Keiskimės drąsiai ir protingai

Nelaukite stebuklų ir stebuklingų atsivertimų. Per vieną- dvi savaites neįmanoma trim dydžiais suliesėti, panaikinti raukšles arba nugalėti metų metais besiformavusį celiulitą. Tačiau per tą laiką galima suspėti pasiekti, kad kelnės, buvusios vos - vos, būtų gerokai laisvesnės, pašalinti tamsius ratilus apie akis ir pilkšvą blyškią veido spalvą, iš blondinės virsti brunete ar atvirkščiai, o amžiais nuleistus lūpų kampučius pakelti, kad veidą nušviestų šypsena.
Nuo ko pradėti?

Nenustebkite, tačiau visų pirma - nuo geros nuotaikos ir meilės sau. Galima save truputį papeikti už rūpesčio ir dėmesio savo asmenybei trūkumą. Svarbiausia - nepulkite panikuoti, nebandykite savęs plakti ir nelyginkite savęs su Holivudo garsenybėmis ir žvaigždėmis nuo žurnalų viršelių (jeigu tas sulyginimas ne jūsų naudai).

Bet kokie staigūs pasikeitimai (netgi į gera) - tam tikras stresas organizmui. Beje, nėra taisyklių be išimčių. Likus dviem savaitėm iki jums svarbaus vakarėlio jūs staiga suvokiate: su tuo, ką demonstruoja veidrodis, jūs kategoriškai nesutinkate. O jeigu viską paliksite kaip buvo ir nieko nesiimsite, tik dar labiau sustiprinsite nepasitenkinimą savimi, kas, tarp kitko, dar niekam grožio nepridėjo. Todėl, kol yra laiko ir noro, pabandykite pagerinti susidariusią padėtį.

Šalin toksinus!

Mažai kas supranta, kas per monstrai - toksinai ir šlakai. Tai cheminiai junginiai, susidarantys organizme todėl, kad mes maitinamės konservais, kvėpuojame užterštu oru, rūkome, vartojame alkoholį ir patiriame žlugdantį įvairių civilizacijos atributų poveikį. Dėl to keičiasi mūsų veido spalva, padidėja svoris, pablogėja savijauta.

Žolių, dumblių, eterinių aliejų, kontrastinio dušo, vonių ir specialių masažų pagalba iš organizmo pavyksta pašalinti toksinus ir šlakus. Rezultatas akivaizdus: pilkšvai blyški veido spalva, maišeliai ir tamsūs ratilai apie akis, atliekami kilogramai ir liūdnai pagarsėjęs celiulitas dingsta arba pastebimai nyksta.

Suprantama, vienos procedūros nepakanka. Geriausia išeiti visą kursą, kurį sudaro nuo trijų iki dešimties procedūrų (intervalai tarp jų - dvi trys dienos).

Aromatinės vonios su Negyvosios jūros druska, specialus masažas, spalvoto molio kaukės kūnui bei natūralių, augalinės ir mineralinės kilmės komponentų panaudojimas leidžia efektyviai išvesti iš organizmo šlakus ir toksinus.

Namų sąlygomis galima apsiriboti voniomis su jūros druska ir eterinių apelsino, greipfruto arba citrinos aliejų priedais.

Kova su celiulitu

Salonuose, naudojančiuose prancūzišką kosmetiką Academie, pavyzdžiui, “Sofi Dion” ir “MedSi”, aparato Skintonic pagalba pradėta taikyti naują celiulito gydymo metodiką. Ši procedūra vadinasi “dermotanija”. Jau po pirmų seansų atsistato gyvybiškai svarbios odos funkcijos, normalizuojasi vidinių organų, raumenų ir sąnarių funkcijos.

Salonuose, kur naudojamos praturtintos Biosel druskos, galima suliesėti keliais centimetrais griežtai nustatytose vietose. Pavyzdžiui, jus visiškai patenkina krūtinė ir pečiai, o liemuo ir klubai iššaukia neigiamas emocijas. Šiais atvejais lokalus liesėjimas nepakeičiamas.

Viršsvorio metimas

Iš pradžių apsispręskite, kiek kilogramų norėtumėte numesti. Jeigu tai 8 kg, kuriuos jūsų organizmas kaupė paskutiniuosius 10 metų, tai nebandykite jų numesti per savaitę - tik susigadinsite nuotaiką. Jeigu tai per paskutines dvi savaites pridėti 500 gr, tuomet drąsiai meskite visas jėgas kovai su jais. Greičiausiai pergalė bus jūsų.

Verta labiau kreipti dėmesį į mitybą. Tai nereiškia, jog reikia skubiai atsisakyti mėsos, žuvies, duonos ir kitų įprastinių produktų, - pakanka sumažinti jų kiekį. Paprasčiausiai atminkite, kad žalios ir virtos daržovės, ypač be druskos, puikiai papildo organizmo valymo procedūras. Vytinti vaisiai išsaugo naudingus mikroelementus, esančius šviežių analogų sudėtyje. Polivitaminų vartojimas užkirs kelią avitaminozei. 1,5- 2 litrai vandens per dieną aprūpins normalų visų organų darbą. Žolelių arbatos vietoj kavos pagražins veido spalvą.

Ir žinoma, pasivaikščiojimai gryname ore, sveikas miegas, riboti fiziniai krūviai. Šiuose patarimuose nėra nieko originalaus, tačiau visos šios priemonės iš tikrųjų padeda tapti gražia ir patrauklia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Vitamino D stokos problema aštrėja su amžiumi (1)

Niekas negali organizme pakeisti vitamino D, kuris dar vadinamas ir hormonu. Trūkstant saulės efektyviai papildyti jo atsargas padeda tinkamas vitamino D papildų vartojimas.

Fitoterapeutas atskleidė, kaip ruošti žalumynus, kad gautume maksimalią naudą

„Mes ne karvės, ne avys ir ne ožkos ir mes fermento augalinei ląstelienai virškinti neturime. Mes augalo naudingąsias medžiagas pasisaviname tik tada, kai ląstelė perlaužiama.

Įgimta širdies yda padėjo atrasti naujos veiklos (2)

Šiaulietei Genovaitei Čekatauskienei (63 m.) jaunystėje diagnozuota įgimta širdies yda pakeitė įprastą gyvenimo ritmą, atėmė dalį darbingumo, bet tai netapo kliūtimi mėgautis kasdienybe, atrasti naujos veiklos.

Profesorė: nieko keisto, kad žmonės nesupranta, kodėl vėžys toks piktas (8)

Nacionaliniame vėžio institute sklando legendos apie ją – aristokratiško grožio, bajoriškos kilmės moterį, absoliučiai kietą mokslininkę, narsiai įveikiančią visus gyvenimo sunkumus ir savo pavyzdžiu demonstruojančią, kad nuo vėžio gelbsti tik sveikatai nekenksminga kasdienybė.

Gydytoja: per dažnai lakstyti į tualetą yra blogai (11)

Įprotis per dažnai be didesnio poreikio lankytis tualete, specialistų manymu, ne tik nėra naudingas, bet ir gali būti žalingas. Nors daugeliui pastangos ištuštinti šlapimo pūslę prieš ilgą kelionę atrodo logiškos, iš tikrųjų toks įprotis ateityje gali sukelti papildomų rūpesčių.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.