Mankštinkimės!

 (14)
Jei Jūs norite turėti liekną talijos liniją, turite atlikinėti pilvo ir preso raumenų tempimo pratimus. Jei jūsų užduotis - išvystyti gražius raumenis ir stiprų presą, tai jums teks paprakaituoti atliekant pilną pratimų kompleksą. Tačiau netgi atlikdama šiuos pratimus jūs nepasieksite pageidaujamo rezultato, jei nepakeisite mitybos režimo.
Priešingai, tai nereiškia, kad jums teks laikytis griežtos dietos, tiesiog savo kasdieniniame racione turėsite apriboti miltinių ir saldžių maisto produktų suvartojimą. Nors tai greičiausiai žinote ir pati...

Ši komplekso dalis – aerobinė, skirta pradedančiosioms.

PRATIMAS Nr. 1

Pratimas_1a

Tiesieji pilvo raumenys

Pratimas_1b

Pradinė padėtis: gulite ant nugaros, rankos ties viršugalviu. Kojos sulenktos, pėdos pritrauktos kiek galima arčiau sėdmenų. Pasikeldama aukštyn ir, iškvėpdama orą, siekiate kelių, tačiau juosmens neatkeliate nuo grindų. Leisdamasi žemyn įkvepiate.

Reikia atlikti 8-12 kartų ir 2-3 priėjimus.

Pratimas_2a

PRATIMAS Nr. 2

Pilvo įstrižiniams raumenims

Pratimas_2b

Pradinė padėtis tokia pat, kaip ir pirmajame pratime, tik viena ranka guli ištiesta ant grindų statmenai kūnui, kaip parodyta nuotraukoje. Keliantis įstrižai ir iškvepiant petimi lenkiamės link priešingo kelio. Sulenktos rankos alkūnė žiūri į šoną. Guldamasi atgal įkvėpkite ir atpalaiduokite raumenis. Atlikusi visą priėjimo seriją, darykite tą patį, tik lenkitės prie kito kelio ir sukeiskite rankas.

Būtina atlikti 8-12 pakartojimų į kiekvieną pusę ir 2-3 priėjimus.

Pratimas_3a

PRATIMAS Nr. 3

Pilvo įstrižiniams raumenims

Pratimas_3b

Pradinė padėtis: gulite ant šono, kojos sulenktos 90 laipsnių kampu, pečiai guli ant kilimėlio, rankos ties galva. Lenkiamės (iškvėpdamos) į priekį. Leisdamosi žemyn įkvepiame. Atlikus pratimą kojas sulenkti į kitą pusę.

Naujokams: 8-12 pakartojimų į kiekvieną pusę, 2-3 priėjimai. Fiziškai pasirengusiems: 16-20 kartų į kiekvieną pusę.

PRATIMAS Nr. 4

Įstrižinių raumenų tempimas

Pratimas_4

Atsisėskite ant kilimėlio, kairė koja ištiesta, dešinė sulenkta, pėda pastatyta už kairės kojos kelio. Kairę ranką padėkite už dešinės kojos kelio ir spauskite jį, dešine ranka remdamasi į grindis, kaip parodyta nuotraukoje. Keičiame padėtį ir tempiame kitą pusę. Būtina stebėti, kad raktikauliai būtų viename lygmenyje. Kvėpavimas laisvas, be užlaikymų.

Pratimas atliekamas po 30-60 sekundžių į kiekvieną pusę.

PRATIMAS Nr. 5

Įstrižinių raumenų tempimas

Pratimas_5

Atsisėskite ant kilimėlio, kojas sukryžiuokite turkiškai, rankomis stiebiamės į viršų ir tuo pat metu kūnu lenkiamės į priešingą pusę. Kvėpavimas ramus, lygus. Pratimas atliekamas tiek į kairę, tiek į dešinę pusę.

Kaip ir ankstesnįjį, pratimą atliekame po 30-60 sekundžių į kiekvieną pusę.

PRATIMAS Nr. 6

Pratimas_6a

Skersinių ir įstrižinių pilvo ir sėdmenų raumenų tonusui

Pradinė padėtis: atsigulkite ant šono, koja, esanti apačioje, sulenkta per kelį. Viena ranka ištiesta ir yra po galva, o kita sulenkta per alkūnę ir delnu laikomės už viršugalvio. Tuo pat metu keliame į viršų koją ir kūną, kaip parodyta nuotraukoje. Keldamiesi iškvepiame, o leisdamiesi žemyn – įkvepiame. Atlikę visą priėjimo seriją, verčiamės ant kito šono.

Pratimas_6b

Būtina atlikti 8-12 pakartojimų ir 2-3 priėjimus ant kiekvieno šono. Naujokams šis pratimas nebūtinas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Vitamino D stokos problema aštrėja su amžiumi (1)

Niekas negali organizme pakeisti vitamino D, kuris dar vadinamas ir hormonu. Trūkstant saulės efektyviai papildyti jo atsargas padeda tinkamas vitamino D papildų vartojimas.

Fitoterapeutas atskleidė, kaip ruošti žalumynus, kad gautume maksimalią naudą

„Mes ne karvės, ne avys ir ne ožkos ir mes fermento augalinei ląstelienai virškinti neturime. Mes augalo naudingąsias medžiagas pasisaviname tik tada, kai ląstelė perlaužiama.

Įgimta širdies yda padėjo atrasti naujos veiklos (2)

Šiaulietei Genovaitei Čekatauskienei (63 m.) jaunystėje diagnozuota įgimta širdies yda pakeitė įprastą gyvenimo ritmą, atėmė dalį darbingumo, bet tai netapo kliūtimi mėgautis kasdienybe, atrasti naujos veiklos.

Profesorė: nieko keisto, kad žmonės nesupranta, kodėl vėžys toks piktas (8)

Nacionaliniame vėžio institute sklando legendos apie ją – aristokratiško grožio, bajoriškos kilmės moterį, absoliučiai kietą mokslininkę, narsiai įveikiančią visus gyvenimo sunkumus ir savo pavyzdžiu demonstruojančią, kad nuo vėžio gelbsti tik sveikatai nekenksminga kasdienybė.

Gydytoja: per dažnai lakstyti į tualetą yra blogai (11)

Įprotis per dažnai be didesnio poreikio lankytis tualete, specialistų manymu, ne tik nėra naudingas, bet ir gali būti žalingas. Nors daugeliui pastangos ištuštinti šlapimo pūslę prieš ilgą kelionę atrodo logiškos, iš tikrųjų toks įprotis ateityje gali sukelti papildomų rūpesčių.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.