Anticeliulitinės kosmetinės priemonės

Apie 85 procentus suaugusių moterų turi celiulitą. Tai reiškia didelius pinigus žmonėms, kurie parduoda anticeliulitines priemones. Tačiau būkite atsargios ir neskubėkite ištuštinti savo kišenių už taip vadinamus vaistus. Dauguma jų duoda tik labai ribotą naudą, jei iš viso ją duoda. Ir didžioji dalis yra brangi.
Mes apžvelgsime keletą pagrindinių priemonių grupių.

Kremai

Nors jie nepadės susilaukti labai didelių rezultatų, jie gali padėti laikinai pakeisti celiulito išvaizdą, - sako Stenfordo universiteto profesorė Katie Rodan. “Kremai, kurių sudėtyje yra kofeino, iš jūsų ląstelių ištraukia šie tiek skysčių, taigi, celiulitas atrodo mažiau pastebimas.”

Priedai

Celiulito gydymas dumbliais

Pataupykite savo pinigus ir neleiskite jų tokiems papildams kaip Cellasene. “Nėra atlikta jokių tyrimų, kurie įrodytų tai, kas teigiama reklamuojant šį produktą,” sako mokslų daktaras Jeffrey Sklar, Estetinės dermatologijos centro Vudburyje, JAV direktorius. “Juose gali būti stimuliatorių ir kraują retinančių komponentų, kurie gali būti labai pavojingi žmonėms, turintiem problemų su širdimi ir kraujavimo sutrikimais.”

Federalinė prekybos komisija neseniai padavė į teismą Rexall Sundown, Cellasene gamintojus už klientų klaidinimą apgaulingomis reklamomis, be įrodymų skelbiančiomis, kad Cellasene papildai gali sumažinti celiulitą.

Masažas/endermologija

Celiulito gydymas

Kai kurie žmonės tiki, kad gilus masažas gali padėti sulyginti išsikišusius riebalus, kurie sukelia celiulitą. “Pasirodo, kad gilus masažas padeda laikinai pakeisti celiulito vaizdą,” sako daktarė Rodan. Endermologijos teorija teigia, kad įsiurbimas ir masažavimas laikinai pagerina celiulito išvaizdą. Ar tai padeda? Kai kuriems žmonėms. Tačiau, norint išlaikyti rezultatus, reikia pastovaus gydymo.

Riebalų nusiurbimas

Pamirškite tai. Ši operacinė procedūra gali pašalinti riebalus nuo jūsų problemiškų vietų, tačiau nėra jokių garantijų, kad audinys atrodys lygesnis. Iš tikrųjų jis gali atrodyti dar grubesnis.

Anticeliulitinė dieta?

Morkos

Vienintelė pagrįsta celiulito sumažinimo dieta yra ta, kuri skatina palaipsnišką riebalų netekimą. Tai reiškia, kad turite vartoti daugybę vaisių, daržovių, nesmulkintų grūdų, neriebius pieno produktus ir neriebius baltymus su racionaliu sveikų riebalų kiekiu.

Tačiau kartais labai intensyvi dieta gali celiulito būklę dar pabloginti. Kai greitai netenkate svorio, prarandate daug raumenų audinio, kuris jūsų kojas ir užpakalį verčia atrodyti lygius ir tvirtus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Vitamino D stokos problema aštrėja su amžiumi (1)

Niekas negali organizme pakeisti vitamino D, kuris dar vadinamas ir hormonu. Trūkstant saulės efektyviai papildyti jo atsargas padeda tinkamas vitamino D papildų vartojimas.

Fitoterapeutas atskleidė, kaip ruošti žalumynus, kad gautume maksimalią naudą

„Mes ne karvės, ne avys ir ne ožkos ir mes fermento augalinei ląstelienai virškinti neturime. Mes augalo naudingąsias medžiagas pasisaviname tik tada, kai ląstelė perlaužiama.

Įgimta širdies yda padėjo atrasti naujos veiklos (2)

Šiaulietei Genovaitei Čekatauskienei (63 m.) jaunystėje diagnozuota įgimta širdies yda pakeitė įprastą gyvenimo ritmą, atėmė dalį darbingumo, bet tai netapo kliūtimi mėgautis kasdienybe, atrasti naujos veiklos.

Profesorė: nieko keisto, kad žmonės nesupranta, kodėl vėžys toks piktas (8)

Nacionaliniame vėžio institute sklando legendos apie ją – aristokratiško grožio, bajoriškos kilmės moterį, absoliučiai kietą mokslininkę, narsiai įveikiančią visus gyvenimo sunkumus ir savo pavyzdžiu demonstruojančią, kad nuo vėžio gelbsti tik sveikatai nekenksminga kasdienybė.

Gydytoja: per dažnai lakstyti į tualetą yra blogai (11)

Įprotis per dažnai be didesnio poreikio lankytis tualete, specialistų manymu, ne tik nėra naudingas, bet ir gali būti žalingas. Nors daugeliui pastangos ištuštinti šlapimo pūslę prieš ilgą kelionę atrodo logiškos, iš tikrųjų toks įprotis ateityje gali sukelti papildomų rūpesčių.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.