Būkime sportiškos

Juokai juokais, bet liesoms pavydi daugelis. Pavydi jų modelinės, kartais toli gražu ne idealios ir dažnai neproporcingos figūros, pavydi galimybės pietų pertraukų metu kimšti ne dietines salotas, kurių kalorijos suskaičiuotos kalkuliatoriais, o karštus skaniausius pyragėlius ir tuo pačiu vis tiek pasilikti “kaulėta”- pasak pavyduolių, ir liekna - pasak eilės gerbėjų.
Tai, kad 50- iai procentų vyrų patinka stambesnės moterys, o likę procentai šį potraukį paprasčiausiai kruopščiai slepia, klausimas, žinoma, ginčytinas. Tačiau tai, kad standartinė, praktiškai nesvari figūra, dirbtinai sugalvota modeliuotojų patenkinti jų kūrybines fantazijas, jau atrodo nelabai egzotiškai - faktas!

Pasak tikrų estetų ir tikrojo moteriško grožio vertintojų prognozių, o būtent visų amžių ir profesijų (tame tarpe ir kūrybinių) vyrų pagrindinio procento daugumos, atkeliauja nauja grožio era - sveiko ir harmoningo kūno era.

Harmonija jokiu būdu nereiškia žmogus, kurio būtinai “turi būti daug”. Tačiau ji visiškai nenumato progresuojančio žvėriškų dietų populiarumo, kurių dėka moteriška figūra praranda moteriškumą, panašėja į daiktą, skirtą demonstruoti madingus drabužius, liaudyje vadinamą pakaba.

Tačiau svarbiausia - kaip jaučiatės Jūs pati. Jeigu Jums patinka apvalesnės formos - tebūnie, jeigu liesumas - laikykitės dietų į sveikatą. O toms, kurios norėtų užsiauginti vieną kitą raumenėlį ir atrodyti ne per liesos, o sportiškos, skiriame keletą pratimų.

Pratimas 1a

1 pratimas. Lazdos kėlimas nuo krūtinės.

Pratimas 1b

Pratimas atliekamas gulint ant suolelio. Rankos su lazda yra prie krūtinės. Jūs keliate, stengiatės, kad rankos išliktų tiesios.

Atlikti 8- 12 kartų po 5-6 priėjimus.

2 pratimas. Rankų kėlimas su svarmenimis.

Pratimas 2a

Pratimas ypač naudingas toms, kurios nori užsiauginti nugaros ir krūtinės raumenis. Jis atliekamas gulint ant suoliuko, kaip parodyta paveikslėlyje, rankos su svarmenimis pakeltos į viršų, kojos sulenktos per kelius ir sukryžiuotos. Nepakeldamos juosmens, ištiestas rankas nuleidžiate už galvos.

Pratimas 2b

Atlikti 8- 12 kartų po 3- 4 priėjimus.

3 pratimas. Apatinei pilvo preso daliai.

Pratimas 3a

Pratimas sudėtingas nesitreniravusioms. Kojos taip pat, kaip ir praeitame pratime, pakeltos, sulenktos per kelius ir sukryžiuotos, rankomis laikomės už lazdos. Pakeliame sėdmenis nuo suoliuko, tačiau ne staigiai, o palengva.

Pratimas 3b

Pratimas atliekamas 16- 24 kartus po 2-3 priėjimus.

4 pratimas. Prancūziškas spaudimas.

Pratimas 4a

Šis pratimas daromas, norint padidinti tricepsą. Gulėdamos ant suoliuko, keliate ir sukryžiuojate kojas taip, kaip ir praeitame pratime. Ištiestomis rankomis virš krūtinės laikome lazdą. Kaip parodyta paveikslėlyje, lenkdamos rankas perkeliate lazdą už galvos. Stebėkite, kad alkūnės būtų viename lygyje.

Pratimas 4b

Atlikti 3-4 priėjimus po 8-12 kartų. Atkreipkite dėmesį, kad atliekant šį pratimą jūsų, nugara turi likti tiesi.

5 pratimas. Nugaros pusės peties daliai.

Pratimas 5a

Gulėdamos ant kilimėlio veidu į apačią ištieskite rankas į šalis. Kelkite rankas, bet ne kūną.

Pratimas 5b

Atlikite pratimą 8-12 kartų po 3-4 priėjimus, jeigu turite nedidelius svarmenis, ir 16-24 kartus, jeigu neturite - pratimą atliekate be svorio.

6 pratimas. Nugaros raumenims.

Pratimas 6a

Klūpome ant kelių, rankomis remiamės į kilimėlį. Kartu keliame ištiestą dešinę ranką ir kairę koją, nuleidžiame ir keliame kairę ranką ir dešinę koją.

Pratimas 6b

Ir taip 3-4 priėjimai po 16- 24 kartus. Nugaros nelenkite.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Vitamino D stokos problema aštrėja su amžiumi (1)

Niekas negali organizme pakeisti vitamino D, kuris dar vadinamas ir hormonu. Trūkstant saulės efektyviai papildyti jo atsargas padeda tinkamas vitamino D papildų vartojimas.

Fitoterapeutas atskleidė, kaip ruošti žalumynus, kad gautume maksimalią naudą

„Mes ne karvės, ne avys ir ne ožkos ir mes fermento augalinei ląstelienai virškinti neturime. Mes augalo naudingąsias medžiagas pasisaviname tik tada, kai ląstelė perlaužiama.

Įgimta širdies yda padėjo atrasti naujos veiklos (2)

Šiaulietei Genovaitei Čekatauskienei (63 m.) jaunystėje diagnozuota įgimta širdies yda pakeitė įprastą gyvenimo ritmą, atėmė dalį darbingumo, bet tai netapo kliūtimi mėgautis kasdienybe, atrasti naujos veiklos.

Profesorė: nieko keisto, kad žmonės nesupranta, kodėl vėžys toks piktas (8)

Nacionaliniame vėžio institute sklando legendos apie ją – aristokratiško grožio, bajoriškos kilmės moterį, absoliučiai kietą mokslininkę, narsiai įveikiančią visus gyvenimo sunkumus ir savo pavyzdžiu demonstruojančią, kad nuo vėžio gelbsti tik sveikatai nekenksminga kasdienybė.

Gydytoja: per dažnai lakstyti į tualetą yra blogai (11)

Įprotis per dažnai be didesnio poreikio lankytis tualete, specialistų manymu, ne tik nėra naudingas, bet ir gali būti žalingas. Nors daugeliui pastangos ištuštinti šlapimo pūslę prieš ilgą kelionę atrodo logiškos, iš tikrųjų toks įprotis ateityje gali sukelti papildomų rūpesčių.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.