ir dėdavo jų į vonią. Mūsų dienomis tepti gyvūnų išmatas ant veido vis dar populiaru, ypač Japonijoje. Istorija liudija, kad dėl gražinančio poveikio žmonės pasirengę taikstytis su puvimo kvapais, rimta žala kūnui ir akivaizdžiomis rizikomis.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.