Kosmetologo patarimai

Daugelis iš mūsų turime įvairių trūkumų, kuriuos mielai paslėptume kosmetikos pagalba. Kaip tai padaryti, pataria kosmetologas.
Akys
Sumažinkite mano nosį

Štai du būdai, kaip makijažo pagalba sudaryti mažesnės nosies iliuziją. Pirmasis būdas – uždėkite savo įprastinį pagrindą. Tada, naudodama mažą kempinę,uždėkite truputį tamsesnį pagrindą nosies šonuose nuo vidinio akies kampučio iki nosies galo. Tai sukuria šešėlį nosies šonuose. Po to išryškinkite savo nosies centrą, nubrėždama liniją iš šviesios, pusiau permatomos pudros, nuo nosies viršaus centro iki galiuko. Dabar turite išryškintą nosies centrą ir šešėlius jos šonuose, kas ir sukuria mažesnės nosies iliuziją.

Antras būdas – tai naudoti matinę pudrą nosies šonuose vietoje tamsesnio pagrindo. Išryškinkite nosies centrą šviesesnės pudros linija arba akių šešėliu, einančiu iš centro žemyn.

Kaip suderinti?

Daugelyje straipsnių apie grožį pateikiama daug patarimų apie makijažo naudojimą, o tada pabrėžiama, kaip svarbu suderinti makijažo spalvas. Bet juose niekada tiksliai nepaaiškinama, kas yra derinimas ir kaip jį atlikti teisingai.

Tinkamai suderintas makijažas – tai raktas į natūralią išvaizdą. Nesvarbu, ar naudojate pieštukinį pagrindą, kuris dedamas tiesiai ant veido, ar kempinę, kurios dėka lengviau jį uždėti, svarbu neleisti pagrindui tiesiog likti veido paviršiuje. Norite išvengti bet kokių demarkacijos linijų? Uždėkite nedidelį produkto kiekį ant skirtingų veido dalių ir įsitikinkite, kad pirštais įmasažuojate jį į odą, kol pagrindo nebesimato. Bus lengviau, jei uždedate jį dalimis tepdami, kol visos pagrindo žymės išnyksta.

Pudrinį raudonį dažnai sunku suderinti. Jūsų oda gali atrodyti dėmėta, jei nereikalinga pudra nėra visiškai pašalinta. Jei norite gauti geresnius rezultatus, pasinaudokite teptuku (tam tikslui naudoju savo ėriuko kailio platų teptuką) pilnam jos išsklaidymui, kad ji nenusėstų ant jūsų odos.

Ratilai po akimis

Mano oda labai blyški ir po akimis ratilai. Kai bandau juos paslėpti, iš pradžių makijažas atrodo gerai, bet iki dienos vakaro jis sutrūkinėja. Kokį gaminį ir jo pritaikymą galite pasiūlyti?

Geriausia pasirinkti slepiamą pustonį, artimiausią jūsų odos spalvai. Atminkite, kad turite uždėti nepermatomą slepiamą sluoksnį taupiai — tik ten, kur jo reikia. Jei matote, kad jis dienos metu sutrūkinėja, venkite skystų produktų ir naudokite pieštuką, kuris mažiau tikėtina, kad sutrūkinės. Pritaikymas taip pat svarbus. Būtinai naudokite teptuką. Įsitikinkite, kad slepiamasis sluoksnis visas susigeria. Jei jis vis tiek sutrūkinėja, įsitikinkite, kad uždedate pakankamą pudros sluoksnį, kuris suteikia jūsų odos tonui išvaizdą, artimą natūraliai.

Geriausi pagrindai

Koks geriausias visai dienai tinkantis pagrindas problematiškai odai? Radau gerus pagrindus, bet vakare jie atrodo taip, kad galima savęs paklausti: "Kas gi tas asmuo veidrodyje?" Atrodžiau puikiai ryte, bet dabar vienos dėmės.

Jei jūsų oda problematiška, venkite pagrindų, kurie pagaminti su aliejais. Išmėginkite pusiau matinę formulę, skirtą lygiai, neblizgančiai odai išgauti. Joje yra tinkamas dangos kiekis, kad būtų paslėpti visi trūkumai, ir ji suteikia odai natūralią išvaizdą. Atminkite: nepersistenkite su pagrindu. Nedidelio jo kiekio pakanka ilgam.

Kompaktiniai šešėliai

Turiu kompaktinę dėžutę su trim akių šešėlių spalvomis. Kuriuos šešėlius naudoti?

Akys

Naudokite šviesiausią šešėlį gruntuoti akies vokus, tepdamos visą voką iki antakio. Sekančio atspalvio šešėliu nupieškite švelnų V kontūrą išoriniame kampe. Brūkštelėkite tamsiausiu šešėliu prie blakstienų ir tiesiai po jomis. Turint akių šešėlių trio, nebereikia tikrinti kiekvieno šešėlio numerio, kad sužinotum, kurį reikia naudoti pirmiausia.

