Kosmetologo patarimai

Daugelis iš mūsų turime įvairių trūkumų, kuriuos mielai paslėptume kosmetikos pagalba. Kaip tai padaryti, pataria kosmetologas.
Sumažinkite mano nosį

Štai du būdai, kaip makijažo pagalba sudaryti mažesnės nosies iliuziją. Pirmasis būdas – uždėkite savo įprastinį pagrindą. Tada, naudodama mažą kempinę,uždėkite truputį tamsesnį pagrindą nosies šonuose nuo vidinio akies kampučio iki nosies galo. Tai sukuria šešėlį nosies šonuose. Po to išryškinkite savo nosies centrą, nubrėždama liniją iš šviesios, pusiau permatomos pudros, nuo nosies viršaus centro iki galiuko. Dabar turite išryškintą nosies centrą ir šešėlius jos šonuose, kas ir sukuria mažesnės nosies iliuziją.

Antras būdas – tai naudoti matinę pudrą nosies šonuose vietoje tamsesnio pagrindo. Išryškinkite nosies centrą šviesesnės pudros linija arba akių šešėliu, einančiu iš centro žemyn.

Kaip suderinti?

Daugelyje straipsnių apie grožį pateikiama daug patarimų apie makijažo naudojimą, o tada pabrėžiama, kaip svarbu suderinti makijažo spalvas. Bet juose niekada tiksliai nepaaiškinama, kas yra derinimas ir kaip jį atlikti teisingai.

Tinkamai suderintas makijažas – tai raktas į natūralią išvaizdą. Nesvarbu, ar naudojate pieštukinį pagrindą, kuris dedamas tiesiai ant veido, ar kempinę, kurios dėka lengviau jį uždėti, svarbu neleisti pagrindui tiesiog likti veido paviršiuje. Norite išvengti bet kokių demarkacijos linijų? Uždėkite nedidelį produkto kiekį ant skirtingų veido dalių ir įsitikinkite, kad pirštais įmasažuojate jį į odą, kol pagrindo nebesimato. Bus lengviau, jei uždedate jį dalimis tepdami, kol visos pagrindo žymės išnyksta.

Pudrinį raudonį dažnai sunku suderinti. Jūsų oda gali atrodyti dėmėta, jei nereikalinga pudra nėra visiškai pašalinta. Jei norite gauti geresnius rezultatus, pasinaudokite teptuku (tam tikslui naudoju savo ėriuko kailio platų teptuką) pilnam jos išsklaidymui, kad ji nenusėstų ant jūsų odos.

Ratilai po akimis

Mano oda labai blyški ir po akimis ratilai. Kai bandau juos paslėpti, iš pradžių makijažas atrodo gerai, bet iki dienos vakaro jis sutrūkinėja. Kokį gaminį ir jo pritaikymą galite pasiūlyti?

Geriausia pasirinkti slepiamą pustonį, artimiausią jūsų odos spalvai. Atminkite, kad turite uždėti nepermatomą slepiamą sluoksnį taupiai — tik ten, kur jo reikia. Jei matote, kad jis dienos metu sutrūkinėja, venkite skystų produktų ir naudokite pieštuką, kuris mažiau tikėtina, kad sutrūkinės. Pritaikymas taip pat svarbus. Būtinai naudokite teptuką. Įsitikinkite, kad slepiamasis sluoksnis visas susigeria. Jei jis vis tiek sutrūkinėja, įsitikinkite, kad uždedate pakankamą pudros sluoksnį, kuris suteikia jūsų odos tonui išvaizdą, artimą natūraliai.

Geriausi pagrindai

Koks geriausias visai dienai tinkantis pagrindas problematiškai odai? Radau gerus pagrindus, bet vakare jie atrodo taip, kad galima savęs paklausti: "Kas gi tas asmuo veidrodyje?" Atrodžiau puikiai ryte, bet dabar vienos dėmės.

Jei jūsų oda problematiška, venkite pagrindų, kurie pagaminti su aliejais. Išmėginkite pusiau matinę formulę, skirtą lygiai, neblizgančiai odai išgauti. Joje yra tinkamas dangos kiekis, kad būtų paslėpti visi trūkumai, ir ji suteikia odai natūralią išvaizdą. Atminkite: nepersistenkite su pagrindu. Nedidelio jo kiekio pakanka ilgam.

Kompaktiniai šešėliai

Turiu kompaktinę dėžutę su trim akių šešėlių spalvomis. Kuriuos šešėlius naudoti?

