Antakių formavimas

Gražūs antakiai visada puošia veidą. Kai jie yra dailios formos ir gražiai sušukuoti, jie padidina akis, įrėmina veidą ir pakeičia visą jūsų išvaizdą. Tačiau norint suformuoti taisyklingą antakių formą, reikalingi tam tikri įgūdžiai. Supažindinsime su pagrindinėmis antakių formavimo ir priežiūros taisyklėmis.
Jums reikalingi įrankiai:

Pincetas nuožulniu galu;
Antakių šepetėlis;
Dezinfekcijos priemonė;
Gerai apšviestas veidrodis. Nenaudokite padidinančio veidrodžio – jis iškreips vaizdą ir galite išpešti per daug plaukelių;
Mažos žirklutės plaukų pertekliaus pakirpimui;
Antakių pudra, pieštukas antakiams ir spalvota antakių žele.

Šeši žingsniai link tobulų antakių:

1. Sušukuokite antakius į viršų. Atsargiai pakirpkite visus plaukus, kurie yra virš natūralios jūsų antakių linijos. Būkite atsargi ir nenukirpkite per daug prie galų.

2. Įdėmiai įsižiūrėkite į formą. Jūsų antakiai turėtų prasidėti ties vidiniu akies kampu, jų viršūnė turėtų būti ties akies rainele, o galas turėtų baigtis sulig išoriniu akies kampu. Daugelis moterų daro klaidą, nupešdamos per daug plaukelių išoriniuose kampuose. Tai palenkia antakius į viršų ir žmogus atrodo labai piktai.

3. Paruoškite savo odą: išmirkykite vatos gumulėlį dezinfekuojančiame skystyje ir perbraukite per antakių sritį.

4. Laikykite pieštuką vienoje linijoje su išorine rainelės puse ir pažymėkite, kur yra natūrali jūsų antakių linijos viršūnė. Nuo šios vietos iki išorinio akies kampo jūsų antakis turėtų būti tiesios arba vos vos lenktos linijos, priklausomai nuo to, kokią išvaizdą stengiatės išgauti.

5. Laikykite pincetą 45 laipsnių kampu ir išpeškite plaukelius, esančius po antakių linija. Traukite plauko augimo kryptimi, nes priešingu atveju galite nutraukti plaukelio šaknį. Prisilaikykite natūralios antakių linijos ir nesekiokite madų. Labai sudėtinga priversti antakius vėl ataugti natūralia forma po to, kai jie buvo išpešioti, stengiantis įgauti konkrečią išvaizdą.

6. Tas vietas, kur negausu plaukelių, užpildykite ką tik paaštrintu antakių pieštuku; pieškite trumpais, greitais brūkštelėjimais ir jais užpieškite plaukelius. Antakių pudra jiems suteiks bendrą ryškumą ir suteiks natūralią išvaizdą. Padažykite antakių šepetėlį pudroje ir perbraukite juo antakius. Jei esate antakių priežiūros naujokė, spalvota antakių žele yra nesudėtingas būdas išlaikyti antakius savo vietoje. Lengvai padenkite antakius, brūkšteldama aukštyn ir į išorę. Nušluostykite ir nuvalykite likučius ir leiskite jai užsitvirtinti.

Dažniausios klaidos

Išpešiojama per daug

Tai – dažna problema ir, deja, norint ją ištaisyti, reikia nemažai laiko. Leiskite plaukeliams paaugti bent jau mėnesį prieš tai, kai į rankas paimsite pincetą. Tuo tarpu problemiškas vietas padenkite pudra, kuri yra jūsų antakių spalvos arba vienu tonu tamsesnė. Padengimas pudra yra lengvesnis ir tai leis jūsų antakiams neatrodyti per daug šiurkščiai.

Ploni galai

Norėdama ištaisyti šią problemą turėsite subalansuoti antakių puses. Papildykite antakius, pradėdama ties viduriu ir taip storinkite antakius iki pat jų galiukų.

Per trumpi

Dėl antakių, kurie baigiasi per arti, jūsų akys gali atrodyti mažesnės. Pradėdama išlinkimo kampo viršumi likusią antakio dalį, “nupieškite” palei antakio kaulą. Įsitikinkite, kad jūsų naudojamas pieštukas yra tokios pat spalvos kaip ir jūsų antakiai, nes priešingu atveju atrodysite nenatūraliai.