Kaip išryškinti akis

Kaip padaryti, kad akys atrodytų didesnės?

Paprasčiausias būdas padaryti,kad akys atrodytų didesnės, - tai užriesti blakstienas specialiu įtaisu ir uždėti kelis sluoksnius pagrindo. Jei norite daugiau, sukurkite šešėlį viršutinėje voko dalyje link išorinio akies kampučio, pritaikydami pilką ar akių spalvos pieštuką.

Ilgalaikiai lūpų dažai

Kaip ilgiau išlaikyti lūpų dažus?

Puikus būdas, norint užtikrinti, kad lūpų dažai ilgiau laikytųsi, - tai naudoti lūpų dažų pagrindą. Kompanijos, kaip Elizabeth Arden, Makeup Forever ir Estée Lauder gamina tokius produktus. Kitas būdas – atkreipti dėmesį į tai, kiek lūpų dažų naudojate. Kuo daugiau spalvos uždėsite, tuo lengviau ji nuslinks.

Štai kodėl dedant lūpų dažus būtina naudoti teptuką. Teptuku galite pilnai valdyti, kaip lūpų dažai paskirstomi ant lūpų. Pamėginkite užtepti vieną atspalvį ant kito. Be to, svarbu naudoti lūpų pieštuką, kai kalbama apie ilgesnį lūpų dažų laikymosi laikotarpį. Pieštuku nupiešiamos plonos linijos aplink lūpas, kur lūpų dažai paprastai teka.

Natūralus raudonis

Kaip galima padaryti, kad mano raudonis atrodytų kiek įmanoma natūraliau?

Naudokite tokį raudonį,kuris perteiktų šiltą, natūralų paraudimą. Kaip jį pritaikyti, priklauso nuo formulės. Pudros puikiai tinka švelniai, subtiliai išvaizdai pasiekti. Bet atminkite, kad mažiau yra "daugiau". Pasinaudokite teptuku pudros pertekliui pašalinti nuo veido. Tepkite raudonį aukštyn skruostų viršumi, kakta ir smakru, kad būtų pasiekta lygi, vienoda išvaizda. Raudonis, sudarytas iš kremo, yra šio sezono mados klyksmas. Labai paprasta jį tepti pirštais ten, kur reikia.

Kokį atspalvį pasirinkti priklauso nuo jūsų odos atspalvio ir to, kaip norite atrodyti. Sandalmedis tinka daugumai moterų, nes jis suteikia natūralų atspalvį. Esančioms tamsesnio gymio, auksiniai atspalviai pašviesina odą ir suteikia norimą atspalvį.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Sezoninis gripas: kaip apsisaugoti?

Ne paslaptis, kad gripą sukelia oru plintantys virusai. Kodėl gripas dažniau užpuola orams atšalus? Todėl, kad šie virusai mėgsta sausą ir vėsų orą. Tinkamiausia jiems yra a5 °C arba dar truputį žemesnė temperatūra. Šiomis sąlygomis jie gali sklandyti ir tarsi plūduriuoti ore.

Vitamino D svarba: kur jo gauti ir kodėl negalima perdozuoti (3)

Žiemos laikotarpiu žmonėms būdingas imuninės sistemos silpnėjimas pasireiškia ne vien dėl šviežių daržovių ar vaisių stygiaus. Įprasta manyti, jog šiuo metu laiku šaltėjantis oras kelia didžiausią riziką mūsų sveikatai, tačiau saulės šviesos trūkumas taip pat gali lemti pablogėjusią savijautą.

Kalėdinis sporto iššūkis: ar priimsite?

Didžiosios metų šventės artėja ir mes norime pasitikti jas ypatingai bei gražiai. Žinoma, grožio norisi ir mūsų kūnui, kuris likus 3 savaitėms iki Šv. Kalėdų gali pasistengti ir patobulėti.

Kodėl peršalus reikia valgyti vištienos sriubą (53)

Mamos nuo vaikystės mums sakydavo, kad vištienos sultinys ne tik skanus ir maistingas, bet ir padeda organizmui kovoti su ligomis. Pasirodo, tai ne bobučių pasakos, nes mokslininkai įrodė, kad vištienos sultinys išties realiai padeda nuo gripo, peršalimo ir kosulio.

Mirtį sėjusios grožio procedūros: plaukus šalino rentgenu, gerdavo arseną ir piliules su kirmėlių kiaušinėliais (10)

Žmonės dėl grožio kančioms ryžtasi nuo neatmenamų laikų. Dar senovės egiptiečiai akis dažydavo tamsiomis priemonėmis, kurių sudėtyje buvo žalingo vario ir švino. Senovės graikai ir romėnai krokodilų išmatomis tepdavo veidą ir dėdavo jų į vonią. Mūsų dienomis tepti gyvūnų išmatas ant veido vis dar populiaru, ypač Japonijoje. Istorija liudija, kad dėl gražinančio poveikio žmonės pasirengę taikstytis su puvimo kvapais, rimta žala kūnui ir akivaizdžiomis rizikomis.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.