Ar mokate šampūnų kalbą?

 (1)
Jums reikia žodyno ar vertėjo, kuris iššifruotų sudėtingus kasdieninių plaukų priežiūros produktų pavadinimus ir vartojimo instrukcijas? Jei jūsų turimo žodyno neužtenka, paprasčiausios žele išsirinkimas gali būti labai sudėtingas procesas. Nesibaiminkite – mes jums iššifravome svarbiausius dalykus.
Skystis plaukų džiovinimui. Žinomas kaip skystis, apsaugantis nuo karščio. Šis eliksyras apsaugo trapius plaukų sandaros junginius nuo plaukų džiovintuvo skleidžiamos šilumos. Prieš šukuojant reikia juo išpurkšti drėgnus plaukus. Šis produktas padengia jūsų plaukus ir suteikia jiems drėgmės, apsaugo nuo susigarbanojimo ir nuo neigiamo karščio poveikio.

Valomasis (skaidrinantis) šampūnas. Ištrinkite šiuo giluminio valymo formulių produktu plaukus. Jis pašalina chlorą, druskingo vandens ir užteršimų likučius. Šis produktas turėtų būti naudojamas kartą per savaitę arba dar rečiau, kad nuo jo plaukai nesusilpnėtų ir neprarastų drėgmės.

Gilaus poveikio kondicionierius. Tai panašus produktas kaip ir kaukė plaukams. Juo reikia ištepti plaukus prieš išskalaujant ir palaikyti apie 15 minučių. Jų yra labai įvairių, sukurtų atskiriems plaukų tipams maitinti – dažytiems, garbanotiems, ploniems, sužalotiems, po cheminio sušukavimo ir pan. Norint pasiekti geriausių rezultatų, kondicionierių tepkite ant drėgnų plaukų, tuomet apriškite galvą šiltu rankšluosčiu arba dušo kepuraite – tokiu būdu kondicionierius geriau įsigers.

Pusiau nuolatiniai plaukų dažai. Daugelio ekspertų vadinami toniniais dažais. Šis produktas nepakeičia natūralaus plaukų pigmento, tačiau plauko spalvai priduoda toną ir laikosi iki 28 galvos plovimų. Daugelis moterų šiuo produktu naudojasi, norėdamos paslėpti žilus plaukus. Naudojamas švelnus ryškintojas, taigi, šį produktą prieš vartojimą reikia sumaišyti, tačiau kai kurios rūšys parduodamos pilnai paruoštos.

Plaukų lakas. Purkškite jį tuomet, kai baigiate formuoti šukuoseną. Nesijaudinkite, kad atrodysite kaip 1980-aisiais – su šalmu ant galvos – šiandieninės lanksčios formulės plaukus laiko nesuteikdamos tos baisios išvaizdos.

Plaukų tonikas. Šis produktas skirtas galvos odos gydymui – jis palengvina tokias problemas kaip pleiskanos, riebaluotumas ir plaukų slinkimas. Švelnias versijas galite iš karto pirkti parduotuvėse, labiau koncentruotas formules galite nusipirkti, pasikonsultavę su plaukų ekspertu ar dermatologu.

Ryškalai. Plaukų dažų rūšis, kuri paryškina ar nudažo plaukų sruogas. Tų rūšių, kuriomis galite naudotis pati namuose, pakuotėse paprastai yra kepuraitė su skylutėmis, pro kurias galite ištraukti norimas dažyti plaukų sruogas. Taip nusidažyti plaukus galite ir pati, tačiau būtų paprasčiau, jei į pagalbą pasikviestumėte draugę.

Paliekamas kondicionierius. Šiuo produktu plaukai išpurškiami ir neišskalaujami. Dažniausiai parduodami purškiami. Juos purkškite ant drėgnų plaukų prieš šukuojant (puikiai tinka garbanų kontrolei). Taip pat galite naudoti kaip apsaugą nuo sūraus vandens ir chloro bei nuo saulės.

Šviesintojas. Tai gana naujas terminas. Šiuo produktu plaukams suteikiami šviesūs akcentai. Vietoje to, kad ryškintumėte atskiras plaukų sruogas, šviesintojas suteikia gilumo įspūdį, naudojant tamsesnius nei jūsų plaukų spalva tonus. Tokiu būdu ploniems plaukams lengvai galite suteikti tūrio įspūdį.

Putos. Kaip ir plaukų lakas, šis produktas labai pasikeitė. Nors jo “pagrindinis” tikslas – tūris (jo populiarumas kyla iš 80-ųjų didelių plaukų manijos), šios lengvos putos šiandien sugrįžta, suteikdamos neapibrėžtą banguotų plaukų stilių. Jis sukuria formą, ypač ploniems plaukams, leidžia plaukus lengvai sušukuoti. Šiuolaikinės versijos yra nelimpančios ir nepalieka jūsų plaukų lipnių ar girgždančių.

Bus tęsinys

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje. Ko nevalgyti? (1)

Klausimas. Man padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje. Ko negalima daryti, valgyti? Virginijus, 47 m.

Aukso vertės lietuviška piktžolė ir kodėl jos taip nemėgsta prancūzai (52)

Tie prancūzai, sakyčiau, yr labai keisti žmogėnai. Va, apie kiaulpienes tūpčioja, aikčioja, kaip esą aniems lietuviams gerai, kad tiek žemės turi ir ekologiškas kiaulpienes gali sau leist augint, paskui sau kasinėtis ir sveikai gyventi. Ir italai štai kiaulpienių pūkus kaip dideliausią auksą sėklų parduotuvėse pardavinėja.

Mitybos specialistė V. Kurpienė: Gavėnios pasninkas – alternatyva sveikai mitybai

Šylant orams daugelis susirūpiname, ką dėti į savo lėkštes: kuo paįvairinti mitybą ar ko atsisakyti, siekiant atgauti buvusias formas.

Ekspertai paneigė penkis mitus apie lieknėjimą (1)

Laikas nebesivadovauti šiais nevykusiais patarimais. Kitaip nei byloja visos „dietų taisyklės“, mesti svorį neturėtų būti labai sunku.

Kokie produktai kalti dėl mieguistumo (6)

Tikriausiai ne vienas yra susidūręs su situacija, kai pavalgius užsinori nusnūsti. Pasirodo, dėl to kaltas ne tik nuovargis, bet kai kurie maisto produktai.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.