Bikini zona

 (1)
Ar galima efektyviai sustiprinti sėdmenų raumenis, sportuojant be svarmenų? Taip, jeigu išmoksite mankštinti kiekvieną raumenį atskirai, izoliuotai. Kad pasiektumėte tikslą, svarbiausia - teisingai atlikinėti pratimus. Visi judesiai turi būti tikslūs, o klubai tuo tarpu likti visiškai nejudrūs.
Rezultatų užtvirtinimui rekomenduojame atlikti jėgos pratimus su svarmenimis. Nesijaudinkite, Jums tikrai nereikės valandų valandas prakaituoti prie treniruoklio. Kadangi teks išmokti izoliuoti sėdmenų raumenis darant šiuos pratimus, vizualų efektą pasieksite treniruodamasi 3 kartus per savaitę tik po 10 minučių.

Pratimams atlikti Jums bus reikalinga stabili ir tvirta kėdė.

I KOMPLEKSAS

1. Įtūpstai.

1a pratimas

Atsistokite už kėdės ir pasislinkite į kairę pusę. Kairę ranką padėkite ant klubo, dešinę - ant kėdės atramos. Plačiai išsižerkite, pasiruošdama įtūpstui: dešinė koja priekyje, kairė atmesta atgal ir atremta pirštais į grindis. Pilvo preso raumenys įtempti, pečiai laisvai nuleisti (1a).

1b pratimas

Padarykite įtūpstą. Stebėkite, kad dešiniosios kojos kelis būtų tiesiai po dešinės rankos delnu, o kairiosios kojos kelis būtų statmenas grindims (1b). Įtempkite sėdmenų raumenis ir grįžkite į pradinę padėtį.

Padarykite 8 - 12 šio pratimo pakartojimų. Pratimas stiprina sėdmenų raumenis, taip pat priekinę ir užpakalinę klubų dalį.

2. Pritūpimai ant vienos kojos.

2a pratimas

Pradinė padėtis ta pati. Kairės kojos kelį iki klubų aukščio, kairės kojos pėda remdamiesi į dešinės kojos kelį. Krūtinė išlyginta, stuburas neutralioje pozicijoje (sėdmenų atgal neatkiškite) (2a).

2b pratimas

Nekeisdamos kairiosios kojos pozicijos, sulenkite dešinį kelį ir padarykite judesį, tarsi norėtumėte prisėsti ant kėdės krašto (2b). Įtempkite sėdmenis ir ištiesinkite dešinę koją.

Padarykite 8 - 12 šio pratimo pakartojimų. Pratimas stiprina sėdmenų bei priekinės ir užpakalinės klubų dalies raumenis.

3. Pasisukimas

3 pratimas

Pradinė padėtis ta pati: kairės kojos kelį pakelkite iki klubų, pėda lengvai remdamasi į dešiniosios kojos kelį. Nugara tiesi (2a).

Įtempkite sėdmenis ir kairę koją pasukite kaip galite daugiau į išorę, nepasukdama klubų (3). Lėtai sugrįžkite į pradinę padėtį.

Pratimą pakartokite 12 - 16 kartų. Pratimas stiprina sėdmenų raumenis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

A. Pauliukevičius paaiškino, kodėl lieknėjantiems svarbu valgyti kas tris valandas (32)

Ne paslaptis, kad nuo sveikatos priklauso darbingumas, o su juo ir profesinė sėkmė, emocinė sveikata ir net asmeninė laimė. O sveikata, pasak kultūristo, trenerio ir rašytojo Andriaus Pauliukevičiaus, labiausiai priklauso nuo mitybos.

Mokslininkė patarė, kokias vaistažoles geriausia rinkti

VDU Botanikos sodo kolekcijose gausiai žydi vaistažolės ir prieskoniniai augalai. Mokslininkai sako, kad jų gausu ir pievose, o vidurvasarį augalai sukaupia daugybę biologiškai veiklių medžiagų, todėl pataria šiuo metu žydinčių vaistažolių susirinkti žiemai.

Lietuvos vanojimo čempionato akimirkos: pirties meistrų varžytuvės (10)

Šalia Palangos įsikūrusiuose Žibininkuose šiandien vyko septintasis Lietuvos vanojimo čempionatas. Šiemet jį po savo stogu priėmė poilsio ir sveikatinimo kompleksas „Atostogų parkas“. Čempionate varžėsi penki geriausi Lietuvos vanojimo meistrai iš skirtingų regionų: Dzūkijos, Suvalkijos, Žemaitijos, Aukštaitijos, juos vertino tarptautinė komisija.

Kaip išvengti nugaros skausmo? Padės trys taisyklės (38)

Nugaros skausmas – tokia plačiai paplitusi daugelio bėda, kad jau imama laikyti norma, neišvengiama senstant organizmui. Ar tikrai tai neišvengiama? Kaip išlaikyti sveiką stuburą?

Plaukų dažai – dar vienas galimas krūties vėžio sukėlėjas (27)

Kiekviena moteris nori būti graži – faktas senas kaip žmonija. Plati šypsena, dailūs figūrą ryškinantys drabužiai, aksesuarai, o kur dar graži šukuosena... Tačiau kaip reaguotumėte sužinoję, kad už jūsų dailius plaukus sukuriančių priemonių slypi krūties vėžiu grasinančios medžiagos?
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.