Beformiai antakiai

Neteisingai suformuoti antakiai dažniausiai atsiranda jums darant klaidą: pešiojant juos stengiantis pataisyti. Padėkite antakių trafaretą ant antakių ir sulygiuokite kraštus. Užtepkite ant antakių pudros ir pašalinkite trafaretą. Atsargiai išpeškite visus plaukelius, atsidūrusius už naujosios formos ribų.

Per ilgai nepešiojami antakiai

Kai antakiai pasidaro kaip krūmai ir nelygūs, labai vilioja noras tiesiog tuos plaukelius išpešioti. Tačiau jums verčiau rekomenduojame pirmiau juos pakirpti, o tik tuomet sušukuoti atgal į vietą. Dabar turėtumėte pamatyti natūralią jų formą. Atsargiai išpeškite pavienius plaukelius po antakių linija ir visus plaukelius, esančius už natūralios antakių linijos.

Vaškavimas prieš pešiojimą

Nors abu metodai padeda išgauti gražiai suformuotus antakius, vaškavimą geriau palikti profesionalams. Vienas klaidingas vaško lašelis jums gali kainuoti pusę antakio. Be to, gali būti, kad antakiai kaip reikiant ir neataugs. Vaškavimo procedūra taip pat nerekomenduojama moterims, turinčioms jautrią odą, nudegusioms saulėje, naudojančioms Retin-A ar kitus gydytojo išrašytus kremus.

Taigi, jei niekuomet nebuvote prisilietusi prie savo antakių, gali būti verta apsilankyti kosmetologiniame salone konsultacijai ir preliminariam vaškavimui. Vieną kartą estetikui suformavus jūsų antakių formą, ją galėsite pati išlaikyti prižiūrėdama namuose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Grožis ir sveikata

Gera naujiena mėsėdžiams – sveiki užkandžiai

Moksliniai tyrimai rodo, kad lietuviai – mėsos mėgėjų tauta. Sveikos gyvensenos specialistas Artūras Sujeta teigia, kad saikingas mėsos produktų vartojimas, neapleidžiant kitų svarbių mitybos elementų, gali būti naudingas, ypač mėgstantiems užkandžiauti vakarais, ir pabrėžia, kad svarbiausia pasirinkti kokybišką produkciją, kuri padėtų išsaugoti tiek gerą savijautą, tiek fizinę formą.

Kaip suvaldyti pavasarinį rožinės paūmėjimą (12)

Atbudus gamtai norisi gaudyti kiekvieną šiltesnį saulės spindulį, tačiau turintiems jautrią kapiliarinę odą žmonėms ypač rekomenduojama pasisaugoti. Aštri saulė – vienas rožinės paūmėjimą sukeliančių veiksnių.

Žinomos moterys atvirai papasakojo, kaip kovoja su antsvoriu (21)

Nors kartais gali atrodyti kitaip, svorio metimas – nelengva užduotis kiekvienam, net ir įspūdingus turtus susikrovusioms Holivudo žvaigždėms.

Ar žinote, kodėl prieš valgant riešutus patariama išmirkyti vandenyje? (17)

Egzistuoja tam tikrų maisto produktų (omarai, mangai, žuvis ir pan.), kuriuos reikia ruošti ir tiekti pagal tam tikras taisykles. Kiti produktai nereikalauja didesnių žinių ir juos paruošite daug paprasčiau.

Ką tuoj pat turėtumėte išmesti iš savo kosmetinės (1)

Balandis yra įvardijamas kaip švaros mėnuo, kviečiantis tvarkyti aplinką, namus, spintas ir visa kita, kas mus supa aplink. Dažniausiai esame įpratę susitvarkyti tai, kas iš pirmo žvilgsnio krinta į akis. Tačiau retas paprieštarautų, jog kuo smulkesni ir akivaizdžiai nematomi daiktai, tuo rečiau skiriame dėmesio jų tvarkos palaikymui.
KMI skaičiuoklė
  kg
      cm
      
Moterims rekomenduojamas KMI dydis yra 18-23, vyrams 20-25.
Mažiau kaip 18.5 - nepakankamas svoris.
18.5 - 25 – normalus.
25 - 30 – antsvoris.
Daugiau nei 30 – nutukimas.