Akys

Naudokite šviesiausią šešėlį gruntuoti akies vokus, tepdamos visą voką iki antakio. Sekančio atspalvio šešėliu nupieškite švelnų V kontūrą išoriniame kampe. Brūkštelėkite tamsiausiu šešėliu prie blakstienų ir tiesiai po jomis. Turint akių šešėlių trio, nebereikia tikrinti kiekvieno šešėlio numerio, kad sužinotum, kurį reikia naudoti pirmiausia.

Kaip išryškinti akis

Kaip padaryti, kad akys atrodytų didesnės?

Paprasčiausias būdas padaryti,kad akys atrodytų didesnės, - tai užriesti blakstienas specialiu įtaisu ir uždėti kelis sluoksnius pagrindo. Jei norite daugiau, sukurkite šešėlį viršutinėje voko dalyje link išorinio akies kampučio, pritaikydami pilką ar akių spalvos pieštuką.

Ilgalaikiai lūpų dažai

Kaip ilgiau išlaikyti lūpų dažus?

Puikus būdas, norint užtikrinti, kad lūpų dažai ilgiau laikytųsi, - tai naudoti lūpų dažų pagrindą. Kompanijos, kaip Elizabeth Arden, Makeup Forever ir Estée Lauder gamina tokius produktus. Kitas būdas – atkreipti dėmesį į tai, kiek lūpų dažų naudojate. Kuo daugiau spalvos uždėsite, tuo lengviau ji nuslinks.

Štai kodėl dedant lūpų dažus būtina naudoti teptuką. Teptuku galite pilnai valdyti, kaip lūpų dažai paskirstomi ant lūpų. Pamėginkite užtepti vieną atspalvį ant kito. Be to, svarbu naudoti lūpų pieštuką, kai kalbama apie ilgesnį lūpų dažų laikymosi laikotarpį. Pieštuku nupiešiamos plonos linijos aplink lūpas, kur lūpų dažai paprastai teka.

Natūralus raudonis

Kaip galima padaryti, kad mano raudonis atrodytų kiek įmanoma natūraliau?

Naudokite tokį raudonį,kuris perteiktų šiltą, natūralų paraudimą. Kaip jį pritaikyti, priklauso nuo formulės. Pudros puikiai tinka švelniai, subtiliai išvaizdai pasiekti. Bet atminkite, kad mažiau yra "daugiau". Pasinaudokite teptuku pudros pertekliui pašalinti nuo veido. Tepkite raudonį aukštyn skruostų viršumi, kakta ir smakru, kad būtų pasiekta lygi, vienoda išvaizda. Raudonis, sudarytas iš kremo, yra šio sezono mados klyksmas. Labai paprasta jį tepti pirštais ten, kur reikia.

Kokį atspalvį pasirinkti priklauso nuo jūsų odos atspalvio ir to, kaip norite atrodyti. Sandalmedis tinka daugumai moterų, nes jis suteikia natūralų atspalvį. Esančioms tamsesnio gymio, auksiniai atspalviai pašviesina odą ir suteikia norimą atspalvį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Įvardijo, kokių produktų suvalgytume mažiau, bet jaustumės sotesni (8)

Labai maža tikimybė, kad jau pagamintame maiste nebus cukraus, o ypač jo daug padažuose, kečupe, nemažai – greitai paruošiamose košėse, sausuose pusryčiuose. Taip LRT RADIJUI sako mitybos specialistė Vaida Kurpienė.

Nuo celiulito kenčia net liekni: 3 patarimai, kaip jo atsikratyti natūraliais būdais (33)

Nors celiulitas sveikatai nekenkia ir dažnai pavadinamas tik kosmetine problema, vis dėlto jis signalizuoja apie kitas organizmo problemas ir tikrai nėra sveikų audinių požymis.

Neišmeskite banano žievės: ji naudinga širdžiai, virškinimui ir geram regėjimui (111)

Alternatyvioji medicina skiria užtektinai dėmesio gydomajai vaisių ir daržovių odelių galiai. Paradoksalu, tačiau dažniausiai mes jas nulupame ir tiesiog išmetame, nepaisydami naudos, kurią galėtume iš jų gauti, rašo naturalcarebox.com.

Kodėl nėra nieko blogiau už vasarinę slogą (4)

Sezoninės peršalimo ligos tokios nuspėjamos, kad virologai gali kalendoriuje pažymėti dienas, kada jos smogs, ir nedaug tesuklysti.

A. Pauliukevičius prieš bokalą: dar penkios priežastys atsisakyti alkoholio (166)

Apie alkoholio žalą skelbiama jau kelis šimtmečius: gydytojai, kelių policininkai, psichologai, barmenai, grožio specialistai ir įvairių pakraipų sveikuoliai apie jo poveikį kalba skirtingai.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.