Liesėkite ne greitai, o protingai

 (5)
Moterims, turinčioms viršsvorį ir norinčioms suliesėti, iškyla daug klausimų. Kaip liesėti, kad nesuvystų ir nesusiraukšlėtų oda? Kaip sportuoti, kad liesėtum, bet netaptum panaši į “kultūristę” su iššokusiais raumenimis? Į labiausiai rūpimus klausimus atsako treneriai.
Taigi, kaip liesėti ir išvengti susiraukšlėjusios odos?

Problemos su oda iškyla tuomet, kai užsibrėžiate sau nerealius tikslus: “per savaitę – 10 kg”. Ir panašiai. Liesėti reikia protingai. Kuo lėčiau mažėja svoris (ne daugiau 4-5 kg per mėnesį), tuo mažesnės metamorfozės vyksta su oda. Išlaikyti gražią odą liesėjant labai padeda jėgos pratimai, plaukimas ir masažas.

Kaip sportuoti ir liesėti, kad nesumažėtų krūtinė?

Sportas
Sportas

Moters krūtinės audinys susideda iš riebalų, o ne iš raumenų. Todėl aktyviai treniruojantis, sumažėja bendras riebalų kiekis organizme, taip pat ir krūtinės srityje.

Jeigu norite padidinti krūtinės apimtį (kaip ir bet kurio kito raumens), nereikia treniruoti jos kasdien. Intensyvūs užsiėmimai “džiovina” odą, neduodami jai atsistatyti. Ji nustoja augti, tačiau gali tapti labiau reljefiška. Kad pasiektumėte norimo efekto, kiekvieną raumenų grupę treniruokite ne dažniau 2-3 kartus per savaitę.

Ar galima vien tik pratimais pilvo presui sumažinti talijos apimtį?

Sportas

Negalima, nes treniruodami įstrižinius pilvo raumenis, jūs didinate, o ne mažinate liemens apimtį. O treniruojant išilginius pilvo raumenis, jums pavyks padaryti pilvą plokštesnį, bet ne daugiau. Kad liemuo taptų lieknesnis, reikia didesnį dėmesį skirti plačiajam nugaros raumeniui. Siūlome jums 2 efektyvius pratimus, kurie padės pasiekti gerų rezultatų.

1. Paimkite į rankas gimnastikos lazdą arba štangos strypą. Kojas pastatykite pečių plotyje, keliai šiek tiek sulenkti, kūnas pasviręs į priekį. Per liemenį nesilenkite. Ištieskite lazdą prieš save, paskui pritraukite ją prie liemens, stengdamosi, kad abi mentės būtų suvedamos kartu. Padarykite 3 priėjimus po 20 pakartojimų.

Sportas

2. Atsiremkite dešiniuoju keliu ir dešiniąja ranką į gimnastikos suolelį, kairė koja pastatyta ant grindų, kairioji ranka su hanteliu nuleista žemyn, nugara palenkta lygiagrečiai grindims. Pritraukite hantelį prie liemens, alkūnė nukreipta į viršų, mentė maksimaliai pritraukta prie stuburo. Paskui iš lėto sugrįžkite į pradinę padėtį. Apkeiskite rankas. Padarykite ne mažiau 3 priėjimų po 15 – 20 pakartojimų su kiekviena ranka.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Blogos naujienos mėgstantiems sūrį (22)

Mokslininkai nustatė, kad sūryje yra tų pačių cheminių medžiagų, kurios aptinkamos priklausomybę sukeliančiuose narkotikuose, rašo independent.co.uk.

Tarptautinė jogos diena Lietuvoje paminėta masiškai atliekant medžio pozą (4)

Trečius metus iš eilės Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, buvo minima Tarptautinė jogos diena.

Knarkimas – ne aplinkinių problema (3)

Apie knarkimo problemas knarkiantieji dažniausiai sužino iš aplinkinių, išgirdus jų nusiskundimus dėl sukelto triukšmo miego metu. Kaip nerizikuoti savo ir artimųjų poilsiu?

Bauginanti naujiena pamėgusiems kokosų aliejų (122)

Kai tai perskaitysite, kils noras išmesti turimą kokosų aliejų. Amerikos širdies asociacija išplatino naują ataskaitą, kurioje patariama žmonėms nenaudoti šios rūšies aliejaus, rašo womenshealthmag.com.

Pirmoji pagalba susidūrus su šlapimo nelaikymu (6)

Nustatyta, kad net viena iš keturių lietuvių moterų po nėštumo ir gimdymo susiduria su epizodiniais šlapimo nelaikymais.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.