Kosmetinių šepetėlių karalystėje

Mes nuolat skubame. “Greita, patogu, lengva”- iš pageidavimo virto devizu. Ir staiga, sustojusios, žurnalo viršelyje arba ekrane, o kartais ir paprasčiausiai kitos moters veide matome MAKIAŽĄ. Juk labai svarbu ne tik tai, ką mes tepame, bet ir kuo. Keičiasi mada, bet šepetėliai lieka puikus instrumentas atvaizdui sukurti.
Stebint visažisto darbą net galva svaigsta! Rankose stebuklingai atsiranda šepetėliai. Įvairūs. Pagal dydį, formą… Vieni liečia akis, kiti - skruostus, treti - tik lūpas, kai kurie - visą veidą. Ir štai žvelgia visiškai kitoks moters veidas.

Didelis apvalus šepetėlis

1. Didelis apvalus šepetėlis. “Drobės paruošimas”. Užtepusios drėkinamąjį kremą arba makiažo pagrindą, šepetėlį pamerkite į pudrą ir lengvais, plačiais judesiais papudruokite veidą. Dviejų ir daugiau pudros atspalvių panaudojimas leis “modeliuoti” veidą.

Didelis plokščias šepetėlis

2. Didelis plokščias šepetėlis. Naudojamas dengti pudrą arba skaistalus. Jo suplota forma padeda išryškinti skruostikaulius. Patepkite skaistalus ir išlyginkite juos sukamaisiais judesiais.

Šepetėlis - šluotelė

3. Šepetėlis - šluotelė. Naudojamas pudros ir skaistalų liekanoms pašalinti, išlyginti atspalvį. Veidas apibraukomas lengvais, nubraukiamaisiais judesiais.

Apvali šluotelė

4. Apvali šluotelė. Iššukuoti blakstienoms ir antakiams iki ir po dažymo. Jeigu antakiai pakankamai tamsūs, galima juos paprasčiausiai iššukuoti, o po to jiems suteikti formą.

Plokščias nupjautas šepetėlis

5. Plokščias, nupjautas šepetėlis. Dažniausiai naudojamas dažyti antakiams ir suteikti jiems formą. Tačiau jis puikiai tinka ir viršutinio voko kontūrui nupiešti, ir lūpų dažams tepti.

Šepetėlis akims

6. Šepetėlis akims. Užapvalinta forma ir įvairaus kietumo plaukelių kombinacija leidžia dengti plonu sluoksniu birius šešėlius dieniniam makiažui ir storesnį pudros sluoksnį - vakariniam. Tinka įvairiems specialiems efektams (blizgesiui padengti, matiniam štrichui ir t.t.).

Plonas šepetėlis akių kontūrui

7. Plonas šepetėlis akių kontūrui. Skystam akių apibrėžimui. Jo panaudojimas iš jūsų pareikalaus tam tikrų įgūdžių. Jeigu nebijote kutenimo, juo galima taip pat apibrėžti lūpas.

Šepetėlis lūpoms

8. Šepetėlis lūpoms leidžia tiksliau paskirstyti lūpų dažų pigmentus, padengti blizgesiu. Kad lūpos atrodytų putlesnės, šepetėliu apatinės lūpos vidurį patepkite trupučiu šviesių lūpų dažų.

Šepetėlio ir šukų mišinys

Kai tušu padažėte blakstienas jos susiklijavo? Iššukuokite jas specialiu mažu šerių šepetėliu. Jis puikiai tiks ir antakių priežiūrai: ir iššukuos, ir suteiks tvarkingą formą.

Didysis skalbimas

Šepetėlius būtinai plaukite 2 kartus per savaitę, jeigu juos naudojate reguliariai, ir po kiekvieno panaudojimo, jeigu tai darote retkarčiais. “Skalbiant” geriau naudoti putojančias veido valymo priemones: žele, žele- putas arba pienelį. Ant delno užlašinkite keletą priemonės lašų, įpilkite truputį vandens, šepetėliu suplakite iki putų, po to praplaukite tekančiu vandeniu. Džiovinkite nešluostydamos. Jeigu susigundysite “išskalbti” šepetėlį pigiu muilu, prisiminkite, kad po to juo dažysite veidą.

Aiškus kontūras, tankios blakstienos

Šepetėliai

Jeigu vietoj kontūrinio pieštuko arba skysto paryškinimo panaudosite sausus šešėlius, žvilgsnis atrodys minkštesnis. Gausite tankių blakstienų efektą. Tam galima paimti mažą plokščią šepetėlį su tiesiu arba nupjautu kraštu. Pamerkite jį į šešėlius, lengvai pirštais pakelkite viršutinį voką ir kruopščiai, vibruojančiais judesiais patepkite dažus pagal blakstienų augimo liniją.

Pirma pažintis

Pasirinkdamos šepetėlį atkreipkite dėmesį, iš ko jis pagamintas. Šiuolaikinius šepetėlius dažniausiai gamina iš aukštos kokybės dirbtinio pluošto. Tačiau daugumai profesionalų patinka sabalų, sibirinio šeško, voverės ir kiti natūralūs šepetėliai. Darbinė šepetėlio dalis turi būti tvirta ir nesivelianti. Būtinai palaikykite šepetėlį rankoje.

Reikia, kad jo kotelis būtų patogus būtent jums. Kuo lengviau jums laikyti įvairiose padėtyse (skersai veido, kampu, daryti sukamuosius judesius, tušuoti ir t.t.), tuo paprasčiau bus atlikti makiažą. Ir, žinoma, jums turi patikti kotelio faktūra, šeriukų spalva ir šepetėlio išorė. Tik tuomet jis galės įkvėpti jus puikaus makiažo sukūrimui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Apšilimas prieš krepšinį: paruoškite raumenis tinkamai

Jau ne kartą rašėme apie apšilimo svarbą ir pasekmes, kai jam neskiriamas tinkamas dėmesys. Stebime, kad sporto salėje nei viena treniruotė neprasidėtų be apšilimo, be jo neturėtumėte išbėgti ir į kitų savo mėgiamų sportinių užsiėmimų aikšteles: teniso, krepšinio, futbolo, tinklinio…

Mūsų protėviai miegojo kitaip. Ir buvo žymiai sveikesni (46)

Sunku tuo patikėti, bet istorikai ir mokslininkai linkę manyti, jog šiuolaikinis žmogus miega visiškai ne taip, kaip protėviai senovėje. Gamta užprogramavo visiškai kitą miego režimą. Prasidėjus mokslinei techninei pažangai, žmogus nutarė pats tvarkytis savo laiką.

Ruošiamės bėgimo varžyboms: 3 pagrindiniai bėgimo tipai (2)

Kaip pasiruošti bėgimo varžyboms? Tiesiog bėgti ir tiek? Pradžioje kelis kilometrus, vėliau dešimt, dar vėliau kelias dešimtis… Pasirodo ruošiantis ilgų distancijų varžyboms net ir bėgti galima (ir reikia) skirtingai.

Pasitikrinkite, ko trūksta jūsų organizmui (20)

Atsižvelgiant į tai, ką valgote dažniausiai, galima nesunkiai pasakyti, ko trūksta jūsų organizmui.

Sužinoję apie agurkų naudą, norėsite juos valgyti kasdien (44)

Agurkai – puiki vasaros daržovė. Jie lengvai auga, jų yra įvairių rūšių, įvairių formų. Agurkuose mažai kalorijų, be to, jie ne tik aprūpina organizmą vandeniu ir elektrolitais, bet ir daugeliu vitaminų.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.