Erotiški kvapai

Kad kvapai turėtų magiškas “viliojančias” savybes, daugelis parfumerijos firmų į kvapų puokštę įdeda medžiagų su lytiniais atraktantais. Panašios produkcijos gausu sekso reikmenų parduotuvių lentynose, tačiau visos tokios prekės pažymėtos įspėjimu, kad pirkėjai jas naudotų tik pagal tiesioginę jų paskirtį.
Už miegamojo kambario sienų ribų šis galingas seksualinis ginklas gali atsisukti prieš jus pačius. Pasipurškus erotiniais kvepalais, darbuotoja iš savo viršininko gali išgauti bet ką: priedą prie atlyginimo, paaukštinimą pareigose, tačiau lygiai taip pat sėkmingai ji gali tapti ir seksualinio priekabiavimo ar netgi persekiojimo auka.
Goat

Galima sakyti, kad pačius originaliausius panašios rūšies “kvepalus” išrado ispanų dailininkas Salvadoras Dali. 1929 metais, norėdamas pritraukti be atsako mylimos moters, kuri be viso to buvo už jį dar ir dešimt metų vyresnė, dėmesį, dvidešimt penkerių metų menininkas išsitepliojo savo odą … ožkos mėšlu ir levandų aliejumi! Šis poelgis paliudijo apie jo jausmus išraiškingiau nei bet kokie žodžiai, ir sujaudino gražuolės širdį.

Ne mažiau originalus buvo ir Dali kolega prancūzų menininkas Anri de Tuluz-Lotrek, dievinęs … rūgštoką suprakaitavusių bambų kvapą, kurį skleidė nuogos pozuotojos!

Aromatinės esencijos yra seniausi meilės eliksyrai.

Feromonai – slaptas bet kurios moters ginklas.

Mitinės būtybės visiškai neperneša žmogiškųjų feromonų kvapo. Kai dievas Indra nusprendė danguje apgyvendinti Kambodžos princą vardu Prach Ket Mealea, kuris buvo nepaprasto grožio ir dieviškos moralinės tobulybės, rojaus gyventojos – deivės - sukėlė maištą. Princui teko sugrįžti į žemę.

Baisią bausmę Lemnoso salos graikėms užnešė įpykusi deivė Afroditė, kurią nelaimingieji žmonės atsisakė pagerbti. Deivė apdovanojo moteris tokiu kvailu kvapu, kad jas paliko jų vyrai. Žvėrių ir medžioklės šeimininkas

Kvepiantys aliejai

Kaip matote, senovės padavimai, liaudies papročiai, parfumeriniai eksperimentai – viskas liudija apie feromonų egzistavimą žmogaus organizme. Deja, evoliucijos eigoje jie prarado biologinę universalios kalbos reikšmę, kuri jiems teisėtai priklauso paslaptingame gyvūnijos pasaulyje. Ši pamiršta senovės kalba vis dar blankiai jaudina mus atskirais kvapais, kurių “tikslą” saugo genetinė atmintis, tačiau dauguma “hieroglifų” jau nepasiduoda iššifravimui ir beveik nieko mums nebepasako.

Meilės eliksyrai

Magiški aromatai

Stebuklingi aromatai jausmams suteikia šiek tiek aštrumo.

Aromaterapija siūlo daugybę esencijų tam, kad jos seksualiniams santykiams suteiktų neįprasčiausią aštrumą.

Seniausi erotiniai aliejai buvo gaminami iš įvairių vaistinių žolelių ir mišinių, kurie pasižymi sugebėjimu atstatyti hormonų pusiausvyrą, pavyzdžiui, jazminas išjudina pačius droviausius žmones, padeda sukurti tarpusavio supratimą tarp partnerių, cinamonas sušildo ir apgirtina, mairūnas jausmams suteikia nepatirtą aštrumą, dar kitų augalų esencijos sustiprina potenciją, leidžia patirti ilgesnį orgazmą, sandalmedis erotiniams santykiams suteikia neįprastą rafinuotumą, padidina jautrumą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Vitamino D stokos problema aštrėja su amžiumi (1)

Niekas negali organizme pakeisti vitamino D, kuris dar vadinamas ir hormonu. Trūkstant saulės efektyviai papildyti jo atsargas padeda tinkamas vitamino D papildų vartojimas.

Fitoterapeutas atskleidė, kaip ruošti žalumynus, kad gautume maksimalią naudą

„Mes ne karvės, ne avys ir ne ožkos ir mes fermento augalinei ląstelienai virškinti neturime. Mes augalo naudingąsias medžiagas pasisaviname tik tada, kai ląstelė perlaužiama.

Įgimta širdies yda padėjo atrasti naujos veiklos (2)

Šiaulietei Genovaitei Čekatauskienei (63 m.) jaunystėje diagnozuota įgimta širdies yda pakeitė įprastą gyvenimo ritmą, atėmė dalį darbingumo, bet tai netapo kliūtimi mėgautis kasdienybe, atrasti naujos veiklos.

Profesorė: nieko keisto, kad žmonės nesupranta, kodėl vėžys toks piktas (8)

Nacionaliniame vėžio institute sklando legendos apie ją – aristokratiško grožio, bajoriškos kilmės moterį, absoliučiai kietą mokslininkę, narsiai įveikiančią visus gyvenimo sunkumus ir savo pavyzdžiu demonstruojančią, kad nuo vėžio gelbsti tik sveikatai nekenksminga kasdienybė.

Gydytoja: per dažnai lakstyti į tualetą yra blogai (11)

Įprotis per dažnai be didesnio poreikio lankytis tualete, specialistų manymu, ne tik nėra naudingas, bet ir gali būti žalingas. Nors daugeliui pastangos ištuštinti šlapimo pūslę prieš ilgą kelionę atrodo logiškos, iš tikrųjų toks įprotis ateityje gali sukelti papildomų rūpesčių.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.