Naujametis grimas

 (4)
Iš sezono į sezoną rudens pradžia tampa atspirties tašku grimo kryptims ir stiliams. Kiekviena save gerbianti firma tam laikotarpiui savo gerbėjų teismui pristato naują spalvų kolekciją ir naują įvaizdį. Kartais visose kolekcijose įžvelgiama aiški vienos spalvinės gamos tendencija, kartais, kaip, pavyzdžiui, dabar, jos nėra. Artėjant Naujiesiems metams, daugeliui vakarėlių ir švenčių, mes jums siūlome vieną šventinio grimo variantą.
1. Nuo ko pradedamas grimas? Žinoma, nuo lengvų kremų, kuriais padengiamas visas veidas, šiuo atveju tai "Vitabolic youx" (kremas akims) ir Vitabolic (veidui). Toliau dviem sluoksniais dengiamas pagrindas. Žanai buvo parinkti šie atspalviai: Effacernes 01, koreguojantis patamsėjusius paakius, smulkias kraujagysles arba sudirgintą odą, ir Protogenic 302. Toliau grimuotojas papudravo veidą, padengdamas T-tipo sritį "Blanc neige 010", kuri sugeria odos riebumą ir išsaugo matinį odos atspalvį, ir "Mater 02" matiniam lygumui.

2. Tam, kad išskirtų ir labiau išryškėtų natūralūs modelio antakiai, grimuotojas panaudojo "Color focus" šešėlius.

3. Dabar vokai. Judanti voko dalis dengiama "Ombre Subtil Trio" - “Instinct 16”. Vokų oda po antakiais kruopščiai balinama "Blanc neige 010".

4. Baigiamajame etape blakstienos padažomos "Maguificils 06" tušu keletą kartų.

5. Štai mes ir priėjome pačią atsakingiausią grimo dalį - lūpų dažymą. Tam, kad jos būtų pilnesnės ir platesnės, pieštuku "Contour pro 205" grimuotojas ne tik nupiešė lūpų kontūrą, bet ir uždažė kampučius.

6. Po tokio kruopštaus lūpų dažymo, vidurinę ir nepadažytą sritį grimuotojas padengė "Brillant Magnetic 378" lūpų dažais. Antrą sluoksnį sudarė "Rouge Magnetic 253", pabaigoje Žanos lūpos buvo padengtos "Lip Brio 140" blizgesiu, kas padarė jas sultingomis, lyg prinokusi vyšnia.

7. Paskutinis etapas - sausais Blush Subtil “Potion magique 1”-14 skaistalais padengiami skruostai.

8. Ir pagaliau, grimo kulminacija - puikūs skysti "Extrait de Vie" skaistalai, Žanos veidui suteikę natūralų žiemos rausvumą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Arbūzo žievė ne tik valgoma, bet ir naudingesnė sveikatai už minkštimą (91)

Pasimėgauti sultinga arbūzo rieke – tikra atgaiva karštą vasaros dieną. Tik vargu ar dažnas žino, kad maistui galima naudoti ne tik saldų raudonos spalvos šio vaisiaus minkštimą. Arbūzo žievė, pasirodo, taip pat valgoma.

Anginos gydymas: veiksmingai gelbsti ir liaudiškos priemonės (3)

Keista, tačiau atėjus vasarai ne vienam tenka patirti anginos – ryklės ir tonzilių uždegimo – nemalonumus. Šį negalavimą įprasta gydyti antibiotikais, bet padėti gali ir liaudies medicinos priemonės.

Tikimybę mirti nuo vėžio lemia ir gyvenamoji vieta (25)

Žmonės dažnai renkasi gyvenimą kaimo vietovėse, nes jiems patinka lėtesnė gyvenimo tėkmė, grynas oras ir tiesiog būti arčiau gamtos. Tačiau ar jie dėl to laimi?

Atostogos – išbandymas odai: kaip išvengti nemalonumų?

Saulė, jūra, šiltas oras – tobulų atostogų garantas. Tačiau poilsiaujant džiuginantys dalykai tampa iššūkiu odai. Todėl jos priežiūrai reikia skirti ypatingą dėmesį.

E. Daugėlaitė kviečia atlikti nuotaikingą mankštą

Klaipėdoje artėjant Jūros šventei LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ komanda keliasi į pajūrį. Į Klaipėdą išvykusi laidos vedėja Eglė Daugėlaitė siūlo dieną pradėti nuotaikinga mankšta.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.